Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.11.2014., 10:39   #121
Baš čitam vijest o onoj ženi kojoj je muž potrgao sve kosti u licu, oduzeo joj djecu, kako se oporavila u nekoj bolnici i sad se bori po sudovima da joj vrate skrbništvo dok se institucije prepucavaju nad njom po novinama.
Imaš li i za to koji zakon? Možda takav i postoji u ovoj srednjovjekovnoj rupčagi?

Pada mi na pamet da živim u 2014., godini u kojoj Opus Dei organizira molitve protiv pobačaja nerođene djece u Vinogradskoj, a živo ih boli k... ostrijet za djecu koja nemaju za sendvič u školi. Bitno da se oni meni hoće zavuć u maternicu. Šteta što je ti nemaš.

And... you were saying?

(Gibsonica nije "višerangirana", a onaj tupan je mogao odbiti njezin prijedlog, ali nije. I šta sad.)

Ipak, ne mogu te ne pohvaliti što se brineš za tankoćutne muškiće i njihove osjećaje. Imaš moju podršku što braniš i zastupaš onu manjinu koju ja tako rijetko vidim: osjećajne, krhke, nježne, altruistične muškarce. Koji se nikad, ali nikad ne suprotstavljaju nasilnicima koji pune crne kronike prebijenim ženama i djecom, ali su jako osjetljivi na TV serije. Bravo ti.

Kad smo već kod toga, jesi li vidio najnoviju epizodu?

Razgovaraju taj neki policajac koga je Gibsonica također jednom u prošlosti potrošila i Gibsonica, U NJEZINOJ HOTELSKOJ SOBI :

Taj lik: - Why are women emotionally and spiritually so much stronger than men?
Gibsonica: - Because the basic human form is female. Maleness is a kind of birth defect...



Prije toga se upucavala jednoj ženskoj, ali neuspješno.
__________________
No Man's Land
darius-britt is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 26.11.2014., 13:17   #122
Quote:
darius-britt kaže: Pogledaj post
Ipak, ne mogu te ne pohvaliti što se brineš za tankoćutne muškiće i njihove osjećaje. Imaš moju podršku što braniš i zastupaš onu manjinu koju ja tako rijetko vidim: osjećajne, krhke, nježne, altruistične muškarce. Koji se nikad, ali nikad ne suprotstavljaju nasilnicima koji pune crne kronike prebijenim ženama i djecom, ali su jako osjetljivi na TV serije. Bravo ti.
Priča o "punim crnim kronikama prebijenih žena i djece" je plod mizandrijske propagande, a u državama u kojima je uopće dozvoljeno problematizirati tu propagandu (npr. SAD) provode se istraživanja stvarnosti. Ta istraživanja pokazuju da ŽENE ČINE VEĆINU NASILJA NAD DJECOM. Ma koliko mi šutjeli o tome, ma koliko se to u TV-serijama ne prikazivalo. Što se tiče partnerskog nasilja, tu nemamo pojma što se događa, budući da se nasilje nad ženama proizvoljno uveličava lažnim "statistikama", a nasilje žena nad muškarcima uopće ne prijavljuje i ismijava. Kod prijavljenog, odnos je otprilike 3:1 (žene vrše cca 25% prijavljenog partnerskog nasilja).

Ipak, u kontekstu ove TV-serije i Belfasta, evo malo stvarnosti i od tamo, iz novina Befast Telegraph:

Domestic violence against men at its highest level in Northern Ireland since police began recording statistics

Kad muškarci krenu koristiti iste zakone koje žene koriste protiv njih, bit će svašta.


Quote:
darius-britt kaže: Pogledaj post
Kad smo već kod toga, jesi li vidio najnoviju epizodu?

Razgovaraju taj neki policajac koga je Gibsonica također jednom u prošlosti potrošila i Gibsonica, U NJEZINOJ HOTELSKOJ SOBI :

Taj lik: - Why are women emotionally and spiritually so much stronger than men?
Gibsonica: - Because the basic human form is female. Maleness is a kind of birth defect...



