Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2007., 16:37   #41
pitanje koliko dođu ti lusteri? i pitanje vjerojatno glupo al eto nemam iskustva pa ću pitat.. dal mala djeca od godine dana kuže bar malo kad im pokazuješ slikovnicu il je još prerano da to kupujem??
Treci kamencic is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 17:14   #42
Quote:
Yakuza kaže: Pogledaj post
pitanje koliko dođu ti lusteri? i pitanje vjerojatno glupo al eto nemam iskustva pa ću pitat.. dal mala djeca od godine dana kuže bar malo kad im pokazuješ slikovnicu il je još prerano da to kupujem??
Naravno da kuže.....Imaš divnih knjiga sa pričama za laku noć.Disneyjevih...Ono,baš prava debela knjiga s tvrdim koricama.Ja imam svoju koju su mi čitali kad sam bila mala i baš mi je lijepa uspomena.
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2007., 18:48   #43
Quote:
MarinkaD kaže: Pogledaj post
Sa Barbikama-sve što ima Barbie lik na sebi...
Ili Jagodica bobica,Fifi......Ako znaš koji su joj likovi sad najzanimljiviji.
za prvi rodjendan???

Zadnje uređivanje putnica : 15.05.2007. at 00:01.
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2008., 23:17   #44
i ja imam problem ne znam što kupiti nećakinji za rođendan koji je za par dana (prvi rođendan), nikako ne bih htjela robicu, jer toga ima previše, a i svih onih igračaka od plišanih do nekakvih kockica, pa ako mi nešto možete prepoiručit dobro bi došlo svakako
__________________
jedan život malo je, za mene i za tebe...
ane_007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2008., 14:03   #45
zar nitko nema prijedloga?
__________________
jedan život malo je, za mene i za tebe...
ane_007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2008., 14:30   #46
malo je tesko naci prigodan poklon za taj uzrast, jer su im omiljene igracke uglavnom serpe, drvene kasike, prazni loncici od jogurta, mamini novcanici, telefoni, daljinski upravljaci...

pokusaj sa ovakvim stvarima.
konjic
zivotinjska farma
kockice
klavir
muzicke igracke
patkice za vuci

sa ovakvim stvarima su se moje rado igrale, pogotovo s onim konjicem.
Alica72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2008., 15:40   #47
nažalost ovo sve što si nabrojala ona već ima, i baš kako si napisala omiljene su joj igračke mobiteli, daljinski, novčanici... najzanimljiviji mi je ovaj konjić e to još nema, gdje bi joj mogla to kupiti ako znate možda? ima li u turbo limacha
__________________
jedan život malo je, za mene i za tebe...
ane_007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2008., 16:23   #48
Mi smo takvog konjića kupili u Metrou. Radila ga je tvornica "Biserka" ili tako nešto slično, (hrvatski proizvod) i treba ga napuhati prije skakanja. Mislim da ga ima i u Nami.
gupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2008., 11:20   #49
U zadnje vrijeme sve više kupujem preko interneta.
Biraš klikajući po ekranu. Manje traje, a i jeftinije je. Pod tim mislim da ako u shoping vodiš svoje klince moraš i njima nešto kupiti :-).

Pogledaj na www.zubic-vila.com
OnlySky is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2008., 12:00   #50
samo cu rec.. onima koji se prije kupovine raspitaju odi sto kupiti
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2008., 10:32   #51
Quote:
OnlySky kaže: Pogledaj post
U zadnje vrijeme sve više kupujem preko interneta.
Biraš klikajući po ekranu. Manje traje, a i jeftinije je. Pod tim mislim da ako u shoping vodiš svoje klince moraš i njima nešto kupiti :-).

Pogledaj na www.zubic-vila.com
Super savjet. A da li je još netko od prisutnih kupovao preko njih? Zanimaju me iskustva. Kako ste platili? U kojem roku je stigao paket?
traveler33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2008., 08:08   #52
Evo, ja sam naručila jednu igračku za probu, pa ćemo vidjeti. Obavijestim vas o roku dostave i svemu, ako nekog zanima.
hora is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2008., 16:49   #53
Ja dobila svoju igračku. Tj. nije za mene već za dijete , ali vidim da ćemo se svi igrati. Naručila sam na posao da ne bih morala ići po nju i to je super ispalo. Ipak rade internet trgovine. Hvala, zubić vila.
hora is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2008., 16:59   #54
Evo prijedloga
ksenija_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2008., 09:18   #55
Igračka je simpa, ali ne bi škodilo kada bi rekla gdje se to može nabaviti i koliko novčića.
traveler33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2008., 10:13   #56
Quote:
traveler33 kaže: Pogledaj post
Igračka je simpa, ali ne bi škodilo kada bi rekla gdje se to može nabaviti i koliko novčića.

Ne znam koliko košta, jer smo je mi dobili, ali mislim da je kupljena u Profilu u ZG. Proizvođač je Haba.
ksenija_2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:25.