Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.05.2015., 00:09   #1
Arrow Chicago Med / Čikaška hitna (2015-)






Quote:
Emmy Award-winning Executive Producer Dick Wolf ("Law & Order" brand) delivers "Chicago Med" - the newest installment of the compelling "Chicago" franchise - an emotional thrill ride through the day-to-day chaos of the city's newest state-of-the-art trauma center and into the lives of the courageous doctors, nurses and staff who hold it all together.

Bold and ever-capable E.R. attending physician Dr. Connor Rhodes (Colin Donnell, "Arrow") is the newest doctor on staff at Chicago Med. Dr. Will Halstead (Nick Gehlfuss, "Shameless") is an Ivy League-trained trauma surgeon and brother of CPD's Det. Jay Halstead (Jesse Lee Soffer). Halstead practiced medicine in New York for 10 years before returning to his Windy City roots and is the epitome of reliability, both in and out of the hospital. Dr. Daniel Charles (Oliver Platt, "The Big C"), Med's Chief of Psychiatry, possesses remarkable insight into his patients and is off-the-charts intelligent in all subjects but his own personal life. Sharon Goodwin (S. Epatha Merkerson, "Law & Order"), the venerable head of Chicago Med, expects the very best from her people as she balances the tremendous pressures of running the city's largest hospital, and always with a sense of humanity that allows her doctors to provide the very best care possible.

Dr. Natalie Manning (Torrey DeVitto, "The Vampire Diaries") specializes in emergency pediatric medicine and is completely focused and dedicated to her patients, despite being in the third trimester of her pregnancy. Dr. Ethan Choi (Brian Tee, "Jurassic World") found his calling in medicine while serving as a Navy flight surgeon. Currently on away rotation, he is a tireless yet impulsive doctor who is well versed in infectious diseases. First-year intern Dr. Sarah Reese (Rachel DiPillo, "Jane the Virgin") is a super proficient overachiever who has never struggled at anything, but who may soon find that, for the first time, she's in over her head. April Sexton (Yaya DaCosta, "I Will Always Love You: The Whitney Houston Story") is a smart, bold and intuitive ER nurse who is the lifeblood of the emergency room. She loves the action inside the hospital and is as loyal as they come.

Together, they will confront Chicago's most critical medical cases and challenging ethical dilemmas with courage, compassion and state-of-the-art treatment. Inspired by ripped-from-the-headlines cases, "Chicago Med" will weave cutting-edge medicine with the personal drama that comes with working in such a high-intensity environment. Through it all, familiar faces from "Chicago Fire" and "Chicago P.D." will intertwine with Chicago's newest medical heroes.

Dick Wolf, Andrew Schneider, Diane Frolov, Matt Olmstead, Michael Brandt, Derek Haas, Danielle Gelber, Arthur Forney and Peter Jankowski are executive producers. "Chicago Med" is produced by Universal Television and Wolf Films.





NBC
IMDB



Nakon 'Firea' i 'P.D.', dolazi i Med. Ove jeseni ili u midseasonu na NBC-ju, s tim da će prije u midseasonu, barem se tako priča.

Zadnje uređivanje lie : 04.11.2015. at 22:56. Reason: apdejt
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2015., 12:23   #2
Šta nitko ne misli ovo gledati?

Ja jedva čekam..

Chicago Med (NBC) "Next Great Drama" Promo HD
ezel00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2015., 17:01   #3
Ni Fire ni PD nemaju baš nešto puno komentara na forumu, ali se gledaju. Tako da će i ovo biti gledano. Ja prvi
__________________
light touched my hand in a dream of golden skans
osoba_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2015., 21:15   #4
Nikada me nisu privlacile serije sa medicinom no ovoj cu dati sansu jer su mi se svidele Chicago Fire i Chicago PD.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2015., 22:04   #5
I meni su i jedna i druga odlične, tako da mislim da će i ova biti super..
ezel00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2015., 16:08   #6
Meni isto su obe serije odlicne i gledam iz tjedna u tjedan i pazim na tocan raspored kako izlaze u SAD/u i to me nekad izludi. Biljezim se i za gledanje Med/a jer ionako skoro cijeli cast vec znam a uvodili su likove paralelno u prve dvije serije tako da mislim da ce biti ok... A kad se sitim da sam umalo prestao gledati Chicago Fire nakon prve tri ep. , kasnije mi se puuuno popravio sada su mi jedni od najdrazih serija...
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2015., 20:46   #7
trailer je cisti trash.
naravno, mora se netko raznijet bombom u bolnici. i naravno, onu zensku nece nitko isprva slusati pa onaj faca vatrogasac povisi glas i onda to ispadne wow. amerika.....
cropatria is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2015., 11:55   #8
Prva epizoda je bila odlična..

