Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili > Autoplin

Autoplin Kuhari, bombaši, luđaci i ubojice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.06.2014., 20:28   #61
Quote:
glembaj kaže: Pogledaj post
To je dobra vijest, jer de facto znači da se dosjedi unatoč mikrozavarivanju nisu tolko oštetili da počnu sranja tipa "Missfire", tj. da u jednom cilindru nije explodirala smjesa. Što se tiče tokarenja, mislim da se nismo razumjeli. Dosjedi su, kako je gore netko rekao, prstenovi, malo smušani na rubu, na koje nasjeda ventil. Ventil oštećuje dosjed udarajući u njega, i u mom slučaju ja sam morao dati dosjede da se tokarski obrade, tako da ventili opet lijepo nasjedaju na njih. Prvi pravi signal da ventil ne leži na dosjedu kako treba je Missfire. To je kad Check Engine počne blinkat prilično ustrajno,a izvježbano uho primijeti da motor ne radi skroz mirno. Taj nemiran rad nije jako izražen,stoga bi IMO blinkanje CE lampice trebala bit zvijezda vodilja. Kad CE zablinka, odma prebacit na benzin i trk u servisera da čekira motor. U mom slučaju, kad je CE zablinkala, morao sam obradit dosjede,ali mi nije stradao nijedan ventil. Da sam 10-15.000 km prije otišao do servisera vjerojatno bi samo preštelavao ventile,a to narafski nema veze sa tokarenjem bilo čega. Moram ovdje naglasiti da kad god sam na plinu vozim jako umjereno, u rasponu od 2000-2500 okretaja. Čim se idem utrkivat uvijek šaltam na bengu. To hoće reći da onaj tko turira auto na plinu ima dobre šanse da će siebat dosjede možda i na 30.000 prijeđenih kilometara.
Da strada dosjed a da ventilima nije ništa to sad prvi puta čujem.
Obično je obostrano oštečenje.
miroslav k is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2014., 22:36   #62
Quote:
miroslav k kaže: Pogledaj post
Da strada dosjed a da ventilima nije ništa to sad prvi puta čujem.
Obično je obostrano oštečenje.
Nemam pojma zašto. Meni je ovo drugi VSR po redu. Kod prvog VSRa sam krivo dijagnosticirao kvar (mea culpa), mislio sam da auto slabo vuče zbog injektora, dok se nije počeo trest od nemirnog rada,teško palit ujutro...itd. No, čak i u toj drami tročinki, nisam spržio puno ventila, svega 3 komada, a računaj da sam odvozio preko 90.000 km, šta oće reć da sam sa raziebanim motorom vozio 40.000 km ili više. Kod drugog VSRa sam odreagirao odma na prvi Missfire i meho je reko da ventili mogu proć i da će ih samo fino pobrusit.
Težak je život na jugu. Meštar od plina ni čut da njegova instalacija proizvodi bilo kakve probleme, u ovlaštenom servisu su više manje priučeni diletanti koji također odbijaju bilo kakvu odgovornost, i što čovjeku preostaje... nađeš nekog mehu kojeg ošacuješ da je relativno pošten i osloniš se na njega.
Ah da, bio sam i kod Pisačića, netko ga je ovdje preporučio. Ali avaj, Pisačić ne želi servisirat sistem koji imam, niti posljedice na motoru.

@beco, još mi samo treba da stavim neki materijal tvrđi od ventila,pa da sprašim sve ventile. sa ovakvom logistikom na terenu, hvala, ne bih.
__________________
Vidi Avatar u punoj veličini
glembaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2014., 23:23   #63
Najbolje da staviš sjedišta od istog materijala kao ventili pa da sve skupa mijenjaš za par dana
__________________
Nullius addictus iurare in verba magistri... In a name of science, question everything
sonata-LPG is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2014., 13:09   #64
E moj Sonata badava smo toliko toga o VSR-u napisali a da malo njih kuži o ćemu smo pričali.
VSR nije pojava koja se pojavljuje od danas do sutra,to je cijeli jedan dugotrajan proces koji se treba kontrolirati na način da se redovito kontroliraju zazori ventila (naravno na motorima na kojima se ventili podešavaju).
Ako se VSR kontrolira onda se i loše podešen plin može na vrijeme popraviti.
miroslav k is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2014., 15:56   #65
Što se tiče toyote i mazde, nakon jučerašnjeg suđenja utakmice Brazil-Hrvatska, nekako mi i nije žao što im ventili stradavaju
__________________
Nullius addictus iurare in verba magistri... In a name of science, question everything
sonata-LPG is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2014., 16:32   #66
Thumbs up

Quote:
sonata-LPG kaže: Pogledaj post
Što se tiče toyote i mazde, nakon jučerašnjeg suđenja utakmice Brazil-Hrvatska, nekako mi i nije žao što im ventili stradavaju
Malo si prestrog.Zbog jedne japanske budale ne treba zlo željeti drugim poštenim japancima.
Ali te u razmišljanju podržavam zbog lošeg suđenja na jučerašnjoj utakmici.
miroslav k is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2014., 21:48   #67
može li se izvest sljedeće i ako ne zašto ne:

