Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.02.2016., 10:33   #2221
Quote:
Beznadezan kaže: Pogledaj post
Mene zanima kako se popstaje gej? Imam jedan neresiv problem, naime smeta mi zracenje smartfona zbog cega ne smem da se priblizim devojkama na manje od dva metra. Ne znam da li je ovaj fenomen jos neko primetio. Sada, decku bih mozda mogao i da objasnim da jednostavno treba da iskljuci taj uredjaj... ako ga koristi - a svi ga koriste. Racunam, bolje ikakav seks nego nikakav. Ima li nade?
očito se zajebavaš
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2016., 11:32   #2222
Yup, i meni mrvicu smrdi na to.
Digitalism is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2016., 20:48   #2223
ima koji muskarac za mene?
Koky is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2016., 19:05   #2224
Bok svima!

Zamrlo je vidim ovdje, ali valjda tako mora biti, razišla se ekipa.
Evo, ne znam ni što bih htio napisati. Bit će da je to do činjenice da sam i sam na drugom kraju svijeta. Svašta se odigralo u mom životu u posljednjih godinu dana i dospio sam na mjesto na koje nisam ni očekivao.

Život u Kanadi je OK, dobro nam je što se tiče financija, možemo si priuštiti više nego u HR, i Vanocouver je siguran grad. No ispod svog tog šarenila i prividne „idile“ postoje nevidljive podjele o kojima se ne govori javno, bauk političke korektnosti prati svakoga, te polako sve to dolazi do izražaja jer se sve ono što se događa u SAD-u ogleda kad-tad i u Kanadi.

Što se tiče gay zajednice sve je po starom. Definitivno izbjegavam „mainstream“ skupine u širokom luku. Mada bi nekome sve ta zbivanja i društveni odnosi u gay četvrtima i krugovima bile jako zanimljive i super, ali meni je to tlaka. Inače, skompali smo se s jednim Nijemcom, za vas ću ga zvati Hans.

Hans je super lik, jedan od onih ljudi koji vam se uvuku pod kožu prilikom prvog susreta. Upoznali smo ga na stvarno neočekivanom mjestu. Baš sam bio friško stigao u Kanadu, a budući da volim prirodu i planine otišli smo na moj prvi izlet i na samom vrhu naletimo na jednog ludog lika. Što reći, bila je to ljubav na prvi pogled.

Hans je odmah s nama podijelio svoj gablec i otvorio dušu. Vjerojatno je to bilo i zbog činjenice da smo odmah skontali da smo svi stranci u Kanadi nakon samo nekoliko rečenica, a kada smo otkrili i da smo svi gay sreći nije bilo kraja. Iako je ovdje već osam godina još uvijek mu se osjeti njemački naglasak, ali ne koliko i Schwarzeneggeru, nasreću!

S Hansom sam kliknuo od prve i zanimljivo je koliko imamo sličnih interesa, uključujući i opčinjenost Rammsteinom i Laibachom. Međed to ne kuži, ali nas nije briga. Inače, Hansovi susjedi ga se boje i misle da je Nazi! Speaking of Nazi, Hansi mi je počeo davati i instrukcije iz njemačkog i mislim da ću ga napokon uspjeti naučiti kak spada. Napokon ću Međedu moći gugutati na uho milozvučne melodije poput „Du bist mein Schmetterling, mein Shatz!:klap: A ja zauzvrat dajem Hansu instrukcije iz hrvatskog, zasad se ne može pohvatiti velikom napretkom, ali zato je svladao sve psovke od prve. Izluđuje ga riječ „prošlošću“! No bit će nešto od njega, za dvije godine će mi recitirati baščansku ploču na originalu!

Hans je duša od čovjeka bez kojeg mislim da ne bi do sada mentalno preživio u Kanadi.

Na poslu mi ide jako dobro i već sam unaprijeđen na bolje mjesto i na puno bolju plaču. U HR bi mi za to trebalo barem dvije godine i to u najboljim okolnostima. Naglasak mi se gotovo u potpunosti izgubio, no ono što je čudno je da mi ljudi često kažu da zvučim kao da sam iz Texasa ili možda Nove Engleske. Mislim ono, niđe veze!

E da, sljedeći tjedan se Međed i ja selimo iz unajmljenog stana u kojem smo okruženi Kinezima, Filipincima i Indijcima te mirisom đumbira i curryja u novu četvrt u kućicu s vrtom. I ako Bog da posvojit ćemo jednog malog haskija u kojeg smo se zaljubili prošli vikend.

Eto, toliko od mene.
Puno pusa svima iz Kanade!
__________________
"I will build a wall and make Mexico pay for it!" - VOTE TRUMP!!! :D
Zvrkk is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2016., 21:11   #2225
mojoj sreći nema kraja na jednom se ukazao pepo, a na drugom zvrk

zvrk veliki pozdrav tebi i međedu (ajde i hansu nek ga vodi nosi)
__________________
sto ne platis na mostu, platis na cupriji
amalka33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2016., 21:23   #2226
ja sam oziljno uvrijeđen štp se gopspodin sa sjevera nije spustio na niži kat... očito je sad prehoh za nas...

ja upravo završio trosatnu popodnevnu siestu ispred televizora, bil sam tak pospan da se nisam uspjel dići po dekicu, pa sam se pokril s plastičnom vrećom kaj sam ju imal pokraj fotelje!

i tak... kaj ima kod vas?!
peptin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2016., 15:00   #2227
Bok ljudi! Čitam vas već dulje vrijeme i ne mogu vam opisat kak mi je lakše i kak sam sretan da postoje ljudi koji imaju sličnu il čak istu situaciju ko i ja. Da ne duljim, obitelj i prijatelji ne znaju za mene i ne mogu im to reć iz više razloga.
Već sam zaronio dublje u dvadesete i nikad ni s kim nisam pričao o tome i postalo mi je dosta teško u zadnje vrijeme. Mislio sam da ću moć tako, al znamo da nikad nije onak kako smo si nekaj zamislili. -.-

Napravio sam profil jer mi se činite svi super, normalni, spušteni na zemlju i puno razmijevanja i podrške, a to mi trenutno fkt treba. Ako je netko zainteresiran za razgovor i davanje savjeta, pričanje svoje priče i sl. nek se jave u privatnu poruku. Bit će mi lakše ako će mi netko da savjet i ako netko želi da mu možda ja dam svoje mišljenje u vezi nečega. Ni s kim ne mogu o ovome pričati i ovo mi je jedini način da mi bude lakše. Napominjem da ne tražim vezu, seks, sekstanje i druge gluparije jer nisam takav, ne treba mi to već tražim samo osobu/e za savjetovanje i podršku. Hvala svima na razumijevanju i oprostite kaj sam ovak upao sa svojim postom koji trenutno nema veze s ovim o čemu trenutno pišete. Ak bude kakva dobra tema, ubacim se u raspravu. Volim raspravljati, a ko to ne voli?

Trebao sam ovo napraviti prije nekoliko godina. E da sam znao...

btw kod mene je sve po starom :P
MrCravata is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2016., 22:03   #2228
a jebo te kako ste ovdje svi prijatni i mili

jednom sam upoznao jednog lika (inace sam ja strejt), i uvijek je bio bas tako cool. ono... ne znam, ima neku finu energiju, jako prijatna osoba druzili smo se ponekad i priznao mi je da je gay. to mi je bilo jako smijesno iz nekog razloga, ali sam se osjecao i pocascenim sto mi je priznao

znam jos jednog, takodjer cool lika- gaya. zajednicka prijateljica mi je rekla da je gay, ali nismo narocito bliski, ali je i on bas fin.

mozda sam upoznao jos nekog gaya, ne znam, ali mi ova dvojica imaju neku blagu energiju koja se savrseno slaze s mojom.