Prije toga se upucavala jednoj ženskoj, ali neuspješno.
Naravno, očekujem veliki broj takvih mizandrijskih treš-epizoda u ovoj mizandrijskoj treš TV-seriji. Možda je najbolje da snime scenu u kojoj se svi muškarci u Belfastu pretvaraju u vampire, a sve žene im zabijaju kolce u srca... Nek gledateljice uživaju, zašto da se zamaramo nekakvom "krimi-radnjom"... Ili nek svi policajci Belfasta ničice padnu, kleknu pred glavnom junakinjom, i kolektivno kažu: "Ti si nevjerojatno sposobna, kako uspijevaš biti 7 puta sposobnija, pametnija i lucidnija od nas svih zajedno? Je li to zato što si ti žena, a žene su znatno bolje od muškaraca?" A da ih ona onda sve prezrivo pogleda i pljune na njih...
Gugenheim is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 26.11.2014., 13:25   #123
Dobro, Gugenheim, ova rasprava nadilazi okvire ovog podforuma; samo ću ti reći da o nasilju nad ženama i djecom ja ne moram čitati u novinama, jer živim u Hrvatskoj 2014. godine.

Svako dobro!
__________________
No Man's Land
darius-britt is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 18:06   #124
Quote:
darius-britt kaže: Pogledaj post
Razgovaraju taj neki policajac koga je Gibsonica također jednom u prošlosti potrošila i Gibsonica, U NJEZINOJ HOTELSKOJ SOBI :

Taj lik: - Why are women emotionally and spiritually so much stronger than men?
Gibsonica: - Because the basic human form is female. Maleness is a kind of birth defect...
Ja sam gledala tu epizodu i Gibson kao i ta izjava mi je bila
__________________
Heartbreak Hotel
LOST01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 19:45   #125
Quote:
LOST01 kaže: Pogledaj post
Ja sam gledala tu epizodu i Gibson kao i ta izjava mi je bila
Pa to ima pozadinu jer je ona diplomirala što ono etnologiju, antropologiju tako nešto - Margaret Gibson Mead


No ionako nam dolaze danska Ubojstva 3. sezona pa ovo možemo zaboraviti...
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 20:01   #126
Quote:
Nemruth Dagi kaže: Pogledaj post
Pa to ima pozadinu jer je ona diplomirala što ono etnologiju, antropologiju tako nešto - Margaret Gibson Mead


No ionako nam dolaze danska Ubojstva 3. sezona pa ovo možemo zaboraviti...
si, šta, kako?
evo, našla.
lund ima novi džemper?

ja ovo nikako da krenem s 2. sezonom, prebolno mi je
__________________
ma jebeš potpis

Zadnje uređivanje Vilibald : 26.11.2014. at 20:17.
Vilibald is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 20:03   #127
Quote:
Vilibald kaže: Pogledaj post
si, šta, kako?
evo, našla.
lund ima novi đemper?

ja ovo nikako da krenem s 2. sezonom, prebolno mi je
Jeah. Džemperuša dolazi...

Gibson, go home!
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 20:09   #128
Quote:
Gugenheim kaže: Pogledaj post
Priča o "punim crnim kronikama prebijenih žena i djece" je plod mizandrijske propagande
Šališ se, jel' da? Reci da se šališ, ovo što ti pišeš ne može bit ozbiljno......
Tempion is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 21:41   #129
Meni se sviđa što se upucavala Kolindi. Općenito, sviđa mi se što ne igra općeprihvaćenu društvenu igru da žene ne vole seks, da su "ili straight, ili gay" i da su ljudi monogamni. Jer ništa od toga nije istina. Ni muškarci ni žene nisu monogamni. Osim silom.

Napokon jedna istinita žena koja se ne boji alapača i njihovih tračeva.
Obično smo to gledali kod muških.

(Nisam sad luda za tom Gibsonicom, ali mi je fora što joj ljudi predbacuju.
Još sam iznenađena.

Meni ide na jetra što hoda u neudobnim cipelama, ponaša se da nisu neudobne i što je tako jezivo smirena. I što puno diše. Kad dišu, to znači "emotional distress". Ili samosavladavanje. Uglavnom, jako su duševni kad tako uzdišu.)
__________________
No Man's Land
darius-britt is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 21:43   #130
Quote:
LOST01 kaže: Pogledaj post
Ja sam gledala tu epizodu i Gibson kao i ta izjava mi je bila
Nisi se smijala na to? Pa i Gibsonica se smijala!
Ojebote...

(A Tesla je reko da žene imaju šuplju glavu, jel ti se i na to povraća? )
__________________
No Man's Land
darius-britt is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 00:26   #131
Quote:
darius-britt kaže: Pogledaj post
Nisi se smijala na to? Pa i Gibsonica se smijala!
Ojebote...

