Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.01.2012., 17:25   #21
Quote:
st.kilda kaže: Pogledaj post
Frantojo,blento,jeftini populist,služi se demagogijom,lažni populist,neobrazovan,loš govornik sa mogučim psiho poremečajem!!!!Čovijek koji na radnom mjestu zaspi zbog povišenih maligana,a sve to na radnom mjestu kao što je hrvatski narodni zastupnik u HDS-u koji je tamo da služi narodu mislim da je za svaku osudu!!Uglavnom kad god ga ulove u nekakvom prekršaju ili nemoralnoj radnji onda su mu svi drugi krivi samo on nije,to dovoljno govori kakav je to lik!!!!
U svemu se manje vise slazem, osim u boldanom.

1. Moguce su promjene.

2. Nema vise ''Drzavni''.
__________________
Nisam bio punoljetan kad su se kupovale dionice
sepeam is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 17:27   #22
Quote:
Slavonac 1909 kaže: Pogledaj post
Točno da je čovjek i da nije bezgrešan ( to nije nitko ) ali ti si spomenuo kako se nikad nije izblamirao . Ja i ako se " nakitim " to sigurno neće biti na radnom mjestu kao on a drugi me ne zanimaju ( pogotovo Šeks - notorni alkos , Bandinjo - malo manje alkos od Šeksa itd ) jer je tema Kajin .
Možda se ti osobno na radnom mjestu još nisi nakitio

li znam tisuće onik koji to uredno rade svaki dan, malo je alkosa koji su to samo u slobodno vrijeme

Svakome koga se izvadi iz kontesta okoline i stavi pod povečalo naći će mu se niz mana za koje ćemo ga osuđivati iako takve ili još veće mane imaju i ostali.

Sad smo na temi Kajin ali da smo na temi o Šeksu, Jaci, Sanaderu, Milanoviću ili bilo kome drugom uvijek će se naći niz "mana" koje im možemo pripisati a daleko više štete zajednici od ponekad 4 Kajinove pive i malo drijemanja nakon cijelodnevnog boravka u Saboru.

Zar je manja mana ako netko i ne dolazi za svoga mandata u Sabor a plaća mu uredno legne na račun.
Ili zar je manja mana kad netko iskoristi neku ovlast i uzme na "dar" kakav satić ili desetak milijuna za kakvu uslugicu.
#kocar# is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 17:32   #23
Quote:
sepeam kaže: Pogledaj post
U svemu se manje vise slazem, osim u boldanom.

1. Moguce su promjene.

2. Nema vise ''Drzavni''.
To što više službeno nije Državni ne znači da ga ja tako ne smijem zvati,za mene če uvijek biti HDS!!!Što se prvog tiče to što je završio srednju školu ne mora značiti da je obrazovan!!!
st.kilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 17:38   #24
Quote:
st.kilda kaže: Pogledaj post
To što više službeno nije Državni ne znači da ga ja tako ne smijem zvati,za mene če uvijek biti HDS!!!Što se prvog tiče to što je završio srednju školu ne mora značiti da je obrazovan!!!
A Pravni fakultet? Iako ni to nije garancija pameti.
__________________
Nisam bio punoljetan kad su se kupovale dionice
sepeam is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 17:48   #25
Šta Kajin je završio Pravni?
st.kilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 18:02   #26
Quote:
st.kilda kaže: Pogledaj post
To što više službeno nije Državni ne znači da ga ja tako ne smijem zvati,za mene če uvijek biti HDS!!!Što se prvog tiče to što je završio srednju školu ne mora značiti da je obrazovan!!!
Da a obrazovani , sa doktorskim titulama i znanjem nekoliko jezika, izvrsni govornici su nam doveli zemlju u bananu

