Natrag   Forum.hr > Društvo > Druženje & kava

Druženje & kava Mjesto gdje se forumaši druže

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.08.2007., 11:24   #1
Čudne navike

evo zanima me koje vi čudne navike imate

prva koje se mogu sjetit jest da kad očekujem neku važnu poruku ugasim ton na mobitelu i okrenem ga..ali svejedno svake dvije sekunde provjeravam je li došla poruka..totalno besmisleno
__________________
I hate being bipolar. It's fantastic.
melitaa :P is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2007., 11:29   #2
ajd kad smo vec kod mobitela ja moj cesto drzim okrenut naopako i tako ga vrtim po stolu zato mi i je cijeli prednji display izgleban... al to je stvar nervoze...
 
Odgovori s citatom
Old 11.08.2007., 12:44   #3
kad hodam sama po cesti i dosadno mi je zbrajam brojeve na tablicama auta koji prolaze
 
Odgovori s citatom
Old 11.08.2007., 12:46   #4
kada zgasim cik u pepeljaru onda sa cikom pepeo pometem da mi ima vise mjesta u pepeljari...
 
Odgovori s citatom
Old 11.08.2007., 13:28   #5
Quote:
El Rodeo kaže: Pogledaj post
kada zgasim cik u pepeljaru onda sa cikom pepeo pometem da mi ima vise mjesta u pepeljari...


nešto slično, u biti, kad pušim pred kompom i neda mi se ići odmah isprazniti peperaljku....a kako uvijek imam nekih koverti po ladicama, onda uzmem jednu i u nju to pospremim...
još mi samo fali da je pošaljem nekome

imam ih još dosta, budem se već sjetila...
 
Odgovori s citatom
Old 11.08.2007., 13:33   #6
Ovo je mozda najbolji od novijih topic-a. I uzivam citajuci postove...

Samo, ja se ne mogu niceg sjetiti. Imam li ja uopste navike?
__________________
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Jedna Tanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2007., 13:43   #7
imam i ja ovu sa mobitelom i tonom.
i ne mogu otic spavat ak mi nije SVE sudje u masini i pobrisan stol u kuhinji.ostatak stana moze bit bomba(nije al karikiram ),al mene peru neke bakterije koje ce se razmnozit ako ja ne operem sudje

i jos jedna glupa navika,cim upalim auto i krenem negdje,moram zapaliti cigaretu.nema veze sto sam sad pusila doma i idem na kavu di cu pusiti.
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2007., 15:38   #8
sjetih se još jedne

obožavam čitat i jest..uvijek kad čitam uzmem nešto za jest,a to je prečesto
__________________
I hate being bipolar. It's fantastic.
melitaa :P is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2007., 17:20   #9
moram prije spavanja pocupat novoizrasle obrve xD
i ako dodjem iz vana u 4 ujutro, ubijena ko zmaj opet moram xD
 
Odgovori s citatom
Old 11.08.2007., 17:46   #10
navika mi je kuhat kavu čim se probudim. dok se grije voda nahranim životinje, sredim krevet jer me živcira ako je razbacan, maknem neke stvarčice i onda se zavalim i pijem je polako. ako je ne popijem odmah i razbudim se bez nje.. nije to to. budem nekako smrdana valjda

e da, prvo što napravim kad otvorim oči -> upalim komp
__________________
...
azzie_elbub is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2007., 17:51   #11
kad hodam negdi di su stupovi moram svakog taknit,kad spavam uvijek spavam okrenur na lijevu stranu,ujutro moram napravit broj sklekova koji je djeliv sa sedam i dva a nije sa 6,kad perem zube moram radit krugove od lijeva na desno ako ne radim moram sve isponova,uvijek se tuširam u vriloj vodi,tuširam se 3 puta na dan i to je to
powerslave is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2007., 17:52   #12
Quote:
melitaa :P kaže: Pogledaj post
obožavam čitat i jest..uvijek kad čitam uzmem nešto za jest,a to je prečesto
Kod mene je obrnuto. Uvijek kad idem jesti moram imati nešto za čitanje. Inače mi je dosadno (samo jesti).
A najčešće i jedem i čitam i gledam tv i još surfam po webu. Užas, znam.
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2007., 17:52   #13
Quote:
powerslave kaže: Pogledaj post
kad hodam negdi di su stupovi moram svakog taknit,kad spavam uvijek spavam okrenur na lijevu stranu,ujutro moram napravit broj sklekova koji je djeliv sa sedam i dva a nije sa 6,kad perem zube moram radit krugove od lijeva na desno ako ne radim moram sve isponova,uvijek se tuširam u vriloj vodi,tuširam se 3 puta na dan i to je to
ja se toliko tjedno ne istuširam...
__________________
"And the church - all they want is your money"
Midnight Mover is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2007., 17:53   #14
jebga higijena je na prvom mistu,makar se diga bilo kad 3 puta najmanje na dan
powerslave is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2007., 17:55   #15
dobra ideja....čupkam se po licu obavezno...redovito...
svaki dan moram pojest bar jedan duplo...
ujutro čim se dignem sjednem i pijem kavu...i meditiram pola sata...obavezno...ne smije me niko dirat...
i navečer prije spavanj moram obavenzo pregledat ako mikakva beštija šeta po sobi...pauk, škorpija ili kakav komarac....stonoga...kod na moru ima toga.... a ja ih ne volim...znam ležat i brijat da nešto šeta po meni....
krizia is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2007., 17:58   #16
Quote:
sara tancredi kaže: Pogledaj post
kad hodam sama po cesti i dosadno mi je zbrajam brojeve na tablicama auta koji prolaze

ova stvarno nije normalna...
__________________
američka serija "Ancient aliens" prikazuje ljudsku civilizaciju u povijesti na puno realniji način od sekte zvana Crkva - preporuka za pogledati!!!
lampion is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2007., 18:09   #17
Quote:
lampion kaže: Pogledaj post

ova stvarno nije normalna...
O, začudio bi se da znaš koliko ljudi to radi.
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2007., 18:38   #18
Quote:
krizia kaže: Pogledaj post
i navečer prije spavanj moram obavenzo pregledat ako mikakva beštija šeta po sobi...pauk, škorpija ili kakav komarac....stonoga...kod na moru ima toga.... a ja ih ne volim...znam ležat i brijat da nešto šeta po meni....
joj, koma
ja isto pregledam krevet i iza kreveta i ormara. ako što nađem, ne mogu ići spavati dok to čudo ne izbacim. ajd, na stonoge sam se polako navikla. jedino ne volim leći kad je na stropu
__________________
...
azzie_elbub is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2007., 18:55   #19
joj pusti jedne godine dok još nismo preuredili i živjeli na krku...mi je bila škorpija u krevetu odonda imam fobije prema njima...čim nešto čujem (imamo laminat)palim svijetlo...ne mogu ih vidjet..a kako je stara kuća...preuređena ali ima ih...svaku večer ubijem jednu u dnevnom boravku...jedino tamo je osto stari parket i odotuda izviru...
ovi veliki kućni pauci su mi sima...kako radim po cijele dane...ne stignem čistit ih tako često...pa ih pobrojim svaku večer..... ..zapravo sami odu...i ovako čim očistiš dođu..ko da i oni vole čisto....
krizia is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2007., 18:57   #20
uvijek ga stresem poslje pišanja
__________________
"And the church - all they want is your money"
Midnight Mover is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:14.