Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2008., 18:59   #721
[QUOTE=bubo28;17187599]G.Leko, ne ljutim se,imamo otvorenih mjesta koliko hoćeš, ali AKO imaš HUET i BOSIET, ako si: Rig electronic tech., Ass.Driller, Driller, Toolpusher, Rig Manager, O.I.M., Rig Mechanic, Rig Electrician, Rig Chief Electrician, Chief Mechanic ITD...i zamisli, sve te pozicije ili radna mjesta su navedena u oglasima, postovima...trenutno nemamo otvorenih projekata remonta koje izvodimo, pa ni potražnju za ljudima


sta to nisi mogao reci ranije lijepo pa da te ljudi ne zovu,ja te prvi ne bih zvao a vjerojatno i mnogi drugi to jos nisi nigdje ni u jednom odgovoru rekao da je potraznja stala.

Što se tiče oglašavanja, reci mi tko ljude tjera da zovu? Tko kaže ljudima da dođu u Rijeku na razgovor??? Nemo' da lazes!

Evo, kod nas se možete dogovoriti na hrvatskom, kroz mjesec otvaramo office u Rijeci.


A sto bi to trebalo znacit jeli ti?Sto se to ja mogu doci dogovoriti ja s tobom a?I ti meni da ja lazem?Zbog te tvoje izjave mislim da nisi bas ostavio neki utisak kao nas HR MENAGER kako se potpisujes.Dao bi ja tebi majstore macolu od 10kg, masku ,pincu ,aparat za rezanje pa bi lupao po brodu na 60 stupnjeva 10-12h na dan,a nebi ti tipkao po tastaturi cijeli dan i sjedio na tom trosjedu,pa kad dodjes s posla i zena pita oce bit kakvog sexa a tebi jaja do poda.Zamisli a,kako si ti rekao,ima ljudi koje i to rade za novce.I kad bi htjeli pobjec iz takvog sranja nadje mi se jedan takav na putu.

nezelim se prepirati s tobom al ubuduce ako se vec mislis oglasavat po netu a vidio sam te na svakoj stranici gdje se spominje posao,onda bar radi to kako treba i izvjestavaj ljude kad firma stane sa potraznjom pa te nece sigurno zvati toliko.Malo se aktiviraj covjece lako je raditi copy-paste na svoje odgovore i reklamiranje firme.

no hard feelings
leko is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2008., 20:42   #722
bok,ja sam elektricar pa me zanima koji su uvjeti rada elektricara na platformi i koliko je lako ili tesko upasti u neku solidnu kompaniju,i dali se uopce isplati raditi na platformi?hvala
skalar1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2008., 00:52   #723
e

bubo malo sam pretjerao jbg.isprika
leko is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2008., 23:37   #724
Quote:
skalar1 kaže: Pogledaj post
bok,ja sam elektricar pa me zanima koji su uvjeti rada elektricara na platformi i koliko je lako ili tesko upasti u neku solidnu kompaniju,i dali se uopce isplati raditi na platformi?hvala
jesi li ti uopće čita sve ove postove ili si pa sa Marsa ode
potraži malo moje postove pa će ti bit jasnije.

al ja još ne mogu virovat da ljudi ode upadnu a da ne prođu i pročitaju sve na ovom forumu
tonci.persic@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 15:59   #725
Quote:
abercrombie kaže: Pogledaj post
A da ti malo prestanes sebe reklamirati ..... muljas tu sa brojem mailova i telefonskih poziva, bas si se pretrgao.

Reci konkretno koliko si ljudi bez rig iskustva zaposlio na rigu.

Ili reci ljudima koji su bez platformaskog iskustva gdje da se obrate za posao, ako ti takve ne primas, onda nemas sta da izgubis.
Ako neces da pomognes onda si beskorisran ovdje, jer oni koji su radili na plarformama znaju kako ce promjeniti kompaniju i bez tebe.