eto, lijep pozdrav za sve vas ovdje. nadam se da cete se jednog dana izboriti za svoja prava i uzivati u svojoj seksualnosti
PussyLicker is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2016., 19:23   #2229
Dobro kaj su svi postali tak moderni pa su prešli na Tindere, Grindere i kaj ja znam koje appove. Pa nije valjda da više nemate kaj za reći.
MrCravata is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2016., 13:51   #2230
po n-ti put - nema ovdje nitko muda za ništa
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2016., 20:31   #2231
To sto je tako kod tebe ne znaci da je i kod drugih isti slucaj. Ja sam i vise no zadovoljan odazivom.
__________________
His arms flexed slightly as he felt something heavy, strangely warm, and smooth along its length. ''Oh, this is, hmm, familiar, okay, yes, I know that part - an enchanted sword!'' Raven released the glowing weapon from one hand, letting it swing in front of him. Marcus looked down and raised his eyebrows. ''Certainly not the first time you've held?'' ''Never one like this.''
Eugen C is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 13:03   #2232
Quote:
MrCravata kaže: Pogledaj post
Već sam zaronio dublje u dvadesete i nikad ni s kim nisam pričao o tome i postalo mi je dosta teško u zadnje vrijeme. Mislio sam da ću moć tako, al znamo da nikad nije onak kako smo si nekaj zamislili. -.-
Divim ti se jer si uopće izdržao toliko. I meni zna biti jako teško u zadnje vrijeme, samo što moje nema veze s outovanjem ali znam da mi neki kurac fali. Valjda mjesto gdje je prihvatljivo biti peder a i usamljen sam. Začaran krug, ako nije outovanje bit će nešto drugo zbog čega ti neće biti lako. Juče sam guglao gej friendly mjesta, slike tih mjesta, i sve je to lijepo i krasno ali treba otići i osamostaliti se a nije jednostavan korak s obzirom da koliko toliko imam sređen život ali meni je moj život dosadan i depresivan jer mi se samo svodi na posao a pedera ni za lijeka, kvalitetnih pedera. Možda je do mene ili se oni skrivaju. Ne mogu baš reći ni da se trudim da nađem nekoga. Ali inače, nije mi ovakav život vrijedan življenja, želim više. Jedino što mi je još preostalo jest da se outujem svima pa ću onda vidjeti kako ću se nositi sa svime. Onda bih mogao maštati o nekom boljem mjestu ako se ne budem odlično nosio sa situacijom. Mogu maštati koliko hoću, ostvariti je već druga stvar.

Ma zapravo, i kad bi sve super prošlo s outovanjem, nije stvar u tome nego što se jebeno ništa ne dešava.

Zadnje uređivanje piki : 02.03.2016. at 14:14.
piki is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 19:01   #2233
@Kinder - ajme, tocno znam kako ti je. Cak i kad si out nemas nesto posebno za raditi. Jedno je biti out a drugo je biti pederom. Ovo drugo tesko da mozes kod nas. Ovo moram istaknuti: Valjda mjesto gdje je prihvatljivo biti peder a i usamljen sam. Uistinu bi bilo lijepo zivjeti u sredini koja je LGBT friendly. Iako me nasi homofobi zabavljaju svojim izjavama ipak bih volio zivjeti u tolerantnijoj sredini.

Ako si iz male sredine jednostavno ne mozes biti pederom. Nema nikakvog LGBT mjesta ili slicno gdje bi se takvi kao mi druzili. U posljednje vrijeme vidjam na gay.hr-u niz dobrih inicijativa tipa Gaymes Night ili LGBT Hangout i cini se da su dobro posjecene.

Cak ni u Mostaru, kao jednom od vecih gradova u Hercegovini, nemas bogznakakav izbor. Cak ni neka underground LGBT scena (koji badass izraz ) ne postoji. Dobro, postoje oni drkarosi na Rondou ali takvi nisu moj djir.
__________________
His arms flexed slightly as he felt something heavy, strangely warm, and smooth along its length. ''Oh, this is, hmm, familiar, okay, yes, I know that part - an enchanted sword!'' Raven released the glowing weapon from one hand, letting it swing in front of him. Marcus looked down and raised his eyebrows. ''Certainly not the first time you've held?'' ''Never one like this.''
Eugen C is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2016., 00:24   #2234
Quote:
Kinder Pikachu kaže: Pogledaj post
Divim ti se jer si uopće izdržao toliko. I meni zna biti jako teško u zadnje vrijeme, samo što moje nema veze s outovanjem ali znam da mi neki kurac fali. Valjda mjesto gdje je prihvatljivo biti peder a i usamljen sam. Začaran krug, ako nije outovanje bit će nešto drugo zbog čega ti neće biti lako. Juče sam guglao gej friendly mjesta, slike tih mjesta, i sve je to lijepo i krasno ali treba otići i osamostaliti se a nije jednostavan korak s obzirom da koliko toliko imam sređen život ali meni je moj život dosadan i depresivan jer mi se samo svodi na posao a pedera ni za lijeka, kvalitetnih pedera. Možda je do mene ili se oni skrivaju. Ne mogu baš reći ni da se trudim da nađem nekoga. Ali inače, nije mi ovakav život vrijedan življenja, želim više. Jedino što mi je još preostalo jest da se outujem svima pa ću onda vidjeti kako ću se nositi sa svime. Onda bih mogao maštati o nekom boljem mjestu ako se ne budem odlično nosio sa situacijom. Mogu maštati koliko hoću, ostvariti je već druga stvar.

Ma zapravo, i kad bi sve super prošlo s outovanjem, nije stvar u tome nego što se jebeno ništa ne dešava.
Hvala na odgovoru. Sam se sebi divim kak sam tak dugo izdržao. Postoje trenuci kad uopće o tome ne razmišljaš i kad imaš osjećaj da je sve super sve pet, a onda nastupa onaj užasan trenutak kad shvatiš da nitko ne zna kolko ti je teško, nikoga takvoga ne poznaješ. Ja ne idem u običan kafić solo kamoli da odem solo na tak neko mjesto. Ni ja se ne trudim nać nekoga jer nemam baš samopouzdanja, ali opet htio bi htio probati. Vrijeme mi je.

Vjerojatno je netko do tebe isto takav samo kaj ga je nemoguće pročitati. To su česti slučajevi. Iznenadio bi se. Probaj pred svima reći pa mi javi reakcije. Da budem siguran da to ne radim Šalim se. Siguran sam da će biti bolje za sve nas. Samo treba strpljenja. Ali dokad?
MrCravata is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2016., 01:20   #2235
Quote:
Eugen C kaže: Pogledaj post
@Kinder - ajme, tocno znam kako ti je. Cak i kad si out nemas nesto posebno za raditi. Jedno je biti out a drugo je biti pederom. Ovo drugo tesko da mozes kod nas.
Baš tako.
Quote:
Uistinu bi bilo lijepo zivjeti u sredini koja je LGBT friendly. Iako me nasi homofobi zabavljaju svojim izjavama ipak bih volio zivjeti u tolerantnijoj sredini.
Svjestan sam da nigdje nije idealno ali isto tako znam da je negdje blizu ideala. Mene više ništa ne zabavlja. Bio sam u kurcu i prije ali nije bilo ni blizu grozno kao što je sad. Outovanje mi je besmisleno, ne interesuju me frajeri, dejting stranice su besmislene pogotovo za naša područja, sve mi je besmisleno, nemam pojma gdje idem niti mogu zamisliti nekakvu vedru budućnost... Onda ti ljudi drkaju po ionako izdrkanom mozgu i jako je lako postati isfrustriran svime.
Quote:
MrCravata kaže: Pogledaj post
Postoje trenuci kad uopće o tome ne razmišljaš i kad imaš osjećaj da je sve super sve pet, a onda nastupa onaj užasan trenutak kad shvatiš da nitko ne zna kolko ti je teško, nikoga takvoga ne poznaješ.
Dok se negdje u svijetu pederi zabavljaju i žive kako hoće bez ikakvih problema, ti vagaš hoćeš li i kome reći, hoće li te osoba prihvatiti ili odbaciti od sebe, je li ovaj peder ili nije, te si prisiljen živjeti s roditeljima i nemaš mogućnosti da se makneš i postaneš samostalan, pa si usamljen i ne možeš pronaći nikoga i tako dalje, i tako dalje...
Quote:
Siguran sam da će biti bolje za sve nas.
Dobro je što si optimista.
piki is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2016., 10:54   #2236
Kinder iseliti, nema druge.
Ako imas mogucnost van Europe ( vidis kako je Zvrkk pametno odabrao Kanadu ili je ona odabrala njega ).
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2016., 14:03   #2237
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Kinder iseliti, nema druge.
Ako imas mogucnost van Europe ( vidis kako je Zvrkk pametno odabrao Kanadu ili je ona odabrala njega ).
Ne nazire mi se nikakva mogućnost trenutno, samo sam u fazi razmišljanja o preseljenju. Volio bih preseliti i znam da nije jednostavno ali vrijedi rizika. Ovo me spopalo u zadnje vrijeme, valjda su mi se složile kockice u glavi i svjestan sam da mi život neće ličiti na nešto ako ostane ovako kako je sad. Volio bih da sam zadovoljan trenutnim stanjem (i to što imam posao i što ću uskoro živjeti sam) ali nisam, jebiga.

