Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.03.2007., 19:50   #1
Journal Fashion-kanal Ri

Nedavno sam na Kanalu ri gledala emisiju Journal fashion i nekakav prilog o gipsu kojim se može uspješno riješiti celulita, ali nisam uhvatila ime kozmetičkog salona.
Čini mi se dosta učinkovito, pa me zanima je li netko gledao Journal ili zna gdje se u Ri može napraviti takav tretman.?
kokkili is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 20:21   #2
nazovi na kanal ri najbolje.
nola is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 20:36   #3
Gledaj reprizu
 
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 21:22   #4
ja sam iz rijeke. al ne bih ti znala jer nisam gledala... mozda da mi kazes makar prvo slovo salona ako se sjecas ili nesto slicno...
Sponza ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 17:38   #5
ma nemam pojma, salon je negdje na zametu, dobro izgleda, ali nisam nikad prije čula za njega. a što se tiče reprize - ja sam gledala reprizu. inače tretman stvarno dobro izgleda, bar na tv i kažu da već nakon prvog izgubiš par centimetara.
kokkili is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 22:44   #6
i tako ja poslušala savjet i zvala na kanal ri, da mi kažu gdje je moj salon sa gipsom. kad ono neka odvratna baba kaže da journal nije njihova emisija i da one dvije voditeljice ne rade na kanalu ri nego privatno. niš više ne kužim.

upooomoć....nikada se neću zagipsat i nikada neću imati savršeno tijelo.
kokkili is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2007., 09:35   #7
A da te dvije slučajno ne rade na ritv-u???
Mislim da je tako koliko mene pamet služi
 
Odgovori s citatom
Old 16.03.2007., 17:20   #8
radile su prije na ri-tv, sad su na kanalu ri. i gledam svaki journal, nađe se stvarno ok tema. onako vidim šta ima novo u gradu. ali baš sam na ovo o tretmanu protiv celulita propustila.
kokkili is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2020., 10:12   #9
Samo nam sa Kanala Ri skinite Maju Uremović,čega se pametan stidi budala se ponosi....
Abbazia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:10.