Koji ce vam vrag Office?
Nije da ga branim ali ne znam da li se uopce kuzis o kojem obujmu posla se tu radi. Ja znam da su prema nama bili fer. Covjece predaj molbu i cekaj pa kad uleti bit ces vise nego zadovoljan s lovom.
bikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2008., 14:07   #726
KTM

Pratim ovu temicu vec duugo, i samo se smjeskam. Kao prvo, naglasiti cu da sam uvdje u svoje ime(kao i vecina vas), a ne u ime svoje firme.
Buduci da uglavnom nemam vremena da se raspisem, nisam to ni cinio, no, eto, da i ja koju rijec prozborim.
Sto se tice KTM Services Inc. ( www.ktmservices.com ) - mogu reci da u toj firmi duze od mene rade samo dvije osobe. Poceo sam ovo raditi dok je brojka bila 200-tinjak ljudi,
a sada se radi o nekoliko tisuca ljudi.
Toliko veliki broj ljudi je gotovo nemoguce razvrstati u neke "skupine"
no namecu se tri glavne;

1. Ljudi koji su navikli dobiti sve "po balkanskom sistemu" na srebrenom pladnju. Koji mi zele "tutnuti" koji Eur ispod stola, da sutra idu "raditi" na platformu. Koji su navikli da njihov "stric, tata, ujak, tetak, rodjo" sve sredi umjesto njih; da sjede besposleno dok netko drugi radi umjesto njih i dobivaju placu. - Vjerujte mi, nema posla na platformi za njih! I da dobiju posao, nakon par dana bi se vratili doma sa jednosmjernom kartom u dzepu.
(a imaaaa ih...)

2. Ljudi koji bi stvarno htjeli pokusati pronaci svoj zivotni put, i zaraditi svoj "kruh sa 7 kora" na platformi. Za koje sam poprilicno uvjeren da im samo treba pruziti priliku i dati im sansu, koju ce oni objerucke prihvatiti, zagristi, te visestruko opravdati ukazano im povjerenje. Te ljude ja dosta cesto nazovem "moji kandidati". Jer ih doista i smatram "svojima". Za njih cu definitivno uciniti sve sto je u mojoj moci; pomoci im u svakom trenu bez ikakvog razmisljanja. Tko je iole imao tu priliku da prozbori koju rijec samnom;
vjerovatno ce mu zvucati poznata ona ;"treba covjeku samo malo zrnce srece, bez kojega nista nece u zivotu..." jer to cesto znam spomenuti.
Na ovu skupinu potrosim jako veliki dio svoga vremena dok im objasnim sta i kako, dok im definiram sta se od njih trazi i ocekuje, dok im kazem realno kolike su im sanse da uopce dobiju posao i sto mogu ocekivati od ovoga.
Iako, realno govoreci, sve im lijepo pise na nasoj internet stranici; skini UPUTE, skini FORMU; PROCITAJ UPUTE (ovo je nama balkancima uvijek bilo nejasno - tko jos cita upute!!?? LOL), i ispuni formu. E, sad ono sto bih ja jos naglasio jest da se na osnovi te forme konkurira na natjecajima za posao,
to je profesionalna prezentacija svakog pojedinca, i u njegovu je interesu da ima sto kvalitetnije ispunjenu formu (naravno, ukoliko on zaista zeli taj posao!).

3. skupina su ljudi koji vec rade na platformi. S njima mi nije potrebno toliko puno vremena; razgovori se svode ugl. na "poslali smo KTMS CV i scanove,
scedule nam je... imamo ugovor... Javite kad bude bilo sta..." Jer oni vec znaju kako to sve funkcionira (uglavnom!).