1) auto je kupljen, prepisan i regan prije par dana
2) na njuški bi kupio plinsku instalaciju, atestiranu tj s papirima, računom, da se može atestirati na mom autu
3) dao bih je najpovoljnije legalno (uz račun) ugraditi u auto i vozio se na crno bez atesta do idućeg tehničkog za godinu dana (znam za posljedice ali rezervar bi bio u prostoru rezervne gume, crijevo za punjenje u prostoru otvora za tankanje goriva ispod poklopca i sat tj elektronika s desne strane volana da se ne vidi)
4) prije idućeg tehničkog bih napravio atest i tehnički istovremeno i legalizirao plinsku instalaciju

da li će papiri s računom za ugradnju s datumom od ovog mjeseca važiti i iduće godine u 6. mjesecu ili će me odjebat na tehničkom s time tj na atestu?

da li pri atestu predstavljaju papiri od bivšeg vlasnika (Računi od njegove instalacije) kakvu prepreku pri atestiranju?

hvala na bilo čemu korisnom!!
NMT is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2014., 22:12   #68
većina instalacije s drugog auta ti ne paše.
najveći problem je boca. ako odgovara tebi, onda se isplati.
zakonski si obavezan napraviti atest ali ti neće nitko ništa ako ga ne napraviš.

proces atesta traje. nakon pregleda treba oko 7 dana da stignu papiri, tak da ne možeš u istom danu napraviti tehnički i atest. još ako te odbiju, nećeš moći registrirati auto.

za račun ne znam da li bi važio.
ugradi plin, atestiraj ga, ali nemoj ga upisivati u prometnu.
to obavi iduće godine na registraciji, ako već gledaš kak uštediti jednu cestarinu.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2014., 01:24   #69
Glupost. Ako je auto registriran, atest se može odmah raditi, onih 550 kuna ide tek na slijedeću regu...
__________________
Nullius addictus iurare in verba magistri... In a name of science, question everything
sonata-LPG is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2014., 09:49   #70
Sonata je u pravu.Ako je auto registriran onda se plinska instalacija bez problema može ugraditi (naravno pod uvijetom da ti komponente odgovaraju za tvoj model motora i auta i bilo bi dobro da se o tome posavjetuješ sa instalaterom koji če ti takav plinski sustav ugrađivati).Moj savjet ti je da dobro provjeriš da li ti se stara instalacija isplati jer kad uzmeš u obzir da dosta toga mora iči novo a od starih elemenata možeš iskoristiti samo glavne komponente a i sam isparivač bi trebalo reparirati prije ugradnje, pitanje je i u kakvom su stanju plinski injektori,plovak na boci a i koliko ti vrijedi valjanost boce, a cijelu ugradnju sa novom instalacijom več možeš dobiti za cca između 5500-6000kn za četri cilindra motor.
Naknada za ugrađeni plinski sustav plača se tek kod sljedeče registracije.
Znači možeš se voziti cijelu godinu bez plačanja onih 550kn.
Račun koji dobiješ od plinoinstalatera važiti če ti kod atesta, jedino izjava servisera o ugrađenim elementima mora imati svježi datum prije atesta pa ti je to jedini rizik hoće li ti plinoinstalater na izjavi mjesto gdje piše datum ostaviti prazno ili češ morati po izjavu doči nešto prije dlaska na atest.
Kako I Wonder kaže barem tjedan dana prije isteka registracije moraš obaviti atest jer se papiri čekaju par dana.
miroslav k is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2014., 15:29   #71
jbg polovna instalacija je 1000-2000kn.
naravno da ću se prije kupnje posavjetovat sa plinoinstalaterom mogu li tu instalaciju ugraditi, tj otići ću do njega i pitati koje bi išle, pa ako mi može dati listu ili neke odrednice, takve ću tražit, pa ako nađem, odnijet mu oglas da vidi jel to to, ako je kupit i ugradit.

nije mi hitno, ali to bih svakako prije iduće rege ugradio i atestirao.

daewoo lanos 1.5 2000g.
NMT is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2014., 22:04   #72
Quote:
NMT kaže: Pogledaj post
jbg polovna instalacija je 1000-2000kn.
naravno da ću se prije kupnje posavjetovat sa plinoinstalaterom mogu li tu instalaciju ugraditi, tj otići ću do njega i pitati koje bi išle, pa ako mi može dati listu ili neke odrednice, takve ću tražit, pa ako nađem, odnijet mu oglas da vidi jel to to, ako je kupit i ugradit.

nije mi hitno, ali to bih svakako prije iduće rege ugradio i atestirao.

