Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2017., 01:36   #41
Quote:
purple storm kaže: Pogledaj post
Saznala sam da nije, ali me muci sto je proslo toliko vremena... Ono 2 godine i sad mu saljem poruku Da li ste vi imali takvih slucajeva da se nekome javljate nakon puno vremena?
Kada mi se jedan tako javio posle dve i po godine, prvo sto sam pomislila je da ocito nema nikoga, pa sada pokusava da nadje bilo koga i pomislila sam - koja budala, jer je on mene ostavio, a dobro zna da ja nikada ne podgrevam veze. Dobio je nogu u sirokom luku. Medjutim, muskarci nisu tako ekstremni kao ja, pa ce mozda da te ponovo primi "pod skute". Ako ti je to potrebno, a ti mu se javi, samo budi spremna i na pozitivnu i na negativnu reakciju sa njegove strane, jer si ga ipak, ti ostavila.
__________________
*Per aspera ad astra.*
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 01:41   #42
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Evo ne mogu spavat! Pas mater! Ne javlja se? Jel su vodili ljubaf? Bu se našli? Kako je to zgledalo?
Moguće i vjerojatno: "New phone, who dis"
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 12:42   #43
Quote:
AlessandraB kaže: Pogledaj post
Kada mi se jedan tako javio posle dve i po godine, prvo sto sam pomislila je da ocito nema nikoga, pa sada pokusava da nadje bilo koga i pomislila sam - koja budala, jer je on mene ostavio, a dobro zna da ja nikada ne podgrevam veze. Dobio je nogu u sirokom luku. Medjutim, muskarci nisu tako ekstremni kao ja, pa ce mozda da te ponovo primi "pod skute". Ako ti je to potrebno, a ti mu se javi, samo budi spremna i na pozitivnu i na negativnu reakciju sa njegove strane, jer si ga ipak, ti ostavila.

Pa to, necu ispast jadna nisam ja njega ostavila, to je bila kao zajednicka odluka beelh
purple storm is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 12:44   #44
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Evo ne mogu spavat! Pas mater! Ne javlja se? Jel su vodili ljubaf? Bu se našli? Kako je to zgledalo?
Skupljaaaaam hrabrost
purple storm is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 12:45   #45
Oooo jebemu pa kaj ništa nisi napravila
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 12:46   #46
Quote:
anovi86 kaže: Pogledaj post
Oooo jebemu pa kaj ništa nisi napravila
Pa bilo mi je glupo se javlja u 11 navecer u nedjelju
purple storm is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 12:56   #47
Dok ti skupiš muda on će s drugom otperjati u suton.
Doslovno ne vidim što imaš za izgubiti.
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 13:02   #48
Quote:
purple storm kaže: Pogledaj post
Pa bilo mi je glupo se javlja u 11 navecer u nedjelju
Ma kakva glupost....okej sad je pon i 13 je , kreni
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 13:33   #49
purplestorm, šibni mi njegov broj moba u pp, ja ću mu se javiti umisto tebe.
garantiran ti doček nove godine u val thorensu s njim.