Neznam sto bih vam jos napisao... E, da! LOVA!!
Koliko love!!? Ajme!? PAREPAREPARE Daj!
Najradje bih na ovo odgovorio sa - "onoliko koliko zaradis" , ali necu.
Dat cu si truda da vam i ovo pokusam pojasniti kako funkcionira;
NEMAM CJENIK! U KTM Services ne postoji nikakav "price-list" zanimanja!
Kolika lova ovisi o;
1. kompaniji (neznam jeste li znali, ali mi ne radimo sa samo jednom kompanijom; a kao i svagdje u svijetu, tako je i ovdje stvar da neke kompanije zaista placaju znatno bolje od drugih!)
2. poziciji (npr. da se dotaknem mehanicara; koliko on dobije? Pa, jel govorimo o; Mechanic, Rig Mechanic, Chief Mechanic, Senior Mechanic, Mechanic Foreman, Fitter Mechanic, Fitter, Structural Fitter, Pipe Fitter, Oiler, Motorman, Hydraulic Mechanic, BOP Technician, Subsea Engineer, Maintenance Supervisor, 1st Ship Engineer, 2nd Ship Engineer, 3rd Ship Engineer, Leith, Milwright, Chief Engineer, Mechanic Technician, assistan Mechanic Tecnician, i tako dalje - zaista mi se ne da vise nabrajati)
A, nisu samo mehanicari u pitanju, zar ne?
Na rigovima doista ima poprilicno siroka paleta zanimanja (i naziva za zanimanja; pojedine firme istu poziciju drugacije nazivaju)
3. o vrsti riga (bolja je lova offshore nego onshore, naravno)
5. - o lokaciji riga (cujem da je u Nigeriji poprilicna lova! Jest da je glava u torbi, al' nije bitno! Bitna je lova, ne?)
6.,7.,8.,9., - o jos mnogo drugih stvari (stvaarno mi se vise ne da nabrajati, jer mogao bih jos ohohoo. Jedino da uzmem par slobodnih dana - a vi mi platite dnevnicu? ili da napisem knjigu, pa ju mozete lijepo kupiti i citati do mile volje! A, to ionako ne mjenja nista na stvari.)
i ono sto je najbitnije;
10. - O TEBI - al' doslovce! Kada covjek naposlijetku i dobije priliku, o njemu ovisi kako ce je iskoristiti. jako puno ljudi je "upalo" na platformu kao kuhar, pitur ili slicno, a "gle ih sad!". Sada su zasluzeno "dogurali" do finih pozicija i "mlate pare" o kojima mi mozemo samo sanjariti.

Naime, ovako funkcionira;
-cekamo da se otvori natjecaj za radno mjesto na kojemu Vi mozete konkurirati. Cim se otvori isti; mi cemo Vas kontaktirati sa svim informacijama u vezi toga natjecaja; tj. Posla(onda znamo konkretno o cemu pricamo; placa, pozicija, lokacija, ugovor, itd.).
-Kada Vam se daju sve informacije o otvorenom natjecaju, onda Vi odlucujete zelite li konkurirati za to radno mjesto.
-Ukoliko zelite, mi proslijedimo Vase dokumente kompaniji koja je otvorila natjecaj, i oni od svih zainteresiranih kandidata odlucuju koji su dobili posao.
-Naime svakodnevno se otvaraju natjecaji, ali je u pitanju siroka paleta zanimanja; stoga mi neznamo reci kada ce se otvoriti natjecaj za Vasu struku.

Toliko o lovi. Bar sto se mene tice.

Za kraj bih jos samo nesto napisao;
NIKOME nije uzeta niti lipa iz dzepa. Nikada.
Sve sto se od kandidata trazi jest da si da malo truda, dobre volje i vremena da ispuni "KAK SPADA RED" aplikaciju i posalje nam ju. I to je to. Nista vise.I ne isplati se "lagati" u CV-u. Jer to se jako brzo primjeti; cim covjek pocne raditi - onda se realno vidi koliko on hoce/moze/zna/vrijedi.
Dalje radis svoj posao kao i dosada - nista ne gubis. GARANCIJU NE DOBIVAS,
jer ne ovisi o nama kad ce se koji kadar traziti, niti koga ce si naftne kompanije odabrati - jer normalno, oni biraju tko njima bolje odgovara.
Ako imas srece moze mi se doslovce DANAS otvoriti natjecaj na kojemu mozes konkurirati, i koji ti odgovara, te da prodjes na njemu i dobijes posao.
A, isto tako moze proci i poprilicno vremena da se natjecaji za pojedine pozicije jednostavno ne otvore.

Da vam dam i misao dana; "tko pokusa - MOZDA ce dobiti posao. Tko ne pokusa - NECE."

Odmah vam svima kazem da necu svaki dan odgovarati svima na milion pitanja; ono najbitnije sam vam napisao. Ostalo je na vama.
Tko hoce, neka ispuni formu http://www.ktmservices.com/ktms-cv-form (ali neka ju ispuni kompletnu i neka si pomogne sa instrukcijama. Napola obavljen posao...ma, bolje ni ne poceti!).
Tko nece - ne mora! Ima pošalica; "od volje ti - ko' šokcu post!"
No, cinjenica je da kad imam otvoren natjecaj, kontaktirati cemo ljude koji su nam u bazi; tj. koji su prethodno poslali CV-e.
Zasto?

