Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.09.2006., 21:05   #41
Ulja kažete...ajd dobro, zvuči jednostavnije za pronaći od one mistične Afroditine.

Zmijice, pojma ti ja nemam o tim proizvodima za strije i celulit... A što bi se trebalo umatat i s kojim ciljem s tim wrappingom isto tako ne znam... Al ako svi govorite da je za celulit, onda dobro. Ionako sam odustala od potražnje za tim artiklom, pa makar on bio i suho zlato za sprečavanje/uklanjanje strija/celulita - ne zanima me nakon svega

Netko je od vas spomenuo da se s četiri ipo mjeseca ne širiš, pa zato i nema strija. Ne znam za vas, ali ja sam dobila 7 kila u ovom vremenu i definitivno se jesam (pogotovo samoj sebi) uduplala - prema tome i raširila, jer sigurno se nisam stanjila sa novih 7 kila
Ruku na srce ne bunim se, ionako sam prije toga po većini komentara bila anoreksična..sad se osjećam baš zdravo

Zmijo SRETAN ROĐENDAN!!!!!
SaveAss is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2006., 14:53   #42
Body wrapping ti je za mrsavljenje i protiv celulita, umotavas se u mokre zavoje/celofan, ovisno o kremi/blatu i vrsti tretmana. Uf, tema za kozmetiku I definitivno nema nikakve veze sa strijama

Sto se tice sirenja, kako tko. Ak povracas prvih 2 mj, bogamu i smrsavis. Ja nisam neg se lijepo polako sirim od 5. tjedna. Kak vec imam dosta puberteskih strija od naglog rasta, streberski se mazem svaki dan od pocetka. Zadnjih dva tjedna i dvaput dnevno, jer me koza steze i svrbucka.

Al rekose mi iskusnjace vec da je ovo dosad nis prema sljedeca dva mjeseca... da cu imat feeling da se svaki tjedan uduplavam... da ce me bolit rebra... iskakat vene... pucat koza... i slicne radosti.
A nitko mi nije donio kokosov maslac
(Hvala, SaveAss )
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2006., 08:39   #43
Kažu da ako si sklon strijama dobit ćeš ih bez obzira čim se mažeš.
Protiv strija se treba "boriti" iznutra. Unos veće količine vode čini kožu elastičnijom a time manje podložnu strijama.
Moja mama ni samnom ni sa bratom nije dobila nimalo strija pa se nadam da sam i ja to nasljedila.
Zasad (11+1) sam dobila 2 kg, imam mučnine ali nisam povraćala. Ako težina nastavi rast tim tempom ja prezadovoljna
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2006., 21:38   #44
Protiv strija vam je odlican Cocoa Butter Formula od Palmersa. I naravno litre i litre vode.
__________________
Kradljivac pogleda
PaleBlueEyes is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2006., 07:48   #45
Eh da, kupila sam u dm-u onu niveinu torbu s kozmetikom. Fino miriši i sadržaj nije loš (krema, ulje, kupka, krema za guzu, sapun, puder, podloga za presvlačenje) a ruksak je praktičan. Cijena 200kn
koalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2006., 08:02   #46
nemojte koristiti dječji puder, opasno je da ga beba udahne.

općenito nije baš dobro koristiti puno kozmetike za malu bebu, najbolje samo kupati u običnoj vodi (uz možda koju kap nekog ulja) i eventualno stavljati malo kreme za guzu.
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2006., 22:29   #47
Da ovo za puder su nas tu upozorili u bolnici, i vise ga se uopce ne koristi.
__________________
sretno dijete sretnih roditelja