MK
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 14:05   #50
Quote:
purple storm kaže: Pogledaj post
Pa to, necu ispast jadna nisam ja njega ostavila, to je bila kao zajednicka odluka beelh
To, da ispadas jadna je tvoja percepcija, a ne njegova, jer ne mozes citati njegove misli. Ja sam napisala samo svoj dozivljaj toga, gde je on mene bio ostavio, pa se posle predomislio, a posto sada vidim da imas pravo i da ga nisi ti ostavila, dakle, postoji 50% mogucnosti da se sve zavrsi pozitivno. Pre svega se priseti koji je bio razlog prekida i da li se nesto promenilo po tom pitanju u smislu da to vise nije tako? Ako nije, onda nema smisla ponovo prozivljavati isto, jer ce se taj problem ponovo pojaviti u vasoj vezi. Ako se nesto promenilo, onda to navedi u svojoj poruci ili kako ga vec budes kontaktirala. Od koga je potekla ideja za prekid? Sigurno niste u glas rekli: "Hajde da prekinemo". Jedan je to pokrenuo, a drugi se slozio. Seti se toga svega, pa ponovo analiziraj i odvagaj da li ima nekog smisla javiti mu se. Kada budes bila sigurna da radis pravu stvar, onda to uradi. Ne javljaj mu se nesigurna cekajuci na njegovo spasonosno - "Da, tebe sam cekao sve vreme."
__________________
*Per aspera ad astra.*
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 14:13   #51
Quote:
purple storm kaže: Pogledaj post
Hej ljudi! Molim vas za savjet, bila sam 3 mj s covjekom koji je 11 godina stariji od mene, dok smo bili zajedno bilo je super, medutim prekinuli smo zbog gluposti.. Inace ja sam njemu prisla jer on nikako da nesto napravi jer je dosta sramežljiv makar na van glumi frajercica.. I kako smo prekinuli, nisam mu se javljaja jer sam dosta ponosna osoba ali i dalje mi je u glavi.. Sad vise ne mogu to drzati u sebi i htjela bih mu se javiti ali proslo je dugooo vremena ( 2 god).. Da li mislite da mu se javim? Ili imate neki savjet kako da ga izbacim iz glave?? strah javljanja nakon toliko vremena..
Pa, to je najjednostavniji način da ga izbaciš iz glave, prekrižiš za svagda! Ili vratiš u glavu i gdje već sve.
Malo ponosa je najviše što možeš izgubiti, a zaraste dosta brzo.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 18:59   #52
Pa nazovi ga, pitaj kako je i vidjeti ces kako ide razgovor, u kom smjeru. Ako i ne bude nista, ispasti ces samo pristojna.
Egoistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 19:19   #53
Purple jesi ga cimnula?
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 19:40   #54
Oklada da nije
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 19:52   #55
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Moguće i vjerojatno: "New phone, who dis"



Nego, zašto ste prekinuli?
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 20:20   #56
Quote:
purple storm kaže: Pogledaj post
Skupljaaaaam hrabrost
Jao ja cijeli dan razmišljam samo o ovome i držim fige da pristane na ljubaf! Obvezatno nam javi kada ga planiraš nazvat ili poslat poruku.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 20:48   #57
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Jao ja cijeli dan razmišljam samo o ovome i držim fige da pristane na ljubaf! Obvezatno nam javi kada ga planiraš nazvat ili poslat poruku.
Ja sve nade uložila na tebe. Mislim ono, ponudio se u posredovanju, kad tamo sve opet prepustio autorici.
Znači ništa od love story još za koju godinu.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 20:51   #58
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Ja sve nade uložila na tebe. Mislim ono, ponudio se u posredovanju, kad tamo sve opet prepustio autorici.
Znači ništa od love story još za koju godinu.
Pa ipak je ovo ozbiljno pitanje i red je da joj damo dovoljno vremena da to odradi na pravi način. Malo sam cijeli dan razmišljao. Možda ne bi bilo loše da uloži veliki rizik na klasično javaljanje zvonjavom na njegovim vratima od stana u baloneru?! Pa kud puklo da puklo!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 20:56   #59
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Malo sam cijeli dan razmišljao.

Dobro si ti to razmislio mada si tako malo mislio. Padne li ti još koje mišljenje na um tokom noći, uputi mladu damu. Nije njoj priša. Sačekat će još koji dobar prijedlog.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 23:30   #60
Meni je to malo očajnički javljati se nakon toliko vremena, ajd ono ako je neka velika ljubav u pitanju i neki dobar razlog nejavljanja... ne znam ja ne bih ali ako te to previše muči javi mu se.
__________________
Poput lopova zgrabim trenutak i učinim ga svojim.
''Facta, facta, non verba!''
Mme is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:48.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger