Natrag   Forum.hr > Društvo > Druženje & kava

Druženje & kava Mjesto gdje se forumaši druže

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.03.2012., 00:04   #1
Stvari koje ne shvaćam

Evo..pokušala sam pronaći da li ima slična tema... ako sam je mimoišla..žao mi je.
Uglavnom.. ovo je tema o stvarima kojima se iščuđavamo, koje ne shvaćamo kome su potrebne, ko ih gleda i čemu služe.. Uključuje: predmet, stvar, pojavu..

Pa evo da otvorim temu s primjerom zbog kojeg sam se i sjetila otvorit ovu temu. sigurno mislite da će biti nešto ultimativno, ali neće

dakle, kome služe i ko gleda:

1. jadrankine kućne čarolije, in magazin!
-ako je cilj dobro nasmijati gledatelja, uspijeli su... u svemu ostalom ne vidim smisao. o početku je koncept bio ok-kako čistiti po kući sa stvarima koje imaš u kući, bez kemikalija itd... al onda je postalo besmisleno. upravo je danas jadranka došla u nečiju kuću da ženi pokaže kako se čiste plastični češljevi! ako niste znali: topla voda, soda bikarbona i šampon

Zadnje uređivanje Terranea : 13.03.2012. at 00:09.
Terranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 00:12   #2
ne shvaćan onog čovika šta radi više tu, nek ode ća
__________________
~
Impresija is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 00:17   #3
trebala sam tvoj komentar pročitat tri puta
Terranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 00:20   #4
ne shvaćam kako je morala 3 puta pročitat moj komentar da bi svatila, pa sve je jasno
__________________
~
Impresija is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 00:28   #5
Quote:
Impresija kaže: Pogledaj post
ne shvaćan onog čovika šta radi više tu, nek ode ća
onda ću raščlanit da shvatiš šta san čitala par puta.

"ne shvaćam onog čovika" - kojeg čovika?

(ok..nisam dovoljno pažljivo pročitala..idemo ponovo)

"ne shvaćam onog čovika šta radi više tu" - koji čovik koji radi tu...a ne bi trebao..?

(ni ovo mi nema smisla, čitat ću sporo idući put)

"ne shvaćam onog čovika šta radi više tu, nek ide ća" - valjda misli na čovika koji ne bi trebao biti tu di smo mi, a još uvijek je tu i njegova pojava nas živcira i nek ide ća.. eureka..valjda one situacije u životu

sorry stari.. možda sam spora ..nisam plava.. al ja sam ovo trebala tri puta pročitat da shvatim šta je pjesnik želio reć..
Terranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 00:30   #6
A nek čisti. Ima ljudi kojima je gušt gledat žene kako čiste...
__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 00:34   #7
Ne shvaćan - zar se tema ne zove "stvari koje ne svaćam", a ne stvari koje Terannea ne shvaća

ja san rekla šta ne shvaćan, a ako ti ne shvaćaš šta ja ne shvaćan- nije moj problem
__________________
~
Impresija is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 00:35   #8
ovo spada u najgluplje izume..a ujedno i u kategoriju - ne shvaćam-



kupola za razgovaranje u klubovima. kad ne možete razgovarat od buke, zabijete glavu unutra i chat-chat
Terranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 00:39   #9
Quote:
Impresija kaže: Pogledaj post
Ne shvaćan - zar se tema ne zove "stvari koje ne svaćam", a ne stvari koje Terannea ne shvaća

ja san rekla šta ne shvaćan, a ako ti ne shvaćaš šta ja ne shvaćan- nije moj problem
možemo diskutirati o neshvaćenosti jer je zabavno.. vidiš da ima netko tko shvaća jadrankine kućne čarolije ono šta je meni neshvaćeno, ne mora biti i vama.. ideja je da svi pišemo šta ne shvaćamo u ovom svijetu..a time ne mislim na kvantnu fiziku.. nego eto..neke stvari koje su ujedno i smiješne
Terranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 00:46   #10
Quote:
Terranea kaže: Pogledaj post
možemo diskutirati o neshvaćenosti jer je zabavno.. vidiš da ima netko tko shvaća jadrankine kućne čarolije ono šta je meni neshvaćeno, ne mora biti i vama.. ideja je da svi pišemo šta ne shvaćamo u ovom svijetu..a time ne mislim na kvantnu fiziku.. nego eto..neke stvari koje su ujedno i smiješne
Ok, my bad

