Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2008., 22:16   #381
Quote:
Nicole Krauss kaže: Pogledaj post
Ali šta nije taj ergorapido jaaako slab, ništa ne vuče ?! Koliko wata ima ? Inače je prekrasan ! Je li na baterije akumulator ili struju ? I koji filter ima, vrećice ili hepa ? Ja sam željela ovaj http://www.electrolux.hr/node38.aspx?productId=20695 ili ovaj http://www.electrolux.hr/node38.aspx?productID=20696 !!! Prvi mi je ljepši a drugi mi izgleda bolji i jači ( 1600 w, hepa filter ... ). Pa ako mi netko može pomoći u odluci - zahvaljujem !
Hm, previse pitas. Kod ovog usisavaca je sve to drugacije i nema informacija o vatima (valjda jer je na bateriju).
Evo usporedbe sva tri.
Meni je on dovoljno jak za usisavanje svih povrsina osim tepiha.
Nema vrecicu nego se prasina samo istresa iz ovog manjeg dijela.
Mislim da ces u svojoj dilemi naposljetku morat odluciti sama: ljepsi ili jaci, pitanje je sad.
Ja bih vjerojatno uzela ljepsi jer je slabiji dovoljno jak za moje potrebe.
fonemf is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 19:11   #382
Usisavač

Zanima me koji je usisavač najbolji. Treba jako prijanjati za podlogu jer imam jednog starog hoovera koji je odličan i kasnije je kupljen AEG koji je kao jači ali "papuča" mu samo leti i jako loše usisava. Unaprijed hvala na odgovorima!

Pozzzz
Born is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2009., 21:15   #383
evo, mi smo nedavno kupili elektroluxov ultrasilencer parketto. za taj dan mogu samo reći "o happy day". zaista je tiši od ostalih usisivača koje sam imala, ima dugačku cjev s držačem pa i muž koji je dvometraš nema problema s usisavanjem. jak je, pa tepih usisavam samo na najmanjoj snazi. ima perivi heppa filter i meni je jako user friendly. a i lijepo izgleda. ja volim manje usisavače, ali nije ni ovaj prevelik. uglavnom, savršen za mene. još bio u peveca na akciji 999 kn. inače je oko 1.500.
inra is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2009., 13:56   #384
Ja imam isto Aeg ali moj je odlican. Jak je i vuce kao lud. Vidjela sam u merkuru Hoover usisavac a na poklon dobijes njihov rucni usisavac. mislim da je cijena 999 kuna.
Imam taj rucni hoover i super je.
renatap is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2009., 19:25   #385
Usisavač

Nešto kopam po forumu i skroz slučajno sam naletila na ovu temu, a kako sam prije tri-četri dana kupila usisavač, imam potrebu svoje oduševljenje podijelit s ljudima.
Uzela sam Elektrolux Maximus i nema riječi kojima bi mogla izrazit svoje oduševljenje. Inače sam freak za čišćenje i kad me ovo ovako oborilo s nogu - to znači da je stvarno savršen. Evo vam link, cijena 1.300Kn.
Svaka kuna se isplatila!!!

http://www.electrolux.hr/node37.aspx?categoryid=12374
__________________
Živim život!
Mogu ja to!
Simsonica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2009., 09:57   #386
Koji usisavač kupiti za parkete, tepiha skoro i nemam... Treba mi neki da vuče ko blesav, da ne ostavlja crte prašine pred četkom i da ima vrećicu, ne želim one s perivim posudama. hvala
__________________
Colorful life
Švrćo08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2009., 10:34   #387
Quote:
Švrćo08 kaže: Pogledaj post
Koji usisavač kupiti za parkete, tepiha skoro i nemam... Treba mi neki da vuče ko blesav, da ne ostavlja crte prašine pred četkom i da ima vrećicu, ne želim one s perivim posudama. hvala
Ja sam kupila ovaj u Tehnomaxu za 999 kuna i jako sam zadovoljna. U Konikomu su mi rekli da Philipsovi usisivači o svih imaju najveću usisnu snagu (ovaj ima 450 W) i stvarno vuče kao blesav
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2009., 10:37   #388
ja imam ovaj http://www.miele.hr/index.php?page=product&id=1344 i jako sam zadovoljna... super vuče, ima četku sa dužim dlakama za parkete...
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2009., 19:58   #389
Quote:
Švrćo08 kaže: Pogledaj post
Koji usisavač kupiti za parkete, tepiha skoro i nemam... Treba mi neki da vuče ko blesav, da ne ostavlja crte prašine pred četkom i da ima vrećicu, ne želim one s perivim posudama. hvala
opet se moram osvrnuti na gorepomenuti elektrolux ultrasilencer parketto. i nama su u kuci tepisi u simbolicnoj kolicini. savrsen je za usisavanje parketa a zaista je jak.
inra is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2009., 08:55   #390
Problem s mačjim dlakama

