Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.08.2014., 22:25   #201
Quote:
Telomere kaže: Pogledaj post
@noah fox, sta nisi ti rekao da si iz pule?
Nisam nikad ni bio Puli
__________________
Protiv svih
noah_fox is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 22:37   #202
Onda valjda imas dvojnika tamo
Telomere is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 22:47   #203
Quote:
Telomere kaže: Pogledaj post
Onda valjda imas dvojnika tamo
Nemam pojma. Znam samo za sebe
__________________
Protiv svih
noah_fox is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 23:47   #204
moja jedna šema je bila iz Splita
losakarma is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2014., 04:04   #205
pozz svima nakon dugo vremena. neki stari, neki novi klinci.
neka vam je svima sretna i berićetna tema.

fala @cocksmith za link o fr. imamu. tu sam a nisam znala. dobro će mi doć' u borbi protiv masonaljudigušteracionistavjetrenjača.

takodjer.
respekt za moje vlaje s trilja.
kako kaže jedan komentator u potpisu: "visok, plećat, zna mećat". super su dok ne kreneš raspravljat geo politiku, prava žena i zaštitu pasa.
antilles is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2014., 09:55   #206
Quote:
aimor kaže: Pogledaj post
Travie ima tako dobra ramena i bicepse.
Ako sam dobro primjetio on na ramenima ima tetovažu, ali onako kao da izgleda da su ožiljci.

Ih! Koliko ih ja pratim.
Dobar je on, i ima lijepu facu. Ali nije baš zanimljiv.

Quote:
noah_fox kaže: Pogledaj post
Jedan Splico, jedan okolica. Ovaj prvi me zvao na oral, naravno da sam odbio i rekao mu da ne zna s kim ima posla (blaza verzija). S ovim drugim sam bio u kontaktu dok se odjednom prestao javljat nakon par mjeseci. Vjerojatno jer se nisam htio podat nakon mjesec dana.
On je tebi sam prišao? Ili si ti prezgodan ili se nešto opasno mijenja u Splitu. Koji su to klubovi bili?

Quote:
noah_fox kaže: Pogledaj post
Splicani su zgodni, ali komplikovani do bola. Sve bi se nesto je' avali, ali bi se nakon seksa uvjeravali da su strejt i macho frajeri. Muka mi od takvih, IQ velicine vitamina u Coca-coli.
Quote:
thunderboy kaže: Pogledaj post
Jebiga, moran odselit pod hitno, hahaha.

Al stvarno, ne znam jel gore bit sam ili se druzit/pricat s par njih od kojih svaki crni nekoga i prica ko se s kim jebe -.-
Quote:
Cocksmith kaže: Pogledaj post
kad smo već kod splita, ovako ja zamišljam autanje roditeljima u dalmaciji

https://www.youtube.com/watch?v=1df_i26wh-w

samo zamijeniti američki južnjački naglasak s ikavicom i to je to!
Šta ste se izasrali po Dalmaciji i Dalmatincima. Iz vedra neba direkt na čelo. Previše generalizirate.
Mr Handsome is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2014., 10:31   #207
Quote:
Mr Handsome kaže: Pogledaj post
Dobar je on, i ima lijepu facu. Ali nije baš zanimljiv.



On je tebi sam prišao? Ili si ti prezgodan ili se nešto opasno mijenja u Splitu. Koji su to klubovi bili?







Šta ste se izasrali po Dalmaciji i Dalmatincima. Iz vedra neba direkt na čelo. Previše generalizirate.
Glupo je govorit za sebe, al' eto iznadprosjecno izgledam. Ne zelim reklamirat klub, al' eto hint, klub koji ima najvise prometa

Pa gle nije tesko uhvatit lika ako si "normalan", nemas onu nadrkanu djikansku facu, opusten si. Jos ako znas koketirat, sve ide glatko. Gledaj malo oko sebe , pa ces vidjet

Mozda previse generaliziramo, eto, reako sam svoja iskustva s Dalmatincima. Jako zgodni i jako teski.
__________________
Protiv svih
noah_fox is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2014., 10:57   #208
Quote:
Mr Handsome kaže: Pogledaj post
Dobar je on, i ima lijepu facu. Ali nije baš zanimljiv.



On je tebi sam prišao? Ili si ti prezgodan ili se nešto opasno mijenja u Splitu. Koji su to klubovi bili?







Šta ste se izasrali po Dalmaciji i Dalmatincima. Iz vedra neba direkt na čelo. Previše generalizirate.
Ma vjerojatno je svud tako, al moran negdi izbacit frustracije
thunderboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2014., 14:51   #209
Quote:
noah_fox kaže: Pogledaj post
Glupo je govorit za sebe, al' eto iznadprosjecno izgledam. Ne zelim reklamirat klub, al' eto hint, klub koji ima najvise prometa

Pa gle nije tesko uhvatit lika ako si "normalan", nemas onu nadrkanu djikansku facu, opusten si. Jos ako znas koketirat, sve ide glatko. Gledaj malo oko sebe , pa ces vidjet

Mozda previse generaliziramo, eto, reako sam svoja iskustva s Dalmatincima. Jako zgodni i jako teski.
Nije glupo ako si u pravu! Imperium? Ili Tropic? Ma trebamo se ja i ti upoznat, bar na po ure negdje ako ti se ne da duže kad dođeš u Split, djeluješ mi kao zanimljiv momak!

Ja sam primijetio da često imam tu nadrkanu facu vani. -.- Nerviraju me one ženske kojima na čelu piše da su drolje i da su glupe i oni arogantni muškići na kojima se vidi da su ustvari samo tatini sinovi. I parovi koji se ljube nasred kluba, a da ja to napravim s muškim ubilo bi nas. To ja shvaćam kao dvostruke standarde. Tako vani uglavnom u sebi kipim i to se vidi na meni iako nastojim da se ne vidi. Ljute me svi!
Baš sam normalan!

Quote:
thunderboy kaže: Pogledaj post
Ma vjerojatno je svud tako, al moran negdi izbacit frustracije
Ma dobro, bit ću realan, malo jesu u Dalmaciji teži ljudi i zadrtiji, ali opet se s njima može (ako nisu sišli sa planine), a isto tako ima i velik broj sasvim normalnih ljudi. Valjda je baza radit karikaturu od Dalmatinaca, ali to je sve karikatura, pretjerano je. Slučajno mi je pala napamet nečija izjava da je čula kako je ovdje cura otpisana ako je imala dvije veze. To je pretjerano da pretjeranije ne može. Pa nije Split Ukleta Marijana pobogu!
Ali nije to sad bitno toliko, samo htio reć da se pretjeruje i generalizira.
Mr Handsome is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2014., 14:57   #210
Ja mislim da sam vidjela Noića na slici i fin je momak, crn i tako...
NeverMoore is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2014., 15:16   #211
Ja sam ti taj tip, tatin sin, ali sa dobrim stavom )
Ma ja nemam nista protiv kurvi, cak ih jako volim. Super su kao frendice

Da, da, tamnoput sam kao i svako drugi Dalmatinac.

@handsome- ne volim Splicane ;p
__________________
Protiv svih
noah_fox is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2014., 18:24   #212
Eto, ti tatin sin sa dobrim stavom, ja Splićanin sa dobrim stavom

Super su frendice dok ti ne počnu koketirat sa dečkom!
Mr Handsome is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2014., 18:59   #213
Quote:
Mr Handsome kaže: Pogledaj post
Eto, ti tatin sin sa dobrim stavom, ja Splićanin sa dobrim stavom

Super su frendice dok ti ne počnu koketirat sa dečkom!
Evo zaljubit cu se.

Nek koketraju, volim gledat njihov uzaludni trud. I jos kad se podsjetim da ja s njim provodim tu noc Pomalo napaljujuce
__________________
Protiv svih
noah_fox is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 12:21   #214
Quote:
noah_fox kaže: Pogledaj post
Evo zaljubit cu se.
Ajde!

Nisam ništa mislio, to je sve samo razgovor bio.
Mr Handsome is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 12:56   #215
Quote:
gayguy kaže: Pogledaj post
Uglavnom, već mi se par dečki javilo (na romeu, ne izlazim u gej klubove i gaydar mi ne radi) i tako ja s njima pričao neko vrijeme i većina mi se čak činila iznimno simpatičnima. Nakon nekog vremena, kako to ide na Romeu, smo izmjenili fotke lica i ako nisu bili dovoljno zgodni ja sam izgubio volju pričat s njima. Užasno mrzim to jer su mi stvarno super u početku. I ako vjerojatno nastavim ovako razmišljat ću ostat forever alone.
to nije ništa čudno jer uvik prije stvorimo sliku u glavi
mene živcira laganje, al ne sad one neke sitne, neg baš teške laži. Evo, ko što si reka sa slikama. Nikad ju odma ne tražim, nit kasnije. I sad ko ju lik pošalje, naravno da će slat neku di je dobro ispa, al jeben mu, ne moš mi poslat neku na kojoj stvarno skoro tako ne izgledaš, osim kad se namistiš. Dakle, il nekad slika bude stara 4-5 godina, možda čak i 10 : ej, ljudi se promine donekle i u 2, a kamli li neće u priko 5 god. Onda naravno pokušavaju nabacit ka neku umiljatu facu mislin, malo previše gledanja američkih serija i priče o tužnom psiću. Il stave takav kut da ispadnu visoki .... Tu ko neki laže 2-3cm gori doli (mislin na visinu ) il do 2-3 kg gori-doli još i mogu prić priko tog, al ne moš lagat npr za 10 kg manje neg imaš
a ne želim ni uć u one priče kako svi glume neke str8 acting i sl, a već im po slikama vidiš da od tog ništa