daewoo lanos 1.5 2000g.
Očito ne razumiješ problematiku stare plinske instalacije.
Kod ugradnje u drugi auto obavezno se mora ugraditi nova bakrena cijev (dovod plina),nova vodena crijeva i plinska crijeva jer su sva kruta i mogučnost propuštanja bilo antifriza ili plina je velika,nove sve šelne itd. itd.
Obavezno idu svi filteri novi tekuče i plinske faze,isparivač se mora reparirati (izmijeniti membrane a to isto košta određene novce).
Pitanje je i ispravnosti plinskog uljevka za točenje plina.
Konačno sve te radnje oko repariranja isparivača su višak radnji kod ugradnje što se isto tako treba naplatiti kao i servisiranje plinskog ventila (izmjena filtera tekuče faze).
Kada ti serviser sve to pobroji onda na cijenu polovne instalacije od 1000-2000 kn pripiše sve ovo što sam naveo skoro da ti dođe kao da si ugradio novu instalaciju.A kada več sve to i ugradi ako još i plinski injektor koji ne valja onda si tek napravio posao.Ja se osobno za parsto kuna razlike ne bih zezao sa starom instalacijom već bih se opredijelio za nove komponente plinskog sustava i kemijao sa starom instalacijom sa kojom nisi siguran da če nakon ugradnje sve raditi kako treba.
Mogu razumjeti takvu mogučnost ako več imaš u vlasništvu provjerenu staru plinsku instalaciju pa je samo preseliš na drugi svoj auto ali kupiti preko oglasa staru plinsku instalaciju pa je ugrađivati na drugi auto a moraš je još i platiti i kompletirati vrlo lako ti se može dogoditi da te ispadne skuplje nego da si ugradio posve novu instalaciju.
Ako več i nemaš novaca ugradi plin na kredit i to novu instalaciju sa garancijom i vozi se bez brige bez uložene i jedne kune kod ugradnje.
miroslav k is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2014., 16:31   #73
1500kn instalacija i 1500kn ugradnja.

gledam sad aute po oglasnicima s plinom a da su isto daewoo lanosi pa ako nađem kakvog koji bi prodao instalaciju, budem uzeo.
NMT is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2014., 13:23   #74
Quote:
NMT kaže: Pogledaj post
1500kn instalacija i 1500kn ugradnja.

gledam sad aute po oglasnicima s plinom a da su isto daewoo lanosi pa ako nađem kakvog koji bi prodao instalaciju, budem uzeo.
1500 kn stara instalacija +sve što sam naveo da treba novo jer to nečeš kupiti sa starom instalacijom + ugradnja 1500 kn = ?????????? u odnosu na novu instalaciju.
miroslav k is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2014., 13:56   #75
Ne znam kako se to plin ne isplati ako ga ljudi žele ugraditi i u aute za koje sami tvrde da vrijede 100kn?

Glede rabljene instalacije, slažem se s Miroslavom. Ako ništa drugo, treba uzeti još barem novi rail injektora za 400-500kn. Bolje je uzeti poljaka za 5000kn na rate pa ga plaćati godinu dana razlikom u cijeni goriva.
__________________
Nullius addictus iurare in verba magistri... In a name of science, question everything
sonata-LPG is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2014., 17:47   #76
Quote:
sonata-LPG kaže: Pogledaj post
Ne znam kako se to plin ne isplati ako ga ljudi žele ugraditi i u aute za koje sami tvrde da vrijede 100kn?

Glede rabljene instalacije, slažem se s Miroslavom. Ako ništa drugo, treba uzeti još barem novi rail injektora za 400-500kn. Bolje je uzeti poljaka za 5000kn na rate pa ga plaćati godinu dana razlikom u cijeni goriva.
Ma potpuno si u pravu.
Kod rabljene instalacije ima skrivenih troškova da boli glava a oni se ne mogu odmah vidjeti već kada se takva instalacija ugradi pa kad to sve skupa ne radi kako treba , e onda je prekasno i u večini slučajeva skuplje nego da je ugrađeno sve novo.
miroslav k is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2014., 13:20   #77
Jel mi može netko reći koliko Ford Focus 2010 godiste 1.6 motor sa 115KS troši plina?

Nudi mi se prilika kupnje istog vozila sa ugrtađenim plinom u ovlaštenom servisu gdje auto zadrzava jos 2 god jamstva, sa 80.000km pređenih, i ima plin? - pa ne bih htio da me gazda prevesla?
__________________
...kad si sretan, lupi dlanom ti o dlan...
manchesterff is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2014., 13:42   #78
Quote:
manchesterff kaže: Pogledaj post
Jel mi može netko reći koliko Ford Focus 2010 godiste 1.6 motor sa 115KS troši plina?

Nudi mi se prilika kupnje istog vozila sa ugrtađenim plinom u ovlaštenom servisu gdje auto zadrzava jos 2 god jamstva, sa 80.000km pređenih, i ima plin? - pa ne bih htio da me gazda prevesla?
Oko 15-20% više nek benzina
Sime23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2014., 15:46   #79
Moj i30 2008g 1.6/115KS troši od 9.5 - 10l plina gradsko/međugradske vožnje Kaštela - Split, pa bi valjda i taj Focus trebao tu negdje trošiti
pskaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2014., 00:23   #80
Otprilike ovako:

http://www.spritmonitor.de/de/uebers...=1&powerunit=2
dragomago is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:24.