Kod Zvrkka je malo drugačija situacija, on je već imao nekakvu perspektivu u Kanadi i prije nego je preselio, posao, i sad je još dodatno napredovao. Da ja odem tamo... Ništa, nastavit ću ja i dalje čitati internet a ovaj forum mi može biti neka vrsta terapije.
piki is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2016., 15:07   #2238
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Kinder iseliti, nema druge.
Ako imas mogucnost van Europe ( vidis kako je Zvrkk pametno odabrao Kanadu ili je ona odabrala njega ).
A ne znam je li kod nas toliko loše da nema druge nego iseliti. Znam da nije idealno ni u Zagrebu, u ostalim gradovima sigurno je još dalje od idealnog, ali pitanje je treba li ostaviti obitelj i prijatelje (najužu sredinu) samo zbog homofobije u široj sredini. Ja to nikad ne bih napravio, ne vjerujem ni da je Zvrk otišao samo zbog homofobije...
Planiram otići za koju godinu u UK ili Njemačku, govorim ta dva jezika dovoljno dobro da mogu tamo živjeti, a s vremenom bi se to valjda i usavršilo. Otvorila su se neka radna mjesta za strane pravnike pa bih volio provesti koju godinu i tamo. Naravno, roditelji nisu oduševljeni tom idejom, ali uvijek ponavljaju da će oni biti sretni ako sam i ja. Bile su i Kanada i US opcije, ali se dečku nije baš svidjelo.

Ma Hrvatska je sjebana do ibera. Stariji ne razmišljaju kao mi, oni kojima je ostalo još 10 ili 15 godina do penzije radije će izdržati nego mijenjati sredinu i prilagođavati se nečem civiliziranijem. Meni nije ovdje toliko loše koliko bi mi bilo dosadno. Jednostavno se ne želim "skrasiti"na jednom mjestu, bar ne još 10-ak godina.

P.S. Isprike što ovako upadam... Pisao sam nekad na kutku, sada više ne. Ne znam zašto...
P.P.S. Nabavih psa. Evo na avataru.
Shadow807 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2016., 17:42   #2239
Quote:
Kinder Pikachu kaže: Pogledaj post
Ne nazire mi se nikakva mogućnost trenutno, samo sam u fazi razmišljanja o preseljenju. Volio bih preseliti i znam da nije jednostavno ali vrijedi rizika. Ovo me spopalo u zadnje vrijeme, valjda su mi se složile kockice u glavi i svjestan sam da mi život neće ličiti na nešto ako ostane ovako kako je sad. Volio bih da sam zadovoljan trenutnim stanjem (i to što imam posao i što ću uskoro živjeti sam) ali nisam, jebiga.

Kod Zvrkka je malo drugačija situacija, on je već imao nekakvu perspektivu u Kanadi i prije nego je preselio, posao, i sad je još dodatno napredovao. Da ja odem tamo... Ništa, nastavit ću ja i dalje čitati internet a ovaj forum mi može biti neka vrsta terapije.
Frendica je prelomila i otisla u Irsku na totalni blef. Imala je dovoljno za tjedan dana zivota u hostelu. Uspjela je i super joj je, ali i sam sam preveliki ziheras za takvo sto.

Quote:
Shadow807 kaže: Pogledaj post
A ne znam je li kod nas toliko loše da nema druge nego iseliti. Znam da nije idealno ni u Zagrebu, u ostalim gradovima sigurno je još dalje od idealnog, ali pitanje je treba li ostaviti obitelj i prijatelje (najužu sredinu) samo zbog homofobije u široj sredini. Ja to nikad ne bih napravio, ne vjerujem ni da je Zvrk otišao samo zbog homofobije...
Planiram otići za koju godinu u UK ili Njemačku, govorim ta dva jezika dovoljno dobro da mogu tamo živjeti, a s vremenom bi se to valjda i usavršilo. Otvorila su se neka radna mjesta za strane pravnike pa bih volio provesti koju godinu i tamo. Naravno, roditelji nisu oduševljeni tom idejom, ali uvijek ponavljaju da će oni biti sretni ako sam i ja. Bile su i Kanada i US opcije, ali se dečku nije baš svidjelo.

Ma Hrvatska je sjebana do ibera. Stariji ne razmišljaju kao mi, oni kojima je ostalo još 10 ili 15 godina do penzije radije će izdržati nego mijenjati sredinu i prilagođavati se nečem civiliziranijem. Meni nije ovdje toliko loše koliko bi mi bilo dosadno. Jednostavno se ne želim "skrasiti"na jednom mjestu, bar ne još 10-ak godina.

P.S. Isprike što ovako upadam... Pisao sam nekad na kutku, sada više ne. Ne znam zašto...
P.P.S. Nabavih psa. Evo na avataru.
Ne mislim samo zbog homofobije. U zadnjih par godina hrpa mojih frendova je otisla i velika vecina njih su str8. Slazem se da je Zagreb ok gledajuci onako opcenito, ali cijelu drustvo je u qurcu i ovo sve vise lici zabokrecini, a posebno kada se vratis iz vana, pa te zapljusne ova kolektivna depra.
I sam ostajem jer mi je za sada dobro i jer mi se ne ide u Njemacku ( koja mi je za sada jedina opcija ), ali eto...
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2016., 20:31   #2240
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Frendica je prelomila i otisla u Irsku na totalni blef. Imala je dovoljno za tjedan dana zivota u hostelu. Uspjela je i super joj je, ali i sam sam preveliki ziheras za takvo sto.
Svaka joj čast, prvo na hrabrosti a onda i na uspjehu.
Quote:
Ne mislim samo zbog homofobije. U zadnjih par godina hrpa mojih frendova je otisla i velika vecina njih su str8. Slazem se da je Zagreb ok gledajuci onako opcenito, ali cijelu drustvo je u qurcu i ovo sve vise lici zabokrecini, a posebno kada se vratis iz vana, pa te zapljusne ova kolektivna depra.
Jasno. Ali napisao si Kinderu da nema druge nego emigrirati, a on je spominjao samo da mu je dosadno, u smislu da ima posao ali da ne postoji ništa nalik LGBT sceni tamo odakle je on i da ga to muči. Možda sam ga samo krivo shvatio...
Quote:
I sam ostajem jer mi je za sada dobro i jer mi se ne ide u Njemacku ( koja mi je za sada jedina opcija ), ali eto...
A ne znam. Meni je ovdje isto ok, ali to je sve. Znaju mi prijatelji da sam peder (brada i Hitlerjugend frizura ) i zbilja nikad nikakvih problema nije bilo, isključujući prijateljska podbadanja. Ipak mi se ne stoji na jednom mjestu, kad čitam kako ljudi vani žive i koliko putuju, i meni se putuje.
Mislim da sam ovo ljeto prošao 4000 km, bio svugdje i upoznao masu ljudi. I onda se vratim u Zagreb i ljutim se na majku što me tu rodila.
Shadow807 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:35.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger