Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.05.2016., 00:40   #1
Kevin Can Wait (2016-2018)





Quote:
A newly retired police officer (Kevin James) looks forward to spending more quality time with his wife (Erinn Hayes) and three kids (Taylor Spreitler) but figures out he faces more challenges at home than he ever did on the streets.

Cast: Kevin James, Erinn Hayes, Taylor Spreitler, Ryan Cartwright, Mary-Charles Jones, James DiGiacomo, Lenny Venito, Gary Valentine, Leonard Earl Howze

Nova serija na CBS-u, ove jeseni/zime.

Zadnje uređivanje Jay Bluebell : 18.05.2016. at 19:11.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2016., 21:56   #2
Mogla bi dati sansu samo zbog glumca
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2016., 22:16   #3
Tipična CBS-ovska hum. serija
čak nije toliko loša
nastavljam
saldo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2016., 01:18   #4
e ovo je opako smeće. epic garbage. negledljivo od prve minute.
trifrtaljac is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2016., 17:02   #5
OK za ubiti 20tak minuta
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2016., 16:32   #6
Dobili su punu sezonu od 22 epizode.

Quote:
CBS is going to the distance with three of its rookie series, ordering full seasons of Bull, Kevin Can Wait and MacGyver. The “back nine” pickups mean all three series’ will produce 22 episodes in their inaugural runs.

Bull — starring Michael Weatherly as a pre-Oprah’d Dr. Phil — has thus far proven to be a worthy Tuesday companion to Weatherly’s alma mater NCIS. In its first three outings, the show — which is fall’s most-watched new series — is averaging 14.6 million live viewers and a 2.1 demo rating, improving on NCIS: New Orleans’ Season 2 average in the time slot (13 mil/1.8).

The Kevin James-fronted Kevin Can Wait, with 10.4 mil and a 2.5, is fall’s No. 1 comedy in both measures, while MacGyver (9.3 mil/1.4) has improved on The Amazing Race’s Fall 2015 average (5.9 mil/1.1) in the Friday lead-off spot.

“We’re thrilled viewers have embraced these three shows creatively,” said CBS’ entertainment president Glenn Geller in a statement. “Each one has made an immediate and positive impact on our schedule, while significantly contributing to growing their respective nights.”
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2016., 10:05   #7
dosadno, ugasila sam nakon 5 minuti prve epizode
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2016., 00:22   #8
Pogledao svih 12 epizoda do sada i slažem se da nije baš nešto i da nije ni do koljena KOQ .
Krivac nije Kevin James , on mi je dobar , nego lik njegove žene koji uopće nije smiješan i uopće ne doprinosi ovoj komediji za razliku od Remini u KOQ.
Uz samog Jamesa najbolji mi je lik Chalea , koji zajedno sa Jamesom ima tu nekakvu čudnu kemiju , te njegovi kompanjoni s posla . Čim više situacija s njima , a manje sa ženom . Možda je to smjer kojim bi morala ići dalje komedija.Barem sam takvog mišljenja.Ili zamjeniti glavnu glumicu , jer ova me nije nasmijala ni 5% .
Inače mislim da će komedija dobiti drugu sezonu , jer ima veću gledanost negoli ona LeBlancova , a i bolja je od onog The Great Indoorsa.
Jedino treba vidjeti kako će proći Superior Donuts .
CBS će sigurno dvjema komedijama dati zeleno svjetlo za drugu sezonu , a mislim da će druge dvije ukinuti .
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 19:49   #9
Završila sinoć prva sezona sa 24 epizodom .
Dojam : dobra premisa , ali glavna glumica jednostavno nije se snašla ili njezin lik nije uopće smiješan .
Sve ostalo OK . Tipični CBS sa tipičnim situacijama .
Chale nakon Kevina najbolji lik , a i ona ekipa nije loša .
U posljednje 2 epizode kao gost je bila Leah Remini i dobro je to izgledalo sa Kevinom .
Čeka se 2 sezona . Mislim da će ovo ići dugo godina , jer CBS očajnički želi neku svoju komediju dogurati do 5-7 sezona , zbog sindikacije .
Kevin James je poznato ime pa mogu prodati .
Stvarno , CBS već dugi niz godina nema neku svoju komediju koja bi išla dugo godina . Sve su to bile WB ili 20th C.Fox . etc...
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2017., 08:59   #10
Dogodilo se je ono što su mnogi i mislili .
Sad samo treba ubiti lik žene u 2 sezoni i opet na staro .

http://deadline.com/2017/06/leah-rem...es-1202106798/

Baš me zanima da li će ovo barem malo povećati gledanost .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2017., 23:37   #11
Quote:
Altairfan kaže: Pogledaj post
Dogodilo se je ono što su mnogi i mislili .
Sad samo treba ubiti lik žene u 2 sezoni i opet na staro .

http://deadline.com/2017/06/leah-rem...es-1202106798/

Baš me zanima da li će ovo barem malo povećati gledanost .
Želja ti se ispunila

http://www.spoilertv.com/2017/06/kev...-hayes-to.html
JureT is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2017., 23:51   #12
Quote:
JureT kaže: Pogledaj post
M , ja sam se samo šalio . Nisam mislio ozbiljno .
A oni stvarno to naprave .

Ma bilo je očito da je glumica najslabija karika od samog početka , svakome tko je gledao ijednu epizodu .
Ali ni u snu nisam očekivao da će baš dovesti Remini i da će zamjeniti glavnu glumicu . Mislim tko je uopće to i mogao pomisliti još prije mjesec dana . Prije zadnje 2 epizode sezone .

Ali svejedno , Erinn Hayes to nije zaslužila .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 20:46   #13
Evo , doznali smo kako su ubili lik Erinn Hayes .
Prošlo godinu dana od njezine smrti na početku 2 sezone . I to je to . Ništa posebno .

Mislio sam da će biti pogreb u 1 epizodi .
Kao da su ovime željeli potpuno izbaciti glumicu i lik , kao da nije ni postojao .

Ali , vidjet ćemo kako će ići dalje . Za sada mi ovo paše . Nisam previše izbirljiv .


Striper Gdje ga nađu ?
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2017., 23:43   #14
Pogledao sve epizode 2 sezone do sada i moram priznati da je sve bolje kako idu epizode .
Da previše ne hvalim , ovo je tipičan CBS sitcom i dalje , ali OK .


Božićna epizoda je jedna od najboljih epizoda do sada .



Evo za blagdane našao sam blooperse :

https://www.youtube.com/watch?v=MO6XIMIcLvc
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2018., 01:57   #15
Službeno otkazano.

Quote:
Looks like Kevin will be joining Donna six feet under.

CBS has cancelled Kevin Can Wait after two seasons, TVLine has confirmed.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2018., 21:59   #16
Nisu baš i nešto bile posljednje epizode .
S jedne strane sam bio šokiran otkazivanjem , jer obično kad CBS daje seriji 24 ep. u 2 sezoni , onda ide na najmanje 4-5 sezona .
Možda su i zahtjevi Sonya kumovali svemu .

Mislim da je otpočetka sve išlo krivo , prvo sa suprugom od glavnog lika , onda sa njenom smrću , pa sa KOQ Reunion , pa drugi dio sezone koji je bio dosta slabiji od prvog dijela .
Šta ja znam . Nešto stvarno nije bilo u redu otpočetka , a mogli su napraviti OK komediju . Bar je podloga bila dobro zamišljena .
Uživao jesam u komediji , ali možda i bolje da su otkazali nego i dalje vukli ovo u krivom smjeru .

__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:19.