Sad mi ništa ne pada na pamet šta bi moglo bit smišno, al kad se sitin nečega napisat ću

samo znan da me stvarno nervira taj čovik
__________________
~
Impresija is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 00:49   #11
Quote:
Impresija kaže: Pogledaj post
samo znan da me stvarno nervira taj čovik
Terranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 01:21   #12
Quote:
Terranea kaže: Pogledaj post
ovo spada u najgluplje izume..a ujedno i u kategoriju - ne shvaćam-

slika

kupola za razgovaranje u klubovima. kad ne možete razgovarat od buke, zabijete glavu unutra i chat-chat
Ova kupola će biti zadnja slamka spasa pušačima u budućnosti. Nosaš kupulu na glavi i cvariš do mile volje.
Inspektor Nagib is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 01:25   #13
zamisli ih kako plešu s tim kupolama na glavi
Terranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 01:35   #14
haha, pogotovo jer ne bi iznutra ništa od dima vidili. A opet manje bi se čudio njima nego ovima na silent partiju.
Inspektor Nagib is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 01:57   #15
Smisao zivota.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 09:29   #16
Još jednom podebljano pojašnjenje teme:
Quote:
Terranea kaže: Pogledaj post
ideja je da svi pišemo šta ne shvaćamo u ovom svijetu..a time ne mislim na kvantnu fiziku.. nego eto..neke stvari koje su ujedno i smiješne
Uz dodatak da se očekuje više teksta od jedne rečenice ili dva-tri emoticona po postu. Onako kako je autorica započela prvi post i kako je pokušala dalje razviti diskusiju. Malo osvježenje u moru DiKovskih nerječitih tema; pozdravljam inicijativu.
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 12:46   #17
evo, vidim da ljudima fali inspiracije...a ja imam pregršt ideja . neću ih nizat jednu za drugom da se ovo zbilja ne pretvori u "stvari koje terranea ne shvaća". ali možda nekim treba par primjera da se ohrabre )
s time da bi bilo dobro da kažete zašto određenu stvar ne shvaćate

ne shvaćam:
tupe duška lokina ! pogotovo mi nije jasno da netko nešto takvo želi imati za zaštitni znak! ja se recimo ne bi mogla gledati svaki dan takva čisto radi zaštitnog znaka
Terranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 18:03   #18
Quote:
Terranea kaže: Pogledaj post
ovo spada u najgluplje izume..a ujedno i u kategoriju - ne shvaćam-



kupola za razgovaranje u klubovima. kad ne možete razgovarat od buke, zabijete glavu unutra i chat-chat
Baš slatko
Marša is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 09:58   #19
kloniranje, ljude koji ne žele baš nikad slušat i one koji vole izmišljati laži o drugima kako bi ih učinili lošima u očima drugih
Mystery phantom is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 13:24   #20
Zašto u wellnessu rade terapiju otklanjanja celulita čokoladom
Odem tamo, iskeširam da me mažu i deru čokoladom, a ne smijem jesti
Ne shvaćam, nije humano!



Zaplovite čarobnim svijetom čokolade i .....relaksirajuću masažu tijela toplim čokoladnim uljem ... čokoladnu masku za tijelo ... te masažu lica, vrata i dekoltea. ... posebno ćete uživati u neodoljivom mirisu čokolade koji u mozgu potiče lučenje serotonina koji u prijevodu znači sreća!

Ne shvaćam kako uživati u mirisu čokolade, a ne umirati od želje da se samo malo gricne
Ne shvaćam, meni se serotonin luči isključivo kad jedem, od mirisa
__________________
Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?
Qloe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:15.