Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.06.2015., 11:47   #2041
Quote:
Sforza Aspang kaže: Pogledaj post
Pa,tako osrednje loše.Od njega se očekuje više,barem sa desne scene,ali nikako ne može van svojih limita.Previše je ograničen...Ali jbg.,puno je zabavniji nego dosadni Dujmović.
Je, je radi lose. Zato toliko o njmu trkeljas.
Ne lazi da si liberal, ti si ekstremni ljevicar - komunjar zadojen mrznjom.
Elio is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 11:49   #2042
Tip je u studenom '92 bio punoljetan. Jel zna netko koja je bojišta prošao ovaj veliki domoljub?
jojo jojić is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 15:07   #2043
Quote:
Elio kaže: Pogledaj post
Je, je radi lose. Zato toliko o njmu trkeljas.
Ne lazi da si liberal, ti si ekstremni ljevicar - komunjar zadojen mrznjom.
Ne,ozbiljno liberal.Ne volim komuniste jer se međusobno nazivaju drugovima.Nisam ja nikome drug.Osim toga skloni su veličati JBT-a,a meni je on bio diktator,nešto manje krvoločniji nego g.Džugašvili...

Komunisti ti obično nisu zadojeni mržnjom.To je odlika fašista.Komunisti ti više briju na frustraciju neimanja love i jadnog socijalnog statusa te stalne kritike prema kapitalu u rukama šačice ljudi...

A na koncu što se tiče g.Bujaneca,on je nebitan.Doista,vodi tu emisiju kako zna i umije.Vidi se da voli to raditi i ja mu želim puno uspjeha u svom radu.
Ali,zadržavam pravo za sebe,kada kažem da je njegov uspjeh tako plitak i jadan,da nikako da desna scena izrodi nešto inteligentno,napredno,zdravo,dobro....Uvijek trče istu trku oko crne jame.I jednak je stav u glavi,i nema nikakvih promjena na bolje..
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 15:08   #2044
Quote:
jojo jojić kaže: Pogledaj post
Tip je u studenom '92 bio punoljetan. Jel zna netko koja je bojišta prošao ovaj veliki domoljub?
Navodno je bio u Staljingradu....
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 16:33   #2045
Quote:
jojo jojić kaže: Pogledaj post
Tip je u studenom '92 bio punoljetan. Jel zna netko koja je bojišta prošao ovaj veliki domoljub?
Već je pisano nekoliko stranica prije da je bio 1995 u Bljesku.
__________________
Prvo te ignoriraju. Nakon toga te ismijavaju. Potom se protiv tebe bore. Na kraju pobjeđuješ.
Mahatma Gandhi
Jack Hammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 16:57   #2046
Mladež SDP-a ispred središnjice HDZ-a s "crticom kokaina" za Bujanca i Karamarka

http://www.index.hr/mobile/clanak.as...esti&id=827552

Hehehe...

Dobra baza...
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 17:02   #2047
Bujanec je vjerojatno fan Oliverovih pjesama : "Na mom dlanu ,crte dvi.." .
Rok is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 17:07   #2048
Hahaha kako ekipi Bujanec diže tlak, mislili ste sakriti svoje lopine, a ovaj ih razvaljuje svaku emisuju. Svaki utorak, četvrtak i subotu u apotekama redovi za nove normabele. Ovakvo prolijevanje žući rijetko viđama.
A pazi ovu crvenu mladež, jel su ti isti radili lente s petokrakom? Je li pala poslije jedna štafeta za ulizivanje velikom vođi zokiju?
Samo ti Velimire nastavi da mi guštamo ovom jadu na forumu, uvijek mi ova tema digne raspoloženje.
__________________
Izvrću istinu, ruše naše vrijednosti, napadaju naše svetinje, pa tako i pojam pravDE prisvajaju za svoju nepravdu... 11.1.2015. - Hrvati nemojte opet pogriješiti.
"U diplomaciji sam propao, što će biti s politikom - vidjet ćemo" - Zoran Milanović, predsjednik vlade Republike Hrvatske.
1.12.2013. ZA!
beli631 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 18:27   #2049
A pa on barem tako moze svrsavat ko uostalom I ti
__________________
Kad malo bolje razmislim ustvari ni ne trebam razmišljati današnji tipični Hrvat je Dudek,običan naivac kojeg vječno prevesla Cinober
Sibor is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 18:39   #2050
Quote:
Sibor kaže: Pogledaj post
A pa on barem tako moze svrsavat ko uostalom I ti
I to je najbolje što si mogao smisliti? Fore na nivou petog razreda, ajde netko smisleniji od ovog forumskog jebača.
__________________
Izvrću istinu, ruše naše vrijednosti, napadaju naše svetinje, pa tako i pojam pravDE prisvajaju za svoju nepravdu... 11.1.2015. - Hrvati nemojte opet pogriješiti.
"U diplomaciji sam propao, što će biti s politikom - vidjet ćemo" - Zoran Milanović, predsjednik vlade Republike Hrvatske.
1.12.2013. ZA!
beli631 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 18:40   #2051
Ljevičarima pjena na usta nakon svake emisije. Samo naprijed
Vincent V is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 18:42   #2052
Quote:
beli631 kaže: Pogledaj post
I to je najbolje što si mogao smisliti? Fore na nivou petog razreda, ajde netko smisleniji od ovog forumskog jebača.
Nisu to fore vec istina.Pa ne bude valjda prical npr o Gavrilovicu
__________________
Kad malo bolje razmislim ustvari ni ne trebam razmišljati današnji tipični Hrvat je Dudek,običan naivac kojeg vječno prevesla Cinober
Sibor is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 19:13   #2053
Quote:
Vincent V kaže: Pogledaj post
Ljevičarima pjena na usta nakon svake emisije. Samo naprijed
Čisto sumnjam...On je više predmet sprdnje...
A što se tiče pjene i očnjaka,pa to je Velimirov stil...On želi biti vampir..Voli se odijevati u crno,a krv može pogledati.Nije ga strah.
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 19:17   #2054
Quote:
Vincent V kaže: Pogledaj post
Ljevičarima pjena na usta nakon svake emisije. Samo naprijed
I ja ga podržavam, pravi novinar, jedini pošteni!!
Salauk is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 19:19   #2055
Quote:
Salauk kaže: Pogledaj post
I ja ga podržavam, pravi novinar, jedini pošteni!!
Da bi to bila istina ponavljam dobio bi batine ili bio malko pritvoren.To je jedini pokazatelj da vrijedis.Posteniji od Stojica?
__________________
Kad malo bolje razmislim ustvari ni ne trebam razmišljati današnji tipični Hrvat je Dudek,običan naivac kojeg vječno prevesla Cinober
Sibor is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 19:51   #2056
Quote:
Sforza Aspang kaže: Pogledaj post
Čisto sumnjam...On je više predmet sprdnje...
A što se tiče pjene i očnjaka,pa to je Velimirov stil...On želi biti vampir..Voli se odijevati u crno,a krv može pogledati.Nije ga strah.
Da je predmet sprdnje ne bi se o njemu ni jedne sekunde pričalo, bio bi jedan od hrpe drugih novinarčića.
Ja sam već rekao da on loše vodi emisuju, ali jedini ima muda pričati o nekim stvarima. Ljudi mu šalju snimke i informacije što drugi novinari nemaju muda objaviti ili su plaćeni da ne diraju. Kako taj "debeli narkoman" uspije nabaviti stvari prije svih mainstream novinara? Recimo snimku s Ostojićem? On i Ozana Bašić su danima prije objavili dokument gdje se vidi kako je Vesna Pusić dijelila novac udruzi svoga prava nego bilo koji drugi medij, nakon čega je Ozani sređen otkaz (pa ti diraj u prvu damu regijuna).

Da ostanemo na "istraživačkim" novinarima HTV-a, RTL-a, jutarnjeg i večernjeg jedini skandal koji bi oni pronašli o ovoj vladi bi bio kako je neki ministar uhvačen u kopanju nosa.
__________________
Izvrću istinu, ruše naše vrijednosti, napadaju naše svetinje, pa tako i pojam pravDE prisvajaju za svoju nepravdu... 11.1.2015. - Hrvati nemojte opet pogriješiti.
"U diplomaciji sam propao, što će biti s politikom - vidjet ćemo" - Zoran Milanović, predsjednik vlade Republike Hrvatske.
1.12.2013. ZA!
beli631 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 20:17   #2057
Quote:
beli631 kaže: Pogledaj post
Da je predmet sprdnje ne bi se o njemu ni jedne sekunde pričalo, bio bi jedan od hrpe drugih novinarčića.
Ja sam već rekao da on loše vodi emisuju, ali jedini ima muda pričati o nekim stvarima. Ljudi mu šalju snimke i informacije što drugi novinari nemaju muda objaviti ili su plaćeni da ne diraju. Kako taj "debeli narkoman" uspije nabaviti stvari prije svih mainstream novinara? Recimo snimku s Ostojićem? On i Ozana Bašić su danima prije objavili dokument gdje se vidi kako je Vesna Pusić dijelila novac udruzi svoga prava nego bilo koji drugi medij, nakon čega je Ozani sređen otkaz (pa ti diraj u prvu damu regijuna).

Da ostanemo na "istraživačkim" novinarima HTV-a, RTL-a, jutarnjeg i večernjeg jedini skandal koji bi oni pronašli o ovoj vladi bi bio kako je neki ministar uhvačen u kopanju nosa.
Pa,hajde,da...Slažem se.
Trud se vidi..ali jebemu mater kako ispada uvijek tako tupav kada hoće ispasti suptilan...Treba više vježbati,malo mimika i to...Mora naučiti da se laž pročita brzo ako je ne nadzireš.
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 20:38   #2058
Odlicna emisija, upravo. Pratite li? O kriminalu Zorana Milanovica i Kresimira Milanovica, o sprezi vlade i main stream medija te o manipulaciji izbornih anketa.
Steta sto ovakvih emisija nema na drzavnoj tv i ostalim medijima, vec su oni pod potpunom kontrolom ljevicara i sadasnje vlade.
ulicaST is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 21:18   #2059
Quote:
Sforza Aspang kaže: Pogledaj post
Pa,hajde,da...Slažem se.
Trud se vidi..ali jebemu mater kako ispada uvijek tako tupav kada hoće ispasti suptilan...Treba više vježbati,malo mimika i to...Mora naučiti da se laž pročita brzo ako je ne nadzireš.
On je slab voditelj, ali što ćeš kad nitko nema muda za bilo što drugo. Što bi trebali reći o HTVovcima koji skoro pa poljube cipele Milanoviću kad im stigne u emisiju?

Quote:
ulicaST kaže: Pogledaj post
Odlicna emisija, upravo. Pratite li? O kriminalu Zorana Milanovica i Kresimira Milanovica, o sprezi vlade i main stream medija te o manipulaciji izbornih anketa.
Steta sto ovakvih emisija nema na drzavnoj tv i ostalim medijima, vec su oni pod potpunom kontrolom ljevicara i sadasnje vlade.
Taj lik se neprestano spominje a nikome nije ništa čudno. Linić je upozoravao na njega, pričali su o nevjerojatnim kreditima, poslovima s ministarstvom obrazovanja s Sanjom Milanović, Holy ga spominje. Čovjek kao premijerov brat hodočasti po ministarstvima i raspituje se oko poslova i nikome ništa.
__________________
Izvrću istinu, ruše naše vrijednosti, napadaju naše svetinje, pa tako i pojam pravDE prisvajaju za svoju nepravdu... 11.1.2015. - Hrvati nemojte opet pogriješiti.
"U diplomaciji sam propao, što će biti s politikom - vidjet ćemo" - Zoran Milanović, predsjednik vlade Republike Hrvatske.
1.12.2013. ZA!
beli631 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 22:23   #2060
Bio je Kuljiš,pa je opleo po Milanoviću.Dosta šaljivo.
Kaže za Milanovića da je stvorio osobni kabinet preko kojeg upravlja državom,a ministarstva vladaju samostalno.
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:57.