Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.12.2021., 10:58   #1
Dejt aplikacije vol. II

Evo vam nova tema gdje mozete filozofirati, radije nego da izadjete van i stvarno upoznate nekoga.
Mozete napisati i svoje uspjehe na Tinderu i ostalim dejting aplikacijama, mada oboje znamo da ih nemate.

Link na staru temu: Dejt aplikacije
Medeni is offline  
Old 01.12.2021., 12:27   #2
Pa evo da ja probijem led kad već nitko neće

Uglavnom, ne koristim Tinder više, ali imam jedno tehničko pitanje. Naime, sjećam se da mi se jednom dogodilo da sam se matchao s curom koja nije bila na onom popisu lajkova na vrhu aplikacije. Nisam poslao poruku odmah kada mi se pojavio onaj "match" prozor (rekoh da pogledam još jednom profil i pošaljem nešto normalno/smisleno), i vidim da mi je njen profil nestao u porukama.
Zna li netko o čemu se radi, neko slično iskustvo za podijeliti? Bug ili promjena mišljenja?
DigitalPurpose is offline  
Old 01.12.2021., 13:21   #3
Htjela bih samo replicirati na post Salse od luka s prošle teme... Onu curu ne zanimaš, vjerojatno ni najmanje. Drži te u blizini jer joj paše da ima s kim tipkati i da se osjeća poželjnom, ali da želi - nema te sile koja bi je zaustavila da u tjednu izdvoji pišljivih sat vremena na kavu s tobom.
Ovo vrijedi za sve odnose - ne samo za vaš. "Nemam vremena" bez da osoba ponudi alternativni termin (makar to bilo u siječnju iduće godine) je uglavnom znak da nije zainteresirana, tj. da si joj najniže na listi prioriteta.

Ostavi to u prošlosti i šibaj dalje.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Old 01.12.2021., 13:23   #4
slazem se sa ovim gore upisom.
tko zeli,nace vremena
__________________
Ne trčite za ženama, da se ne sudarite s onima koji od njih bježe…
cropunk is offline  
Old 01.12.2021., 13:40   #5
Nemamo svi iskustva s ovima koji imaju vremena, pa su ovakvi savjeti korisni


Ovo iskorištavanje radi bustanja ega mi se čini da se u zadnjih par dana više spominje, ili ja više na takve stvari nalijećem
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 01.12.2021., 14:06   #6
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Nemamo svi iskustva s ovima koji imaju vremena, pa su ovakvi savjeti korisni


Ma to bustanje ega je nešto što ljudi rade od valjda osnovne škole. Neki prerastu, neki ne prerastu. Ova njegova nije.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Old 01.12.2021., 14:46   #7
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Htjela bih samo replicirati na post Salse od luka s prošle teme... Onu curu ne zanimaš, vjerojatno ni najmanje. Drži te u blizini jer joj paše da ima s kim tipkati i da se osjeća poželjnom, ali da želi - nema te sile koja bi je zaustavila da u tjednu izdvoji pišljivih sat vremena na kavu s tobom.
Ovo vrijedi za sve odnose - ne samo za vaš. "Nemam vremena" bez da osoba ponudi alternativni termin (makar to bilo u siječnju iduće godine) je uglavnom znak da nije zainteresirana, tj. da si joj najniže na listi prioriteta.

