Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Kupovanje na internetu

Kupovanje na internetu Shopping iz fotelje

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.10.2017., 17:48   #1821
Na Paypalu ti je 180 dana, piše ti u onom e-mailu potvrde koji dobiješ od Paypala kada izvršiš transakciju..
Ico_Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 17:58   #1822
Quote:
Ico_Zg kaže: Pogledaj post
Na Paypalu ti je 180 dana, piše ti u onom e-mailu potvrde koji dobiješ od Paypala kada izvršiš transakciju..

Hvala
bezzbeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 14:10   #1823
Imam još jedno pitanje, ne znam što odgovoriti prodavaču sa ebay,

45 dana kako nisam dobila pošiljku ističe mi sutra i tada ja mogu pokrenuti case... U dopisivanju sa pošiljateljem tražim da se dogovorimo da mi vrati novac a ako mi ikad stigne pošiljka da ću mu ja vratiti novac ...ALI

On od mene traži da pričekam još pet dana a ako mi ne stigne u tom roku da će mi povrat onda isplatiti?????

Da li da čekam ili ne, koji su rokovi da se mogu žaliti ebay-u???

Evo njegovog maila meni
hi,dear friend,
so sorry for the delay shipping,but we did send the item to you,
maybe it was just delayed in the mail or on the way by unknown reason,
could you be kind to wait for 5days?if you still do not get it at that time,pls let me know in time,then i will refund for you right away,ok?
regards.
bezzbeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 20:38   #1824
Što si na kraju napravila? Je li stigla pošiljka?

Meni se desili isto. Naime 2.11. je bio krajnji rok da mi stigne pošiljka i nije došla. Preko ebaya sam kontaktirala prodavača i rekla da nije stiglo i da želim da mi pošalje čim prije.
Ovo su mi odgovorili:
The seller has responded to you and offered another solution to solve this issue.

Seller's message:
"Hi, dear customer Thanks for your message. We are so sorry for the shipping. Normally it should be arrived, we sent the parcel to you in 24hours after you placed the order Could you check it at your local post office or ask your neighbors first? If you still don’t receive, pls contact us. we will refund or resend for you Waiting for your reply. Best regards. "

If you're satisfied with this solution, you can let the seller know by sending a message in the Resolution Center. If you don't want to accept this offer, we encourage you to send the seller a message with solution that you'd be happy with.

Ne znam na koji način bi ja trebala kontaktirati lokalni poštanski ured? Da ih samo nazovem i pitam je li za mene bila kakva pošiljka koju mi nisu dostavili?
U svakom slučaju želim tu pošiljku i javiti ću prodavaču da mi pošalje drugu.
sandra555 is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 20:50   #1825
Reci mu da si kontaktirala i postare i susjede i nema nis i zelis povrat novca i puno zahvaljujes.

Ma to ti je spranca. Malo da dobije na vremenu. Jednom dobila identicno i jos mi je pozdravio familiju.

Povrat novca pa ponovno naruci.
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 15:44   #1826
Sta da radim?
Jucer kupim nesto za 23$ i danas dobijem mail da predmet vise ne postoji ,gledam na pay pal uzet mi je novac
Nije mi se tako sta jos desilo
Old 14.11.2017., 15:46   #1827
Kontaktiraj sellera prvo pa vidi sta kaze

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
kos24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 19:38   #1828
Quote:
kos24 kaže: Pogledaj post
Kontaktiraj sellera prvo pa vidi sta kaze

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
Kontaktirala sam odmah sellera i sad mi pise Vasa se poruka nije isporucila jer se adresa ne moze pronaci
Ne kuzim nista
kako sad doci do njega da mi vrati novac? 160kn nije bas malo
Old 15.11.2017., 03:30   #1829
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
Kontaktirala sam odmah sellera i sad mi pise Vasa se poruka nije isporucila jer se adresa ne moze pronaci
Ne kuzim nista
kako sad doci do njega da mi vrati novac? 160kn nije bas malo
Di ti to pise?

Ako nemas druge opcije, trazi refund ili pokreni dispute na paypalu.
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 08:45   #1830
Quote:
Anonimi kaže: Pogledaj post
Di ti to pise?

