Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.04.2016., 00:38   #21
Quote:
Sforza Aspang kaže: Pogledaj post
Mislim da nisi shvatio..Neka je partija izgubila,neka je propala,neka više nema crvenih i rozih,ali to jednostavno ne može abolirati da je HDZ nakupina kretena i kriminalaca...Sorry što to moram tako reći,ali to jednostavno tako..
Buljević je sudjelovao u kaznenim radnjama.On je nabiguz po karakteru.
u koji radnjama?za što je osuđen?od suda ne od medija
juanpablom is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 02:20   #22
Quote:
juanpablom kaže: Pogledaj post
Quote:
Sforza Aspang kaže: Pogledaj post
Mislim da nisi shvatio..Neka je partija izgubila,neka je propala,neka više nema crvenih i rozih,ali to jednostavno ne može abolirati da je HDZ nakupina kretena i kriminalaca...Sorry što to moram tako reći,ali to jednostavno tako..
Buljević je sudjelovao u kaznenim radnjama.On je nabiguz po karakteru.
u koji radnjama?za što je osuđen?od suda ne od medija
Ma pusti, nista doli puste halucinacije Pelene Puljiz, a drugovi forumasi puse li ih puse.

A o kavoj se razini inteligencije radi kod te Puljizove, najbolje se vidi koliko je trapava da je optuzila Buljevica za sve svoje nedace, a covjek nikakve veze s tim nema jer nije cak ni bio na polozaju sto ona navodi u svojim kurslus-optuzbama:

"Josip Buljević imenovan je za šefa operative POA-e 7. prosinca 2004. godine, kada je ''afera Puljiz'' već okončana, a bivša ganitura na čelu s Podbevšekom smijenjena. Dakle, u vrijeme kada je Puljiz privedena i ispitivana, šef operative nije bio Buljević, već Ante Glavan. Kasnije će na mjesto ravnatelja SOA-e doći današnji predsjednik HDZ-a Tomislav Karamarko, koji će potom, 2008. preuzeti dužnost ministra unutarnjih poslova, a Buljević će preuzeti mjesto ravnatelja SOA-e."

http://direktno.hr/en/2014/direkt/74...lu%C5%BEbi.htm

Svaka li susa moze u partijskim medijima biti novinar, pa i ona najtuplja, koja ni najprostiju laz, koja ima glavu i rep, nije u stanju smisliti.

S druge strane, glede optuzbi dicnog forumasa. Nije mi jasno kako mu se da od sebe ovakvog redikula paraviti, pisuci optuzbe na razini balavca iz vrtica.
Plavobili is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2016., 18:53   #23
Ali,zar nije tragedija da su MUP i SOA-u vodili ljudi poput Buljevića i Karamarka?!
Pa,mislim da je svakom jasno da su to dva retardusa...
Ne govorim to zato što su oni politički nešto za što ne glasam,govorim samo o pojedincima sa njihovim umnim sposobnostima?

Zar u SOA-i ne bi trebali raditi malo inteligentniji ljudi?
Samo toliko..
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2016., 23:46   #24
promovirao je jednog psihopata, kojim se okružio, na debelu plaću u Bruxelles

http://www.index.hr/vijesti/clanak/s...ba/907588.aspx
Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:48.