Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.05.2014., 01:59   #1
Red face > Strojarska - ratovanje, mirenje, pokušaji pomirenja i sve ono između...

*ova tema je nekad bila tema koja se odnosila na ovo što piše u uvodnom postu, ali je u nekom trenutku postala tema za sve drugo samo ne to

Prvenstveno se na nju sada prebacuju fajtovi s drugih tema, rješavaju neraščišćeni odnosi, pokušava naći zajednički jezik, ako za to ima volje i želje s obje strane.







-------------------------------------------
Forumaši na US-u su ružni!

Potaknut iskustvima bezbrojnih druzenja na kojima sam sudjelovao, dosao sam do zakljucka da je vecina forumasa koji vise na ovom podforumu ispodprosjecnog izgleda.

Ne kazem da su objektivno ruzni, nisam ja neki svjetski ziri, vec vecina njih ne zna kako istaknuti svoje najjace strane...

A iskustva imam puno!

Stovise, na svojoj kozi sam iskusio kako su povrsni neki od njih. Mnogi forumasi se lose prezentiraju i imaju lose misljenje o sebi. Kad bi samo imali malo vise samopouzdanja i bolje misljenje o svom izgledu, mogli bi se prezentirati u puno boljem svjetlu.

Jednom davno, forumasica je dosla na druzenje u sportskoj odjeci, bila je simpaticna, ali pokazivala je potpuno nezainteresiranu vibru, zbog koje je nitko nije dozivio kao privlacnu. Razgovarao sam s doticnom forumasicom, i zakljucio da je zapravo divna osoba i nadasve privlacna. Medjutim zbog mnogobrojnih drugih forumasica s kojima sam ostvario kontakt te veceri, zaboravio sam ovaj ljupki susret upravo zbog njezinog neozbiljnog odijevanja. Stekao sam dojam da njoj nije stalo do trazenja decka.


Ali to je samo moje iskustvo.

S druge strane, neki forumasi se zale da ne mogu naci ovdje ljubav svog zivota. Kao razloge navode da je to zbog njihovog niskog rasta, siromastva ili pretjerane debljine. Neki cak kazu da su predobri i da cure ne vole dobre decke.


Ja se pitam, da li bi mogli naci neko rjesenje...
Kako dozivjeti sebe u najboljem izdanju?

Dragi forumasi, zapitajte se sto je ono najbolje u vama sto bi drugi mozda zeljeli vidjeti. Te stvari istaknite, zanemarite ono negativno, jer pozitiva je ono sto vas cini privlacnima.
AngryNomad is offline  
Old 24.05.2014., 02:12   #2
Kak ti briješ.
__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Old 24.05.2014., 03:10   #3
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Jednom davno, forumasica je dosla na druzenje u sportskoj odjeci, bila je simpaticna, ali pokazivala je potpuno nezainteresiranu vibru, zbog koje je nitko nije dozivio kao privlacnu. Razgovarao sam s doticnom forumasicom, i zakljucio da je zapravo divna osoba i nadasve privlacna. Medjutim zbog mnogobrojnih drugih forumasica s kojima sam ostvario kontakt te veceri, zaboravio sam ovaj ljupki susret upravo zbog njezinog neozbiljnog odijevanja. Stekao sam dojam da njoj nije stalo do trazenja decka.

Kak si zaboravio ak sad pričaš o tome?
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
S druge strane, neki forumasi se zale da ne mogu naci ovdje ljubav svog zivota. Kao razloge navode da je to zbog njihovog niskog rasta, siromastva ili pretjerane debljine. Neki cak kazu da su predobri i da cure ne vole dobre decke.
Onaj tko ne voli i ne poštuje samog sebe nikada ne može pronaći ljubav svog života. Samo jedna ljubav je ona koja traje čitav život i to s osobom koja je uz tebe čitav život u dobru i u zlu. Ljubav prema samome sebi. Tko pronađe ljubav svog života pronaći će i druge ljubavi
__________________
"Čuda se ne događaju u suprotnosti s prirodnim nego u suprotnosti s onim što mi podrazumijevamo prirodnim" (Sv. Augustin)
Gary-lee is offline  
Old 24.05.2014., 03:12   #4
Quote:
Herbicidna kaže: Pogledaj post
Kak ti briješ.
Hahahaha Issss nice answer
HomerunHog is offline  
Old 24.05.2014., 07:05   #5
Nisu ružni, ali nisu ni nešto posebno lijepi.
Afro Dita is offline  
Old 24.05.2014., 07:13   #6
a ti mi zvučiš kao da si lepotan. takvo nešto mogu napisat samo nadmoćno lepi. čim si opterećen ružnim izgledom forumaša.
Pischori is offline  
Old 24.05.2014., 08:02   #7
angryca jel teb to bilo dosadno jucer pa si u pomanjkanju alkohola išel razmišljat

