Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.05.2010., 11:43   #81
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
A mislilm zaista je teško nešto tako reći, pošto to dosta ovisi i o lokaciji.Negdje bi to radila za 3000kn, negdje za 5000. Najbolje ti je u svom mjestu se raspitati kako idu cijene.
Čišćenje apartmana kada su smjene gostiju netko plaća 400kn za taj dan ispomoć, a netko 150-200kn.
ma znam da je teško. koga god pitam nitko nema pojma. čak niti ljudi koji drže pansione. s jedne strane, posao zaista nije težak, a s druge strane si obavezan 24/7 bez slobodnog dana cijelo ljeto. tu je na neki način i odgovornost, jer samo gost i ja imamo ključeve tih apartmana. ako netko izgubi sat, mene će se krivo gledati i optužiti.

ako netko ima još nekakvu ideju ili iskustvo s ovim.....

hvala
inra is offline  
Old 11.05.2010., 18:05   #82
Pozdrav!
Imam 20 god i trazim posao(Zg) preko ljeta na 1-2mj.zavrsio sam prvu god ekonomije i redoviti sam student. Najvise bi me interesiralo vozac B kategorije u bilo kojem obliku.Imam 2god vozackog iskustva i automobil.Mogu raditi preko ugovora u student servisu.
Radio bi i druge poslove,osim skladista( to imam u rezervi ali pokusavam naci nesto bolje. )
U student servisu nude samo poslove promotora za sto mislim da nisam.

Slobodno napisite ako znate za nesto tako. Ili se javite na mail: [email protected]

Unaprijed hvala
tomislavac is offline  
Old 25.05.2010., 10:10   #83
Frendica i ja tražimo sezonski posao na moru sa smještajem.
Radile bi od 15.07. do kraja 9. mjeseca.
Rainbow Lady is offline  
Old 25.05.2010., 11:41   #84
Quote:
Venera23 kaže: Pogledaj post
Ja sam zaradila 10000 kn... tako da nije isto nikako...i svakako bi ti trebali isplatiti odvojeni zivot )
vidjela sam na brzinu neke tvoje komentare o sezonskom poslu na moru...cini mi se da imas dosta iskustva na tom podrucju a i pozitivno pricas o svemu....pa te molim ako mi mozes dati neke konkretne podatke ili preporuciti nekog poslodavca...iz varazdinske sam zupanije i imam iskustvo u trgovini, radila sam doslovno na svim pozicijama u jednom trgovackom centru
hvala
MijaW is offline  
Old 25.05.2010., 22:44   #85
ja imam 15 godina, u 9. mjesecu 16, i ja bi htjela ovo ljeto raditi na moru. zanima me da li ja s 15 godina mogu dobiti bilo kakav posao??
R: Key is offline  
Old 29.05.2010., 03:35   #86
SEZONSKI POSAO NA MORU

Zanima me u koje hotele mogu poslati životopis, odnosno u kojim hotelima mogu dobiti sezonski posao.Voljan sam konobariti, raditi fizičke poslove, bilo što.

Poslao sam već desetak životopisa mailom, ali dobio sam svega tri odbijenice.

Usput, nio sam i na burzi rada, ali tamo tobože ništa nemaju.
slučajni_prolaz is offline  
Old 29.05.2010., 08:24   #87
neki dan na radio Osijeku je bilo da traže radnika za negdje na moru, ali nisam zapamtila gdje, nazovi osječki biro ili potraži na moj-posao ili na ostalim portalima

a imaš i u oglasniku jako puno oglasa za rad kod privatnih ugostitelja, ali tko zna gdje ćeš doći i kako će te platiti, ali probaj
charlizeos is offline  
Old 31.05.2010., 13:39   #88
poydrav svima iy ba[ke na krku! meni je ovdje super, a moglo bi biti jos nekom jer restoran kraj mog birca trazi konobara, radno iskustvo nije uvjet ali je nuzno poznavanje talijanskog i njemackog jezika. zainteresirani nek se jave na broj 0958392024 za vise informacija jer sam na netu svake prijestupne....

zivjeli!
ferrolucem is offline  
Old 04.06.2010., 10:41   #89
Tražim hitno sezonski posao u Umagu (Istarska županija) bilo na ugostiteljskom, administrativnom području ili u prodaji.
Završena srednja ekonomska, iskustvo u trgovini i hotelu (sobarica).
na PM

AAntonijaa is offline  
Old 04.06.2010., 14:28   #90
Ili ima tko kakve prijedloge za sezonski posao? za koji tip posla su najbolji uvijeti, plaća..itd.. Iskustva molim
Hvala
AAntonijaa is offline  
Old 05.06.2010., 21:07   #91
htjela bi raditi preko ljeta(imam 15 godina),al me zanima di uopće tražiti te poslove,ne vidim da je baš nešto prepuno u oglasniku sezonskih poslova ?
__________________
After all this time? Always.
Valjakica is offline  
Old 06.06.2010., 21:54   #92
Dali tko zna išta o sezonskim poslovima u hrvatskim šumama?Hoće bit šta od tog ove godine i kad te kolike su dnevnice?
Dobermann1991 is offline  
Old 06.06.2010., 22:09   #93
Tražim mlađu osobu za čuvanje djeteta(4 god) u Hvaru kroz 7. i 8. mjesec. Smještaj i hrana osigurani. Ostalo ako je tko zainteresiran na PM
Garf is online now  
Old 06.06.2010., 22:44   #94
Quote:
Valjakica kaže: Pogledaj post
htjela bi raditi preko ljeta(imam 15 godina),al me zanima di uopće tražiti te poslove,ne vidim da je baš nešto prepuno u oglasniku sezonskih poslova ?
ja isto imam 15 godina, i isto sam puno tražila, ali bojim se da sam premlada još za to, jer većinom je granica 16 godina, ili završena srednja škola, tak da ne znam:/
R: Key is offline  
Old 08.06.2010., 16:54   #95
vi svi srednjoškolci, možete raditi preko učeničkog servisa, morate se učlaniti i funkcionira isto kao studentski! proguglajte malo
mala4444 is offline  
Old 24.06.2010., 01:24   #96
Question

Mene također zanima sezonski posao. Imam rodbinu na Krku, u Malinskoj i tamo bi radila u trgovini (rođaci bi sredili posao), a smještaj imam besplatan, hranu također... Samo me zanima da li tko zna kolika bi mi bila plaća i koliko bi sati dnevno radila, te koji bi bili moji poslovi?
Vanchilica is offline  
Old 24.06.2010., 17:28   #97
Quote:
Vanchilica kaže: Pogledaj post
Mene također zanima sezonski posao. Imam rodbinu na Krku, u Malinskoj i tamo bi radila u trgovini (rođaci bi sredili posao), a smještaj imam besplatan, hranu također... Samo me zanima da li tko zna kolika bi mi bila plaća i koliko bi sati dnevno radila, te koji bi bili moji poslovi?

Pa to moras pitati poslodavca....nije na svim poslovima ista placa???
Venera23 is offline  
Old 25.06.2010., 12:32   #98
Sredio sam si neki poslić na moru u trgovini, živjet ću kod frenda. E sad vi što ste već radili sezonski zanima me jel moram šta u policiji odjavljivat/prijavljivat boravište, prebivalište ili što već?
deskjet is offline  
Old 25.06.2010., 16:07   #99
Tražim sezonski posao u Puli, bilo kakav, ne treba smještaj, govorim engleski i španjolski, nešto malo njemačkog...
Rui is offline  
Old 25.06.2010., 17:12   #100
Imam skoro 19 god, završena opća gimn i neee da mi se cijelo fakin ljeto bit doma i zujat bezveze.
jel zna netko što bi u zg-u mogla radit sezonski do početka faksa?
tražila sam preko neta, ali većinom nisam dobila odgovore ili me stave na čekanje ili tak neki fak.
ako netko zna molim da mi javi.
 
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:18.