Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.12.2012., 10:18   #181
Dakle, napalio se i narucio hamburger. Ukusno, korektno ispeceno, umak okej, velicina prosjecna, taman da sjedne u pecivo. Nije nekaj za past u nesvijest, da se razumijemo, ali malo je mjesta gdje se moze pojesti dobar burger, tak da dajem palac gore. Jel 23 kune puno? Ak se gleda sendvice u pekarama po 15-16 kuna - nije! Ak se gleda da za te peneze mozes dobiti tanjur bazulja s podmornicom - mozda je mrvu preskup.
__________________
Leave the gun. Take the cannoli.
Horsefly is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 11:39   #182
Evo web s cijenama.

http://www.westfood.hr/
smicko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 16:19   #183
taj vestvud nema lokal gdje možeš doći i pojesti, samo dostavu?
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 21:49   #184
od mene pohvala juhicama, dostava brza a brudet bio odlican!
aria is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2013., 17:08   #185
U nedjelju narucili pizzu i hamburger iz BBF - Best Burger Factory. Dobila letak, pa da probamo. Pizza ok, uzeli deep dish (za koju sam ja zabrijala da ce biti na dva kata, kao Chicago style), pa sam bila malo razocarana kad je dosla i bila samoum, velika, s debelim debelim tijestom (ja volim da je deblje, ali ovdje su rubovi bili ogromni) i gomilom kojecega gore. Okusom u redu, nista extra.
Hamburger (Bastard burger) sam probala zalogaj i bio je fini.
No zasto ovo pisem. Covjek nam je rekao na telefon da ce doci za 40-45 minuta, reko ok. Dosli su zapravo preko sat i pol kasnije (nakon sat i pol sam nazvala pitat da di su, pa je rekao da je svaku sekundi trebao biti kod mene, nije bas bila sekunda, vise 10 minuta).

Nadam se da je to bilo zbog snijega, dat cu im jos jednu priliku jer hocu probat bas neki hamburger.


A kad smo kod hamburgera, probali u petak narucit iz Westfooda, ali mi je cura odmah u startu rekla da cemo cekati minimalno sat vremena, pa reko ne hvala.
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2013., 09:34   #186
Opet ja , uopce ne znam zasto prije nisam zapazila ovaj topic, relativno smo cesto narucivali kojekakve mesine (zagrebacki), al tko bi se sada sjetio svih mjesta, cijena i dojmova.

No uglavno, opet BBF jucer navecer. Dva burgera (cheese i fat boy), fini, bas fini. Tanko meso, lijepa mekana peciva (ogromna).. ja sam svoj rastvorila da provjerim jel to znaci da mesa imam samo na sredini, bome ne - bilo ga je da pokrije cijelo pecivo. Salata, krastavci,w/e, dobro, ukusan umak. Stvarno zadovoljni. No. Naravno da ima no. Trebalo im je oko sat i pet minuta (mozda i pet minuta vise, nisam tocno pogledala na sat kad sam zvala) da dodju. Mislim da je za dostavu fast food-a to neprihvatljivo. Tako da se bojim da je to to od mene za BBF .

Jos mi ostaje da probam Westfood (koji nedjeljom ne rade, pa nisam mogla jucer).
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2013., 00:58   #187
Korekcija dosadašnjih pozitivnih ocjena Berubambija kao dostave. Zadnjih 5 (pet)dostava su uspjeli sve redom zaj.... Od krivo isporučene narudžbe, katastrofalnih sastojaka (koji su dotad bili sasvim korektni), smanjenja porcija ( i to bezobrazno), pa do težih probavnih tegoba uz redovito neisporučivanje računa. Fala lijepa, pametnome dosta (ovih 5 dostava nisu sve bile "moje")...
body halleck is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2013., 10:53   #188
Berubambi onaj u centru ili NZ?
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2013., 22:49   #189
Quote:
Doria kaže: Pogledaj post
Berubambi onaj u centru ili NZ?
Za 4 sam siguran NZ, za petu nisam siguran
Ne bih kvocao, da u par navrata nisam hvalio i preporučivao taj isti Berubambi (mislim kako je i @kumek imao neugodnih gastričnih senzacija nakon jedne dostave pa se ovim putem i njemu ispričavam)
body halleck is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 00:32   #190
Okie, hvala. Drzat cu si fige da je onaj u centru ostao pristojan
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2013., 10:45   #191
već dugo nisam naručivala iz sladomazo a danas bi baš nešto takvo su još dobri?
deidre66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2013., 08:36   #192
Prije sam naručivao od catering maksimir (barem mislim, ali adresa je kozarčaninova svakako). Sad mi gugl ne izbacuje ništa pod tim imenom osim na pauza.hr neki catering stripes u istoj ulici. Jel zna netko dal valja od tamo i jel to ta ista dostava, ili preporuku za dobru dostavu a naručivao bi isključivo lignje koje mi nisu tako dobre od Kvatrića.
farfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2013., 11:44   #193
Ima li gdje u N.ZG. fini roštilj za dostavu?
Ali mislim pravi roštilj. Na drva i to...
__________________
"Less is more." (Osim na benchmarku!)
estugarda is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2013., 13:32   #194
Mamutica grill
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2013., 14:02   #195
Quote:
Mopsly kaže: Pogledaj post
Mamutica grill
Kasno...bar za danas...Imaju kakav site? Gugl mi ne pomaže. Kakav je roštilj? Pravi, na drva, marinirani?