znaš da nije zdravo razmišljat

svaki lonac nađe poklopac prije il poslije samo je pitanje dal ceš ga zadržati ili ceš ici tražiti dalje neki u crvenoj boji i neceš ga nikad pronaci, ili hoceš

slažem se s gary-em bitno je prvo voljeti sebe kao individuu ali je problem što vecina to ne radi... isto tako nemreš reci da su forumaši ispod prosjeka
__________________
Have I gone mad? I'm afraid so. You're entirely Bonkers.
But I will tell you a secret, all the best people are.
Alice in Wonderland
Buba Mraz is offline  
Old 24.05.2014., 08:13   #8
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Potaknut iskustvima bezbrojnih druzenja na kojima sam sudjelovao, dosao sam do zakljucka da je vecina forumasa koji vise na ovom podforumu ispodprosjecnog izgleda. :e ek:

Ne kazem da su objektivno ruzni, nisam ja neki svjetski ziri, vec vecina njih ne zna kako istaknuti svoje najjace strane...

A iskustva imam puno!

Stovise, na svojoj kozi sam iskusio kako su povrsni neki od njih. Mnogi forumasi se lose prezentiraju i imaju lose misljenje o sebi. Kad bi samo imali malo vise samopouzdanja i bolje misljenje o svom izgledu, mogli bi se prezentirati u puno boljem svjetlu.

Jednom davno, forumasica je dosla na druzenje u sportskoj odjeci, bila je simpaticna, ali pokazivala je potpuno nezainteresiranu vibru, zbog koje je nitko nije dozivio kao privlacnu. Razgovarao sam s doticnom forumasicom, i zakljucio da je zapravo divna osoba i nadasve privlacna. Medjutim zbog mnogobrojnih drugih forumasica s kojima sam ostvario kontakt te veceri, zaboravio sam ovaj ljupki susret upravo zbog njezinog neozbiljnog odijevanja. Stekao sam dojam da njoj nije stalo do trazenja decka.
Kakve veze ima ispodprosječni izgled (koji ti nazivaš ružnoćom) sa primjerom koji si ti naveo? Ne nalazim poveznicu, sorry

I zašto bi se cura po tebi, drukčije trebala odjenuti (i tako "prodati")? Opisuješ to kao da stoji u izlogu i čeka samo nekog tukca da je "pobere", a sve što ona mora biti je "da je lepa ko slika"

To ti je tako kad u 2 ujutro otvaraš temu

Quote:
S druge strane, neki forumasi se zale da ne mogu naci ovdje ljubav svog zivota. Kao razloge navode da je to zbog njihovog niskog rasta, siromastva ili pretjerane debljine. Neki cak kazu da su predobri i da cure ne vole dobre decke. : E
Da, tako je. Ostanu oni niskog rasta jer one niske džepne venerice pokupe sve ove dvometraše Onda ostanu svi ovi ispodprosječni visinom

Definicija dobrog dečka jest?


Quote:
Ja se pitam, da li bi mogli naci neko rjesenje...
Kako dozivjeti sebe u najboljem izdanju?
Furaj samo majcu na cvjetiće, na dobrom si putu.
Daisy28 is offline  
Old 24.05.2014., 09:25   #9
kaj si pijan pisao temu
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Old 24.05.2014., 09:28   #10
I mene je iznenadio
Roisin Murphy is offline  
Old 24.05.2014., 09:37   #11
Muški dio je ružan, dočim su sve forumašice koje sam upoznala komadi
Doduše, nisam upoznala nikog s US-a, govorim o drugim pdfovima.
Noomi is offline  
Old 24.05.2014., 09:45   #12
Činjenica je da danas često upravo pakiranje prodaje proizvod. Iako ono unutra nije ni blizu sjaja vanjske kutije. Prezentacija prodaje proizvod.

Tako je i s ljudima. Ima onih koji će se cijeli život sređivati misleći kako će zbog toga biti sretniji i da će ih ljudi više voljeti.
Zapravo, samo će privući više ljudi, ali je pitanje što ispod tog sjajnog celofana mogu ponuditi. Ako ispod lijepog pakiranja stoji prazna lutkica, bilo muška, bilo ženska, malo tko će zadržati interes i željeti se družiti s tom osobom na duže staze.

Netko će tražiti samo lijepa pakiranja i fokusirati se na njih, dok će netko razmisliti i uzeti ono možda malo manje sjajno pakiranje pokraj i zapitati se što je unutra. Često se u njima nađu najljepša blaga.