Ako nemas druge opcije, trazi refund ili pokreni dispute na paypalu.
Na mail mi doslo

Kako da to pokrenem ne kuzim se u to nisam do sad to radila?
Old 15.11.2017., 12:52   #1831
Otvori paypal i pogledaj tu transakciju, trebalo bi pisat refund ili tako nesto. Logicno je u svakom slucaju, a smijes i googlat
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 14:39   #1832
Quote:
Anonimi kaže: Pogledaj post
Otvori paypal i pogledaj tu transakciju, trebalo bi pisat refund ili tako nesto. Logicno je u svakom slucaju, a smijes i googlat
pogledala sam na paypal i naplaceno mi je 23$ nisu mi vratili.sta sad dalje radit?
Poslala danas opet poruku pa cekam odg.ako ga uopce ni dobijem
Old 15.11.2017., 14:59   #1833
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
pogledala sam na paypal i naplaceno mi je 23$ nisu mi vratili.sta sad dalje radit?
Poslala danas opet poruku pa cekam odg.ako ga uopce ni dobijem
Kome saljes te poruke, seleru??? Zaboravi. Da je htio vratio bi odmah.

Odi npr. ovim putem https://resolutioncenter.ebay.com
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 15:48   #1834
Odmah mi odgovorio seller na poruku zacudila se i sad gledam vracen mi novac preko paypala
ajde hvala bogu ipak 160kn nije za bacit
Old Danas, 19:22   #1835
Danas mi je došao ovaj e-mail. Trebam li biti zabrinuta?http://uploads.tapatalk-cdn.com/201...2432ae4a79.jpg

Poslano sa mog 6039Y koristeći Tapatalk
Silence. is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 19:39   #1836
Idi direktno na eBay - ne na link iz maila ako su ga stavili - pa ćeš vidjeti što se događa.
Duba is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 19:50   #1837
Otišla sam, što bih trebala vidjeti?

Poslano sa mog 6039Y koristeći Tapatalk
Silence. is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 20:01   #1838
Ulogiraj se, idi u svoj profil i promijeni šifru. Uključi i duplu verifikaciju šifrom na mobitel.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 20:16   #1839
E a kad se sjetim omiljenih prevara koje likovi imaju. Prodajes recimo ploču, prodas ju u Mint kondiciji, lik navodno nije zadovoljan i hoce ju vratit i trazi refund, ali vrati plocu isto izdanje ali u G+ kondiciji, pa si ti misli.

Ili, jednom kad sam pak bio kupac; Kupim od jednog talijana jednu plocu koja treba biti near mint kondicija, nije bila. Bila je vg kondicija, zaci puno losija i nije imala label na A strani, to je kad imate samu plocu u rukama ona etiketa u sredini. Kazem ja to liku, a lik doslovno kaze da sam lazov. Da to nije ploca koju je poslao. Ok, posto je like poslao plocu ne preporuceno, ja otvorim case na paypal i kazem da nisam dobio paket, paypal mi to refundirao a ploca ostala kod mene.

Da sam rekao paypal-u da sam dobio plocu, ali da nije ta kondicija, oni bi rekli da ju moram vratiti, a lik bi im rekao da to nije ploca koju je poslao (znaci lik laze), ja bi ostao bez para i sa tom sjebanom plocom. Ili bi mi mozda paypal refundirao. Ali ovako sam svjesno prevario lika koji je htio prevariti mene. Nije se samnom lako zajebavati. Ispekao sam ja zanat kako se radi.

Lik je meni rekao kad sam mu se zalio, doslovno rjecnikom da nisam normalan, da ce on pisati paypal-u da ima dobar feedback itd... Sta im je napisao je ne znam ali me napadao i preko feedbacka bolesnik. Zato mi je pukao film i reko, sad cu ja tebe prevarit.

Znaci svjesno te vara i pravi te ludjakom. Zaboravio sam koji je grad lik ali je sjever Italije gore skroz. Napisao sam mu negativni feedback na discogs a on je uspio taj negatvni feedback izbrisati, tko zna sta je nalagao discogsu. Meni je nabio negativni feeback ali sam ja trazio i objasnio discogsu pa su maknuli taj feedback. Hocu van reci kakve sve gamadi ima. ALI prevariti prevaranta je neopisiv mentalni orgazam.

Lik je na kraju dobio refund od paypal kao i ja.
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:19.