(A Tesla je reko da žene imaju šuplju glavu, jel ti se i na to povraća? )
Neke žene i imaju šuplju glavu
__________________
Heartbreak Hotel
LOST01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 12:45   #132
Quote:
darius-britt kaže: Pogledaj post
Dobro, Gugenheim, ova rasprava nadilazi okvire ovog podforuma; samo ću ti reći da o nasilju nad ženama i djecom ja ne moram čitati u novinama, jer živim u Hrvatskoj 2014. godine.

Svako dobro!


Svakako. Budući da si feministica, ti si rođena sa svim potrebnim "znanjima" (tebi ne trebaju stvarne informacije). Ti jednostavno "znaš" da su žene isključivo žrtve, a muškarci isključivo zlikovci, baš kao što to prizemno prikazuje treš-serija "The Fall". Svako dobro!

Za one druge, one koji umjesto mitova žele saznati kakva je stvarnost:

Žene su nasilne kao i muškarci

Majke su počiniteljice 64% nasilja nad djecom, očevi su počinitelji u 36% slučajeva.

Najveći dio tzv. "znanja" o ovoj problematici, prosječan Hrvat dobiva iz žestoke medijske propagande, u kojoj se pod pojmom "nasilje u obitelji" podrazumijeva isključivo nasilje zlih muškaraca nad ženama. Toj propagandi izvrsno pridonosi serija "The Fall". U toj seriji su žene isključivo žrtve, a među muškim likovima ne postoji niti jedan pozitivac (nakon što je mladac na početku poginuo). Veći propagandni spolno-šovinistički disbalans u karakteru likova teško da je moguće postići. Jedino da su baš svi muški likovi u seriji ujedno i vampiri.
Gugenheim is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 27.11.2014., 12:55   #133
Quote:
Nemruth Dagi kaže: Pogledaj post
Pa to ima pozadinu jer je ona diplomirala što ono etnologiju, antropologiju tako nešto - Margaret Gibson Mead
Koliko znam, Stella Gibson je diplomirala antropologiju, biologiju, sociologiju, psihologiju, fiziku, kemiju, brodogradnju i ekonomiju (iz koje uskoro očekuje Nobelovu nagradu). I sve to u samo 6 godina, paralelno rješavajući najteže kriminalističke slučajeve počinjene od strane muškaraca.

Osim toga, ona ima savršen vid, trči manje od 10 sekundi na 110 metara s preponama, a osvajačica je zlatnih olimpmijskih medalji u bacanju koplja, triatlonu, šahu i dizanju utega.

Quote:
Nemruth Dagi kaže: Pogledaj post
No ionako nam dolaze danska Ubojstva 3. sezona pa ovo možemo zaboraviti...
Naravno, veselimo se novim dogodovštinama još jedne feminističke ikone, nezaboravne Sare Lund. Djevojčice od 50 kg, koja bez pištolja kroz mračne hodnike lovi naoružanog muškarca od 2 metra i 100 kg. Možda se u 3. sezoni otkrije da, osim uvijek ispravnog "špurijusa" o tome tko je ubojica, Sara Lund ima i krila.

PS: Sara Lund je na Olimpijadi u Londonu osvojila zlatnu medalju na 5000 metara, Stella Gibson je osvojila tek srebrnu medalju. No Stella joj je oprostila, iz ženske solidarnosti. Obje su zatražile da se na slijedećoj Olimpijadi žene i muškarci natječu zajedno. Nema smisla da se žene međusobno pobjeđuju, puno je bolje da pobiijede neke grozne muškarce. Naime, otkriveno je da 119,89 % muških olimpijaca vrši nasilje nad ženama, a 84,56% su sadisti.
Gugenheim is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 13:15   #134
Quote:
Gugenheim kaže: Pogledaj post
Koliko znam,
Koliko znam ovo je tema o serijama - mizoginiju možeš tjerati negdje drugdje recimo na vicevima pa da se svi dobro nasmijemo dok nas neki hiperdlakavi i hormonalno neispražnjeni muškarac "pošteno i sa razlogom" ne izmlati.

Jer ako koza laže ne laže joj rog;
http://www.24sata.hr/psihologija/dan...vljanje-395225

Tako svaki 39589 muškarac biva izmlaćen od vlastite žene, svekrve, sestre, cure i brkate Lidl prodavačice ali ne rade serije o njima jer takvi zločini nisu široj javnosti zanimljivi.

Bolje je kad neki muški psihopat ženi reže genitalije, prži kožu, rezbari je na živo te siluje na mrtvo. To ispada posve "normalno".

Sara Lund, stoga je prava žena na pravom mjestu i još je u džemperu
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 27.11.2014., 13:35   #135
Sssserija Pad/Fall?
Glumi ona mlađahna :prije_neg_je_upoznala_muldera:, Scully ?

