Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.06.2015., 20:12   #2341
Quote:
pink chocolate kaže: Pogledaj post
to su ljudi koji mozda nisu upali na ljetnom, popravljali maturu na jesenskom, rasturili i sada ove godine upisuju
a i ljudi koji su mozda pali na feru ili nekom takom faksu pa sada upisuju mat
znam da se divim osobi sa 980 ili koliko vec bodova
Ahaaa kuzim
A dobro to za matematicare koji su bili na prvim mjestima na drzavnom i slicno matura vjv nije nista pa su rasturili
Prosle godine je prag bio 750, mislis da ce porasti ove godine? :S
anide97 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2015., 09:47   #2342
Quote:
anide97 kaže: Pogledaj post
Ahaaa kuzim
A dobro to za matematicare koji su bili na prvim mjestima na drzavnom i slicno matura vjv nije nista pa su rasturili
Prosle godine je prag bio 750, mislis da ce porasti ove godine? :S
Mogao bi porasti, ali sumnjam da će ići previše, sigurno ne više od 800 s obzirom da je matura bila lakša nego prošlogodišnja.
johnyyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2015., 14:34   #2343
Quote:
johnyyy kaže: Pogledaj post
Mogao bi porasti, ali sumnjam da će ići previše, sigurno ne više od 800 s obzirom da je matura bila lakša nego prošlogodišnja.
Matematika je bila sve osim lakša ove godine.
Prošle godine ona matura je bila sprdnja, to se dalo za 80% napisat bez učenja.
gauta is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2015., 15:43   #2344
Quote:
gauta kaže: Pogledaj post
Matematika je bila sve osim lakša ove godine.
Prošle godine ona matura je bila sprdnja, to se dalo za 80% napisat bez učenja.
Nadam seee da nisam.jedina zbrljala sve :/
anide97 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2015., 17:47   #2345
Bok! Razmišljam da li da upišem matematiku, nastavnički smjer. Je li stvarno teško kao što se priča? I čula sam da je u splitu mat puno teža nego u zgb, ima li tu istine???
sanja nina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2015., 17:53   #2346
Quote:
gauta kaže: Pogledaj post
Matematika je bila sve osim lakša ove godine.
Prošle godine ona matura je bila sprdnja, to se dalo za 80% napisat bez učenja.

Ma nema šanse, ona osmica je sama po sebi puno kompleksniji zadatak za rješavanje od bilo kojeg drugog od ove godine i oduzima daleko više vremena.
Ovdje niti jedan zadatak nije zahtjevao neko pretjerano razmišljanje, osim trapeza.
johnyyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 02:29   #2347
Quote:
sanja nina kaže: Pogledaj post
Bok! Razmišljam da li da upišem matematiku, nastavnički smjer. Je li stvarno teško kao što se priča? I čula sam da je u splitu mat puno teža nego u zgb, ima li tu istine???
Nema
GOAT17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 02:30   #2348
Quote:
johnyyy kaže: Pogledaj post
Ma nema šanse, ona osmica je sama po sebi puno kompleksniji zadatak za rješavanje od bilo kojeg drugog od ove godine i oduzima daleko više vremena.
Ovdje niti jedan zadatak nije zahtjevao neko pretjerano razmišljanje, osim trapeza.
Da mozda je zadnji od prosle godine bio tezi ali ove su zato u 15 prvih bili dosta tezi isto
GOAT17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 16:18   #2349
Question

Zanima me mogu li biti jedino profesor matematike s nastavničkim smjerom ili sam u mogućnosti i raditi nešto drugo, osim nastavnika, nakon faksa ?https://www.forum.hr/images/smilies/confused2.gif
pilora is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 16:41   #2350
Koliko je bodova imao zadnji na nastavnickom prosle godine?
anide97 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 16:54   #2351
Wink

