Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.08.2014., 20:56   #161
Quote:
noah_fox kaže: Pogledaj post
Nisam baš nešto po romeu jer mi se se*e od onih likova. Najjači su mi oni što traže "pravu mušku akciju". Njih jako dobro spustim. Također, oce dečke koji te traže "xxx slike". Mislim ono, gdje to ima da dečka ne poznajem, al' znam kako mu izgleda kura* i lijeva sisa. Grozno. Ja sam ipak gospodin i ne padam na takve klošare.
ne volim takve dive

te mu smeta ovo, te bi on on
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 21:04   #162
Quote:
noah_fox kaže: Pogledaj post
Nisam baš nešto po romeu jer mi se se*e od onih likova. Najjači su mi oni što traže "pravu mušku akciju". Njih jako dobro spustim. Također, oce dečke koji te traže "xxx slike". Mislim ono, gdje to ima da dečka ne poznajem, al' znam kako mu izgleda kura* i lijeva sisa. Grozno. Ja sam ipak gospodin i ne padam na takve klošare.
Dobro, ne volim ni ja...Ti šta traže pravu mušku akciju uglavnom izbrišu profil za dva sata pa se s njima ni ne dopisujem, a ovi šta ti napišu "ej" i pošalju slike ku*ca još ako su 25+ sa dlakama i prosječnim tijelom odmah odjebem jer mislim da su kurve koje se jebu bez kondoma i imaju sidu. Samo ako je u paketu sa xxx slikom znači! Zato mi je tako teško nać nekog na mjestu gdje bi, s obzirom na broj korisnika, trebao imat izbora za sebe i za još par gay prijatelja i opet bi nam bilo puno.
Van virtualnog svijeta se čini i kao najbolje mjesto za to, ali šta kad si uvijek ili u strahu da će te gaydar zeznut ili je onaj drugi u strahu da će ga njegov gaydar zeznut.
Mr Handsome is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 21:08   #163
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
ne volim takve dive

te mu smeta ovo, te bi on on
Gle, dragi, znam koliko vrijedim. A to sigurno nije jedan seksic u prolazu i ajde bok. To ostavljam ugrozenima.

Quote:
Mr Handsome kaže: Pogledaj post
Dobro, ne volim ni ja...Ti šta traže pravu mušku akciju uglavnom izbrišu profil za dva sata pa se s njima ni ne dopisujem, a ovi šta ti napišu "ej" i pošalju slike ku*ca još ako su 25+ sa dlakama i prosječnim tijelom odmah odjebem jer mislim da su kurve koje se jebu bez kondoma i imaju sidu. Samo ako je u paketu sa xxx slikom znači! Zato mi je tako teško nać nekog na mjestu gdje bi, s obzirom na broj korisnika, trebao imat izbora za sebe i za još par gay prijatelja i opet bi nam bilo puno.
Van virtualnog svijeta se čini i kao najbolje mjesto za to, ali šta kad si uvijek ili u strahu da će te gaydar zeznut ili je onaj drugi u strahu da će ga njegov gaydar zeznut.
Ja imam super radar. Bio sam dvojicu zbario u Splitu van, na strejt mjestima. Tako da ima nade za tebe.
__________________
Protiv svih
noah_fox is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 21:14   #164
Quote:
noah_fox kaže: Pogledaj post
Tipični Splićo.
Nadam se da ćeš naići na takve, koji će skidati gaće... i to ne samo tebi.