Isso miki,imam osjećaj da sam falila topic.

Da budem iskrena,točno mi je žao što nisam tijekom gledanja serije uzela neku bilježnicu na kockice i zapisivala te mudre femi cake i svoja također mudra opažanja (:premudri: ), ne bi li bila dostojna se uopće javit,te komentirat ovdje.
Ovako samo mogu površno pričat o ubojici,žrtvama ....seriji.


Uglavnom,tek sam nedavno pogledala zadnju od sezone.
Šta reći?
Zbrčkano, bože sačuvaj.

Profil ubojice uopće nije dobro iznesen.Mislim,to je moje skromno mišljenje kao jedne dugogodišnje dr.mr.soc.prof.Gatalice u serijske ubojice.
Prvo nam ga predstave kao skuliranog,detaljnog,pametnog i nadasve planski nastrojenog ubojicu kojem ništa ne promiče i koji ima sve planove,slike, ,tlocrte,plan B-ove i ino potrebno čisto ako stvari krenu nagore.Poučava,studira,mašta,skicira,vježba...itd.

A onda.... vrati se nakon kiksa da ubije onog muškarca i dovrši ženu,i to s škarama....
Puna kuća dnk-a.I još ga vidi dvaest vidjelica?
Da još bude gore,javlja se Scullyci da malko popriča,jer je,vauuu,prepoznao marku crvenog laka na metar daljine i shvatio da ga ona privlači/izaziva/štagod.


Serija je bezveze.
Bitno je da su nju kao veliki um dovukli da riješi slučaj,a ona je dosad riješila samo par muškaraca i načela jednu ženu.I pokazala nam kako se i s botoksom može plivat u bazenu.
Svi su ludi za Scully.
Čak je i glavni detektiv htio ostavit ženu,djecu i unuke zbog nje.
Možda će i "naš" ubojica" postati dobar čovjek kad ode u njenu sobu i naglo se preobrati?
Tj,brijem da će se njih dvoje nekako dohvatiti u budućnosti.U sobi dvadeset i tri,yea.
Samo me muči način na koji će mu doviknuti broj te svoje sobe?Ili će on jednostavno slijediti miris tog crvenog laka ?
__________________
.
She said is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 14:20   #136
Quote:
Nemruth Dagi kaže: Pogledaj post
Koliko znam ovo je tema o serijama - mizoginiju možeš tjerati negdje drugdje recimo na vicevima
Ovo je tema o konkretnoj seriji, seriji čiji je primarni cilj propaganda usmjerna protiv jednog spola (muškog), te veličanje ideje o nadmoćnom ženskom spolu. Nije to moja ideja, citirao sam javne kanale, uključujući i autora serije.

U kritici takve propagande usmjerene protiv muškog spola (BTW: protuzakonite) nema nikakve "mizoginije", niti retka nema usmjerenog protiv žena. Borba proitiv mizandrije (mržnje prema muškarcima) nije borba protiv žena.

Quote:
Nemruth Dagi kaže: Pogledaj post
Jer ako koza laže ne laže joj rog;
http://www.24sata.hr/psihologija/dan...vljanje-395225


Ne mogu vjerovati da je "svaka treća" tvoj "argument" za opradvanje mizandrije (mržnje prema muškarcima). I to iz "24 sata".


More men than women victims of intimate partner violence.


"Statistika" pojednostavljeno zvana "jedna od tri" (jedna od tri žene bar jednom u životu trpi nasilje) plod je višestruke prevare u "obradi" ishodnih podataka. 100 puta je to već raspravljeno, nađi si na internetu. Pojednostavljeno to ide ovako:

Provede se anketa na američkom koledžu, među studentima: "Jeste li bar jednom pretrpjeli bar jedan oblik fizičkog zlostavljanja od partnera?" (...stisak, šamar, odgurivanje, udarac, čupanje, grebanje, pretučenje..). Svaka treća djevojka i svaki treći mladić kažu da jesu. Da su pretrpjeli to nasilje. Podjednako, oba spola. Nakon toga iz tog istraživanja feministička udruga izvuče podatak da je svaka treća djevojka PRETUČENA. Jednostavno svaki šamar pretvore u "pretučenje", a potpuno isti broj muških žrtava jednostavno izostavi. Na kraju, 25 internetskih portala prenese "šokantno istraživanje" feminističke udruge, po kojemu je svaka treća žena na svijetu pretučena. Muškarce nitko ne spominje. Kakva bi to buila propaganda kad bi se otkrilo da su žene jednako nasilne, a prema djeci i dvostruko jače nasilne od muškaraca...

