Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.08.2014., 20:03   #5201
Ajme meni.. ovo Džihangirovo umiranje je stvarno prevršilo svu mjeru. Bukvalno navijam da već jednom umre, da ne gledam ono zaurlavanje, groktanje, znojenje.. msm, zaista. Koja patetika.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 03.08.2014., 21:56   #5202
Meni je to isto bilo grozno za slušat.

Danas bila prava poslastica na TV-u, 3 sata Sulejmana.

I čudno mi je kako nisu napravili ljetnu pauzu.
Roksolana is offline  
Old 05.08.2014., 12:05   #5203
Pogledao sam zadnje dvije epizode Skrivenog svijeta. Koliko su prijašnje epizode bile nezanimljive i dosadne, ove dvije su bile baš dobre.
__________________
Pipiii!!!
Popij Pipi is offline  
Old 25.08.2014., 10:06   #5204
Jedno pitanje - u stvarnosti su uz Bajazida umrla i njegova 4 sina. S obzirom da Huridžihan umre, hoće li on naći novu konkubinu (ili kako se već to kaže) koja će mu roditi tu djecu ili? Znam da je glupo pitanje.
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Old 25.08.2014., 17:24   #5205
EDIT: sada sam vidjela da je Rana majka sinova.
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Old 27.08.2014., 21:51   #5206
Scena s Hurrem i narodom, koje veličanje

Hurrem kod vidovnjakinje, vani narod spreman skratiti je za glavu. Ona se odvaži izaći, kad ono - svi ustuknuše pred njom, toliko je moćna da se ljudi paraliziraju kad je vide
Twotinyfrogs is offline  
Old 28.08.2014., 14:44   #5207
Odvažila se izaći pred narod jer je, kako je kasnije rekla, ona već bila mrtva. Kao, umrla je onog trena kad je čula što će joj biti sa sinovima. Nema više toga što ju može ubiti.
Da, jedna od najboljih scena iz čitave serije
Roksolana is offline  
Old 28.08.2014., 15:22   #5208
Zar nije zabranjeno ići kod vračare? Što je Suljo sad ne kazni?
Luka3 is offline  
Old 08.09.2014., 17:08   #5209
Zna neko koja se (turska) epizoda trenutno prikazuje kod nas, otprilike?
marichuy777 is offline  
Old 08.09.2014., 22:27   #5210
Danas je prikazan dio 134. epizode.
Roksolana is offline  
Old 24.09.2014., 22:37   #5211
Ljudi, dali itko zna, jel' izašao soundtrack vol. 2?
__________________
"Ima te bogomdane oči i pogled koji mogu biti štogod poželiš...tople, hladne, divlje, nježne, strastvene, podmukle...mogu te rastopiti i smrznuti...kao kalfa je rasturila..." by plitko
dr_md is offline  
Old 26.09.2014., 17:43   #5212
Dragi forumasi/poznanici pozdrav nismo se dugo citali pa sam sada prelistao zadnjih 15-tak stranica da nadoknadim propusteno, evo javljam se da malo i ja iznesem svoje dojmove. Htio sam par postova citirati i nabaciti neki odgovor ali nemam vise snage ni volje, jednostavno nemam, pustit cu Sulju neka pociva na miru. Uglavnom nakon dugo vremena sam se natjerao da odgledam seriju do kraja, nakon dugotrajnog odbijanja sto zbog manjka vremena sto zbog nekakvog razocaranja u seriju, previse je tu rastezanja radnje, crnila i opcenito nesretnih epizoda u ovoj cetvrtoj sezoni ali to je jednostavno tako moralo bit, suludo je bilo ocekivat "veselje" kao u prve dvije sezone. Ipak, kada sam vec odgledao toliko epizoda bio bi grijeh odustati od serije pred sam kraj pa sam odlucio staviti tocku na i i sve odgledati do kraja, bez preskakanja kao neki ovdje, ali nevjerujem da ste ista propustili ako ste i preskocili koju epizodu, uglavnom u tjedan dana sam odgledao zaostale epizode 127-139. Imao bi toliko toga za napisati / prokomentirati ove zavrsne epizode ali necu, osim "ode" nam Suljisa opet ce mi serija nedostajat koliko mi god s vremenom i pojedinim epizodama isla na zivce. Ipak nikad vise turske serije, jer gledati seriju u trajanju od 2h mi je s vremenom postalo prezamorno, cak bi rekao i preveliko gubljenje vremena.
Iako sam rekao da necu komentirat zadnje epizode ipak moram malo, najveci trn u oku mi je ostala kradja Huremina prstena, bojim se da mi Huremica nece imat mira na onom drugom svijetu bez njega, prokleta Nurbanu
Plus ako mi tko moze odgovorit, zasto su Sulejmanu izvadili srce?

Uglavnom hvala svima na predivnom druzenju uz ovu seriju, bilo je lijepih trenutaka, svadja, hurem/ibro/mustafa klanova, banova i kartona ali bilo je lijepo

p.s. Potrudit cu se da kroz dogledno vrijeme pogledam i Tajni Svet Velicanstvenog Stoleca, nadam se da je dokumentarac vrijedan gledanja.
tuncay is offline  
Old 26.09.2014., 18:19   #5213
Quote:
dr_md kaže: Pogledaj post
Ljudi, dali itko zna, jel' izašao soundtrack vol. 2?
Da, odavno, objavila ih je Sultanova družba na youtubeu.
Ružavjetrova is offline  
Old 26.09.2014., 20:02   #5214
Quote:
tuncay kaže: Pogledaj post
Plus ako mi tko moze odgovorit, zasto su Sulejmanu izvadili srce?
Zato jer su ga "posadili" kraj Sigeta.
__________________
Pipiii!!!
Popij Pipi is offline  
Old 28.09.2014., 20:00   #5215
Quote:
tuncay kaže: Pogledaj post
Iako sam rekao da necu komentirat zadnje epizode ipak moram malo, najveci trn u oku mi je ostala kradja Huremina prstena, bojim se da mi Huremica nece imat mira na onom drugom svijetu bez njega, prokleta Nurbanu
I meni. Nešto najbezveznije što su napravili. Taj prsten je bio simbol Huremine i Sulejmanove ljubavi, i trebao je to i ostati. Trebala je biti pokopana s njim. Ovako su ga pretvorili u simbol moći. Prsten je završio kod Selima i Nurbanu, a u najavi za ''Kosem sultaniju'' se vidi da i ona nosi taj prsten na svojoj ruci. Dakle, prsten se prenosio s jedne moćne sultanije na drugu, što govori da Hurem nije bila sa Sulejmanom zbog ljubavi, nego zbog moći i vlasti. Ja sam si to tako obrazložila
Roksolana is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:14.