Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.08.2014., 11:33   #841
gdje slaviti 9. ročkas??? igraonice više nisu fora a 25 djece fakat u stan ne bum dovodila. već par dana surfma i tražim ali niš pametno ne mogu. naći. ročkas je sredinom listopada pa možda još vrijeme i bude za negdje vani. help!
željkica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 11:37   #842
zakaj igraonice nisu fora? pa kaj njih nema prilagodjenih i starijima, tipa s muzikom i igrama i slicno?
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 12:44   #843
Quote:
elly kaže: Pogledaj post
sretna k'o prase u kaljuži
Reci mi još malo... Koliko je trajalo, znaš li što su radili i jesu li klinci bili zadovoljni na kraju. Ovo s roditeljima je i mene jako privuklo jer imam preko nekoliko problematičnih klinaca za ostajanje pa mi ovo super dođe. Za starce si donosila sama cugu ili je sve u paketu?

edit: i treba li sam neke ukrase nositi ili oni imaju kakve ukrase (nije toliko bitno, nego čisto da znam)?
Rođendan nismo slavili mi, nego nasi frendovi i njihova curka pa sad ovaj cas stvarno ne znam je li bila ukljucena cuga za roditelje ili su to oni kupili, ali sjecam se da je na stolu bilo svega. I pizzu su narucili izvana, to su oni platili, to sam sigurna

Klinci su cijelo vrijeme bili s animatoricama, u odvojenom prostoru, mozes ici pogledati klince ako zelis za vrijeme trajanja rodjendana. ja sam cijelo vrijeme ocekivala da ce netko doci po mene jer mmi je cura tad bila frisko bez pelena, al srecom nije bilo nikakvog incidentam pa sam 2 sata brbljala s ekipom, jos je i bebac zaspao u kolicima, bas sam se odmorila
eruditio is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 15:32   #844
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
zakaj igraonice nisu fora? pa kaj njih nema prilagodjenih i starijima, tipa s muzikom i igrama i slicno?
pa kod moje curke nisu. ali sam našla nekaj kaj je meni fora. bowling u CC1!
željkica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 15:23   #845
Evo proslavili mi rođendan na avione, pa kome treba, sve sam tu opisala.

eruditio is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 15:35   #846
eruditio, kao uvijek prefora Stvarno si daš truda
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 18:04   #847
jel tko slavio u igraonici smiley u španskom i kids jungle u cc1 west?
molim iskustva, mali bi slavio 6 ročkas.
maza1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2014., 21:18   #848
Trebam jednu pomoć (kako nismo u toku jer nismo u hrv. već godinu dana)za proslavu s prijateljima na zapadnom dijelu grada Zg-a.

- ima 7 g i njegovo društvo njih 25 također
-nisu se vidjeli cjelu godinu od prošlog ročkasa koji smo slavili u zg.
-puni su sdrenalina i vole izazove
-na 2/3 sata recimo da su skupa, mogu i ne moraju biti animatori, likovi...ovisno o sprostoru
-donjeli bi tortu i to bi bilo iznenađenje u dog s ostalim al da klinci ne znaju...naš sin bi s njima proslavio 7 ročkas

Za roditelje da smo s njima ili u blizini, kavica neka ili lagani finger food...to bi bilo krajem 10 mj.

Molim Vas neke prijedloge jer do sada smo bili u više manje svim igraonicama u tom dijelu grada a zbog stanovanja preferiram taj dio da nam je blizu.
Ako ima nekih novosti i u drugom djelu grada a da priliči njihovim godina ...pucajteeeee...
__________________
The light of morning decomposes everything
Little Floramy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2014., 22:16   #849
nigdje u principu ne mozes donijeti.tortu, igraonice imaju dealove sa slasticarnama svojim.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2014., 23:13   #850
Nama je nebitna torta kao torta...bitan nam je prostor i aktivnosti za djecu/odrasle....
__________________
The light of morning decomposes everything
Little Floramy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2014., 09:08   #851
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
nigdje u principu ne mozes donijeti.tortu, igraonice imaju dealove sa slasticarnama svojim.


Naravno da mozes.

Mi slavili u 2 razlicite igraonice i oba puta nosili po 2 nase torte (jednu iz slasticarne a jednu homemade).
I bas prosli tj. bili u nekoj trecoj igraonici na rockasu i baka od slavljenika je ispekla ogromnu tortu, kao svadbena je bila, samo sa spidermanom..
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2014., 09:12   #852
u kojoj moze home made torta?! ni u jednoj u kojoj sam bila i pitala, a fala bogu izredale su se u ove 3 vrticke godine, ne dolazi u obzir home made torta.
moze i na pm

zato moja mala odbija igraone, oce home made tortu
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2014., 09:34   #853
saljem pm
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 17:41   #854
Thumbs up

Quote:
elly kaže: Pogledaj post
čitala sam malo unazad i ne znam da li postoji posebna tema s rođendaonicama ili stvarno nema nekih novih preporuka
K slavi 6. rođendan i zbog nemogućnosti da se slavlje više održava doma, prisiljena sam tražiti nekakav tip igraonice. Stvarno ne tražim previše, bitno mi je da je uredno, s nekakvim osmišljenim programom u trajanju 1-2 sata i to je to. Područje istoka Zagreba je idealno ali nije presudno.
Zapela mi en ten tini rođendaonica... Itko novijih iskustava?

