Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.09.2014., 14:12   #1021
Quote:
Unalias kaže: Pogledaj post
Nisam uzimala za sebe, nego za dečka, air max running. Identične su kao ove iz dućana, logotip, đon, sve isto, jedina razlika je što su u dućanu 1.399kn
Nemam sad sliku, vidim da sam ju izbrisala, al isto ti je koda ti skinem sliku s neta i stavim, isti vrag
Carinu su prošle bez problema?
Marl is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 18:20   #1022
ja sam također uzimala neke stvari tipa Addidas/Mango i sve prošlo carinu bez problema
Tinkerbell00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 11:10   #1023
AlieExpress lopovi !!!

Ljudi !
Ako vam je stalo do vaših novaca ne kupujte kod ovih lopova !?
Meni su ukrali 116,00 kuna i ako imam potvrdu banke da su u to i to vrijeme skinuli sa moga računa taj iznos,oni se prave nevješti i odbijaju mi poslati naručenu robu,ili vratiti novac!
Pa sad vi vidite što ćete,ja sam siguran da sa njima,ali i sa njima slićnima,ne radim nikada više.Jednom mi je bilo dosta !!!?
Nutraznjime is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 23:57   #1024
Moze jedno tehnicko pitanje - mozda sam fakat blesava (sorite) ali eto nisam jos narucivala s alija pa ako bi mi mogao netko objasniti proceduru kako placate preko paypala posto nema te opcije? Koji je postupak?
Moze i na pm ako vam je draze
 
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 08:10   #1025
ja platim direktno karticom i za 13 transakcija dosada nije bilo nikakvih problema
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 09:34   #1026
Vidim da se svi pribojavaju naručivanja s aliexpressa, kao i plaćanja direktno putem kartice pa evo moje iskustvo.
Unatrag cca godinu i pol dana, imam preko 70 narudžbi i SVAKI puta do sada platila sam karticom (Visa PBZ). Sve je uredno stiglo - u rasponu od tjedan dana pa do mjesec i pol. Kod paketa koji su kasnili nije bila greška u seleru, jer su uvijek prema trackingu oni poslali na vrijeme, ali su paketi zapeli negdje u njihovoj pošti (blagdani itd.).

Otkazala sam/digla dispute za ukupno tri narudžbe. Razlozi:

- Seler je bio neprovjeren, par prodanih artikala, ali stvar nije bila skupa i nisam je mogla pronaći kod ostalih pa sam riskirala. Počeo je odugovlačiti, da produžim vrijeme za slanje, odbila sam, digla dispute i dobila povrat novaca u roku nekih tjedan dana.

- Naručila sam nešto, ali sam se naknadno predomislila, da mi to zapravo ne treba, i otkazala narudžbu. Poslala sam poruku seleru, on je prihvatio otkazivanje narudžbe i tražio da mu ostavim pozitivan feedback, jer nije njegova greška. Novac je sjeo isto negdje u roku tjedan dana.

- Prošli tjedan sam naručila nešto, za što mi je seler naknadno javio da nema više tog proizvoda na zalihi i neka izaberem neku drugu vrstu istog proizvoda. Ja sam odbila, jer želim baš taj, narudžba je otkazana, dobila sam povrat novaca 5. dan.

Nekako mi je draže naručivati preko njih, jer se dobije tracking, čak i za sitnice po dolar, a i jeftiniji su u odnosu na iste stvari na ebayu.
Kvaliteta - sve je to isto (ebay, ali, dresslink).

Dobra stvar je što postoji feedback za svaki item i vidiš što ljudi pišu.
Preporuka kod kupnje: gledati da prodavač ima dobar feedback i nešto veći broj prodanih artikala, ali gledati i feedback samog itema.
Recimo na primjeru majice, koju prodaje stotinu različitih selera. Kupiti ću od onoga koji je već prodao veći broj tih majica i gdje su ocjene itema visoke pa mi nije žao platiti koji dolar više u odnosu na ostale, jer znam da je X broj ljudi relativno zadovoljno dobivenim.