Ja i slični meni smo ipak gospoda za ženit.
Odmah te etikete...trenutno me to ne privlači. Ma u biti, svakog normalnog privlači bit u stabilnoj vezi s nekim, ali kad vidim kakvih sve slučajeva ima, ohladim odmah, pa tražim samo sex. Uostalom, još sam mlad, treba se i živit malo, ima vremena za muža, malog crnčića i čivavu.
Ne volim kad je nekom prvo i osnovno pitanje oko kojeg se temelji čitavi razgovor "šta si po horoskopu", meni je to malo čudno ponašanje, a ima toga i previše.
Mr Handsome is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 21:14   #165
Quote:
noah_fox kaže: Pogledaj post
Ja imam super radar. Bio sam dvojicu zbario u Splitu van, na strejt mjestima. Tako da ima nade za tebe.
Onda ćemo ja i ti kad dođeš u Split izać hvatat dečke na str8 mjestima!
Mr Handsome is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 21:25   #166
Quote:
Mr Handsome kaže: Pogledaj post
Onda ćemo ja i ti kad dođeš u Split izać hvatat dečke na str8 mjestima!
Bio sam prošli vikend. Slabo, slabo. Samo dosadni stranci i poneki macho Triljanin. bzvz
__________________
Protiv svih
noah_fox is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 21:44   #167
Quote:
Eugen C kaže: Pogledaj post
A zaato se svi cude kada kazem da imam curu.
"Pravu" curu (nisi gay nego bi?) ili "paravan" ili je to samo izmišljotina da ih skineš s neke stvari?

Quote:
Zorée kaže: Pogledaj post
ja se polomi uvjeravajući njegova brata da mi je pravi momak, i šaljem sexy poruke a ovaj opet paranoičan i kada mu kaže pederu, misli da je ozbiljan
Ništa ne razumijem, tko je čiji brat, tko je paranoičan, tko kome kaže "pederu" i tko misli da je tko ozbiljan?
I pobogu, kome dokazuješ da ti je netko pravi dečko šaljući seksi poruke - kome, dečku ili bratu? Brat mu čita seksi poruke koje dobiva?
__________________
Sramota forum.hr-a::::Dalmacija
Beta ženka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 22:22   #168
pozdrav svima
Čitam vas i rekoh da i naletim mislim lijepo je čitati vaše postove i tek onda shvatiš da nisi usamljen i jedini
losakarma is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 23:15   #169
Quote:
Mr Handsome kaže: Pogledaj post
Znam kako ti je i baš sam prije koji dan mislio napisat poduži post o tome ovdje, ali mi se nije dalo i djelovao bi malo depresivno.
Ja ni ne pričam s nikim ako mi se ne svidi fizički tako da je meni još gore, pogotovo ako ti je romeo na Split. Toga se i ja bojim jer svi dobri ili su neki luđaci koji bi se svađali pa jebali (???) ili imaju cure, a jedan je dok je bio solo bio malo zeznut, ali je bio mlad tada (stariji je od mene godinu dana inače), pa sam mu se javio prije koji dan i tip je sad super u razgovoru i još odlično izgleda i u faci i u tijelu, ali sad ima dečka i vara ga. Tako da ništa ni od toga, ne možeš imat sve izgleda. Ti ako ćeš sad na faks onda tu možeš upoznat nove ljude, a ja se mogu jebat. Eh da mi je sad stavit onaj smajlić sa dva srednja prsta, jebem vam blokiranje slika na ovoj temi.
Hahaha, slažem se! Ili će bit manje fizički atraktivan i dobar, pristojan itd., il će bit super hot, ali kurva koju je pol grada imalo.
gayguy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 01:05   #170
Quote:
Beta ženka kaže: Pogledaj post

Ništa ne razumijem, tko je čiji brat, tko je paranoičan, tko kome kaže "pederu" i tko misli da je tko ozbiljan?
I pobogu, kome dokazuješ da ti je netko pravi dečko šaljući seksi poruke - kome, dečku ili bratu? Brat mu čita seksi poruke koje dobiva?
nisi baš upućena u priču

juđin je paranoičan, misli da svak zna da je peder,, brat mu kaže da je peder, pa juđin misli da je ozbiljan, ne da se šali.
a šaljem juđinu sexy poruke, nije mi pravi momak, al je slago bratu da jest, i brat mu čita poruke pa sam ih zato slala

nije baš tako složeno
Zorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 09:38   #171
Quote:
Mr Handsome kaže: Pogledaj post

