Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.03.2012., 18:46   #161
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Nemoj se previše oslanjati na to, to oni više rade radi svoje evidencije.
Svejedno sama svaki dan pročešljaj oglase koji se objave, budeš li čekala na njih, nećeš daleko
Ma meni je veliki problem zato što zbog nekih obveza ne mogu prije sredine 6.mjeseca otići sezonski, a oni većinom trebaju već od 1.6. i to mi je bad...ne znam uopće imam li šanse za sezonski posao budući da mogu raditi tek tada
jenny_6 is offline  
Old 13.03.2012., 20:20   #162
Quote:
jenny_6 kaže: Pogledaj post
Ma meni je veliki problem zato što zbog nekih obveza ne mogu prije sredine 6.mjeseca otići sezonski, a oni većinom trebaju već od 1.6. i to mi je bad...ne znam uopće imam li šanse za sezonski posao budući da mogu raditi tek tada
Uvijek možeš nešto naći jer ljudi ponekad odustanu u zadnji tren pa uvijek možeš uletiti.
E sad, ovisi što si spremna raditi a što ne...u oglasniku uvijek ima oglasa a i kroz cijelo ljeto možeš dolaziti u Zvonimirovu i provjeravati na oglasnoj ploči dal netko traži radnike (ili naravno preko neta), vjerujem da ćeš nešto naći.
Libertango is offline  
Old 13.03.2012., 22:33   #163
Smile

Quote:
Libertango kaže: Pogledaj post
Uvijek možeš nešto naći jer ljudi ponekad odustanu u zadnji tren pa uvijek možeš uletiti.
E sad, ovisi što si spremna raditi a što ne...u oglasniku uvijek ima oglasa a i kroz cijelo ljeto možeš dolaziti u Zvonimirovu i provjeravati na oglasnoj ploči dal netko traži radnike (ili naravno preko neta), vjerujem da ćeš nešto naći.
Hvala puno!nisam baš u situaciji da biram, valjda ću naći nešto
jenny_6 is offline  
Old 13.03.2012., 23:23   #164
Quote:
jenny_6 kaže: Pogledaj post
Ma meni je veliki problem zato što zbog nekih obveza ne mogu prije sredine 6.mjeseca otići sezonski, a oni većinom trebaju već od 1.6. i to mi je bad...ne znam uopće imam li šanse za sezonski posao budući da mogu raditi tek tada
Ne trebaju im svi ljudi od 1.6. To je još predsezona i kapaciteti nisu popunjeni do kraja.
Tako ako izložiš situaciju da si dostupna od 15.6., možda te i pričekaju.
Uzmi u obzir i ovo što su ti već napisali, a to je da jedan broj ljudi odustaje iz raznih razloga, pa uvijek zatreba ljudi za uskočiti.
Ruralna is offline  
Old 14.03.2012., 18:46   #165
Quote:
majacc kaže: Pogledaj post
http://www.allcamps.com.hr/hr/conten...tavnika_m-.htm

Ima li tko iskustva sa tvrtkom allcamps?
Kakvi su uvjeti i plaće?
Mene isto zanima kakvi su uvjeti. Zvali su me danas i imam razgovor tokom ovog tjedna.
boobooloo is offline  
Old 14.03.2012., 21:25   #166
Quote:
boobooloo kaže: Pogledaj post
Mene isto zanima kakvi su uvjeti. Zvali su me danas i imam razgovor tokom ovog tjedna.

I mene isto!
Zvuči mi ok koliko mi je ženska rekla,no nisam pitala za plaću...
majacc is offline  
Old 14.03.2012., 21:43   #167
Nisam ni ja pitala za plaću, to ću pitati na tom razgovoru. Nadam se da je dobra inače mi se ne isplati ići. Za što si se prijavila? Ja sam poslala otvorenu molbu pa ćemo vidjeti što će mi ponuditi. Kada i gdje ideš na razgovor?
boobooloo is offline  
Old 30.03.2012., 16:17   #168
ima li tu neka cura koja je radila ko sobarica u hotelima falkenstainer u petrčanima da mi može reć kolika je plaća,kakav je smještaj i ostalo...
Kliska20 is offline  
Old 30.03.2012., 20:54   #169
Molim da nastavite na novoj temi. Hvala na razumijevanju.
drot13 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:56.