Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2008., 22:09   #41
pa ja sa mojim dečkom (nemam ga trenutno, ali opčenito)...priča dođe spontano..neznam prvo bude malo tapija...ali se ufuramo...i meni isto zna biti bed...to je normalno...sigurno je i njoj bed..to je normalno...ali trebaš se što prije rješiti straha...
one_girl_14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2008., 22:17   #42
o bože, pa pričaš o školi, izlascima, cugi, glazbi, nekim ljudima koje oboje znate... ima mali milijun tema
__________________
¤[..Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away..]¤ :))*
_Mia_ =) is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2008., 00:46   #43
Quote:
vidocq kaže: Pogledaj post
zato se uvijek treba upoznat s curom prije neg ste zajedno...frendovi ste par tjedana,upoznas ju i onda ti uopce nije bed o cem bute pricali niti ce ti smetat te neugodne tisine....
upravo tako....

a zapravo, malo je glupo htjet bit s nekim a da tu osobu ni malo ne poznas...znaci, ona/on ti se svidjela/svidio samo na temelju izgleda...a ne znas kakva je osoba..al ok..za to i postoje "spojevi"
ma da ja to izbjegavam u sirokom luku...prvo frendovi,onda nesto vise...
kocka šećera is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2008., 14:40   #44
Jaoooo da i to cujem... Pricamo o globalnom zatopljenju!!! Cuj o cemu pricamo... Ja i moje cudo o svemu... ali bas svemu!!! Ma daj, da sam s njim 25 sati dnevno ne bi mi mogao dosaditi i opet bi imali neku zanimljivu temu za razgovor...
Nisi ti za veze
__________________
Mozda i jesam prokleta, ali ti zivis od mojih pokreta...
FancyCurica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2008., 22:33   #45
pa nemas neke odredene teme o kojima se prica...jednostavno ako ste u vezi sve je spontano pricas o svemu,bilo cemu...u najgorem slucaju o vremenu...nemas sta sjebati jednostavno ponasaj se prirodno
njunja is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2008., 11:26   #46
Quote:
Z00lander kaže: Pogledaj post
Batmobile ima v8 motor i stize 100km/h za samo 3.5 sekundi, ako uzmes u obzir da je Batmobile tezak 2 tone, to ti je stvarno fenomenalno, al dobro dosta o autu, pricajmo malo o meni.......
samo nemoj da ti ta reklama bude uzor

Quote:
Helly99 kaže: Pogledaj post
ja sam brbljave prirode pa meljem cjelo vrijeme.. a o cemu?
hmm.. pa o svemu! skoli, hobijima, prometu, slatkisima, svojoj macki, vremenu, moru, frendovima....

ma i ja sam brbljava. uvijek sam onakva kakva sam inače i ne pretvaram se.
ako mu se ne sviđam onakva kakva jesam onda nek si slobodno nađe drugu jer ja se zbog njega neću mjenjati.
budi svoj i to će se dopasti toj curi jer ne glumiš neku frajerčinu
xxZARAxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2008., 12:54   #47
Čin nemaš temu za pričat s curon - nije dobro!!
Onda definitivno niste jedno za drugo...
a i šta su prije govorili nije sve u priči
__________________
Šta imaš više sira, imaš više rupa, a šta imaš više rupa, imaš manje sira!!!
bingo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2008., 21:04   #48
ne znam dal se govori o ranom stadiju veze il ne, al mi smo uvijek pronalazili temu za pričat. a ako ne, nikom ništa, nije nam dan od riječi =)
pričam s njim stvarno o svemu.
__________________
I live for the weekend, I live for the hardstyle baby!
sarič is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2008., 15:43   #49
joj ja sa svojin momkon nemogu stat pričat...a inače san poznata po tome da puno meljen tako da...uvik se nađe neka tema...samo triba slušat curu...ali i cure tribaju slušat dečke...

p.s.pamet mi se izgubila
__________________
svi ste dosli na svoje..bebe nema niti ce je bit
Sarićeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2008., 17:11   #50
najviše mrzim te iz kojih sve moram izvacit...pa ako ocito nemate baš puno tema,niste jedno za drugo...too bad,pisi kuci propalo...sorry
__________________
and now...the larch
like it? is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2008., 19:52   #51
a o cemu ne.. JEDNOSTAVNO O SVEMU
__________________
" Za DoBrim se konjem prashina dize! "
Mary_kiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 15:18   #52
Quote:
mutter ficker kaže: Pogledaj post
Ja stvarno nemam vise teme sta da pricam s njom... Neznam zasto ali jednostavno kad sam s njom ukocen sam i pazim na svki detalj sta cu joj rec da nest nesjebem... neznam zast, ni zbog cega... O cemu vi opcenito pricate? I daj please kak da se rijesim te ukocenosti?
pa pričaš sa curom kao što pričaš s bilo kime, nema velike razlike, a ako ne znaš što bi s njom pričao i osjećaš se ukočeno s njom onda
-niste jedno za drugo
-nisi još za vezu
Miss Hyde is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 13:36   #53
a gle..ja idem sutra na spojak prvi put isto me trta da bu nastala ta tisina pa mi dode da ni ne idem...al jbg nea sanse da sad ovo propustim tak da...
_ANDY_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 19:26   #54
Quote:
_ANDY_ kaže: Pogledaj post
a gle..ja idem sutra na spojak prvi put isto me trta da bu nastala ta tisina pa mi dode da ni ne idem...al jbg nea sanse da sad ovo propustim tak da...
ma nema te sta biti srah
ljudi uvijek nesto melju, tako ces i ti (i ona)

