Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2017., 20:00   #881
Bender nastavi li ovako za negdi dvi sezone ocekujen jako ozbiljnog igraca od njega. Za obranu ce bit odlican , jos da popravi ofenzivni skillset bit ce to vrh.

Poslano sa mog HUAWEI SCL-L21 koristeći Tapatalk
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 21:21   #882

Samo se nadamo da nije i posljednja
Sonics07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 22:57   #883
Quote:
Dream2 kaže: Pogledaj post
Mario mislim da je bolji igrać nego lani i mora tražit novi klub (nek ode kod Divca dat će mu bar 20 min. i nek nastavi radit).
Teško jer izgleda grozno nesigurno, a trejd kod Divca koji ima igrača na izvoz na njegovoj poziciji hm...
Old 14.11.2017., 23:13   #884
Najbolje bi mu legao trade u Netse, Pelicanse, Clipperse ili Wizardse.
Old 15.11.2017., 01:40   #885
inace dns je duke-michigan state ..potencijalni top 5 pickovi na terenu
Old 15.11.2017., 01:44   #886
Quote:
Ace Ventura kaže: Pogledaj post
Teško jer izgleda grozno nesigurno, a trejd kod Divca koji ima igrača na izvoz na njegovoj poziciji hm...
Kako Joerger užasno raspoređuje minutažu imao bi 20 minuta tamo
Quote:
Dream2 kaže: Pogledaj post
Bit će Bender dobar, jako dobar ,neka još malo ojaća da se može gurat ramenima pod košem i sky is the limit ! Šta se tiće otkazivaća jbg. treba imat i malo sriće npr.šta to Bogut donosi lakersima u 5 do 10 min na parketu a da Zubac nemože dat (a s druge strane trpe jednog Ingrama i Balla ),Žiža nije ima sriće trade jbg.(u Bostonu bi bar nešto i odigra),Mario mislim da je bolji igrać nego lani i mora tražit novi klub (nek ode kod Divca dat će mu bar 20 min. i nek nastavi radit).
Pa nije baš "jednog" Ingrama i Balla s obzirom da su obojica tri klase iznad Zupca po talentu.
Old 15.11.2017., 02:13   #887
Quote:
grandmama kaže: Pogledaj post
inace dns je duke-michigan state ..potencijalni top 5 pickovi na terenu
na koje igrače treba obratit pažnju?
marsovacc is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 02:46   #888
marvin bagley prije svega..uz aytona glavni konkurent doncicu za top pick + miles bridges s druge strane
Old 15.11.2017., 10:50   #889
Tu je i Michael Porter, mislim da je on po vecini bio prvi pick. Koliko ovako povrsno pratim, mislim da je top 4 Porter, Bagley, Ayton, Doncic, redoslijed ovisi tko bira itd

Boston rutinski sve rjesaava
Old 15.11.2017., 11:06   #890
Ako Bridges nadogradi šut, mogao bi fino nadmašiti identičnog Spartana. Jer je nenormalno jak, a ima bolju koordinaciju i tehniku pri ulazu. A i eksplozivniji je naocigled. Problem mu je i dalje šut iz driblinga. Možda i najveća boljka je relativno mala visina, kao i raspon ruku. No ima odličan osjećaj za skok i nemreš ga pomaknuti sa mjesta,plus odraz je također tu.

Bit će franšizni igrac, book it
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 11:28   #891
nisam neki fan portera mislim fino to sve izgleda na papiru al ono..ne djeluje mi fluidno jednostavno (kao losija verzija tatuma mi je ) ..ocekujem da ce ayton na kraju bit prvi pick, frajer izgleda ko second coming davida robinsona fizicki a i nije panj bas ( ima solidan skok šut i lijepo dodaje iz posta kolko sam ga gledao dosad)

meni se isto sviđa bridges makar je i on neki hibrid 3-4 ko i porter..frajer ima dinamit u nogama (mogu ga vidit ko neki draymond remix posebno ako šut još popravi što vjerujem da oće)
Old 15.11.2017., 11:40   #892
Quote:
feenian kaže: Pogledaj post
Ako Bridges nadogradi šut, mogao bi fino nadmašiti identičnog Spartana. Jer je nenormalno jak, a ima bolju koordinaciju i tehniku pri ulazu. A i eksplozivniji je naocigled. Problem mu je i dalje šut iz driblinga. Možda i najveća boljka je relativno mala visina, kao i raspon ruku. No ima odličan osjećaj za skok i nemreš ga pomaknuti sa mjesta,plus odraz je također tu.