Colin Donnell

Večeras novi nastavak..
ezel00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2015., 17:36   #9
Meni prva epizoda bila strašno dosadna
__________________
light touched my hand in a dream of golden skans
osoba_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2015., 11:57   #10
Odlična mi je Julie Berman kao doktorica Zanetti.

Nadam se da bi mogla dobiri stalnu ulogu..
ezel00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2015., 16:02   #11
Ajme, i ti znaš Julie (Marie) Berman? Meni je isto super, nadam se da će je zadržat.

Serija mi nije ništa posebno, jedino mi je odličan Colin O'Donnell i nadam se da će preživjet finale 1. sezone i dogurat do druge jer bi apsurdno bilo da ga ubiju odmah i u trećoj seriji uzastopce (Arrow, The Affair).
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2015., 16:34   #12
Da, znam..

Super mi je ona i Colin O'Donnell, odlična su kombinacija..

I ja sam, iskreno, očekivao više od serije, ali nije toliko loša..

Vidim da ima jako dobru gledanost..
ezel00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2015., 11:34   #13
Dobili su još 5 epizoda tako da će prva sezona imati 18 nastavaka..

http://deadline.com/2015/12/chicago-...bc-1201665367/
ezel00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2016., 00:13   #14
Obnovljeno je za drugu sezonu, a iskreno, nije moralo. Vrlo dosadna i neupečatljiva ekipa. Nanny Carrie nikada neće biti lovable character
__________________
light touched my hand in a dream of golden skans
osoba_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2016., 21:21   #15
Meni je isto ovo zasad najslabiji od čitave Chicago franšize. P.D. isto nije imao baš bajnu 1. sezonu, al bar nisu bili zamorni i dosadni. Nanny Carrie mi i ne smeta toliko koliko me iritiraju Halstead Jr. i Army Doctor. Trebalo bi dobro protrest taj cast na kraju ove sezone i osvježit novim, upečatljivim licima (i likovima, jel) za 2. sezonu.

Samo da ne diraju O'Donnella.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2016., 07:09   #16
Ni meni nisu sjeli bas, a dolazi nam i Chicago Justice...

Army doktor meni najslabija karika. Čak ni stavljanje njega s Dr. Charlesom ne pomaže.

Halstead mi je ok u tome što su ga baš napravili seronjom. U stilu Voighta (iako daaaaleko pretjerana usporedba). Hoću reći, kužim da je cilj napraviti jednog glavnog lika i kojeg gledatelji mrze i vole, kako tko, jel.

Meni najbolji lik, iako smiješno, je mala stažistica, Reese. Toliko je simpa, a normalna.
I sestre su sve ok.
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2016., 22:18   #17
Quote:
Misery24 kaže: Pogledaj post
Ni meni nisu sjeli bas, a dolazi nam i Chicago Justice...

Army doktor meni najslabija karika. Čak ni stavljanje njega s Dr. Charlesom ne pomaže.

Halstead mi je ok u tome što su ga baš napravili seronjom. U stilu Voighta (iako daaaaleko pretjerana usporedba). Hoću reći, kužim da je cilj napraviti jednog glavnog lika i kojeg gledatelji mrze i vole, kako tko, jel.

Meni najbolji lik, iako smiješno, je mala stažistica, Reese. Toliko je simpa, a normalna.
I sestre su sve ok.
Meni je ta Reese ISTA Chilly iz Firea. Prvo sam mislio da je to ista glumica.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2016., 06:51   #18
Quote:
Jay Bluebell kaže: Pogledaj post
Meni je ta Reese ISTA Chilly iz Firea. Prvo sam mislio da je to ista glumica.
Uuuuuu, pregrizi jezik!
Nisam mogla dočekati da se nje riješe il da ju bar onormale i smanje tripove.
Reese mi je slatko naivna.
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2016., 13:56   #19
Ajme, kako sam ZNAO odmah da je mali psihopat. Creepy dijete

I dalje su mi većinom svi dosta nezanimljivi. Najslabija iz Chicago franšize. Valjda će Law bit bolji.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2016., 15:07   #20
Iiiihaj! Gdje nađoše tako uvjerljivo psihopatičnog malog?!

Meni se popravljaju otkad su se makli od one priče sa Halsteadom i onom ženskom koju je oživio.

Dr. Charles najbolji, Dr. Choi naj....dosadnije nepotreban...
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:48.