Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.04.2011., 16:20   #221



Zadnje uređivanje **Anchy** : 08.04.2011. at 16:38.
**Anchy** is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 16:25   #222
meni ovo izgleda ok.. djeluje mi kao da se malac odguruje

jel možeš još jače stegnuti trake koje ti idu oko leđa?
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 16:40   #223
Quote:
extreme kaže: Pogledaj post
meni ovo izgleda ok.. djeluje mi kao da se malac odguruje

jel možeš još jače stegnuti trake koje ti idu oko leđa?
Stegla sam ih dosta al nekako ko da uvik vise evo stavila sam drugu sliku na kojoj se malo bolje vidi. Kad si ti svog bebaca pocela nosit u njoj??
**Anchy** is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 16:56   #224
Quote:
**Anchy** kaže: Pogledaj post
Stegla sam ih dosta al nekako ko da uvik vise evo stavila sam drugu sliku na kojoj se malo bolje vidi. Kad si ti svog bebaca pocela nosit u njoj??
možda je problem u nedovoljno čvrstom materijalu..

jel tebi problem što ti je malac udaljen od tebe i ima lufta? jel njemu to smeta (moja npr ako nije dovoljno jako stisnuta- onda se odguruje od mene)

ako vam smeta, probaj jače stegnuti-ako ide.
ako ne smeta i ako si sigurna dok ga nosiš u njemu, onda

ja sam nju počela nositi sa 6 mj u MT, ali i sad sa 8 mj kombiniramo i MT i maramu
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 20:11   #225
Cool

Quote:
**Anchy** kaže: Pogledaj post
Stegla sam ih dosta al nekako ko da uvik vise evo stavila sam drugu sliku na kojoj se malo bolje vidi. Kad si ti svog bebaca pocela nosit u njoj??
Tako i u mom ga ne mogu stegnut do kraja uz sebe, ja mislim da je tome uzrok razmak između naramenica, da je preširok za mene i moju bebu...ako naramenice stravim na ramena sa strane i time se pravim da sam šira onda je lijepo uz mene, a kad ih stavim ovako kao ti na slici, onda ima više lufta...pa sam naručila "manji" mt, tj. da je razmak između naramenica bude uži
pljucpljuc is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 20:34   #226
evo iz šopinga večeras- nadam se da se sad bolje kuži koliko je ona odmaknuta od mene...



Uploaded with ImageShack.us
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2011., 09:55   #227
Anchy, ne brini se s tojim mt je sve ok Kod teta šivalica i mei tai-a nije problem materiala jer mt se može napraviti iz bezbroj materala nego ima kod tih home made mt drugih problema (puštanje boje, loši šavovi, skupljanje kod pranja,...)

Ti svoju bebe dobro namjestiš, ali oćito je da se njoj ne svidja držati ruke unutra (rijedki su oni koji to vole) pa se malo odgurne sa gornjim dijelom. Malo pooguglaj, ima puno takvih fotki ali sve je to ok. Ne visi beba skroz unatrag, nego samo onoliko koliko se može odgurnuti. Bebe vole vidjeti svijet zato to rade, i veci što jesu više to rade. Ni širina naramenica nema ništa sa time - recimo Kozy carrier ima puno šire naramenice (i puno manje podstavljene) od Pixikida pa ga hvale kao jedan najboljih... Šire naramenice su samo plus jer se lijepše raspodijeli težina.
altermama is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2011., 11:38   #228
Mi smo upravo prodali nas predivan sling! Place mi se!
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2011., 13:48   #229
Quote:
ashley kaže: Pogledaj post
Mi smo upravo prodali nas predivan sling! Place mi se!

Ajde, ajde, nadam se da cete ipak naci kakvo-takvo rjesenje...
Landrat cete vi jos po vani, ne brini!
Nadam se da cemo mi imati vise srece od vas sa slingom...
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2011., 13:55   #230
Quote:
ashley kaže: Pogledaj post
Da vas pitam.

1. Ima li koja beba da nece sling, a hoce mt?
2. Moze li mt onaj polozaj naprijed biti od mene? Ili mt ima samo 2 polozaja(naprijed prema mami i iza na ledima)?


Muku mucimo sa kolicima, ne voli ih, sling ne znam jel dobro povezem pa me strah (sad mi jos ostaje onaj bocni polozaj i nadam se da cu uspjet), klokanica nam je na knap pa gledam sta bi mogla dalje...iako, sve mi se cini da ce mozda i nova "investcija" biti bacen novac, ali luda sam vise. Vani predivno,a ona meni na rukama!
ej, ako nisi kupila, preporučam ti da prije probaš MT od nekoga, i po mogućnosti probaš nešto treće, a to je podeagi.
ja nedavno za to saznala, čini mi se kao puno bolje rješenje za bebe koje ne vole biti vezane i okrenute prema prsima. tj i u ovom su okrenute, ali gornji dio tijela je slobodniji i meni se čini da bi to možda i moglo proći (nisam probala, samo dojam)

ugl vidiš sliku od extreme, kako joj mala drži ruke unutra.. moj bi mene izudarao, izgrebao, iskobeljao se i izvio u stranu da ga tako stavim.
isprobano u njenom MT-u
__________________
Where all think alike, no one thinks very much.
miss daisy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2011., 16:04   #231
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post

Ajde, ajde, nadam se da cete ipak naci kakvo-takvo rjesenje...
Landrat cete vi jos po vani, ne brini!
Nadam se da cemo mi imati vise srece od vas sa slingom...
Sretno vam bilo!

Quote:
miss daisy kaže: Pogledaj post
ej, ako nisi kupila, preporučam ti da prije probaš MT od nekoga, i po mogućnosti probaš nešto treće, a to je podeagi.
ja nedavno za to saznala, čini mi se kao puno bolje rješenje za bebe koje ne vole biti vezane i okrenute prema prsima. tj i u ovom su okrenute, ali gornji dio tijela je slobodniji i meni se čini da bi to možda i moglo proći (nisam probala, samo dojam)

ugl vidiš sliku od extreme, kako joj mala drži ruke unutra.. moj bi mene izudarao, izgrebao, iskobeljao se i izvio u stranu da ga tako stavim.
isprobano u njenom MT-u
Za ovo nisam nikad cula! Hvala!
Svakako prvo mislim isprobat od nekog tko ima (nasla sam vec kandidata ) jer ne dam vise tolike novce da probam pa vidim da nam ne pase!

Iako, sto ti kazes, moja isto voli komociju. Ako ne moze mrdnut rukice i nogice ili bar nesto od toga kod nas sigurno nece proci!
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2011., 16:55   #232
Moja u MT prebaci rukice izvan materijala, tako da joj rub MT-a bude pod pazusima i onda zvjernja na sve strane.
Nessych is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2011., 12:36   #233
Quote:
miss daisy kaže: Pogledaj post
ej, ako nisi kupila, preporučam ti da prije probaš MT od nekoga, i po mogućnosti probaš nešto treće, a to je podeagi.
ja nedavno za to saznala, čini mi se kao puno bolje rješenje za bebe koje ne vole biti vezane i okrenute prema prsima. tj i u ovom su okrenute, ali gornji dio tijela je slobodniji i meni se čini da bi to možda i moglo proći (nisam probala, samo dojam)

ugl vidiš sliku od extreme, kako joj mala drži ruke unutra.. moj bi mene izudarao, izgrebao, iskobeljao se i izvio u stranu da ga tako stavim.
isprobano u njenom MT-u
nije, ista ti je stvar...beba ima onoliko mjesta za koliko se izbori dok ju vežeš u nosiljku
podeagi se od mt razlikuje samo u tome što podeagi nema dolje traku koju se zaveže oko struka (a široki podaegi se još razlikuje u tome što je, jelte, širok kao dekica)

Evo na prvoj fotki se vidi kako je to kad je nemiran, rukicama se odgurivao od mene dok sam ga stavljala, bio je jako nervozan...nakon kratko se umirio, pa sam bolje namjestila i onda je zaspao i vidi se da je uz mene (presavila sam zaglavlje). Moj mrzi kad ga sunce obasjava, ova legionarska kapica niš ne štiti, pa je nama ovo zaglavlje baka napravila visoko i još ga ja i malo niže smjestim u nosiljku, tako da kad zadignem skroz ga zakrije od sunca, bude mu iznad glave i onda se umiri i zaspe.
pljucpljuc is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2011., 14:16   #234
Mi smo još uvijek ponekad u slingu, do kad ste se vi nosile svoje klince? (mi imamo 3,5 god i 18kg)
Pcelica Maja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2011., 17:29   #235
Quote:
Pcelica Maja kaže: Pogledaj post
Mi smo još uvijek ponekad u slingu, do kad ste se vi nosile svoje klince? (mi imamo 3,5 god i 18kg)
Do nedavno (ima 2 godine i 14kg). Sad je nosim na ramenima, isto je brzo mogu staviti i skinuti, a bolje mi je rasporedjena tezina na oba ramena.

Inace, na mom slingu pise do 18kg - naime, ringovi su do 30kg ali to je "mirnih" 30kg, ako se odupire i sl. onda je sila na ringovima puno veca... Tako da se ja ne bih usudila nositi dijete teze od preporucene maks. tezine.
proab is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 15:41   #236
Za bebe koje ne vole biti vezane su najbolje ruke...

Naš najmladji bi poludio kada bi mu onako unutra stavila rukice, urlanje dok ga nisam izvadila, a srednji je mogao tako satima...
altermama is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 17:17   #237
e, samo da vam javim ako netko misli uzimati pixiekid mei tai
da u novom baby bonusu od DM-a ima 15 % popusta na njega
s tim i plaćanjem virmanom, ja dobila 100 kuna popusta
dovoljno je samo prilikom narudžbe na netu upisati u polje za kod:
DMMEITAI
nosiljkom sam prezadovoljna
jako lijepo rasporedi težinu na tijelu
kao da ne nosim ništa
Maslina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 23:13   #238
Mi imamo neku krutu nosiljku iz TL, nikako mi se ne sviđa!
ivana0906 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 23:14   #239
Quote:
Maslina kaže: Pogledaj post
e, samo da vam javim ako netko misli uzimati pixiekid mei tai
da u novom baby bonusu od DM-a ima 15 % popusta na njega
s tim i plaćanjem virmanom, ja dobila 100 kuna popusta
dovoljno je samo prilikom narudžbe na netu upisati u polje za kod:
DMMEITAI
nosiljkom sam prezadovoljna
jako lijepo rasporedi težinu na tijelu
kao da ne nosim ništa
ja to u dm-u nisam vidila. Di stoje? Na polici blizu pelena???
ivana0906 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 02:04   #240
Quote:
miss daisy kaže: Pogledaj post
ej, ako nisi kupila, preporučam ti da prije probaš MT od nekoga, i po mogućnosti probaš nešto treće, a to je podeagi.
ja nedavno za to saznala, čini mi se kao puno bolje rješenje za bebe koje ne vole biti vezane i okrenute prema prsima. tj i u ovom su okrenute, ali gornji dio tijela je slobodniji i meni se čini da bi to možda i moglo proći (nisam probala, samo dojam)

ugl vidiš sliku od extreme, kako joj mala drži ruke unutra.. moj bi mene izudarao, izgrebao, iskobeljao se i izvio u stranu da ga tako stavim.
isprobano u njenom MT-u
Mojoj ruke budu sa strane tj. kao da me grli oko struka ili prebaci jednu ruku preko pa zvjerka.
Zna biti nemirna dok je stavljam ali je malo zaljuljam i uvijek pali da se počnem kretati; ne voli kada stojim.
Ma ja obožavam mei tai; kada nema mm doma preko tjedna skroz rijetko vadim kolica, osim ako idem u đir od 2-3 ure; puno lakše mi je staviti u mt.

Mislim ovih dana probati i položaj na boku, pa vam javim kako joj se sviđa.
__________________
"Racionalni um je sluga intuitivnom umu. Mi smo zaboravili na kraljevski dar i dali smo počast sluzi."
Zaraa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:01.