Bit će franšizni igrac, book it
Uvijek ista priča s igračima koji nemaju šut. Nisam ovog gledao, ali sudeći prema prijašnjim igračima o kojim se to pričali ili se priča, neće razvit šut.
Jednom ciglar --> uvijek ciglar. I za šut treba imati talent, neki jednostavno nemaju tu mekanu ruku i ne mogu biti dobri šuteri(LeBron, Westbrook...). A i ne bi bilo pošteno da imaju dobar šut, mislim na šta bi to ličilo.
Isto tako mogu odmah reći da Simmons i Giannis nikad neće imati dobar šut, dovest će ga možda na razinu da mognu puknut tricu kad su sami na njoj da im čuvari ne stoje predaleko i to je to.
Shingeki94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 12:02   #893
Quote:
Shingeki94 kaže: Pogledaj post
Uvijek ista priča s igračima koji nemaju šut. Nisam ovog gledao, ali sudeći prema prijašnjim igračima o kojim se to pričali ili se priča, neće razvit šut.
Jednom ciglar --> uvijek ciglar. I za šut treba imati talent, neki jednostavno nemaju tu mekanu ruku i ne mogu biti dobri šuteri(LeBron, Westbrook...). A i ne bi bilo pošteno da imaju dobar šut, mislim na šta bi to ličilo.
Isto tako mogu odmah reći da Simmons i Giannis nikad neće imati dobar šut, dovest će ga možda na razinu da mognu puknut tricu kad su sami na njoj da im čuvari ne stoje predaleko i to je to.
Kawhi Leonard
Tyreke Evans
Wesley Matthews
Bradley Beal
Trevor Ariza
Danny Green (taj u ABA-i nije mogao)

i naravno Džej..

Mislim nek nadopuni netko, ne da mi se kopati sada po netu, čuzda bi se našla. I ograda jedna za stat paddere i ostale analitične likove. Ne uzimajte suhu statistiku, kurca ne govori. Pogotovo college..

Btw lik nije ciglar. Ja govorim o tome da pogadja u serijama sa čovjekom na sebi. Jer će onda lakoćom i probijati obrambene. Vec sad mu se svakako nemres maknuti metar jer ce ti strpati bez beda
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 12:20   #894
gledao sam Aytona malo i braćo moja mila.
Taj bi nam sjeo ko kec na desetku.
Old 15.11.2017., 12:32   #895
Šta je s Noelom? U zadnje 4 utakmice ukupno 10 minuta. Jučer je igrao nešto malo i ostao bez ikakvog učinka.
Nosce te Ipsum is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 13:01   #896
Quote:
Pierce34 kaže: Pogledaj post
gledao sam Aytona malo i braćo moja mila.
Taj bi nam sjeo ko kec na desetku.
Ovo je i meni palo napamet. Sta sam gledao po jubitu on mi je fantastican. Obozavam Embiida ali ovaj je po meni jos bolji prospect. Bolji suter je na collegu i pametnije igra, nema tu nepotrebnog vodjenja, igra i u postu ali je opasan iz tog mid rangea. Slobodna takodjer izgledaju dobro, znaci nema prepreke kad dodje u NBA da moze pogoditi tu tricu iz pick and popa. A kao atleta je jos jaci od Embiida, bas kao Robinson

Ovo nebi bilo fer Tatum-Brown-Ayton a najstariji ima 21-22 godine. Tesko da ce ga dobiti, ali tko god ga dobije pogodit ce na lotu, barem sta sam gledao isjecke ove dvije utakmice koje je odigrao.
Old 15.11.2017., 13:12   #897
Nemojte zaboravit Mo Bambu. Lik nije jak kao Ayton, ali ima range i jako duge ruke.
Klasa 2017. je očito bila prepuna odličnih talenata, a ova 2018. će također izbaciti odličnih igrača. Porter, Bagley, Dončić, Ayton i Bamba. A uvijek netko još izroni.
Vidjet ćete da će Dallas imati sreće, dobit prvi pick i odabrati najboljeg. Ta franšiza ima njuha oduvijek.
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 15:08   #898
Quote:
Winter Snake kaže: Pogledaj post
Nemojte zaboravit Mo Bambu.
Da da. Samo Mo. Gobert 2.0
Old 15.11.2017., 15:10   #899
Bamba može biti Gobert koji zapravo može nešto i pogoditi

e: vidin da me IdiMi preduhitrija
dplazin2 is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 15:29   #900
Veliki smo umovi
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:29.