Ja sam nedavno slavila u igraonici Happy. Drugačiji su, imaju prostor za roditelje, jako susretljiva vlasnica..Mi smo slavili 3. rođendan no koliko sam vidjela imaju slavlja do 12 godina s nekakvim koktelima i temastkim partijima po želji. škicni na na web ili facebook
Beeba bebica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 17:45   #855
Thumbs up

Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
u kojoj moze home made torta?! ni u jednoj u kojoj sam bila i pitala, a fala bogu izredale su se u ove 3 vrticke godine, ne dolazi u obzir home made torta.
moze i na pm

zato moja mala odbija igraone, oce home made tortu
Happy igraonica. Ja donijela svoju tortu, samo su tražili da potpišem odgovornost o sastojcima torte ukoliko dođe do alergija ili trovanja , pošto torta nema certifikat. sve je super proslo. nemam primjedbe
Beeba bebica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 19:12   #856
Jel ima možda nešto slično da se klinci ;
....malo podruže recimo prvih pola sata/izdivljaju u svojoj volji, onda nekakva aktivnost grupna s roditeljima možda, pa nastavak za klince s animatorima ili gle. dječjeg filam/crtića...neki hokus pokus što bi ih zaokupilo dodatnih 30 min maximalno...pa dalje sl.aktivnost zajednička...paintball....kuglanje, mini golf..ples uz hitove ()

Ovaj dio gdje bi oni gl. crtić/film ili imali hokus pokus kemiju fiziku itd...mi roditelji bi gušatli i čavrljali.....
Torta nije upitna dal je njihova ili čija god....u ovom pokušaju da se skupimo svi na jednom mjestu...mali i veliki...
__________________
The light of morning decomposes everything
Little Floramy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 22:20   #857
evo pogledaj ovdje http://foraradionice.wordpress.com/z...dani/rodendan/
eruditio is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 09:43   #858
Little Floramy, kužim što tražiš i nadam se da netko ima još kakav prijedlog (Fora radionice su stvarno super ali koliko znam ne uključuju i aktivniji dio zabave kao što nisam sigurna gdje su starci u cijeloj toj priči)

No, ja sam htjela pohvaliti Zuji-Bruji igraonicu u Španskom-Oranice. Nedavno smo bili na jednom rođendanu ali roditelji su samo unajmili prostor, dakle bez animatora i programa. Super je jer ima jedan dugački stol gdje sjede starci, a po ostatku igraonice su klinci nesmetano trčali. Ima veliki, onaj smotani tobogan , veliki tv za gledanje crtića, stolni nogomet, dio za princeze u vidu kuhinjice, lutkica, trgovine. Između ostalog je tu i disco kugla i laserom ispisano ime slavljenika. Igraonica je JAKO ČISTA, UREDNA S PREKRASNIM WC-IMA (što mogu kad na to patim) i sveopće je jako lijepo uređena.
Svakako preporuka onima koji traže prostor za proslavu (o animacijskom dijelu ne mogu pričati jer nije bio dio naše priče)

edit: vidjela sam na njihovoj stranici da ima i wii ili playstation ali o tome stvarno ne znam ništa jer su naši klinci samo divljali (a i premali su. Max godina je bio tek navršenih 6)
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 20:15   #859
Quote:
Little Floramy kaže: Pogledaj post
Jel ima možda nešto slično da se klinci ;
....malo podruže recimo prvih pola sata/izdivljaju u svojoj volji, onda nekakva aktivnost grupna s roditeljima možda, pa nastavak za klince s animatorima ili gle. dječjeg filam/crtića...neki hokus pokus što bi ih zaokupilo dodatnih 30 min maximalno...pa dalje sl.aktivnost zajednička...paintball....kuglanje, mini golf..ples uz hitove ()

Ovaj dio gdje bi oni gl. crtić/film ili imali hokus pokus kemiju fiziku itd...mi roditelji bi gušatli i čavrljali.....
Torta nije upitna dal je njihova ili čija god....u ovom pokušaju da se skupimo svi na jednom mjestu...mali i veliki...
Pogledaj laboratorij zabave.
Imaju super programe, al su skupi.
__________________
InsAnity is hereditary; you get it from your children
danila is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 22:38   #860
Jel ima tko ideju za proslavu 2. rockasa? Prvi smo slavili u onoj igraonici u shopping centru Precko ali sada bih nesto sa malo bogatijom ponudom za taj uzrast.Ne kazem da nam je bilo lose, bilo je stvarno super ali svi su bili tada puzaci pa je i prostor bio stvarno primjeren i sve pohvale.
Find.out is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:15.