ja sa svojim o svemu pricam i imam dojam da nam nikako nece ponestati tema, jer ako si nekog upoznao sa 10 godina i do 11 mu sve pricas i vec se predobro poznajete, sigurno mu jos nisi rekao svaku pojedinost iz svog zivota, ili svako svoje misljenje o razlicitim stvarima
__________________
mislim da je misliti drek znati
b@b@rog@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 22:14   #55
a pričaš o svemu. pričaj joj ono kaj ti prvo padne na pamet ispast ćeš simpatičan i opušten. mislim da je u redu biti malo napet kad si s njom pa ti je onak malo bed, al čim ste duže skupa to ta napetost nestaje, a vi postajete sve bolji i bolji.

opusti se i uživaj. ^^
idač is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 22:40   #56
Da,pa pričaj o čem se sjetiš..o sebi,o školi jednostavno o glupostima...Meni samo nije jasno zašto ste vi svi dečki tako sramežljivi...
npr.Meni tip u poruci napiše "Baš bi te izbario",a kad me vidi u školi,ne može me pogledat u oči kak spada,tj. uopče ne priča sa mnom...vrlo čudno....
 
Odgovori s citatom
Old 20.05.2008., 00:05   #57
Teme o kojima mozete pricati?

-Serije na TV-u
-Sapunice na TV-u
-Mini-serije na TV-u
-Filmovi na TV-u
-Emisije na TV-u
-TV opcenito
-DVD
-PSX
-PS2
-PS3
-XBox
-PC igre
-Internet
-Stil odjevanja
-Najbolje trgovine
-Najbolji proizvodjaci parfema, jeansa, tenisica...
-Glazba
-Seks
-Ljubljenje
-Komentiranje ljudi oko vas
-Kakve decke/cure voli
-Skole
-Najdraza hrana i pice
-Trenutno vrijeme & prognoza
-Mobiteli
-Glumci
-Pjevaci
-Poznate osobe
-Auti, motori - samo za one cure koje to vole
-MSN & ICQ & Skype
-Internet stranice za mlade
-Teletekst
-Treniranje necega
-Radio
-Mjesta za izlazak
-Mjesto gdje ste trenutno
-Decki
-Cure
-Kucni ljubimci
-Alkohol
-Droga
-Pusenje
-Profesori
-Skola
-Roditelji
-Drustvo
-Vanzemaljci
-Duhovi
-Vjera
I sad da dalje ne kopi-pejstam sa ovog foruma, mislim da dalje mozete sami izabrati teme i zapamtiti ih, toliko ste pametni.
ZTS is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2008., 00:07   #58
Quote:
Punk goes fashion kaže: Pogledaj post
Da,pa pričaj o čem se sjetiš..o sebi,o školi jednostavno o glupostima...Meni samo nije jasno zašto ste vi svi dečki tako sramežljivi...
npr.Meni tip u poruci napiše "Baš bi te izbario",a kad me vidi u školi,ne može me pogledat u oči kak spada,tj. uopče ne priča sa mnom...vrlo čudno....
Nemoj pisat opcenito za sve decke, jer ja malo pricam a puno djelujem, i da me bude sram kada sam s curom je zadnje sto ce mi se dogodit, nego stavi "neki" decki to i to
ZTS is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2008., 06:45   #59
Eeee... Kad vise nemas tema za razgovor...

... ... ...

i na kraju...
__________________
Ljubav je nepogrešiva!
Blind_Guardian is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2008., 07:59   #60
Quote:
Mary_kiss kaže: Pogledaj post
a o cemu ne.. JEDNOSTAVNO O SVEMU
To i ja kažem, tak upoznamo bolje stavove jedni drugih i vidimo kolko se slažemo, kolko ne
A meni obično idu tema za temom...ako i dođe do tišine lako se to rješi
__________________
× Dao bih sve te noći da, da ostanem taj čovjek u tvojim očima ×
mc_maja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:49.