Quote:
Nemruth Dagi kaže: Pogledaj post
Bolje je kad neki muški psihopat ženi reže genitalije, prži kožu, rezbari je na živo te siluje na mrtvo. To ispada posve "normalno".
Naravno. Imate trenutno još jednu u nizu skandinavskih serija ovog mizandrijskog tipa na HTV-u, zove se "Ubojstva bez kajanja". Svaka epizoda je slučaj za sebe, a u prve dvije epizode supersposobna policajka ( ..neće valjda policajac ) istražuje slučaj esktremno sadističkih muškaraca koji su serijski mučitelji i ubojice nedužnih žena.

Kad malo razmislim, u Danskoj i Švedskoj bi sve muškarce trebalo preventivno strpati u koncentracijske logore. Po ovom što gledamo u njihovim krimićima, ženske kože se tamo gule i genitalije rezuckaju u enormnim količinama.
Gugenheim is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 27.11.2014., 14:32   #137
Quote:
She said kaže: Pogledaj post
Da budem iskrena,točno mi je žao što nisam tijekom gledanja serije uzela neku bilježnicu na kockice i zapisivala te mudre femi cake
Nemaš što bilježiti, baš svaki kadar ove serije je femi-kadar. Svaka rečenica, svaka tema i podtema, svaka linija priče, sve je dio propagande o zlim muškarcima i nadsposobnim ženama.

Quote:
She said kaže: Pogledaj post
Profil ubojice uopće nije dobro iznesen.Mislim,to je moje skromno mišljenje kao jedne dugogodišnje dr.mr.soc.prof.Gatalice u serijske ubojice.
Prvo nam ga predstave kao skuliranog,detaljnog,pametnog i nadasve planski nastrojenog ubojicu kojem ništa ne promiče i koji ima sve planove,slike, ,tlocrte,plan B-ove i ino potrebno čisto ako stvari krenu nagore.Poučava,studira,mašta,skicira,vježba...itd.
Profil ubojice je potpuno nemoguć spoj osobina. To je s jedne strane bezumni psihopat, a s druge strane, čovjek mirnog obiteljskog života koji zarađuje na poslu koji zahtjeva empatiju - on je psihološki savjetnik za pomoć ljudima kojima su umrla djeca. Savršeno planira, ali istovremeno na sve strane i bezumno riskira. I tako uspijeva proživjeti čitav život, da ga nitko ne skuži. Njegovo dijete nikad ne vidi šta tata radi iznad kreveta... Razlog takvog neuvjerljivog i besmislenog modela jest samo taj da nas uvjeri da su svi muškarci potencijalni sadisti. pa i oni naoko "uljudni".

A ako uz takvog glavnog lika još nekom nije jasno tko su muškarci, u priču ulaze svi ostali muški likovi. Čitava plejada korumpiranih muških policajaca, korisnici usluga prostitutki koji prostitutke iz čistog mira tijekom seksa prebijaju na mrtvo, muškarac u ožalošćenom paru (kojemu je umrlo dijete) koji je tuče ženu "tek tako, jer je muškarac", političar-šef mafije i njegov mafijaški sin, antipatični odvjetnik koji brani mafijaša, prijatelji obiteljskog nasilnika koji je izgubio dijete...
Gugenheim is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 14:44   #138
Quote:
She said kaže: Pogledaj post





Tj,brijem da će se njih dvoje nekako dohvatiti u budućnosti.U sobi dvadeset i tri,yea.
Samo me muči način na koji će mu doviknuti broj te svoje sobe?Ili će on jednostavno slijediti miris tog crvenog laka ?
__________________
Heartbreak Hotel
LOST01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 14:48   #139
Quote:
Gugenheim kaže: Pogledaj post
Nemaš što bilježiti, baš svaki kadar ove serije je femi-kadar. Svaka rečenica, svaka tema i podtema, svaka linija priče, sve je dio propagande o zlim muškarcima i nadsposobnim ženama.
Pa konacno!

Vec mi je muka od serija i filmova u kojima su zene nesposobne i glupe, a muzjaci savrseni, sposobni, jebu sve sto stignu i naravno, zbog toga su veliki macho frajeri.
Tempion is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 15:24   #140
Quote:
LOST01 kaže: Pogledaj post
Neke žene i imaju šuplju glavu
Vidim.