Quote:
pilora kaže: Pogledaj post
Zanima me mogu li biti jedino profesor matematike s nastavničkim smjerom ili sam u mogućnosti i raditi nešto drugo, osim nastavnika, nakon faksa ?https://www.forum.hr/images/smilies/confused2.gif
Cini mi se da mozes i nesto drugo, bar se nadam. Znas li ti mozda koliko je bodova potrebno otprilike za taj smjer? Koliko ti imas?
anide97 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 16:08   #2352
Quote:
anide97 kaže: Pogledaj post
Cini mi se da mozes i nesto drugo, bar se nadam. Znas li ti mozda koliko je bodova potrebno otprilike za taj smjer? Koliko ti imas?
Ja sam bila to nasla na nekom bugovom forumu negdje u 11. mj. Sada ne mogu nac da me ubijes, ali ako me sjecanje dobro sluzi da je bilo oko 650?? Nemoj me uzet za rijec oko ovog broja, ali je definitivno bilo nesto sa 600
Bivša plavuša is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 16:40   #2353
pilora, možeš ako imaš sreće i znanja koje traže pa te zaposle. poznanica je prof. mat po fakultetskoj diplomi i na visokom menadžerskom mjestu u ht-u.
npr. i banke, osiguravajuća društva i ostali koji se bave kapitalom zapošljavaju ljude koji su jaki u matematici i ekonomskim analizama (što se da naučiti i mimo ek.faksa, tj. više mimo nego na njemu).
pikuli is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 20:45   #2354
Quote:
Bivša plavuša kaže: Pogledaj post
Ja sam bila to nasla na nekom bugovom forumu negdje u 11. mj. Sada ne mogu nac da me ubijes, ali ako me sjecanje dobro sluzi da je bilo oko 650?? Nemoj me uzet za rijec oko ovog broja, ali je definitivno bilo nesto sa 600
ozbiljno? hmm to bi bilo odlicno, imala bih siguran upad ako tako bude i ove godine, samo se bojim da nece haha
anide97 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2015., 21:49   #2355
Je li itko primijetio da su srezali potrebne dokumente za upis? Treba samo svjedodžba s mature, uplatnica i dvije slike, a prije su tražili i domovnicu i rodni list.
Čemu to? Na većini fakseva traže sve.
windir is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2015., 23:58   #2356
Quote:
windir kaže: Pogledaj post
Je li itko primijetio da su srezali potrebne dokumente za upis? Treba samo svjedodžba s mature, uplatnica i dvije slike, a prije su tražili i domovnicu i rodni list.
Čemu to? Na većini fakseva traže sve.
Ja cu sve nosit, nek se nade
Bivša plavuša is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2015., 09:08   #2357
Quote:
Bivša plavuša kaže: Pogledaj post
Ja cu sve nosit, nek se nade
I ja isto, nije baš da živim blizu pa da mogu skoknut kući po njih
windir is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2015., 13:45   #2358
Quote:
sanja nina kaže: Pogledaj post
Bok! Razmišljam da li da upišem matematiku, nastavnički smjer. Je li stvarno teško kao što se priča? I čula sam da je u splitu mat puno teža nego u zgb, ima li tu istine???
Ma nije tak strasno ak te zanima i ak radis, ja sam dosla s gotovo nikakvom podlogom na ovaj faks i dala sam sve ispite, nisam bila ni na jednom popravnom, a ni ocjene mi nisu lose. Nemojte slusat sto ljudi pricaju, ovi koji vas plase, valjda traze opravdanje za svoj neuspjeh.
Realno, pmf je tezi od nekih drugih fakulteta ali nije da cete morat pisat krv dok ga zavrsite.
Ovo sa splitom je glupost, zagrebacki je najtezi, kolko ja znam. A ako se i varam onda razlika nije velika.
girl95 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2015., 13:48   #2359
Za upis nosite sam ono sto pise na stranici faksa, ne treba vam nista vise. Mogu rec da su dosta odgovorni, i nije im navika mijenjat nesto u zadnji cas.
girl95 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2015., 16:37   #2360
Quote:
girl95 kaže: Pogledaj post
Ma nije tak strasno ak te zanima i ak radis, ja sam dosla s gotovo nikakvom podlogom na ovaj faks i dala sam sve ispite, nisam bila ni na jednom popravnom, a ni ocjene mi nisu lose. Nemojte slusat sto ljudi pricaju, ovi koji vas plase, valjda traze opravdanje za svoj neuspjeh.
Realno, pmf je tezi od nekih drugih fakulteta ali nije da cete morat pisat krv dok ga zavrsite.
Ovo sa splitom je glupost, zagrebacki je najtezi, kolko ja znam. A ako se i varam onda razlika nije velika.
Koje si ti godine upisivala? Znas li mozda koliko je imao zadnji prosle ili barem te godine kada si ti upisala? (Nastavnicki smjer?
Imam toliku zelju da upisem taj fakultet i stvarno mi ide matematika, vjezbala sam ju cijelo vrijeme, ali sam zbog tolikog stresa i straha jako zeznula maturu...
anide97 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:33.