Molila bih pomoć, imamo dugodlakog perzijanera već godinama i uspješno nam je zaštopao (njegove dlake) već hrpu usisavača. Odnosno njegove dlake tako brzo začep filtere da prljavština ni ne stigne do vrećice/posude (isprobali sve varijante) pa filter moramo čistit nakon maltene usisavanja svake prostorije a kad uspijemo usisati cijeli stan u jednom komadu nitko sretniji. Ima li netko ideju koji bi usisavač to ipak mogao saladati?
OS571643 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2009., 16:20   #391
Soteco usisavači, Base i Free steel, jel ima netko? Kažu da im je usisna snaga 1kW. Molim iskustva, ako netko ima.
__________________
Colorful life
Švrćo08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2009., 21:59   #392
zanima me ima li tko iskustva sa ovim usisavaćem koji sam usisava [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CLIPLiQDIk0"] imam puno male djece (imam ih 6)a volim čist pod to mi je jako bitno,pa me zanimaju vaši dojmovi
elizabeth3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2009., 09:29   #393
Evo, samo da javim da sam jučer kupila usisavač. Usisavač je engleske proizvodnje, Numatic NVQ 250, profi - kažu, najviše ga hoteli uzimaju....a ne košta ništa više od malo boljeg electroluxa ili phillipsa. Jučer usisavala i ODUŠEVLJENA SAM!!! Povuče i ono oko četke, ne samo ono ispod nje. Mislim da sam se zaljubila
__________________
Colorful life
Švrćo08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 14:20   #394
Thumbs up MASTER

Imam vodeni usisavač, nisam ljenčina ali nije on sa svakodnevno usisavanje pogotovo ako imate klinaca i tepiha punu kuću.

Pogledajte šta sam za svaki dan kupila. Kada mi je to vidjela susjeda donjela svojega kojeg je platima 800€, rabljenog prezentacijskog o nazivu Eureco. Moj nije sivi nego crno žuti i ne dođe 800 € rabljeni nego manje od 300 € novi!! Jedina razlika - moj je drugačije boje a proizvođač aspolutno ISTI. Ima električnu dubinsku četku,... ma genijalan stroj. Bojala sam se inače tih uspravnih ali ljudi, s njim mi je lakše usisavati nego s ovim kojeg vučem za sobom.

Naručila prezentaciju, vidjela, kupila...


Bacite pogled i naručite, neka usisavaju i Vama po doma : Pogledaj PDF
Mila_M is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2009., 12:37   #395
vorwerk usisavač - vrećice

jel netko zna gdje je moguće kupiti (i po kojoj cijeni) zamjenske vrećice VK135....ove oriđiđi su bezobrazno skupe
koko73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2009., 14:17   #396
Quote:
koko73 kaže: Pogledaj post
jel netko zna gdje je moguće kupiti (i po kojoj cijeni) zamjenske vrećice VK135....ove oriđiđi su bezobrazno skupe
Ovdje (hm, našla za VK 130 a ne znam dal odgovaraju i na 135 )
Mila_M is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2009., 21:23   #397
Na trešnjevačkom placu u trgovini Ned,imaju i mirise a mislim da i u Utrinama imaju trgovinu.
Rudolfa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2009., 17:43   #398
Quote:
Švrćo08 kaže: Pogledaj post
Soteco usisavači, Base i Free steel, jel ima netko? Kažu da im je usisna snaga 1kW. Molim iskustva, ako netko ima.
Našla na netu da je ovaj moj usisavač BASE ali na tržište istočne europe dolazi u nazivu MASTER i drugoj boji a u direktnoj prodaji se prodavao pod EURECO u sivoj boji.

http://www.issainterclean.com/market...&productid=784
Mila_M is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 21:43   #399
Izbjegavajte Quadro molim lijepo. Kupio ga u Intersparu, nije bio ni jeftin cca. 450 kn, a riknuo za 5 mjeseci. na popravku bio 2 mjeseca, taman toliko da mi nemoraju vratiti novce
moriban is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2009., 09:02   #400
Svima preporučujem firmu LIV.


Prije smo imali njihov Domino 1600W, sad je kod roditelja i još vuče tepih gore koliko je jak, vrećice su jeftine, malen - ne uzima puno mjesta.

Mi smo si uzeli zbog psa TRIVAC 1500 za suho usisavanje i povremeno pranje šamponom. Nije perskup - oko 900 kn. Ima 2 god. garancije.
Isto ima jeftine vrećice, može se usisavati na suho kao i obični usisavač.Ima vrećice za mokro usisavanje - kad vam se nešto prolije. I posudu za pranje šamponom - super pere i ne ostaje mokro , nema ni jedne pseće dlakice poslije.


A najviše su za pohvalu jer mi je nakon 1,5 god pukla plastična cijev (što inače ne ulazi u garanciju), poslala sam im mail tehničkoj službi proivođača u Sloveniju, za par dana dolazi njihov predstavnik iz Zg na kućna vrata u Ka sa novom cijevi .
Iako nije super skupi model i ne ulazi u garanciju moj kvar, odmah su reagirali za malog potrošača .
Dobro je znati da proizvod koji kupite i poslije ima kvalitetnu podršku.
lollipop8 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:25.