Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.05.2016., 12:57   #61
Quote:
Sri kaže: Pogledaj post
hvala vam curke,
puno toga još moram pregrmjeti, ali, istina, puno toga je i iza mene, tumor su odstranili, i fala Bogu, kuc kuc, sve je čisto, i želim tako i razmišljati, da ga više nema i neće se vratiti, a to s mužem... ne znam.... čovjek se prestrašio obaveza, jer ja sam uvijek bila samostalna, jaka, puna duha.... ali kad sam sada bila slaba, on se nije snašao u toj ulozi, jest neko vrijeme, ali nije mogao dugo izdržati, jednom mi je rekao.. pa ne mogu ja zaustaviti svoj život zbog tebe (kad sam mu se požalila da mi treba malo više pomoći).... i tako, on nije mogao zaustaviti svoj život zbog mene kad mi je bilo najpotrebnije, a što reći.......
Što ti misliš o tome ? To je jedino važno i jedino važno za tvoju budućnost. Što misliš o tome da si u poziciji majke kćeri koja je u toj bolesti to doživjela od muža. U poziciji neke prijateljice koja je to doživjela.
Da te ostavi kada si najranjivija, najkrhkija i to tako preko noći sa odurnim i sebičnim riječima.
To je bitno.
Znaš kaj ? Ja ne bih bila toliko tužna koliko ljuta. Zašto sebi ne dopuštaš ljutnju ? Zapravo bi trebala biti ljuta na njega. Znaš kaj je depresija ? Ljutnja i bol koju ne usmjeravaju ljudi van nego prema sebi.
Gutanje želja i potreba svoje duše, ignoriranje života kakav duša želi, spoznaja kakve želi duša usvojiti.

Dopusti si zato biti ljuta.
Kada postaviš sve to na zdrave temelje vidjeti ćeš da ti je napravio uslugu.
Kad vidiš toga jadnika na način na koji ga recimo ja vidim... otkriti ćeš da ti nisi samo udana žena, nečija žena, da nisi sama ali da si zapravo možda u braku bila sama.
Biti ćeš zahvalna da tek sad imaš šansu upoznati i ostarjeti uz kvalitetnu i plemenitu osobu koja zna voljeti. Nekoga veselog, plemenitog, nesebičnog, pozitivnog i šarmantnog muškarca a ne frižidera.
Da ti daje sebe, da te pazi, mazi i kuha ti špagete.
Evo reći ću kaj ja mislim o tvome "suprugu".
To je ljigavi slabić, dvoličan egoist i beskarakterna uš koja se ne zaslužuje zvati čovjekom. Osuđujuće ?
Da, jer je istina.
Ali nebitan je on, bitno da ga više nema i da te ne iscrpljuje , da ne moraš stalno vući za takvog čovjeka i trošiti sebe.
U kratko vrijeme suočila si se sa dva udarca, teškom bolesti i razvodom. Nije to lako. Znaš ima jedna teorija da ljudi se razbole teško da bi konačno obratili pozornost na sebe, naučili voljeti sebe. Ovo mi se sviđa. Žena je preživjela karcinom i zna o čemu priča.
https://youtu.be/GjqZxRuA4m0

Uči voljeti sebe. Nije to lak ali je beskrajno divan posao.
Savjet ?
Svaki dan se obuci i šetaj po suncu.
Svaki dan se istuširaj i malo zapleši ili zapjevaj po kući.
Svaki dan pročitaj malo viceva, šala i porazgovaraj sa dobrim ljudima ali ne o depri i njemu.
Bedasti savjeti ali pomažu.
Svaki dan napravi jednu malu stvar za sebe koja će te naučiti kako sebe voljeti.
A on ? Hvala Bogu da si se takve ljige riješila. Zamisli da si baš cijeli život potrošila na takvu nulu od čovjeka. Ošo parazit, maši zastavom sreće.
Sad se brini o sebi. Ne moraš veselo pjevati ali malo pomalo se diži.
Svi koji su nas izdali, razočarali, odbacili , omalovažili, prezreli, koji su nam na naše dobro uzvratili loše ili sebično... paaaa spori su Božji mlinovi ali sitno, sitno melju rekla bi moja suseda.
Sada se samo koncentriraj na sebe i radi na sebi. Iznutra i izvana. Bitno da si ozdravila i ne ugrožavaj zdravlje pomažući depresiji.
Sunčan je dan, obuci se, prošetaj, slušaj pozitivnu glazbu i ne daj se Floki
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2016., 14:49   #62
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Što ti misliš o tome ? To je jedino važno i jedino važno za tvoju budućnost. Što misliš o tome da si u poziciji majke kćeri koja je u toj bolesti to doživjela od muža. U poziciji neke prijateljice koja je to doživjela.
Da te ostavi kada si najranjivija, najkrhkija i to tako preko noći sa odurnim i sebičnim riječima.
To je bitno.
Znaš kaj ? Ja ne bih bila toliko tužna koliko ljuta. Zašto sebi ne dopuštaš ljutnju ? Zapravo bi trebala biti ljuta na njega. Znaš kaj je depresija ? Ljutnja i bol koju ne usmjeravaju ljudi van nego prema sebi.
Gutanje želja i potreba svoje duše, ignoriranje života kakav duša želi, spoznaja kakve želi duša usvojiti.

Dopusti si zato biti ljuta.
Kada postaviš sve to na zdrave temelje vidjeti ćeš da ti je napravio uslugu.
Kad vidiš toga jadnika na način na koji ga recimo ja vidim... otkriti ćeš da ti nisi samo udana žena, nečija žena, da nisi sama ali da si zapravo možda u braku bila sama.
Biti ćeš zahvalna da tek sad imaš šansu upoznati i ostarjeti uz kvalitetnu i plemenitu osobu koja zna voljeti. Nekoga veselog, plemenitog, nesebičnog, pozitivnog i šarmantnog muškarca a ne frižidera.
Da ti daje sebe, da te pazi, mazi i kuha ti špagete.
Evo reći ću kaj ja mislim o tvome "suprugu".
To je ljigavi slabić, dvoličan egoist i beskarakterna uš koja se ne zaslužuje zvati čovjekom. Osuđujuće ?
Da, jer je istina.
Ali nebitan je on, bitno da ga više nema i da te ne iscrpljuje , da ne moraš stalno vući za takvog čovjeka i trošiti sebe.
U kratko vrijeme suočila si se sa dva udarca, teškom bolesti i razvodom. Nije to lako. Znaš ima jedna teorija da ljudi se razbole teško da bi konačno obratili pozornost na sebe, naučili voljeti sebe. Ovo mi se sviđa. Žena je preživjela karcinom i zna o čemu priča.
https://youtu.be/GjqZxRuA4m0

Uči voljeti sebe. Nije to lak ali je beskrajno divan posao.
Savjet ?
Svaki dan se obuci i šetaj po suncu.
Svaki dan se istuširaj i malo zapleši ili zapjevaj po kući.
Svaki dan pročitaj malo viceva, šala i porazgovaraj sa dobrim ljudima ali ne o depri i njemu.
Bedasti savjeti ali pomažu.
Svaki dan napravi jednu malu stvar za sebe koja će te naučiti kako sebe voljeti.
A on ? Hvala Bogu da si se takve ljige riješila. Zamisli da si baš cijeli život potrošila na takvu nulu od čovjeka. Ošo parazit, maši zastavom sreće.
Sad se brini o sebi. Ne moraš veselo pjevati ali malo pomalo se diži.
Svi koji su nas izdali, razočarali, odbacili , omalovažili, prezreli, koji su nam na naše dobro uzvratili loše ili sebično... paaaa spori su Božji mlinovi ali sitno, sitno melju rekla bi moja suseda.
Sada se samo koncentriraj na sebe i radi na sebi. Iznutra i izvana. Bitno da si ozdravila i ne ugrožavaj zdravlje pomažući depresiji.
Sunčan je dan, obuci se, prošetaj, slušaj pozitivnu glazbu i ne daj se Floki
hvala ti puno na tim riječima, ja još nisam svjesna kakva je on beskarakterna nula, i kako je to na stvarno ljigav način napravio kada sam bila najranjivija... pere me anksioznost.... i još mi neki žele nabaciti osjećaj krivnje da sam ja ovakva ili onakva... ma marš... i opravdavaju ga, pa bio je uz tebe kad je bilo najteže, ali eto otišao kad si se malo oporavila, ma baš mu hvala....spomenik mu treba dignuti...