Mislim da ti moj potpis govori dovoljno.
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Old 24.05.2014., 09:45   #13
Quote:
Noomi kaže: Pogledaj post
Muški dio je ružan, dočim su sve forumašice koje sam upoznala komadi
Doduše, nisam upoznala nikog s US-a, govorim o drugim pdfovima.


sorry, smijem se jer se u naslovu govori o US
__________________
Nježna dušica zarobljena u tijelu Ramba
Beam me up, Einstein
zvonezg is offline  
Old 24.05.2014., 09:46   #14
Quote:
ja-cu-poludit kaže: Pogledaj post
Činjenica je da danas često upravo pakiranje prodaje proizvod. Iako ono unutra nije ni blizu sjaja vanjske kutije. Prezentacija prodaje proizvod.

Tako je i s ljudima. Ima onih koji će se cijeli život sređivati misleći kako će zbog toga biti sretniji i da će ih ljudi više voljeti.
Zapravo, samo će privući više ljudi, ali je pitanje što ispod tog sjajnog celofana mogu ponuditi. Ako ispod lijepog pakiranja stoji prazna lutkica, bilo muška, bilo ženska, malo tko će zadržati interes i željeti se družiti s tom osobom na duže staze.

Netko će tražiti samo lijepa pakiranja i fokusirati se na njih, dok će netko razmisliti i uzeti ono možda malo manje sjajno pakiranje pokraj i zapitati se što je unutra. Često se u njima nađu najljepša blaga.
kolegice, krasno napisano
__________________
Nježna dušica zarobljena u tijelu Ramba
Beam me up, Einstein
zvonezg is offline  
Old 24.05.2014., 09:47   #15
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post

Jednom davno, forumasica je dosla na druzenje u sportskoj odjeci, bila je simpaticna, ali pokazivala je potpuno nezainteresiranu vibru, zbog koje je nitko nije dozivio kao privlacnu. Razgovarao sam s doticnom forumasicom, i zakljucio da je zapravo divna osoba i nadasve privlacna. Medjutim zbog mnogobrojnih drugih forumasica s kojima sam ostvario kontakt te veceri, zaboravio sam ovaj ljupki susret upravo zbog njezinog neozbiljnog odijevanja. Stekao sam dojam da njoj nije stalo do trazenja decka.



Dragi forumasi, zapitajte se sto je ono najbolje u vama sto bi drugi mozda zeljeli vidjeti. Te stvari istaknite, zanemarite ono negativno, jer pozitiva je ono sto vas cini privlacnima.
Ne kužim..

Ona je bila ok, ali nije bila sređena. A bilo je puno drugih koje su bile ok i sređene. Kako su onda forumaši većinom ružni? Ili nisu ružni nego se ne znaju obući? Ali u biti i znaju, jer ih je bilo puno koje su ti odvratile pažnju od ove u trenerci?

Iii, kako se pokazuje vibra?

Ako me netko prosuđuje samo na temelju toga kako sam se obukla, takav mi i ne treba! :miki:
Anida is offline  
Old 24.05.2014., 10:17   #16
Quote:
Anida kaže: Pogledaj post
Ne kužim..

Ona je bila ok, ali nije bila sređena. A bilo je puno drugih koje su bile ok i sređene. Kako su onda forumaši većinom ružni? Ili nisu ružni nego se ne znaju obući? Ali u biti i znaju, jer ih je bilo puno koje su ti odvratile pažnju od ove u trenerci?

Iii, kako se pokazuje vibra?

Ako me netko prosuđuje samo na temelju toga kako sam se obukla, takav mi i ne treba! :miki:
Pa piše da su forumaši ružni, ne forumašice.

Doduše, ni to nije istina. Ali problem je što su oni ljepši već zauzeti.

Martian7 is offline  
Old 24.05.2014., 10:51   #17
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Pa piše da su forumaši ružni, ne forumašice.

Doduše, ni to nije istina. Ali problem je što su oni ljepši već zauzeti.

Pa šta će se onda forumašice trudit sređivat ako su ostali samo ružni forumaši?
Anida is offline  
Old 24.05.2014., 10:54   #18
ne znam lično ni jednog forumašicu (ne volim muške, slabo procenjujem njihovu lepotu), ali ne mogu biti ružne forumašice lepog duha.
Pischori is offline  
Old 24.05.2014., 11:07   #19
Quote:
Pischori kaže: Pogledaj post
ne znam lično ni jednog forumašicu (ne volim muške, slabo procenjujem njihovu lepotu), ali ne mogu biti ružne forumašice lepog duha.
Kako to misliš, ni jednog forumašicu?
Martian7 is offline  
Old 24.05.2014., 11:18   #20
opet trolas.




:Ponosnesuze:
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:24.