Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.09.2017., 19:53   #2741
Quote:
zvonac_1 kaže: Pogledaj post
Ljudi, kaj imate rec o morgellonima?
Povezano sa kemtrejslima?
I Crvenkapica je bila povezana sa vukom...
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 19:57   #2742
Quote:
zvonac_1 kaže: Pogledaj post
Ljudi, kaj imate rec o morgellonima?
Povezano sa kemtrejslima?
Mnogi kažu da je. Ja smatram da je moguće, ali mislim da za to još nema dovoljno podataka da bi mogli izvesti siguran i konkretan zaključak.

Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Sve ti je ovo što si napisao nepotrebno, pošto je rezultat tvoga neznanja.
Na pitanja ti je sto puta odgovoreno, a ti i dalje tražiš da žvaćeš sto puta prožvakano.
Opet i opet i opet copy/paste dosadnih i ispraznih offtopic postova.

Radije se bavimo temom.
Evo još malo chemtrailsa koji se prekidaju pa se opet pojavljuju.
Ili bolje rečeno - evo još prilično neobičnih prilika u atmosferi.
__________________
Odluka je pala - cijepit ću se! Ali preko telefona. Kako nas liječe, tako neka nas i cijepe!
Ibrahim is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 20:11   #2743
E da, morgelloni su otkriveni u 17.st.
U potrazi za informacijama pretražila je literaturu te u knjizi iz 17. stoljeća, autora Thomasa Brownea, našla termin Morgellons. Naime, tako su u prošlosti nazivali bolest koju se karakterizirale rane na koži iz kojih su izlazila crna vlakna..

A u 17.st.nije bilo (kad nisu imali s cim) zaprasivanja, osim ak alieni nisu to radili
zvonac_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 23:53   #2744
Quote:
zvonac_1 kaže: Pogledaj post
E da, morgelloni su otkriveni u 17.st.
U potrazi za informacijama pretražila je literaturu te u knjizi iz 17. stoljeća, autora Thomasa Brownea, našla termin Morgellons. Naime, tako su u prošlosti nazivali bolest koju se karakterizirale rane na koži iz kojih su izlazila crna vlakna..

A u 17.st.nije bilo (kad nisu imali s cim) zaprasivanja, osim ak alieni nisu to radili
Kako se zove knjiga?
__________________
Evo, pobijedi Lav iz plemena Judina, Korijen Davidov, on će otvoriti knjigu i sedam pečata njezinih
Alatnicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 06:11   #2745
Quote:
Biljka112 kaže: Pogledaj post
I Crvenkapica je bila povezana sa vukom...
Hvala ti na još jednom predivnom, opširnom, vrlo argumentiranom postu i detaljnom obrazloženju koje ulazi u samu srž teme Chemtrails.
Od tebe smo puno naučili i stekli nova saznanja i uvide u problematiku Chemtrailsa. Hvala Ti na tvom neizmjernom doprinosu ovoj temi!

Quote:
zvonac_1 kaže: Pogledaj post
E da, morgelloni su otkriveni u 17.st.
U potrazi za informacijama pretražila je literaturu te u knjizi iz 17. stoljeća, autora Thomasa Brownea, našla termin Morgellons. Naime, tako su u prošlosti nazivali bolest koju se karakterizirale rane na koži iz kojih su izlazila crna vlakna..

A u 17.st.nije bilo (kad nisu imali s cim) zaprasivanja, osim ak alieni nisu to radili
Super. Ali ako je to zaista tako, zašto na sam spomen Morgellona, svi odmah skaču na noge i robotski to nazivaju nekim teorijama?
Zar liječnici ne znaju za to? Znanstvenici? Čistačice? Itko?


Quote:
Alatnicar kaže: Pogledaj post
Kako se zove knjiga?
Da, Zvonac, kako to da si nam to zaboravio reći, pa to je najvažnije?
__________________
Odluka je pala - cijepit ću se! Ali preko telefona. Kako nas liječe, tako neka nas i cijepe!
Ibrahim is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 08:04   #2746
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Sve ti je ovo što si napisao nepotrebno, pošto je rezultat tvoga neznanja.
Na pitanja ti je sto puta odgovoreno, a ti i dalje tražiš da žvaćeš sto puta prožvakano.
ja svoje neznanje priznajem - ja ne znam da netko sprica jer ne vidim niti jedan dokaz. ti tvrdis suprotno pa izvoli svoje tvrdnje argumentirati. trebas jos jednom definicije pojmova podatak, informacija, cinjenica, argument? nije meni tesko.

Quote:
Ibrahim-Pr kaže: Pogledaj post
Opet i opet i opet copy/paste dosadnih i ispraznih offtopic postova.
da, to je korektan opis tvojih buncanja na ovoj i drugim temama. mnogi se slazu... neki tvrde... cinjenica je... i tako u nedogled. ali nigdje odgovora na jedina bitna pitanja:

tko sprica, kako, cime, u koju svrhu i kako se brani od posljedica?
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 09:17   #2747
Quote:
Ibrahim-Pr kaže: Pogledaj post
Hvala ti na još jednom predivnom, opširnom, vrlo argumentiranom postu i detaljnom obrazloženju koje ulazi u samu srž teme Chemtrails.
Od tebe smo puno naučili i stekli nova saznanja i uvide u problematiku Chemtrailsa. Hvala Ti na tvom neizmjernom doprinosu ovoj temi!
Ti bi ozbiljno raspravljao o nepostojećoj boleštini?
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 10:06   #2748
Quote:
Ibrahim-Pr kaže: Pogledaj post
Hvala ti na još jednom predivnom, opširnom, vrlo argumentiranom postu i detaljnom obrazloženju koje ulazi u samu srž teme Chemtrails.
Od tebe smo puno naučili i stekli nova saznanja i uvide u problematiku Chemtrailsa. Hvala Ti na tvom neizmjernom doprinosu ovoj temi!


Super. Ali ako je to zaista tako, zašto na sam spomen Morgellona, svi odmah skaču na noge i robotski to nazivaju nekim teorijama?
Zar liječnici ne znaju za to? Znanstvenici? Čistačice? Itko?



Da, Zvonac, kako to da si nam to zaboravio reći, pa to je najvažnije?

Ne znam, nemrem nis konkretno nac osim ovog citata..

U potrazi za informacijama pretražila je literaturu te u knjizi iz 17. stoljeća, autora Thomasa Brownea, našla termin Morgellons


Hint:
https://www.google.hr/search?dcr=0&q...w=1100&bih=538


Morgellons was a name used by Sir Thomas Browne for a condition he had observed in the Languedoc region of France in the early 1600s. He describes the symptoms as, “…harsh Hairs on their Backs, which takes off the unquiet symptoms of the Disease, and delivers them from coughs and convulsions” (Browne 1674). More recently, Mary Leitao reintroduced Morgellons Disease for a list of symptoms including fibers and “bugs” her son had (DeVita-Raeburn 2007: 1-2).

https://morgellonspgpr.wordpress.com...ancient-world/

http://penelope.uchicago.edu/letter/kellett.html
zvonac_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 10:24   #2749
Ibrahime, jesu to u 17. stoljeću imali avione kojima su prašili? Jesu imali razvijenu kemisju industriju?
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 12:11   #2750
Quote:
Biljka112 kaže: Pogledaj post
Ibrahime, jesu to u 17. stoljeću imali avione kojima su prašili? Jesu imali razvijenu kemisju industriju?
i bonus pitanje, da li je fluor u vodi prirodan element
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 00:22   #2751
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
i bonus pitanje, da li je fluor u vodi prirodan element
Zaprašivanje djeluje i ima efekta na ljudski um.
Vidljivo po tvojim pitanjima, komentarima i ostalim besmislicama.
Treba li nam bolji dokaz
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 05:58   #2752
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Zaprašivanje djeluje i ima efekta na ljudski um.
Vidljivo po tvojim pitanjima, komentarima i ostalim besmislicama.
Treba li nam bolji dokaz
Ne treba, vidimo što i kako piše "tvoja" ekipa. Zaista, čovjek se zapita.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 07:45   #2753
aha, ne treba vise dokaza. ja sam uvjeren da je izuzetno losa prehrana neke dovela do stanja u kojem vjeruju da ih nevidljiva sila nepostojecnom tehnologijom sprica u neznane svrhe.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 08:53   #2754
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
aha, ne treba vise dokaza. ja sam uvjeren da je izuzetno losa prehrana neke dovela do stanja u kojem vjeruju da ih nevidljiva sila nepostojecnom tehnologijom sprica u neznane svrhe.
aha, to je samo dokaz . ja sam uvjeren da je izuzetno losa prehrana , chemovi i stala sranja, neke dovela do stanja da ne prepoznaju vlastitim očima prirodno nebo.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 08:55   #2755
Quote:
Bat Kol kaže: Pogledaj post
. Zaista, čovjek se zapita.
Da, kraj zdravih očiju ne vide zagađene horizonte i išarano nebo.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 09:22   #2756
evo danas ni jednog oblaka i gle cuda - ni jednog traga. ali nema to veze s meteoroloskim prilikama, zar ne
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 09:42   #2757
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Da, kraj zdravih očiju ne vide zagađene horizonte i išarano nebo.
Jel možeš objasniti što znači zagađeni horizont?
Koju dioptriju koristiš da zamjećuješ mikroskopske gadarije u zraku?
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 10:26   #2758
poroci i matična ploča donose riješenje za prevaru globalnog zatupljavanja aka klimatske promjne aka nešto (neki trendy izraz za stvorit paniku)...

Quote:
Vreli valovi poput "Lucifera" koji je tijekom kolovoza temperaturama višim od 40 Celzija pogodio južnu i istočnu Europu, već su sada četiri puta češći nego prije 100 godina
https://www.24sata.hr/tech/bit-ce-sa...g-ljeta-541747 - 24sata.h

da, imate pravo ne postoje chemovi, postoji tehnološki koktel aerosola koji će reflektirat sunce u sunce...

Quote:
The solar approach aims to boost Earth's albedo, or reflectivity, by introducing reflective aerosols to the stratosphere (as one example). These compounds would bounce sunlight back into space,
https://www.cnet.com/news/a-geoengin...limate-change/

alDolje bi bio ponosoan...
__________________
ignore lista: bat kol, Biljka112, 7nationarmy, Adama, CelMar, mukotrpak, manchild, miki1988, zecopas, antet, Bjesomar_,danijel0
organiceko258 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 10:43   #2759
Quote:
Biljka112 kaže: Pogledaj post
Jel možeš objasniti što znači zagađeni horizont?
Koju dioptriju koristiš da zamjećuješ mikroskopske gadarije u zraku?
mozda misli na smog koji naravno nema veze s temom a mene isto zanima kako dehidrirana crvena krvna zrnca ostaju lebdit u zraku na visini od 10 kilometara te kako ih se moze vidjet bez mikroskopa.

organic, ne pratis bas trenutna dogajanja, ha? eno se posipaju pepelom katastroficari i pobornici teze o globalnom zatopljenju koju su prije 5 godina tvrdili da nas za 5 godina nista nece spasiti. i al gore je medju njima i svakakvi drugi sarlatani.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 13:01   #2760
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Da, kraj zdravih očiju ne vide zagađene horizonte i išarano nebo.
Tvoja subjektivna interpretacija je dokaz za što točno?
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:01.