Quote:
Gugenheim kaže: Pogledaj post
Budući da si feministica, ti si rođena sa svim potrebnim "znanjima" (tebi ne trebaju stvarne informacije). Ti jednostavno "znaš" da su žene isključivo žrtve, a muškarci isključivo zlikovci, baš kao što to prizemno prikazuje treš-serija "The Fall". Svako dobro!

Za one druge, one koji umjesto mitova žele saznati kakva je stvarnost:

Žene su nasilne kao i muškarci

Majke su počiniteljice 64% nasilja nad djecom, očevi su počinitelji u 36% slučajeva.

Najveći dio tzv. "znanja" o ovoj problematici, prosječan Hrvat dobiva iz žestoke medijske propagande, u kojoj se pod pojmom "nasilje u obitelji" podrazumijeva isključivo nasilje zlih muškaraca nad ženama. Toj propagandi izvrsno pridonosi serija "The Fall". U toj seriji su žene isključivo žrtve, a među muškim likovima ne postoji niti jedan pozitivac (nakon što je mladac na početku poginuo). Veći propagandni spolno-šovinistički disbalans u karakteru likova teško da je moguće postići. Jedino da su baš svi muški likovi u seriji ujedno i vampiri.
Prvo i osnovno, ja nisam nikakva feministica. Ja se jednostavno cijeli život smatram čovjekom i ne razumijem zašto bi me itko htio utrpati u neku ulogu koja niti mi se sviđa, niti mi je logična, a najmanje mi je urođena. I zašto bih ja na to trebala pristati?!
Kažu da je to zbog "kulture" u kojoj živimo. Za to što se ta stvar uopće razmatra u 21. stoljeću ne okrivljujem nikakve muškarce, nego prije svega žene koje dopuštaju da ih se nabija na štikle visoke 15 centimetara (Google: hallux valgus), gladuju da bi stale u broj 36 i rade ko služavke 30 dana u mjesecu da bi onda svu zaradu potrošile na frizere, kozmetičare, najnoviju vrstu odjeće i slično.

Nadalje, Gugenheim, je li tebi ikad palo na pamet pitanje zašto uopće postoje feministice koje traže žensku "supremaciju"? Zašto uopće postoje razjarene gomile žena koje traže krv? Ne ovakve filmske karikature, nego one militantne? Misliš li ti zaista da je agresija stvar urođene zlobe? (Ne bih se čudila, zapravo, kad vidim šta pišeš.)

Imaš li ti ikakav izvor informacija o obiteljskom nasilju koji nije medijski? Ja, na primjer, imam nekoliko slučajeva u vlastitoj obitelji, a troje ljudi koje poznajem osakaćeno je u djetinjstvu jer ih je prebio otac; jednom dečku je razbio oko pa su mu krpali rožnicu i do danas je poluslijep, drugi ima oštećenu kičmu jer ga je stari udario letvom po leđima, a cura koju znam dobila je cjepanicu u trbuh i danas je neplodna zbog neke deformacije maternice u 13. godini kad se to dogodilo. Svi ovi naslinici su na slobodi, nikad nisu prijavljeni, jedan je umro od ciroze jetre. Njihove žene trpe pakao, ali o tome nikad nitko nije reko ni slova.

Znaš li ti što se desi kad žena prijavi muža za nasilje? Daj pogledaj malo, boga ti tupavoga, tebi i tvojim "zavjerama".

Inače, ja smatram da su žene za ove stvari isključivo same krive jer bi gadove trebalo ubit na spavanju. Tako da ne misliš da se ljutim na sirote muškiće. Umjesto što jecaju i mažu masnice puderom u kupaoni.

A posebno mi je ironičan dio tvojeg lupetanja u kojem meni, koja nemam televizor, ne čitam hrvatske portale i ne vjerujem mainstream medijima, ideš drobit kako se informira "prosječan Hrvat". Ja znam da "prosječan Hrvat" jest ovca za striženje svakom lupežu koji se odnekud doklati, al ima nas koji nismo to.

Sad mi pada na pamet, ti si vjerojatno jedan od onih koji tuku žene/djevojke pa se iživljavaju na filmskim likovima opravdavajući svoju nasilnost. Svi vi nasilnici ste slabići, to si već našao, jelda?

Jer koji kuki bi se inače toliko držo Stelle Gibson?! Ženska nit je posebno zgodna, nit je mlada, a ovaj zagrizo i ne pušta.

__________________
No Man's Land

Zadnje uređivanje darius-britt : 27.11.2014. at 15:54.
darius-britt is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:30.