Zadnje uređivanje putnica : 10.12.2006. at 16:47.
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2006., 18:02   #48
isla bi sutra kupit (opet greska, poslala bi muzica) da mi ode kupit ono bademovo ulje, pa me zanima da li ga ima u dm i od kojeg proizvodaca. i cijena, da mi siroti muzic ne pozeleni na blagajni
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2006., 22:21   #49
Ja sam našla od Afrodite to bademovo i to u DM-a, a košta ti cca 35,00 kn
SaveAss is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2006., 23:21   #50
A kakvo vam je bademovo ulje od Nivee?Ja sam ga imala dok još nisam bila trudna i jako mi je dobro.Ide nakon tuširanja na mokru kože,obriše se s ručnikom i koža ostaje mekana i fino miriši.Sad ću si opet taj uzeti.Mislim da je on oko 25-30kn.
I preopruča se baš trudnicama.
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2006., 03:11   #51
Ja ne volim ta ulja jer sam onda sva nauljena i masna. A da ne kazem odjeca ,plahte, rucnici. Mene to zivcira.
__________________
sretno dijete sretnih roditelja
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2006., 08:30   #52
ma raspitivala sam se u obitelji zbog tih strija jer sam sad u 24 tjednu pa bi trebale krenut. cice su mi grozne jos od negdje 12og tjedna jer su mi prve kile SVE otisle tamo (pomirila sam se s tim da nema vise toplesa po ljeti), pa bi si barem trbuh htjela sacuvat (baka imala grozne strije, mama mi je koma), a teta mi je rekla da se ona u obje trudnoce mazala bademovim uljem i ima ih najmanje, pa da probamo. genetika i to!
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2006., 10:42   #53
Quote:
magic blue kaže:
ma raspitivala sam se u obitelji zbog tih strija jer sam sad u 24 tjednu pa bi trebale krenut. cice su mi grozne jos od negdje 12og tjedna jer su mi prve kile SVE otisle tamo (pomirila sam se s tim da nema vise toplesa po ljeti), pa bi si barem trbuh htjela sacuvat (baka imala grozne strije, mama mi je koma), a teta mi je rekla da se ona u obje trudnoce mazala bademovim uljem i ima ih najmanje, pa da probamo. genetika i to!

Odmah sam vam rekla-BADEMOVO ULJE!
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2006., 14:11   #54
Prijelog: Danas sam u DM-u kupila od OLIVALA ulje protiv strija.Piše da sprečava nastanak strija i ublažava stare..
Sastoji se od prirodnih masnih ulja badema,masline i pšeničnih klica.
Dva put dnevo se nanosi par kapi na mtrbuh i bedra i ostala kritična mjesta.Nakon nekoliko minuta se ostatak ulja obriše papirnatom maramicom.
Baš je za trudnice.Čini mi se dosta dobro,ali još javim dojmove.
Košta 25 kn.
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2006., 16:13   #55
ajd kad si tak specificno napisala mogu mm-u prepisat na papiric pa cemo vidjet oce potrefit, a kakav je miris. to mi obavezno javi jer me u trudnoci to najvise pati! sad sve manje, ali ipak!
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2006., 16:26   #56
Hej, bijah bas danas u DM-u
Ima bademovo od Hollyplanta malo 30-tak kn, veliko s pumpicom 50 kn.
Od Afrodite malo 30-tak kuna isto.
Vidjela i to Olival za strije. Miris mi je bio neutralan, skroz ok, skoro isto kao cisto bademovo.

Trazila sam neku kremu s cocoa butterom, pa nije bilo. Kremu sam inace vidjela u Kozmo drogeriji, neka talijanska i kosta 30 kn manje pakovanje.
Marinka, koje Niveino spominjes? Ja imam s avokado uljem, dobila za rodj i sad ne mogu kupit bademovo jer mi zao ovog sto imam
A i htjela bih neku kremu, za dane kad moram na brzinu namazat i izac iz kuce.

Ulja obavezno na polumokru (malo potapkas s rucnikom) kozu, perfektno je glatka jos 2 dana Jedino se moras 10 min setat gola jer inace umastis svu odjecu.
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2006., 16:30   #57
Quote:
Zmijica kaže:
Jedino se moras 10 min setat gola jer inace umastis svu odjecu.
joj, kaj ce mi mm bit sretan
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2006., 16:32   #58
Quote:
magic blue kaže:
ajd kad si tak specificno napisala mogu mm-u prepisat na papiric pa cemo vidjet oce potrefit, a kakav je miris. to mi obavezno javi jer me u trudnoci to najvise pati! sad sve manje, ali ipak!
Mirisa skoro da i nema.Jako blag.Ja sam isto trenutno jako osjetljiva na mirise i ovaj mi jako godi.
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2006., 16:36   #59
Quote:
Zmijica kaže:
Marinka, koje Niveino spominjes? Ja imam s avokado uljem, dobila za rodj i sad ne mogu kupit bademovo jer mi zao ovog sto imam

Niveino bademovo ulje koje se preporuča baš trudnicama.Nanosi se na mokru kožu i obriše se ručnikom.Ja ga sad nisam uzela jer ručnik nakon brisanja više nije za uporabu(mastan ),ali dok sam ga imala,bila sam jako zadovoljna.Tko voli nek izvoli.
Ovo od Olivala koje sam danas uzela je puno praktičnije:ide na suhu kožu i nakon 3 minute ostatak obrišeš papirnatom maramicom.Nema dodatnog prljavog veša.
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2006., 17:00   #60
ja isto kak i zmijica, namazem se i malo prostrapaciram i obucem pidzamu a za nju me bas briga oce bit masna. bit ce odma i za drugi dan ak ju obucem, a ne da mi se mazat
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:30.