Nego ja upravo slistio roštilj mix iz Berubambi-a. Došao vruć i na vrijeme. Meso svježe i dovoljno kvalitetno. Pečenice jedne od boljih po sastavu. Porcija dovoljno velika. No tu prestaju dobre stvari.

Nije pravi roštilj! Nema okus po pravom roštilju. Kao da je na tavici pečeno, ili u najboljem slučaju na roštilj-tavici. Od marinade ni traga. Skoro skroz nezačinjeno. Nije masno kao da je prženo, ali nije ni roštilj. Pomfri je bio dobro pržen. Ne premasno.Hrskavo. Ulje nije staro, ali ima okus po drugom jelu. Kladio bih se na neko pohano povrće. To je fail. Lepinja super, iako je zapravo višak uz pomfri.

Dakle nije sad baš jako loše, ali nije pravi roštilj. Za 55kn sam očekivao pravi roštilj.
__________________
"Less is more." (Osim na benchmarku!)

Zadnje uređivanje estugarda : 05.02.2013. at 14:57.
estugarda is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2013., 14:55   #196
Danas za gablec u firmu narucili online dostavu iz Pizzerie Zagabria, Pizza Ilica, Slavonska pizza, Cevapi u somunu , Punjena pljeskavica+pomfrit i 3x Domaci strudli.
Porcije su bile pozamasne, priloga (luk+ajvar) vise nego dovoljno, sve doslo toplo i vrlo ukusno, dostavljeno 15 minuta prije nego je obecano, umjesto kruha dobili pogace koje sami peku, vrlo ukusne i vruce.
Same pohvale za klopu (kuharu-pizza majstoru) i brzinu dostave (dostavljacu)
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2013., 17:14   #197
Quote:
Doria kaže: Pogledaj post
No uglavno, opet BBF jucer navecer. Dva burgera (cheese i fat boy), fini, bas fini..
naručio sam i ja hamburger. meni su to najgori hamburgeri u gradu. meso kuhano, svi okusi bez smisla. nije me dojmio nimalo. još s obzirom da košta 25 kn, nisam ga ni dovoljno izkritizirao.
vladjan1901 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 00:05   #198
Spominjao sam na temi o pizzama RestoranKuhinja.
Pizza ukusna, topla, povelika kao i u samom restoranu,pošteno kažu ako moram čekati i stižu u terminu, uz svaku pizzu dostave i 0.2l Favorit piva mukte (svijetlo,ili crveno-crveno ima i dobar miris, okus tak-tak, ali uz pizzu taman).
body halleck is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2013., 11:17   #199
Quote:
Mopsly kaže: Pogledaj post
Mamutica grill
Opet me napalo danas. Jede mi se pravi rošzilj. Može li tko potvrditi da ovi u Mamutici rade pravi roštilj? Dakle odgovarajuće marinirano meso sa pravog žara. Ima li tko kakav kontakt?
__________________
"Less is more." (Osim na benchmarku!)
estugarda is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2013., 16:44   #200
Ako je ovo što vi zovete "Mamutica Grill" zapravo "Mamutica Catering", mogu vam reći da nemaju pravi roštilj. Iako im na letku uredno piše; jela sa roštilja...vratina sa žara...itd. Čak idu toliko daleko da stavljaju fotku pravog roštilja, a kao i svi koje sam do sada probao za dostavu, imaju ono električno sranje, koje s roštiljem nema nikakve veze. To je kao da je u tavici na ulju pečeno. Ako mene pitate to je varanje.

Zna li ipak možda netko za neku pečenjaru koja stvarno radi pravi roštilj?
__________________
"Less is more." (Osim na benchmarku!)
estugarda is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:03.