Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Medicinski potpomognuta oplodnja

Medicinski potpomognuta oplodnja Želimo, nadamo se, vjerujemo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2016., 16:45   #1
Spermiogram u Osijeku

Pozdrav ekipa. Supruga i ja pokušavamo začeti potomka već godinu i pol i zasada još ništa. Doktorica me poslala na spermiogram u Osijek i zanima me na kojem odjelu ili labu to rade? Da ne buljam okolo po Kbc-u i ispitujem sa uputnicom ...

Hvala
Amon Ra is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2016., 11:31   #2
Quote:
Amon Ra kaže: Pogledaj post
Pozdrav ekipa. Supruga i ja pokušavamo začeti potomka već godinu i pol i zasada još ništa. Doktorica me poslala na spermiogram u Osijek i zanima me na kojem odjelu ili labu to rade? Da ne buljam okolo po Kbc-u i ispitujem sa uputnicom ...

Hvala

Spermogram radiš u podrumu ginekologije KBC Osijek...tzv.lab materniteta. Mislim da imaju točno dani kad se radi...Mislim od ponedj. do srijede od 8-10 sati. Evo ti broj bolnice, pa još pitaj...031-511-511
mima78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2016., 11:00   #3
Zanima me dali se u Osijeku moze donjeti sperma u sterilnoj posudici koja se kupi u ljekarni, jer koliko citam po netu vidim da je samo bitno da se donese u roku do sat vremena?
Ako se ne moze, nego se mora tamo dati uzorak, dali imaju neku prostoriju gdje te posalju ili?
dado19844 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2016., 15:54   #4
Quote:
dado19844 kaže: Pogledaj post
Zanima me dali se u Osijeku moze donjeti sperma u sterilnoj posudici koja se kupi u ljekarni, jer koliko citam po netu vidim da je samo bitno da se donese u roku do sat vremena?
Ako se ne moze, nego se mora tamo dati uzorak, dali imaju neku prostoriju gdje te posalju ili?
ima prostorija...wc namjenjen za te stvari...imaš ključ .. al možeš i donjeti...što prije to bolje...
__________________
kornjačica žabica
tina2701 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2016., 09:46   #5
Ja sam pitala,ne moze se donijeti
aaatina is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 15:02   #6
Gdje se u osijeku može obaviti spermiogram privatno?
krofna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 19:39   #7
Koliko znam jos uvijek nigdje...
__________________
The brain is the most complex thing in the universe and it's right behind the nose
Lost_in_Wonderland is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 00:17   #8
Znači samo KBC?
A kakva je situacija s tom pretragom u bolnici?
krofna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 22:44   #9
Zali boze...uzorak ne mozes donjeti od kuce pa to moraju obaviti u opskurnom toaletu uz pedijatrijsku ambulantu...
Mnogi kazu da je lab poprilicno zastarjeo i mnogi mpo lijecnici traze da se ponovi sgram u ZG.
Nama je bio uredan nalaz u Os i u Zg
__________________
The brain is the most complex thing in the universe and it's right behind the nose
Lost_in_Wonderland is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:03.