Jer do kraja radnog dana moramo poslati zainteresirane toj kompaniji na natjecaj (a, naravno prije toga svakog pojedinacno kontaktirati i dobiti
odluku od njega zeli li konkurirati ili ne). Zato i jest bitno da imam CV u bazi.
Da ga imam KAD se otvori natjecaj, a ne POSLIJE("prosla baka s kolacima..."). Sada su nam lijepo najavili da bi nagodinu trebalo biti nekoliko remonta platformi (citaj=parsto radnih mjesta; pozicije? Nisu definirali; pretpostavljam varioci, mehanicari, elektricari, brodomonteri, cjevari,Tu znaju ici i brusaci, pituri, razni inzinjeri (inzinjeri i logistika idu prvi; pripremaju sve - tako da su ih vec poceli zaposljavati!), itd...), trebalo bi biti nekoliko novogradnji platformi (citaj=parsto radnih mjesta;opet isto kao i za remonte),
najavili su nam da bi trebalo izvrsiti "punjenje" kompletnih rigova, ali ovaj puta za promjenu "nizi" kadrovi (ne samo standardno; drilleri, AD's, TP's. itd.) vec derickmeni, floormeni, rostabouti, medic, itd. Najavili su nam da ce okupljati "leteci tim servisera" - koji ce biti specijalizirani za pojedine
tipove motora i po potrebi ici na intervencije gdje je potrebno, i tako dalje.


A, znate kada ce to tocno biti?
Onaj tren kad mi otvore natjecaj. Crno na bijelom. Sa svim detaljima (Lova, itd.)




Eto.

Lipi moji, puno Vas pozdravljam.

Zadnje uređivanje gdy : 26.11.2008. at 14:56.
gdy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2008., 14:36   #727
...ukoliko vam je potreban primjer CV ostavite mail na forumu pa ću vam ga poslati prvom prilikom..

[email protected]
Arjuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2008., 14:51   #728
Quote:
Arjuna kaže: Pogledaj post
...ukoliko vam je potreban primjer CV ostavite mail na forumu pa ću vam ga poslati prvom prilikom..

[email protected]
Poslao sam Vam mail.
gdy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2008., 19:53   #729
a moj GDY lipo li te slušat ili bolje reći čitat , pun si mi nekih poštapalica i starinskih poslovica al ja tebi i bubi 28 ništa ne virujem .
Zato šta sam vam ja posla mail (sa ispunjenim CV sa vaših str.) jedno bar četri puta ( valjda se nalazim u toj vašoj bazi podataka ) , šta prije bez offshore iskustva ; ponavljam BEZ OFFSHORE iskustva,jer imam iskustva na svom poslu 10 god. , šta posli sa iskustvom sa suplajera ali nikad me niste zvali da ima otvoren natječaj za električara , a mislim da za to zanimanje u zadnjih godinu dana sigurno je veliko potraživanje.
A sad ću isebe ispravit. Jednom ste pričali sa mnom (ne znam koji od vas dvoje) u vezi nekih poslova u shipyardima ali da triba ić na obuku i živit vanka u Englesku ili Norvešku ;čini mi se ; a ja sam bija zbilja zainteresiran .
Međutim osim nekih vaših poštapalica u stilu : PA ZNAŠ..., PA VIDIČEMO..., PA MI ĆEMO POSLAT NJIMA VAŠ CV PA ĆEMO VIDIT ŠTA ĆE BIT..., PA VI BI TRIBALI DOĆ U ZG NA RAZGOVOR AKO VAS IZABERU........... itd. , itd. , ništa mi konkretno niste javili

A možda je sad i bolje tako jer sam se ja sam sa svojim zalaganje i trudjenjem izborija za ovu poziciju di sam sad, bez ikakvih agencija.
E da sve si lipo napisa i objasnija i za LOVU čak ali niko od vas agencija ne kaže koliko uzimate ljudima proviziju od plaće jer ne virujem da vi živite od dobrotvornog rada.

Nemojte se ljutit jer vas nisam tija ni vriđat ni omalovažavat ali mislim da je vaš interes ode samoreklamiranje i ništa drugo.
HVALA
tonci.persic@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2008., 23:08   #730
Quote:
tonci.persic@ kaže: Pogledaj post
a moj GDY lipo li te slušat ili bolje reći čitat , pun si mi nekih poštapalica i starinskih poslovica al ja tebi i bubi 28 ništa ne virujem .
Zato šta sam vam ja posla mail (sa ispunjenim CV sa vaših str.) jedno bar četri puta ( valjda se nalazim u toj vašoj bazi podataka ) , šta prije bez offshore iskustva ; ponavljam BEZ OFFSHORE iskustva,jer imam iskustva na svom poslu 10 god. , šta posli sa iskustvom sa suplajera ali nikad me niste zvali da ima otvoren natječaj za električara , a mislim da za to zanimanje u zadnjih godinu dana sigurno je veliko potraživanje.
A sad ću isebe ispravit. Jednom ste pričali sa mnom (ne znam koji od vas dvoje) u vezi nekih poslova u shipyardima ali da triba ić na obuku i živit vanka u Englesku ili Norvešku ;čini mi se ; a ja sam bija zbilja zainteresiran .
Međutim osim nekih vaših poštapalica u stilu : PA ZNAŠ..., PA VIDIČEMO..., PA MI ĆEMO POSLAT NJIMA VAŠ CV PA ĆEMO VIDIT ŠTA ĆE BIT..., PA VI BI TRIBALI DOĆ U ZG NA RAZGOVOR AKO VAS IZABERU........... itd. , itd. , ništa mi konkretno niste javili

A možda je sad i bolje tako jer sam se ja sam sa svojim zalaganje i trudjenjem izborija za ovu poziciju di sam sad, bez ikakvih agencija.
E da sve si lipo napisa i objasnija i za LOVU čak ali niko od vas agencija ne kaže koliko uzimate ljudima proviziju od plaće jer ne virujem da vi živite od dobrotvornog rada.

Nemojte se ljutit jer vas nisam tija ni vriđat ni omalovažavat ali mislim da je vaš interes ode samoreklamiranje i ništa drugo.
HVALA
Reklama su im ljudi koji su isli i potrosili lovu zaradjenu zahvaljujuci KTMS-u.
bikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 20:15   #731
Poštovani forumaši...čita san skoro cili forum ,proveja san na brodu ka strojar
nekih 7 godina inače san brodostrojarski tehničar,pa me zanima kako napisat
CV ko ima primjerak molim da mi pošalje na mail:[email protected]

biču zahvalan ,a i pokoji savjet bi mi dobro doša
XXL RAZUM is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 20:16   #732
Quote:
gdy kaže: Pogledaj post
Poslao sam Vam mail.

molim vas da mi pošaljete cv na mail [email protected]
XXL RAZUM is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 23:16   #733
Quote:
XXL RAZUM kaže: Pogledaj post
molim vas da mi pošaljete cv na mail [email protected]

Nikakav problem. Poslao sam Vam mail.
Usput - upute i praznu formu mozete takodjer skinuti sa http://www.ktmservices.com/ktms-cv-form
gdy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 23:31   #734
Quote:
tonci.persic@ kaže: Pogledaj post
a moj GDY lipo li te slušat ili bolje reći čitat , pun si mi nekih poštapalica i starinskih poslovica al ja tebi i bubi 28 ništa ne virujem .
Zato šta sam vam ja posla mail (sa ispunjenim CV sa vaših str.) jedno bar četri puta ( valjda se nalazim u toj vašoj bazi podataka ) , šta prije bez offshore iskustva ; ponavljam BEZ OFFSHORE iskustva,jer imam iskustva na svom poslu 10 god. , šta posli sa iskustvom sa suplajera ali nikad me niste zvali da ima otvoren natječaj za električara , a mislim da za to zanimanje u zadnjih godinu dana sigurno je veliko potraživanje.
A sad ću isebe ispravit. Jednom ste pričali sa mnom (ne znam koji od vas dvoje) u vezi nekih poslova u shipyardima ali da triba ić na obuku i živit vanka u Englesku ili Norvešku ;čini mi se ; a ja sam bija zbilja zainteresiran .
Međutim osim nekih vaših poštapalica u stilu : PA ZNAŠ..., PA VIDIČEMO..., PA MI ĆEMO POSLAT NJIMA VAŠ CV PA ĆEMO VIDIT ŠTA ĆE BIT..., PA VI BI TRIBALI DOĆ U ZG NA RAZGOVOR AKO VAS IZABERU........... itd. , itd. , ništa mi konkretno niste javili

A možda je sad i bolje tako jer sam se ja sam sa svojim zalaganje i trudjenjem izborija za ovu poziciju di sam sad, bez ikakvih agencija.
E da sve si lipo napisa i objasnija i za LOVU čak ali niko od vas agencija ne kaže koliko uzimate ljudima proviziju od plaće jer ne virujem da vi živite od dobrotvornog rada.

Nemojte se ljutit jer vas nisam tija ni vriđat ni omalovažavat ali mislim da je vaš interes ode samoreklamiranje i ništa drugo.
HVALA

Dragi moj tonci.persic@ ,
naravno da ste nam u bazi, jos od 20.08.2008(slobodno provjerite).
Nismo Vam nista konkretno javili u vezi toga posla, jer nije imalo sto konkretno da se javi. Odabrali su mladje ljude (ovaj puta je mladost imala prednost pred iskustvom), i niste imali strece. Takav je zivot.

Znam da postoji samo jedan nacin da promjenite misljenje, (a to bi mi bilo i osobno zadovoljstvo); a taj je da Vam pronadjemo jos bolji posao od ovoga koji imate; s kojim cete biti jos vise zadovoljni. Vase iskustvo "imam iskustva na svom poslu 10 god." vam daje dobre sanse da dobijete posao; narocito na projektima koji ce se odradjivati u brodogradilistima.

A, sto se tice reklamiranja; to mi nece biti potrebno kada (i naravno - ako)
vam uspijemo pronaci posao - jer cete nas Vi reklamirati ;-)
To je jednostavno najbolji nacin na koji se reklamiramo - nasi zadovoljni kandidati.

...i naravno da se nisam naljutio; jer Vas potpuno razumijem.
gdy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 23:56   #735
Kako

Kako sad ovo, i bubo28 i bikica, i gdy su u stvari jedna te ista osoba, i divlja ovdje po forumu, pise litanije i reklamira se a nista konkretno da dokaze da je uradio ...........
suncac1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 11:16   #736
[QUOTE=suncac1;17296217]Kako sad ovo, i bubo28 i bikica, i gdy su u stvari jedna te ista osoba, i divlja ovdje po forumu, pise litanije i reklamira se a nista konkretno da dokaze da je uradio ...........[/QUOTE

Da se razjasnimo.

Ja sam supruga covjeka koji je odradio turu u Canadi za KTMS i s tim sve sto se tice njih znam iz prve ruke.
Sve smo mi to prosli. CV i ostalu papirologiju, odlazak, iscekivanje drugog puta itd.
Ja samo govorim da su (ponavljam se) prema nama bili fer i da smo potrosili svu lovu sto je zaradio i daj Boze da bude opet.

Molim da me se ne stavlja u vrecu s ostalim ljudima jer ja imam svoju osobnost
i govorim samo u svoje ime i naravno supruga (ipak sam ja ta koja njegovu lovu trosim).
bikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 17:49   #737
ktm

kakve su informacije u vezi ktm-ovog inzenjerskog ureda u zagrebu? da li se planira siriti, da li postoje radna mjesta koja su vezana iskljucivo uz ured ili svi ti ljudi idu i na teren?
subito is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 19:39   #738
Quote:
suncac1 kaže: Pogledaj post
Kako sad ovo, i bubo28 i bikica, i gdy su u stvari jedna te ista osoba, i divlja ovdje po forumu, pise litanije i reklamira se a nista konkretno da dokaze da je uradio ...........
predpostavljam da si jedan od onih koje nije ili nije mogao zaposliti ktm , osobno znam nekoliko osoba koje su radili preko ktm a kasnije su potpisali permanent ugovor a kompanijama i danas rade za njih. moj ti je predlog a i drugima ktm nije jedina agencija svoje cv'e saljite i drugima, zna se desiti da za ktmovog klijenta tvoj cv nije dovoljno dobar, ali kod druge mozda jace agencije bi bio sasvim ok i moze se desit da krenes sa drugom agencijom napred , mislim da nema mjesta ljutnji nego se prilagodi situaciji maknes se od ktm a oni nek se kako kazes reklamiraju to je ipak njihova stvar i pravo, vazno se zaposlit a ktm ili netko treci je tu samo posrednik, moj ti je savjet ako znas svoj posao nemoj biti preiskren u svom cv, nisu to ni englezi ni ameri iako lakse dolaze do posla radi pasosa i jezika, sretno
global2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 21:24   #739
Quote:
gdy kaže: Pogledaj post
Poslao sam Vam mail.
može jedan primjerak cv-a na
[email protected] hvala
piron is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 21:41   #740
Može primjerak CV-a i za mene, evo mail... [email protected] ...

Hvala!
Lincoln is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:30.