Ostavi to u prošlosti i šibaj dalje.
Nisam ja njoj reko nikad nikakav kompliment, jer jednostavno nisam imo sta, ne izgleda niš posebno, jedino me privuklo to sto se s njom moglo normalno dop, i to kaj je htjela slicne stvari ko ja, tj kak je navela barem da želi. Sreca da nisam imao puno takvih iskustava da se dop produlji, u većini slučajeva unutar istog tjedna bio izlazak, neke cure su me pitale za kavu cak prvi dan. Tak da ovisi od osobe do osobe.
Salsa od luka is offline  
Old 01.12.2021., 15:12   #8
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
"Nemam vremena" bez da osoba ponudi alternativni termin
Pitaš kada je slobodna tj. slobodan, i ako dobiješ takav odgovor ili pak muljanje na tragu "joj moram vidjeti još, ne znam", samo seen. Life's too short...
DigitalPurpose is offline  
Old 01.12.2021., 15:21   #9
Salsa, to me podsjetilo na moj prvi Fetlife kontakt. Ženska je rekla da nije za neka dopisivanja, da bi radije da se nađemo na kavi i mislim da je čak odmah poslala broj mobitela Vjerojatno da uživo brže skuži neke stvari i da ne gubi vrijeme na tipkanje. Nije ništa bilo, ali ima lijepe To sam vidio na fetu, ne uživo
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 01.12.2021., 15:21   #10
Quote:
Salsa od luka kaže: Pogledaj post
Nisam ja njoj reko nikad nikakav kompliment, jer jednostavno nisam imo sta, ne izgleda niš posebno, jedino me privuklo to sto se s njom moglo normalno dop, i to kaj je htjela slicne stvari ko ja, tj kak je navela barem da želi. Sreca da nisam imao puno takvih iskustava da se dop produlji, u većini slučajeva unutar istog tjedna bio izlazak, neke cure su me pitale za kavu cak prvi dan. Tak da ovisi od osobe do osobe.
Pa ni ne trebaš joj davati komplimente. Ne znam ni kako bi to zvučalo.
Dovoljno je da se ona osjeća poželjno, da je nekome zanimljiva, da bi se netko htio naći s njom, da joj netko odgovara i šalje poruke... Ljudi su ovisni o pažnji.

Quote:
DigitalPurpose kaže: Pogledaj post
Pitaš kada je slobodna tj. slobodan, i ako dobiješ takav odgovor ili pak muljanje na tragu "joj moram vidjeti još, ne znam", samo seen. Life's too short...
Pa da! Odgovor je neverbalan, ali jasan.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Old 01.12.2021., 18:15   #11
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Nemamo svi iskustva s ovima koji imaju vremena, pa su ovakvi savjeti korisni


Ovo iskorištavanje radi bustanja ega mi se čini da se u zadnjih par dana više spominje, ili ja više na takve stvari nalijećem
Toga kao u priči, egoboost i nešto o čemu se malo priča a zna bit okrutno, romance fix
Quote:
DigitalPurpose kaže: Pogledaj post
Pitaš kada je slobodna tj. slobodan, i ako dobiješ takav odgovor ili pak muljanje na tragu "joj moram vidjeti još, ne znam", samo seen. Life's too short...
Nema drugog
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Salsa, to me podsjetilo na moj prvi Fetlife kontakt. Ženska je rekla da nije za neka dopisivanja, da bi radije da se nađemo na kavi i mislim da je čak odmah poslala broj mobitela Vjerojatno da uživo brže skuži neke stvari i da ne gubi vrijeme na tipkanje. Nije ništa bilo, ali ima lijepe To sam vidio na fetu, ne uživo
Takav sam i samsamo što ipak trebaš pozvat tek kada ti neizravno žena da zeleno svijetlo
__________________
Saće
Uzumaki. is offline  
Old 01.12.2021., 21:59   #12
Quote:
Uzumaki. kaže: Pogledaj post
Toga kao u priči, egoboost i nešto o čemu se malo priča a zna bit okrutno, romance fix
A što bi to predstavljalo točno? Mislim kužim otprilike, ali opet...
DigitalPurpose is offline  
Old 02.12.2021., 00:24   #13
Nedavno sam procitala komentar na temu tindera, koji kaze: radije cu gledat pimpeka nacrtanog nego da opet odem na to

Iii slazem se, sami ocajnici tamo
Artek is offline  
Old 02.12.2021., 09:47   #14
Quote:
DigitalPurpose kaže: Pogledaj post
A što bi to predstavljalo točno? Mislim kužim otprilike, ali opet...
A ono, otvaranje duše, želja i snova, jadajadablabla srce krvari, poerski prelijepo sklepane riječi a sa druge strane neka koja ima muža ili dečka, stabilbost. Poznaješ joj dušu ali ne baš puno tehnikalija
Jednom sam čak i nasjeo na to
__________________
Saće
Uzumaki. is offline  
Old 02.12.2021., 10:03   #15
Quote:
Uzumaki. kaže: Pogledaj post
A ono, otvaranje duše, želja i snova, jadajadablabla srce krvari, poerski prelijepo sklepane riječi a sa druge strane neka koja ima muža ili dečka, stabilbost. Poznaješ joj dušu ali ne baš puno tehnikalija
Jednom sam čak i nasjeo na to
Imao sam i ja takvih par, doduše bile su solo (barem su tako rekle)... Treba biti spreman na apsolutno sve što se tiče današnjeg dejtanja.
DigitalPurpose is offline  
Old 02.12.2021., 10:10   #16
Quote:
DigitalPurpose kaže: Pogledaj post
Imao sam i ja takvih par, doduše bile su solo (barem su tako rekle)... Treba biti spreman na apsolutno sve što se tiče današnjeg dejtanja.
Kitu su bile solo..
Iako zanimljivo da se o tome malo priča ali toga kao u priči, ne znam događa li se to ženama ali meni isusebože, stalno
Jedno vrijeme sam ig sprdao a sad samo otpilim. Nidam na dejt appovima osim foruma ali mogu mislit kako je tek na Badoo i Tinderu stanje
__________________
Saće
Uzumaki. is offline  
Old 02.12.2021., 10:23   #17
Quote:
Uzumaki. kaže: Pogledaj post
Kitu su bile solo..
Iako zanimljivo da se o tome malo priča ali toga kao u priči, ne znam događa li se to ženama ali meni isusebože, stalno
Jedno vrijeme sam ig sprdao a sad samo otpilim. Nidam na dejt appovima osim foruma ali mogu mislit kako je tek na Badoo i Tinderu stanje
Ali stvarno smatram da jesu jer su baš ono psihijatrija slučajevi, premda who knows kao što kažeš... Nemam ni ja više Tinder (Badoo sam probao jednom i nije mi bio nešto), to se pretvorilo u teški shitshow s ovom korona "izolacijom" i plaćanjima za koja nema šanse da dajem lovu...
DigitalPurpose is offline  
Old 02.12.2021., 10:34   #18
Quote:
DigitalPurpose kaže: Pogledaj post
Ali stvarno smatram da jesu jer su baš ono psihijatrija slučajevi, premda who knows kao što kažeš... Nemam ni ja više Tinder (Badoo sam probao jednom i nije mi bio nešto), to se pretvorilo u teški shitshow s ovom korona "izolacijom" i plaćanjima za koja nema šanse da dajem lovu...
Sad bi najrađe otvorio profil čisto da šrinkam malo to sve
Ali neću jer mi se neda

Samo eto, širimo svjest o romance fixevima jer znaju baš uneredit čovjeka..
__________________
Saće
Uzumaki. is offline  
Old 02.12.2021., 11:19   #19
Quote:
Salsa od luka kaže: Pogledaj post
Nisam ja njoj reko nikad nikakav kompliment, jer jednostavno nisam imo sta, ne izgleda niš posebno, jedino me privuklo to sto se s njom moglo normalno dop, i to kaj je htjela slicne stvari ko ja, tj kak je navela barem da želi. Sreca da nisam imao puno takvih iskustava da se dop produlji, u većini slučajeva unutar istog tjedna bio izlazak, neke cure su me pitale za kavu cak prvi dan. Tak da ovisi od osobe do osobe.
Čemu toliko sekiranja oko osobe koja ti ionako nije ništa posebno? Mene mora privući nešto više kod osobe da bi se nalazila s njim, a ne samo da je "normalna"
Dzona Liza is offline  
Old 04.12.2021., 01:32   #20
dakle na Tinderu više ništa nemreš bez plaćanja?

ako je tako, onda je online dejting dosegao dno
pattie_boyd is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:24.