Kada sam počela od njih naručivati, čini mi se da je razlika u cijeni u odnosu na ostale kineske shopove bila veća, tj. da su oni bili puno povoljniji. Sad dok gledam shopove spremljenih i provjerenih selera, vidim da su digli cijene...
TkoPita-NeSkita is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 11:39   #1027
Drage moje ja vidjela ove od prave kože 100$ zaljubila sam se, ne znam koju bi boju uopće (black snake ili red wine with black)...znam da ću na tu cijenu platiti pdv ali mislim da se i tak isplati obzirom da su od prave kože. Vidim da je seller dobar i da su super feedback-ovi, kaj vi mislite?
http://www.aliexpress.com/item/2014-...760396575.html
__________________
~~Tina shop~~
tynaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 13:06   #1028
Quote:
TkoPita-NeSkita kaže: Pogledaj post
Vidim da se svi pribojavaju naručivanja s aliexpressa, kao i plaćanja direktno putem kartice pa evo moje iskustvo.
Unatrag cca godinu i pol dana, imam preko 70 narudžbi i SVAKI puta do sada platila sam karticom (Visa PBZ). Sve je uredno stiglo - u rasponu od tjedan dana pa do mjesec i pol. Kod paketa koji su kasnili nije bila greška u seleru, jer su uvijek prema trackingu oni poslali na vrijeme, ali su paketi zapeli negdje u njihovoj pošti (blagdani itd.).

Otkazala sam/digla dispute za ukupno tri narudžbe. Razlozi:

- Seler je bio neprovjeren, par prodanih artikala, ali stvar nije bila skupa i nisam je mogla pronaći kod ostalih pa sam riskirala. Počeo je odugovlačiti, da produžim vrijeme za slanje, odbila sam, digla dispute i dobila povrat novaca u roku nekih tjedan dana.

- Naručila sam nešto, ali sam se naknadno predomislila, da mi to zapravo ne treba, i otkazala narudžbu. Poslala sam poruku seleru, on je prihvatio otkazivanje narudžbe i tražio da mu ostavim pozitivan feedback, jer nije njegova greška. Novac je sjeo isto negdje u roku tjedan dana.

- Prošli tjedan sam naručila nešto, za što mi je seler naknadno javio da nema više tog proizvoda na zalihi i neka izaberem neku drugu vrstu istog proizvoda. Ja sam odbila, jer želim baš taj, narudžba je otkazana, dobila sam povrat novaca 5. dan.

Nekako mi je draže naručivati preko njih, jer se dobije tracking, čak i za sitnice po dolar, a i jeftiniji su u odnosu na iste stvari na ebayu.
Kvaliteta - sve je to isto (ebay, ali, dresslink).

Dobra stvar je što postoji feedback za svaki item i vidiš što ljudi pišu.
Preporuka kod kupnje: gledati da prodavač ima dobar feedback i nešto veći broj prodanih artikala, ali gledati i feedback samog itema.
Recimo na primjeru majice, koju prodaje stotinu različitih selera. Kupiti ću od onoga koji je već prodao veći broj tih majica i gdje su ocjene itema visoke pa mi nije žao platiti koji dolar više u odnosu na ostale, jer znam da je X broj ljudi relativno zadovoljno dobivenim.

Kada sam počela od njih naručivati, čini mi se da je razlika u cijeni u odnosu na ostale kineske shopove bila veća, tj. da su oni bili puno povoljniji. Sad dok gledam shopove spremljenih i provjerenih selera, vidim da su digli cijene...
POTPIS na sve od A do Z!
__________________
Live Love Laugh
Jelena1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 15:18   #1029
Također potpis na sve obavezno gledam feedback i sellera i itema, i radije dam dolar-dva više kod pouzdanijeg sellera. Kupujem direktno zabinom MC karticom i nikad nikakvih problema.
Koliko sam shvatila novac koji mi uplatimo ne ide odmah direkno selleru već na račun aliexpressa, i tek kad potvrdimo primitak itema i da je sve ok, oni uplate taj novac selleru. (naravno treba paziti na onaj rok zaštite)
__________________
LadyMo Foto album
LadyMo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2014., 19:20   #1030
evo jedne pametne
narucila sam ovo

http://www.aliexpress.com/item/Free-...026179386.html

u crnoj boji, xxxl velicina
nisam niti ja niti mm gledali kakav je seler, nije nam niti palo na pamet
ima ista takva na ebayu, malo skuplja ali nema velicine
vesta dosla za 3 tjedna, ali L velicina, inace je odlicna

pisemo seleru, nista ne odgovara
sad smo napisali prituzbu alexpresu, sta mislite da ce se desiti?

nije mi toliko do novaca, ja bi vestu jer sam trudnica i nista mi oko trbuha vise ne ide, prije cu se piroditi nego dobiti vestu....

vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 09:04   #1031
Quote:
vlovrec kaže: Pogledaj post
evo jedne pametne
narucila sam ovo

http://www.aliexpress.com/item/Free-...026179386.html

u crnoj boji, xxxl velicina
nisam niti ja niti mm gledali kakav je seler, nije nam niti palo na pamet
ima ista takva na ebayu, malo skuplja ali nema velicine
vesta dosla za 3 tjedna, ali L velicina, inace je odlicna

pisemo seleru, nista ne odgovara
sad smo napisali prituzbu alexpresu, sta mislite da ce se desiti?