Za razliku od bravara i tvorničkih radnika koji su svoje zemlje dobrano unaprijedili
#kocar# is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 18:05   #27
Quote:
st.kilda kaže: Pogledaj post
Šta Kajin je završio Pravni?
Nezavrseni student prava ali izgleda da se unazad par godina pokrenuo.
__________________
Nisam bio punoljetan kad su se kupovale dionice
sepeam is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 18:30   #28
Quote:
Xenoborg kaže: Pogledaj post
Kajin je jedan od najiskrenijih političara u saboru - a takvi nam trebaju. Kresao je svima u lice, od Tuđmana do Jace, pa čak i sad.
Samo nek nastavi.
ne, nije točno da je svima kresao u lice. nikada nije skresao u lice nijednom lopovu iz svoje stranke. on kreše lopinama istočno od učke, nikada onima jugozapadno. no, možda i to dočekamo jer mu stranka gubi na snazi, pa se u istri povećava mogućnost pojave tatova koji nisu u kajinovoj stranci.

Zadnje uređivanje Bunga Bungalow : 03.01.2012. at 18:48.
Bunga Bungalow is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 18:33   #29
Quote:
sepeam kaže: Pogledaj post
Nezavrseni student prava ali izgleda da se unazad par godina pokrenuo.
Čini se da se ipak radi o Upravnoj školi a ne nezavršenom pravu

http://www.sabor.hr/Default.aspx?sec=162
#kocar# is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 18:34   #30
Quote:
Bunga Bungalow kaže: Pogledaj post
ne, nije točno da je svima kresao u lice. nikada nije skresao u lice nijednom lopovu iz svoje stranke. on kreše lopinama istočno od učke, nikada onima jugozapadno. no, možda i to dočekamo jer mu stranka gubi na snazi, pa se povećava mogućnost pojave takvih tatova.
Zato je bolje za njega da se makne iz tog društva i priključi Laburistima
#kocar# is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 18:39   #31
Quote:
#kocar# kaže: Pogledaj post
Čini se da se ipak radi o Upravnoj školi a ne nezavršenom pravu

http://www.sabor.hr/Default.aspx?sec=162
Kažem, nezavršeni student (vječiti) prava sa tendencijom završetka.
__________________
Nisam bio punoljetan kad su se kupovale dionice
sepeam is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 18:44   #32
Quote:
Bunga Bungalow kaže: Pogledaj post
Mnogo se o njemu zna: dugogodišni saborski zastupnik i potpredsjednik IDS-a, jedan od rijetkih vođa hrvatskih antifašista za kojeg se ne zna da je pjevao ustaške pjesme ili da je veličao četnike.
Kaj ?!?!?

Ne znam točno koga je on to vodio, ali se on nije ni rodio dok je bilo fašista u Hrvatskoj.
__________________
Bolje da te Turčin goni mačem nego Nijemac sa perom.
Zagorski Križar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 18:54   #33
Quote:
Zagorski Križar kaže: Pogledaj post
Kaj ?!?!?

Ne znam točno koga je on to vodio, ali se on nije ni rodio dok je bilo fašista u Hrvatskoj.
kad sam rekao antifašisti mislio sam ljude koji se furaju na antifašizam. to znači ljudi koji verbalno veličaju antifašizam. isto, kad kažem kršćani, mislim na ljude koji se kao takvi deklariraju.
Bunga Bungalow is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 19:10   #34
Quote:
#kocar# kaže: Pogledaj post
Da a obrazovani , sa doktorskim titulama i znanjem nekoliko jezika, izvrsni govornici su nam doveli zemlju u bananu

Za razliku od bravara i tvorničkih radnika koji su svoje zemlje dobrano unaprijedili
Mješaš kruške i jabuke,drug Kajin niti je završio visoke škole niti je završio nekakav zanat koliko ja znam pa da njime zarađuje za život i da njime unapređuje zajednicu u kojoj živi!!!Znan tu u Puli čuti kako reču lezilebović i đabalebaroš za takove,pa su onda za vrijeme juge bili u partiji ili omladini i onda šuš u politiku to je najsigurnije za napunit žepe!!!
st.kilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 19:18   #35
Quote:
st.kilda kaže: Pogledaj post
Mješaš kruške i jabuke,drug Kajin niti je završio visoke škole niti je završio nekakav zanat koliko ja znam pa da njime zarađuje za život i da njime unapređuje zajednicu u kojoj živi!!!Znan tu u Puli čuti kako reču lezilebović i đabalebaroš za takove,pa su onda za vrijeme juge bili u partiji ili omladini i onda šuš u politiku to je najsigurnije za napunit žepe!!!
Nezman gdje ti u mojem upisu prepoznaješ Kajina i gdje ja to tvrdim da je on završio visoke škole

