Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.06.2023., 09:15   #3521
Jel primjetio netko da im se ambalaza pogorsala? Atomic kupujem od prvog dana otkako je izasao i stvarno mi je odlican, nisam nasla nista sto mi je i priblizno dobro. Ali zadnja dva primjerka koja sam kupila su blaga katastrofa sto se pakiranja tice. Bocica je nekako "mekanija" i pumpica propusta sa strane, cijela polica mi bude masna. Mislila sam da je s prvim primjerkom bila slucajnost, al dva za redom sumnjam...
Uglavnom, vjerojatno cu potraziti neku drugu varijantu jer mi se na daje realno dosta love za nesto sto mi dize tlak dok koristim
Probao netko simple i njihov uljni cistac da usporedi s atomicom?
fluffy chicken is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2023., 10:19   #3522
I ja sam pred koji mjesec kupila atomic i pola proizvoda mi je izašlo sa strane kroz navoj od pumpice, a pola sam potrošila..... ambalaža blagi užas. Mislila da je greška samo u mojoj bočici, kao ono, imala sam lošu sreću..... znači, zaobilazim. Šteta, proizvod mi je bio stvarno super i radi svoj posao... držim se azijskih ubuduće.

Poslano sa mog SM-N770F koristeći Tapatalk
sandaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2023., 17:04   #3523
Bas me zanima
https://skintegra.hr/collections/ski...tegra-solar-ii
Princez Krafna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2023., 18:03   #3524
I mene. Dan kad su objavili da izlaze taman sam kupila spf pa će pričekat kolovoz.
__________________
Wherever I am
I am what is missing.
merlinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2023., 20:00   #3525
pripazite ako imate bodova kod njih, imala sam gomilu i nekak sam navikla da su slali neke ponude tipa da potrošim i nekako sam s vremenom to smetnula s uma i kad sam se sjetila da ih imam, bili su izbrisani. Bas me to nazivciralo jer sam skupljala za onaj treci status i cuvala sam ih kad mi bude zbilja trebalo i na kraju sam sve izgubila. kuzim da sam trebala misliti prije, no ne mislim samo na skintegrine bodove u zivotu i zaboravila sam. al ono nemoj mi pisati zaista nam je zao kad nije. moram priznati da me to skroz odbilo od njih za ubuduce.
Erato321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2023., 11:34   #3526
Novi spf je koma, identican Solaru, disco kugla na faci, upija se par sati, dobro pa sam isprobala prije kupnje.
Po obicaju fail
Sve njihovo mi je lose, izuzev Une, ne isplati se kupovati prije testiranja.
__________________
Too glam to give a damn ;-)
SunyMy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:29.