nije mi toliko do novaca, ja bi vestu jer sam trudnica i nista mi oko trbuha vise ne ide, prije cu se piroditi nego dobiti vestu....

evo da javim, seler se udostojio odgovoriti. tvrdi da je L univerzalna velicina koju jedinu ima. a sta onda nudis sve velicine ako imas samo jednu????
ovi iz aliexpresa jos nista
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 11:12   #1032
ima netko provjerenog sellera sa uggsicama?
barbie_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 16:35   #1033
Quote:
barbie_st kaže: Pogledaj post
ima netko provjerenog sellera sa uggsicama?
Ovo i mene zanima?
__________________
Prihvatite svaku stresnu situaciju kao pas! "Ako to ne mozete pojesti ili igrati se s time... popiskite se na to i krenite dalje"
fairy_dea is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2014., 21:36   #1034
je li netko vidio kod nekog sellera ili možda na ebayu ovakve čizme, a da je povoljnije/provjeren seller? hvala!

http://www.aliexpress.com/item/2014-...037838195.html
brbtch is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 13:14   #1035
Ja bi voljela kupit nike air max ali kod nas nema nijednih koje mi se svidaju vidila sam da na aliexpress imaju odličnu ponudu i nasla sam jedan par koji mi se svida ali mi se nekako cine prejeftine za takve tenisice jer se se kod nas cijene penju i do preko 1000 kn, a ovdje su samo oko 230 kn. Jesu li fake? Vasa misljenja?? I kako saznate prihvacaju li paypal?

Tenisice o kojim sam pričala:
http://www.aliexpress.com/item/New-s...030704006.html
(ove ljubičaste na kraju )
BeepBeeep is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 13:44   #1036
pa naravno da su fake zato se i bojimo svi naručiti zbog carine
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 22:46   #1037
Quote:
charlizeos kaže: Pogledaj post
ja sam već kupila 6-7 stvari ovdje, nijedanput nisam platila preko paypala, sve je uredno stglo za 3 tjedna i super sam zadovoljna, to su sve iste stvsri koje se prodaju i preko dresslinka, ebaya, sheinsida samo su različite cijene, a meni je ovdje najjeftinije i dobijem tracking number
kupujem i od sellera koji imaju 92-94% feedback ili više
uzimala si odjeću?

mene zanima kako se gleda na kopije odjevnih brendova tj nisam uopće sigurna jesu li to kopije tj ima li odjeća koju naručiš etiketu zare/hm-a/manga. ili su to originali ali ispod cijene?

npr ova haljina.
jasno je prikazana etiketa i piše zara.

a ispod se trgovina predstavlja kao "SPECIAL channel to sell off the overstocked products".

što kad na carini otvore takav paket, ako ima zarinu etiketu?
ako nema, nije valjda da traže po netu fotke haljina pa da vide jel neki brand

moj muž je od njih naručivao samo tehniku pa mi nije od velike pomoći oko ove dvojbe.
__________________
I wish cake went straight to my boobs.
aclarea is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 04:15   #1038
Quote:
aclarea kaže: Pogledaj post
uzimala si odjeću?

mene zanima kako se gleda na kopije odjevnih brendova tj nisam uopće sigurna jesu li to kopije tj ima li odjeća koju naručiš etiketu zare/hm-a/manga. ili su to originali ali ispod cijene?

npr ova haljina.
jasno je prikazana etiketa i piše zara.

a ispod se trgovina predstavlja kao "SPECIAL channel to sell off the overstocked products".

što kad na carini otvore takav paket, ako ima zarinu etiketu?
ako nema, nije valjda da traže po netu fotke haljina pa da vide jel neki brand

moj muž je od njih naručivao samo tehniku pa mi nije od velike pomoći oko ove dvojbe.
To su sve kopije, nema tu originala. Naručivao sam dosta takvih stvari i nikad nije bilo otvarano na carini ništa jer majice i sl. stvari stanu u manje pakete i ne privlače pažnju toliko dok su tenisice i cipele već druga priča.
EZEL94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 16:29   #1039
na jednoj bluzi je pisalo massimo dutti, ali nije otvarana, a na "zarinim" stvarima je pisalo ili zapa ili nešto bezveze, još nijedna stvar sa alija mi nije otvrana na carini, a imala sam i 2 nba majice
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 19:37   #1040
nisam nikada kupovala na alieju, vidjela sam u par navrata da se spominjalo plaćanje preko paypala, no kada napravim narudžbu u ponuđenim načinima plaćanja imam samo ovo:

sharenaloptica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:14.