Imaš problem sa razumijevanjem napisanog

A ovo drugo što si napisao o Kajinu je obična i zlonamjerna difamacija .

To govori više o tebi nego o njemu
#kocar# is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 21:42   #36
Quote:
#kocar# kaže: Pogledaj post
Nezman gdje ti u mojem upisu prepoznaješ Kajina i gdje ja to tvrdim da je on završio visoke škole

Imaš problem sa razumijevanjem napisanog

A ovo drugo što si napisao o Kajinu je obična i zlonamjerna difamacija .

To govori više o tebi nego o njemu
Od kuda ti to da sam u tvom upisu prepoznao Kajina???
Tema je Damir Kajin ,dakle ne držiš se teme,a to opet više govori o tebi nego o meni!
st.kilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 22:03   #37
Quote:
st.kilda kaže: Pogledaj post
Od kuda ti to da sam u tvom upisu prepoznao Kajina???
Tema je Damir Kajin ,dakle ne držiš se teme,a to opet više govori o tebi nego o meni!
Da držiš se teme ko pijana plota i Hrvatsko Državnog Sabora

A defamacija se držiš još više nego teme , za koje ne daješ nikakve argumente osim svog skromnog mišljenja,

Što se na ovom forumu doživljava kao spamanje i trolanje

A Kajin je prema ostalih 90% u Saboru pravi svetac
#kocar# is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 22:32   #38
He he ti ili ne živiš u istri pa si doveden u zabludu što dovoljno govori o pet o tebi il živiš u istri i veliki si fan dotičnog,a more bi da si mu fameja!!!Ka i ča san reka on je za me veli juoh,frantojo i demagog pa magari se ti i na glavu postavija i vjeruj ne rabi mi za to nikakovi argumenti,se je on Kajin več uzdavni pokaza kakov je i ča je,pametnemu dosti!!
st.kilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 22:47   #39
Quote:
st.kilda kaže: Pogledaj post
He he ti ili ne živiš u istri pa si doveden u zabludu što dovoljno govori o pet o tebi il živiš u istri i veliki si fan dotičnog,a more bi da si mu fameja!!!Ka i ča san reka on je za me veli juoh,frantojo i demagog pa magari se ti i na glavu postavija i vjeruj ne rabi mi za to nikakovi argumenti,se je on Kajin več uzdavni pokaza kakov je i ča je,pametnemu dosti!!
Ne živim u Istri , što nemora biti razlog da nemam objektivnije mišljenje o nekom Istrijanu, jer je dobro poznato da je najteže biti prorok u svom selu.

A uzevši u obzir da imaš daleko više "informacija i saznanja kakav je Kajin" biće da si mu bliži a možda i iz fameje a ni ne tzrebaju ti za to nikakkvi argumenti nego oštarijske novosti

A Kajin je dobro znan u hrvatskoj javnosti i svako je mogao o njemu formirati svoje mišljenje, pozitivno ili negativno, pametno ili bedasto
#kocar# is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 23:32   #40
Pamtim ga pretežno po njegovim šovinistčkim izajvama prema dijaspori. Naprimjer kad je grmio kako ima previše hercegovaca među ustavnim sudcima u odnosu na istrijane, također i ona njegova optužba u saboru kad je napao dijasporu da su srušili mostarski most(što je kako se dobro zna notorna laž). Sve u svemu tipični hrvatski "antifašist" i ljevičar.
__________________
Bilo jednom na forumu.hr
niko2006 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:54.