Družiš li se nakon outanja uglavnom sa muškom ekipom ili sa ženskom? Ako je muška ekipa, kakvi su to tipovi - dečki kao stereotip (izbaci homofobiju ako misliš da je to stereotipno muški) i vole se bavit sportom, bar malo drže do izgleda (teretana) ili su to tipovi koji raspravljaju o izvanzemaljcima i sviraju gitaru? Sve ove primjere sam samo karikativno stavio, ne kažem da je netko takav. Dakle, jesu li "obični" muški ili geekovi?
hm, pa kako sam se autao prije više od deset godina, družio sam se od tada s mnogo ljudi. većinom je to ipak muško društvo.
ne bih rekao da su u pitanju geekovi, s obzirom da smo zajedno bili i u fajtovima i na thompsonovom koncertu i na povorci ponosa i na ljetovanju i na koncertima itd. kao što sam ja imao svoje ljubavne veze, imali su i oni. evo, jedan je baš nedavno prekinuo s dugogodišnjom curom and he's putting on a brave face, isto kao i ja prošlog ljeta kad mi je sedmogodišnja veza otišla u 3 pm.
hoću reći, kad se normalno ponašaš s ljudima, i oni će se - ako su normalni - normalno ponašati prema tebi.

ps
i baš nitko od nas ne ide u teretanu.

ps
riječ 'karikativno' ne postoji.

Zadnje uređivanje Cocksmith : 29.08.2014. at 09:47.
Cocksmith is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 09:44   #172
Quote:
Mr Handsome kaže: Pogledaj post
Van virtualnog svijeta se čini i kao najbolje mjesto za to, ali šta kad si uvijek ili u strahu da će te gaydar zeznut ili je onaj drugi u strahu da će ga njegov gaydar zeznut.
pa prestati živjeti u strahu.
nema te teretane koja bi kukavičluk učinila sexy.
Cocksmith is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 10:12   #173
Quote:
Eugen C kaže: Pogledaj post
Nisam ga pitao ali sam dobio odgovor i bez pitanja. Ja ga osobno ne privlacim ali to ne znaci da nije gay.
Pa sto je onda dirao?


Quote:
Cocksmith kaže: Pogledaj post
ne bih rekao da su u pitanju geekovi, s obzirom da smo zajedno bili i u fajtovima i na thompsonovom koncertu i na povorci ponosa i na ljetovanju i na koncertima itd. kao što sam ja imao svoje ljubavne veze, imali su i oni. evo, jedan je baš nedavno prekinuo s dugogodišnjom curom and he's putting on a brave face, isto kao i ja prošlog ljeta kad mi je sedmogodišnja veza otišla u 3 pm.
Ako to nije pravo 'rvacko musko, sta je.
brick breaker is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 11:07   #174
nije mi jasno, zar ostali ljudi u ovom topicu nemaju (gej i strejt) prijatelje?
Cocksmith is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 11:52   #175
Quote:
Cocksmith kaže: Pogledaj post
nije mi jasno, zar ostali ljudi u ovom topicu nemaju (gej i strejt) prijatelje?
Druzim se sa onima koje mi roditelji odobre.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 12:16   #176
i od svih si se ti našao prozvan.
Cocksmith is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 13:53   #177
Quote:
noah_fox kaže: Pogledaj post
Bio sam prošli vikend. Slabo, slabo. Samo dosadni stranci i poneki macho Triljanin. bzvz
Uf, Triljanin! To je vlaj, biži od toga!
Jesu ovi kojima si prišao bili naši ili stranci? Kako si to uspio? Nauči i mene!
Ja mislim da bi tebe bilo zanimljivo upoznat!

Quote:
losakarma kaže: Pogledaj post
pozdrav svima
Čitam vas i rekoh da i naletim mislim lijepo je čitati vaše postove i tek onda shvatiš da nisi usamljen i jedini
Nisi jedini, nisi jedini

Quote:
Cocksmith kaže: Pogledaj post
hm, pa kako sam se autao prije više od deset godina, družio sam se od tada s mnogo ljudi. većinom je to ipak muško društvo.
ne bih rekao da su u pitanju geekovi, s obzirom da smo zajedno bili i u fajtovima i na thompsonovom koncertu i na povorci ponosa i na ljetovanju i na koncertima itd. kao što sam ja imao svoje ljubavne veze, imali su i oni. evo, jedan je baš nedavno prekinuo s dugogodišnjom curom and he's putting on a brave face, isto kao i ja prošlog ljeta kad mi je sedmogodišnja veza otišla u 3 pm.
hoću reći, kad se normalno ponašaš s ljudima, i oni će se - ako su normalni - normalno ponašati prema tebi.
Prije više od deset godina? Koliko ti sad imaš godina onda? Možda je dijelom i to razlog šta ste još bili djeca pa je bilo lakše to prihvatit. I ti sad izlaziš s tim dečkima navečer i s njima se družiš? To ti je ekipa? Svaka čast ako je istina, ali zvuči mi malo predobro da bi bilo istinito. Vjerojatno je to istina da ste išli na ljetovanje itd., ali sa zajedničkim prijateljima. Ne mogu ja znat, ali živimo u Lijepoj Našoj.
Žao mi je radi veze.

Quote:
i baš nitko od nas ne ide u teretanu. : cerek:
Šta se čeka?

Quote:
riječ 'karikativno' ne postoji.
Bu bu
Čuo sam tu riječ milijun puta, mora postojat!

Quote:
Cocksmith kaže: Pogledaj post
pa prestati živjeti u strahu. : cheer:
nema te teretane koja bi kukavičluk učinila sexy.
Ja sam malo paranoičan nekad po tom pitanju, ali isto na momente znam bit prilično slobodan. Npr. s jednim bratovim frendom sam znao neke dvosmislene rečenice ubacit, ali ipak ne previše dvosmislene. Sad sam ga nedavno vidio u jednom šoping centru gdje sad radi preko ljeta u skladištu. Bio sam s bratom, vidio sam ga, javio mu se, malo pričali, došao i brat. Imao je taj prijatelj neka kolica i kad je išao nazad u skladište i počeli se pozdravljat ja sam stavio ruku na njegova kolica i rekao "aj, vidimo se". Znam da je to malo neobično pošto ja i on ipak nismo baš toliko bliski, ali opet je i s neke sigurne distance. Žao mi je šta nisam hrabriji, ali mislim da riskiram samoću i sprd iza leđa ako krenu neke priče pa zato to samo ponekad budem izravniji, i to znam u situaciji kad.

Quote:
Cocksmith kaže: Pogledaj post
nije mi jasno, zar ostali ljudi u ovom topicu nemaju (gej i strejt) prijatelje? : D
Jedino su strejteri out.
Mr Handsome is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 14:17   #178
Quote:
Zorée kaže: Pogledaj post
nisi baš upućena u priču

juđin je paranoičan, misli da svak zna da je peder,, brat mu kaže da je peder, pa juđin misli da je ozbiljan, ne da se šali.
a šaljem juđinu sexy poruke, nije mi pravi momak, al je slago bratu da jest, i brat mu čita poruke pa sam ih zato slala

nije baš tako složeno
O jebo vas ćaća, pa kad nisam u toku, oprostite!

Quote:
Cocksmith kaže: Pogledaj post
i na thompsonovom koncertu i na povorci ponosa
__________________
Sramota forum.hr-a::::Dalmacija
Beta ženka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 15:06   #179
Quote:
Mr Handsome kaže: Pogledaj post

Prije više od deset godina? Koliko ti sad imaš godina onda?
33. the jesus years
Quote:
Možda je dijelom i to razlog šta ste još bili djeca pa je bilo lakše to prihvatit. I ti sad izlaziš s tim dečkima navečer i s njima se družiš? To ti je ekipa? Svaka čast ako je istina, ali zvuči mi malo predobro da bi bilo istinito. Vjerojatno je to istina da ste išli na ljetovanje itd., ali sa zajedničkim prijateljima. Ne mogu ja znat, ali živimo u Lijepoj Našoj.
ne, nismo se družili kao djeca. neke sam prijatelje stekao i u proteklih 10 godina. pa nije nitko obavezan družiti se cijeli život s istim ljudima.
zapravo mi nije jasno što je tu nemoguće i sumnjivo. postoje normalni gej i strejt ljudi koji se međusobno normalno druže, bez ikakvih skrivenih motiva i čežnji nego jer su si međusobno kul i lijepo im je zajedno.
uostalom, koja bi uopće bila svrha da ja sad lažem i izmišljam kako ima prijatelje koji su strejt a nisu homofobi?
isto kao što imam i prijatelje koji su gej. moguće je da dva gej muškarca budu prijatelji. moguće je da gej muškarac i strejt muškarac budu prijatelji. to nije ništa nevjerojatno i jedinstveno.
Cocksmith is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 15:08   #180
Quote:
None of you kaže: Pogledaj post
Pa, ne znam koliko prvi susret uživo može biti reprezentativan po pitanju osobnosti bilo koje osobe u cjelini. Pri prvom susretu, neovisno o karakteru susreta, smo ipak svi djelomično ukočeni i introvertirani (osim ako nismo pod utjecajem alkohola). Ne kažem da "taj tvoj" bi bio bolji pri 2-5-8 susretu, ali generalno ne treba od prvih susreta očekivati previše.
Itekako moze. Jedna stvar je biti djelomicno ukocen i introvertiran. Hej, i sam sam takav. Nepristojnost, pak, je pokazatelj nekih mana kod osobe.
No, da budem fer, taj susret ionako nije trebao prerasti u nesto vise.


Quote:
Beta ženka kaže: Pogledaj post
"Pravu" curu (nisi gay nego bi?) ili "paravan" ili je to samo izmišljotina da ih skineš s neke stvari?
Gay koliko god se moze biti.

Quote:
Zorée kaže: Pogledaj post
nisi baš upućena u priču

juđin je paranoičan, misli da svak zna da je peder,, brat mu kaže da je peder, pa juđin misli da je ozbiljan, ne da se šali.
a šaljem juđinu sexy poruke, nije mi pravi momak, al je slago bratu da jest, i brat mu čita poruke pa sam ih zato slala
Nisam paranoican i ne mislim da svatko zna da sam gay. A niti me nesto posebno ni ne zanima sta drugi misli. Ovo je iskljucivo vezano za brata jer doticni ne zna sta je tudja privatnost ma koliko god mu pokusao objasniti. Neki dan mi je cak ''objasnjavao'' kako ja nisam bio kod cure nego kod nekog lika suptilno sugerirajuci da taj lik nije bio sam frend. Koji ocaj.
Cijela prica je pocela tako da mi je brat uzeo mobitel bez mog znanja i procitao neke poruke i dosao do zakljucka da imam curu. Prije nego sam mu uspio zacepiti gubicu vec je to razglasio svima kojima je mogao...Debil.


Quote:
brick breaker kaže: Pogledaj post
Pa sto je onda dirao?
Bogami, ni sam ne znam. 'Ajde da me je dirnuo jednom, dvaput pa cak i triput. Prije bih rekao da je to bilo pravilo a ne iznimka.

Quote:
Cocksmith kaže: Pogledaj post
nije mi jasno, zar ostali ljudi u ovom topicu nemaju (gej i strejt) prijatelje?
Ne postoje gay i strejt prijatelji. Postoje prijatelji ove ili one orijentacije.
__________________
His arms flexed slightly as he felt something heavy, strangely warm, and smooth along its length. ''Oh, this is, hmm, familiar, okay, yes, I know that part - an enchanted sword!'' Raven released the glowing weapon from one hand, letting it swing in front of him. Marcus looked down and raised his eyebrows. ''Certainly not the first time you've held?'' ''Never one like this.''
Eugen C is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:38.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger