Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.05.2008., 21:54   #41
Moja se odusevi knjigom: Sumrak ili neka slicnom temom, a inace ako imam neki rodjendan dam mu/joj ili novac ili ima mp4-ja po povoljnim cijenema, a glazba im uvijek dobro dodje.
mama_zbunjena2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2011., 11:00   #42
Što kupiti tinejdžeru?

Molim sve vas za savjet što kupiti dečkiću od 13-14 godina, što bi mu moglo biti cool, a da nije preskupo... Može biti i do 300 kn, samo da nije nešto tipa mobitel, bicikl i sl.

Možda role? Ali imao je potres mozga prije godinu dana, pa mi se ne čini baš naj izbor...

MOLIM savjete
__________________
Kad nešto uistinu želiš, cijeli svijet se uroti da to i dobiješ!
LaraFabian is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2011., 11:16   #43
Kvalitetne role ne možeš kupit za do 300kn ni slučajno.
Možda neku zgodnu majicu, mp3, parfem...onako općenito. Ako znaš kakvi su mu interesi, npr ako voli čitati, knjiga odgovarajuće tematike bi bila super. Kompjuterska igrica, ako znaš kakve ga zanimaju i koje ima/nema, također...
__________________
Lavče stiže u kolovozu...
Yehane is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2011., 11:17   #44
ono s cim neces pogrijesiti je kompletic tipa majica i hlacice za ljeto-vidi sta nose njegovi vrsnjaci ili pitaj u butiku..
mozes neki dres ako voli nogomet ili kosarku..ili nesto slicno..
dobar izbor su uvijek neka bolja lopta,reketi i sl.(iako velis da ti je bad radi potresa mozga,pa ne znam)...
imaj na umu da ce se sad sve vise druziti s deckima,htjeti bit pokazan i viden u drustvu,pa dobro dodu neke cool drustvene igre ili nesto tipa kucnogstolnoig nogometa(mozda na akcijama nades neke koji nisu preskupi)
i ono s cim u toj dobi neces pogrijesiti kao tocka na i su parfemi i dezodoransi..u toj dobi pocnu "smrduckati" i skicati cure,pa krene ogroooomna potraznja za tim(no kod parfema budi oprezna,da se ne bi naljutili starci ako je "preozbiljan"..trazi nesto svjeze,lagano,prozracno)

nadam se da sam bar malo pomogla..


psostoje individualci koji bi bili presretni igrama za comp ili PS,nekakvim LE stripovima,enciklopedijama,auticima ili helikopterima na daljinski i sl...no to bi to bolje znala savjetovati da poznam decka..ovako sam ti napisala gore sto "generalno" ima produ,sta mu treba i sta je neutralno
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2011., 11:43   #45
Quote:
LaraFabian kaže: Pogledaj post
Molim sve vas za savjet što kupiti dečkiću od 13-14 godina, što bi mu moglo biti cool, a da nije preskupo... Može biti i do 300 kn, samo da nije nešto tipa mobitel, bicikl i sl.

Možda role? Ali imao je potres mozga prije godinu dana, pa mi se ne čini baš naj izbor...

MOLIM savjete
Baš neki dan promatram jedno 5 klinaca tak tih god. osnovna škola .U Mulleru kako sline na parfemima, pa su se preselili na deziće, pa gelove za tuširanje , bili valjda sat vremena, gori su neg jaI mislim si vidiš kak ti je u tim godinama njušiš okolo deziće i planiraš koji i kad buš si kupio, a ne onak rutinski uzmeš s police.A jesam se raspisala, htjedoh reći možda neki parfem ljetni lagana tipa CK one ( nije više tako skup) ili komplet dezić i gel i te điđe miđe, pa neka majica , hlaće i sl.I daš mu 100kn nek počasti frendove( lova ih najviše veseli)
MP3 je ok ali možda ima na mobu , pa mu ne treba.
Komax Alpha is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2011., 12:39   #46
Moj nećak je tinejdžer i tražio je da mu za rođendanski poklon kupim majicu koja svijetli. Točnije ovo:
http://cgi.ebay.co.uk/LED-SOUND-ACTI...08498022040746
Kod nas je drži hocuto ali ti je povoljnije na e-bayu.
Ja je imam par godina i fora je jer ova svijetla se pojačavaju i smanjuju ovisno o buci tj.ritmu pored tebe.
__________________
MOJ ALBUM
Jolanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2011., 13:00   #47
usb stick, mp3, bon za mobitel ak nema na preplatu, pretplatu na neki časopis većina ih čita pc play i sl.
maza1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2011., 15:21   #48
Moj je brat nedavno imao krizmu i isto sam razbijala glavu slicnim problemom. KAd sam mu predlozila parfem, s gnjusanjem je odbio, kao "ne treba njemu to,nije on peder" valjda necu pobrat karton zbog neprimjerenog rjecnika, al eto tako mi je rekao.

Nakraju smo se dogovorili da cemo skupa u shopping pa da on nesto izabere. To jos nismo realizirali, pa vam ne mogu reci sto si je izabrao. Al nekako imam osjecaj da ce pikirati na mobitel, obzirom da je mp4 dobio, kao i dosta robe,i sportske opreme koju si je zelio. A parfem mu znaci ne treba
eruditio is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2011., 15:29   #49
mp4, usb stick s dosta giga, web kameru i slušalice ako nema (ovo ja kupujem jednoj teenagerici za rođendan), majce i hlače iz New Yorkera, tam se valjda svi živi teenageri oblače
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2011., 15:51   #50
teenageru samo i iskljucivo lovu, osim ako ga bas jako dobro poznajes pa znas ukus.
ima onih kartica za shoping centre ako ti je glupo bas lovu tutnut
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2011., 18:04   #51
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
teenageru samo i iskljucivo lovu, osim ako ga bas jako dobro poznajes pa znas ukus.
ima onih kartica za shoping centre ako ti je glupo bas lovu tutnut
Bas to!
Moj ima skoro 14 godina i on sam ne zna sto zeli, a kamoli netko drugi...
Ali za rodendane prijateljima kupuje dezice i gelove za tusiranje ( oooobavezno Axe).
Mislim da si vecina klinaca stedi za nesto vece, pa je lova najbolji poklon. Ili sami nesto zgodno vide, pa si kupe.
__________________
mama po zanimanju
Ani4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 09:29   #52
HVALA! Jedino mislim da još parfem nema (tj.toga nikad nije viška) od svega toga... New Yorker?! Ovaj je snob kad je u pitanju odjeća! Moja je krv, ali moram priznat da je snob!
__________________
Kad nešto uistinu želiš, cijeli svijet se uroti da to i dobiješ!
LaraFabian is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:00.