i naravno da mi je prvo važna i priča. Ko mi se učiniš zanimljiv i zabavan, nastavit ću se dopisivat a onda se možemo nać i na kavi. I ko se nađemo na kavi, ne znaći da ćemo odma u krevet, neg tribaš potvrdit da si takav kakvim si se predstavio.
razumim Mr Handsoma kad kaže da bi neke odma skinuo. I meni tako dođe ko sam vani i baš me odma fizički privuče jer san ga bolje proučio, al da će mi tako doć jer san vidio neke tvoje 3-4 slike i bez upoznavanja uživo hm, teško
Alajandro is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 14:02   #216
Zato Noah uvijek šalje slike na kojima ispadne lošije
__________________
Protiv svih
noah_fox is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 14:28   #217
Quote:
noah_fox kaže: Pogledaj post
Zato Noah uvijek šalje slike na kojima ispadne lošije
to one di kao namjestis neku grimasu jer si lijep kao slika pa ne zelis da ispadnes da si stvarno lijep kao slika.
sala mala,sigurno sam u krivu.
no to ima veze sa sljedecim;ne znam jel to samo ja primjetim,ali vecina tipova koja je stvarno lijepa u licu ima neku uvrnutu potrebu da pri poziranju namjeste neku grimasu s nekim,opet uvrnutim razlogom,da ispadnu manje lijepi ili da prikriju ocitu ljepotu.najcesce to vidim na fejsu.
__________________
wt marry is~shall we dance
ullmann is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 14:38   #218
Quote:
ullmann kaže: Pogledaj post
to one di kao namjestis neku grimasu jer si lijep kao slika pa ne zelis da ispadnes da si stvarno lijep kao slika.
sala mala,sigurno sam u krivu.
no to ima veze sa sljedecim;ne znam jel to samo ja primjetim,ali vecina tipova koja je stvarno lijepa u licu ima neku uvrnutu potrebu da pri poziranju namjeste neku grimasu s nekim,opet uvrnutim razlogom,da ispadnu manje lijepi ili da prikriju ocitu ljepotu.najcesce to vidim na fejsu.
Taj sam!

Ne želim da me se krivo protumači, ali dat ću svoj razlog.

Ja imam dosta pravilne crte lica, i dosta mi je ljudi reklo da sam ljepuškast. I naravno, samim tim dobiješ neki pritisak. Bar ja to tako osjećam. Jako dobro ispadam na slikama, pa ako si kao ja, da i nemaš baš previše razvijeno samopouzadnje, radiš takve glupost čisto eto da ti ne govore "joj lijep si, sladak si itd."

I pritisak je jer se onda svima želiš svidjet. Npr. objaviš neku sliku i nije baš naišla na oduševljenje, misliš da si ružan itd. Dosta je komplicirano, a ne želim ispast presjeban
__________________
Protiv svih
noah_fox is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 15:22   #219
Quote:
noah_fox kaže: Pogledaj post
Taj sam!

Ne želim da me se krivo protumači, ali dat ću svoj razlog.

Ja imam dosta pravilne crte lica, i dosta mi je ljudi reklo da sam ljepuškast. I naravno, samim tim dobiješ neki pritisak. Bar ja to tako osjećam. Jako dobro ispadam na slikama, pa ako si kao ja, da i nemaš baš previše razvijeno samopouzadnje, radiš takve glupost čisto eto da ti ne govore "joj lijep si, sladak si itd."

I pritisak je jer se onda svima želiš svidjet. Npr. objaviš neku sliku i nije baš naišla na oduševljenje, misliš da si ružan itd. Dosta je komplicirano, a ne želim ispast presjeban
kuzim te skroz,tak sam nesto i mislio da stoji iza tih grimasa.


joj bas mi vas je zao,vas ljepotana,muku mucite sa ljepotomsry morao sam,jace je od mene.
moram malo da ujedam

a sad za ozbiljno,nema potrebe to da radite jer onaj ko je lijep i sladak ima i slatke grimase,priroda i dobri geni su vas podarili ljepotom,ne trebate ju skrivati nego ju nadograditi ljepotom iznutra.budi svoj.
uostalom ima i onih kojima nisi lijep tak da ces se takvima morat svidit karakterom.
__________________
wt marry is~shall we dance
ullmann is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 15:28   #220
Quote:
ullmann kaže: Pogledaj post
kuzim te skroz,tak sam nesto i mislio da stoji iza tih grimasa.


joj bas mi vas je zao,vas ljepotana,muku mucite sa ljepotomsry morao sam,jace je od mene.
moram malo da ujedam

a sad za ozbiljno,nema potrebe to da radite jer onaj ko je lijep i sladak ima i slatke grimase,priroda i dobri geni su vas podarili ljepotom,ne trebate ju skrivati nego ju nadograditi ljepotom iznutra.budi svoj.
uostalom ima i onih kojima nisi lijep tak da ces se takvima morat svidit karakterom.
Mudro zborite, gospodine Ullman
__________________
Protiv svih
noah_fox is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:50.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger