Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Medicinski potpomognuta oplodnja

Medicinski potpomognuta oplodnja Želimo, nadamo se, vjerujemo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.11.2014., 22:36   #41
Dalia,
nikako da se netko javi. Mozda je jos rano za neki mooving na ovom topicu, tek je jedan mjesec dr Alebic tamo. Ja sam poslala mail, cisto informativni, odmah mi se javio embriolog, Davor Stimac, ukratko napisao o cijenama ( slicne drugim ), posebno se naplacuju folukulometrije, te anestezija.

Nek netko kaze iz prve ruke
LaneLOIS is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 23:18   #42
I lijekove se prije moralo kupovati tamo za 30% vecu cijenu

Ajd dobro da je prof skuzio da mu mpo ne ide pa da je uzeo strucnjaka

Obozavam ga kao porodnicara ali o mpo-u veze nema
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 23:56   #43
Htjela sam kopirati taj mail, ali mi nezgodno preko mobitela.

Uglavnom, cijene od 4500 do 10000 kn, ovisno sto se radi. Ukupne folikulometrije su navodno 500 kn. Bedastocu da se kod njega moraju kupit lijekovi nisu napisali. Anrstezija 1000 kuna uz horavak u njihovom apartmanu.

Taj Alebic je slovio za ok njusku mpo-a , ako se ne varam. Sve skupa zvuci obecavajuce, prostor + ostale usluge klinike, jedino taj biolog nije navodno neka iskusnjava i opet moras imat para.
Bumo vidli kak ce to bit. Ovo je sve sto znam za sad!
LaneLOIS is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 10:05   #44
Quote:
LaneLOIS kaže: Pogledaj post

Bedastocu da se kod njega moraju kupit lijekovi nisu napisali.
Ti si bila gore na postupku? Nisi. E pa ja jesam
Nije bedastoća nego moje osobno iskustvo iz 2010 a ti idi pa vidi, kaj da ti drugo kažem

Ja vas samo upozoravam da pitate to za lijekove ako ćete ići gore u postupak

Gle, ja sam gore vodila trudnoću i rodila na carski - na tom polju ne dam riječ reći protiv Podobnika
Al da ti naplati svaki osmjeh i svako dobro jutro - naplati ti
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 10:05   #45
Ako mi netko može poslati broj mobitela od dr. Alebića u pp, bila bih vam jako zahvalna
VK Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 14:28   #46
Znam da su se lijekovi kod njega placali po astronomskim cijenama i zapravo su pljackali zene. Da, to mi je bedastoca. Nadam se da su odustali od tog. Uostalom, ne vjerujem da ce im netko pristat na takav aranzman.
Nisam mislila da si ti napisala bedastocu i nije potrebno odmah skocit
LaneLOIS is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 14:32   #47
Ono sto su nejasno napisali u mailu jest folikulometrije se naplacuju posebno, a kao ukupno 500 kn. Tu bi mogli opalit posteno.
Da, on je opce poznat da naplati svaki osmjeh i atom kisika koji udahnes u njegovim prostorijama, mozda cak za zeru ili dvije vise, nego drugi privatnjaci
LaneLOIS is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 15:54   #48
Znači ispada da su oni najskuplji od privatnika? Daj pliz stavi cjenik kad budeš mogla

Jer ako mu je ful stimulirani 10tis, a onda još plus folikulometrije, to je skuplje od ostalih. I anestezija je skuplja
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 18:38   #49
Mail mi je bas napisao taj njihov embtiolog. Nije bas isao u detalje.
Da, kad se zbroji, skuplje za cca 1000 kn barem, bez anestezije. Kod Lucija je full stimulirani 9 600, ako se ne varam.
LaneLOIS is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 19:00   #50
A smrzavanje, koliko to naplaćuju?
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 19:05   #51
To mi nije napisao. Ako budem isla tamo, pitat cu, dobro si me sjetila.
LaneLOIS is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2015., 16:20   #52
Cure ima li tko novih informacija o cijenama i iskustava u poliklinici Podobnik? Je li stvarno skuplje od ostalih? Ja sam gledala na netu cjenik poliklinike IVF i Beta plus mislim i pisalo je oko 9-11 000 kn stimulirani ciklus pa mi se ovih 10 čini tu negdje. Kod dr. Alebića sam krenula na vuk vrhovcu i činio mi se baš kao stručan...
tinkerbell4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2015., 17:07   #53
Ja na kraju nisam isla tamo, a ovdje nitko nista ne komentira niti pise. Cudi me zapravo. Mislila sam da ce Alebic napravit tamo "mooving".
LaneLOIS is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2015., 19:39   #54
Cure ima kod Pobodnika postupaka al niko ne pise kako je tamo. Ja znam tri cure koje su iz vv otisle kod Alebica u Pobodnik. Znam da je prirodni postupak sa lijekovima 3200 kn. Za stimulirani neznam.
antony34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 13:13   #55
Malo dižem temu, ako nije bed.

Zanima me da li je koja od forumašica išla ili zna da je netko išao na MPO kod Podobnika u proteklih godinu dana?

Cijene postupka znam, interesira me cijena folikulometrije i da li se lijekovi mogu kupovati drugdje, a ne preko njih kao što je bilo i pisano na ovoj temi.
Frixie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 13:18   #56
To s lijekovima je bila praksa ranije... S obzirom na konkurenciju, čisto sumnjam da i sad imaju taj prohtjev.
Zovni pa pitaj. Ja tamo rješavam druge stvari i fakat su okej.
LaneLOIS is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 14:53   #57
Hvala Lane
Frixie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 15:23   #58
Napiši Mail ili zovi, budu ti sve rekli. Mene su u dva navrata ugodno iznenadili s pristupasnošču, al nisam Mpo kod njih obavljala...
LaneLOIS is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2016., 09:31   #59
Quote:
Frixie kaže: Pogledaj post
Malo dižem temu, ako nije bed.

Zanima me da li je koja od forumašica išla ili zna da je netko išao na MPO kod Podobnika u proteklih godinu dana?

Cijene postupka znam, interesira me cijena folikulometrije i da li se lijekovi mogu kupovati drugdje, a ne preko njih kao što je bilo i pisano na ovoj temi.

Frixie, evo ja idem na mpo u polikliniku Podobnik. Lijekove nisam kupovala kod njih, a folikulometrije su 500 kn sve zajedno (ukupna cijena svih folikulometrija u postupku). Znači, ne plaćaš svaku 500 kn, već na kraju postupka platiš 500 kn za sve folikulometrije.
alegra4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2016., 11:04   #60
alegra Hvala ti na odgvooru i sretno! Očekujemo te s dobrim vijestima ovdje
Frixie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:15.