Zadnje uređivanje Sri : 27.05.2016. at 15:38.
Sri is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2016., 15:15   #63
Quote:
Sri kaže: Pogledaj post
što se tiče obitelji, imam mamu i brata, sestru ne računam, ona nije uz mene otkad sam se razboljela, no dobro, to je druga priča, imam par prijatelja, jednog stalnog, kojeg trenutno "davim" ali on tolerira, da nema njega, ne znam kako bi preživjela.. jel me već jednom netko tako iznevjerio? jest, da, davno prije dvadeset i nešto godina zaručnik me ostavio zbog druge... dugo mi je trebalo da se oporavim.... zatim, smrt oca, to smatram isto ostavljanjem jer sam bila jako vezana za njega, a ovo s bivšim mužem, e to je završni udarac...
Ti trebaš stručnu osobu da te provede kroz ovo žalovanje jer imaš teške rane koje nosiš sa sobom. Nije to lako i trebaš s nekim pričati o svojim osjećajima..
Moraš vjerovati da će sve proći i nadati se dobrome. Pokušati preživjeti dan po dan..ne razmišljati o prošlosti ni budućnosti...
Ne očekuj od drugih da te razumiju, jer ljudi ne shvaćaju tuđu bol i depresiju, ako si zdrava misle da te možeš trznuti, ali ti trebaš razumjeti i zagrliti sebe, imaš pravo i na ljutnju, tugu, suze, pusti druge, drugi ti to kažu reda radi da nešto kažu a tebi treba razumjevanje i zagrljaj...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2016., 15:30   #64
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Ti trebaš stručnu osobu da te provede kroz ovo žalovanje jer imaš teške rane koje nosiš sa sobom. Nije to lako i trebaš s nekim pričati o svojim osjećajima..
Moraš vjerovati da će sve proći i nadati se dobrome. Pokušati preživjeti dan po dan..ne razmišljati o prošlosti ni budućnosti...
Ne očekuj od drugih da te razumiju, jer ljudi ne shvaćaju tuđu bol i depresiju, ako si zdrava misle da te možeš trznuti, ali ti trebaš razumjeti i zagrliti sebe, imaš pravo i na ljutnju, tugu, suze, pusti druge, drugi ti to kažu reda radi da nešto kažu a tebi treba razumjevanje i zagrljaj...
da, u pravu si, jedva čekam da idem ovom dr na rebro jer ova moja psihijatricaq ko da ne shvaća ozbiljnost situacije u kojoj se nalazim.. evo sada me bila ulovila kriza, nisam mogla ni raditi, morala sam popiti tablete za smirenje....
Sri is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2016., 16:07   #65
A za cim ti najvise zalis sad? Sta je bilo stvarno vrijedno u tom odnosu sto ti je izgubljeno?
__________________
Pakao, to su drugi.
JustForFun is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2016., 17:40   #66
Quote:
JustForFun kaže: Pogledaj post
A za cim ti najvise zalis sad? Sta je bilo stvarno vrijedno u tom odnosu sto ti je izgubljeno?
to što nemam nekoga uz sebe, a i voljela sam ga, i na žalost još uvijek volim, nedostaje mi taj osjećaj..., kako nakon svega što mi je učinio, ne mogu to razumski objasniti...
Sri is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2016., 17:52   #67
Razumijem, ali ako pogledaš, šta znači "netko uz tebe"
jeli vam odnos bio kvalitetan, jesi li doista dobivala sve od njega ili masu toga što ti treba ili je u fokusu "netko uz mene", čisto da nisam sama
malo pokušaj to dublje sagledat, koliko ti je doista bilo važno da nisi sama, šta si sve bila spremna "prodat" za to, a čini mi se puno toga, stječem dojam da u tom braku nije bilo puno prostora za tebe, da je on imao centralno mjesto, kao neki kralj, i sve je bilo super dok si ti mogla gotivit sa financijama i drugim resursima?
jesam li u pravu?
kad je tebi trebala podrška, on je vrlo brzo počeo potezat ručnu?
tako sam ja shvatila
__________________
Pakao, to su drugi.
JustForFun is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2016., 18:08   #68
Quote:
JustForFun kaže: Pogledaj post
Razumijem, ali ako pogledaš, šta znači "netko uz tebe"
jeli vam odnos bio kvalitetan, jesi li doista dobivala sve od njega ili masu toga što ti treba ili je u fokusu "netko uz mene", čisto da nisam sama
malo pokušaj to dublje sagledat, koliko ti je doista bilo važno da nisi sama, šta si sve bila spremna "prodat" za to, a čini mi se puno toga, stječem dojam da u tom braku nije bilo puno prostora za tebe, da je on imao centralno mjesto, kao neki kralj, i sve je bilo super dok si ti mogla gotivit sa financijama i drugim resursima?
jesam li u pravu?
kad je tebi trebala podrška, on je vrlo brzo počeo potezat ručnu?
tako sam ja shvatila
da, potpuno si u pravu, sve je bilo kako-tako ok dok ja nisam imala zahtjeva, ali tijekom cijelog braka on je uvijek nešto bio nezadovoljan, pa bi, pa ne bi... i tako me godinama mrcvario... ne znam kakvu je on ženu zamišljao, ali što god bih napravila, nije bilo dovoljno dobro... stalno je bio nezadovoljan, pa bi imao periode da je sve ok, pa opet nezadovoljstvo... ja sam stalno plesala na rubu, kad sam se razboljela, ne mogu reći, bio je tada nekoliko mjeseci uz mene, i ja sam pomislila, ajd možda ga je bolest uozbiljila, možda sad napokon zna što želi, i cijelo vrijeme mi je govorio kako želi spasiti brak, i onda bum-- preko noći dođe s odlukom- evo odlučio sam --- rastava---- ja doživjela šok, opet završila u bolnici, primarna boleast mi se pogoršala, i on u tom periodu je inzistirao na rastavi, ko da ga vragovi gone, tako da je to bilo riješeno u roku tri mjeseca, ja se još nisam ni snašla od šoka, no tu nije bio kraj... nakon rastave je inzistirao da ostanemo u kontaktu, i bili smo, svaki dan, ko da se nije ništa dogodilo, s time da je sve to bilo onako na rezervi..... i još mi govorio kako me voli... i onda u 11. mj došao i rekao kako želi prekinuti svaki odnos jer da ja moram stati na svoje noge....???!!! dakle, dva puta nož u leđa.... zašto sam to dopustila? prvo, još se nisam zdravstveno bila oporavila i nadala sam se njegovoj podršci, drugo, bila sam već navikla na njegovo bi pa ne bi.. treće, bilo me strah kako ću sama kroz sve to.... a evo dogodilo se ono najgore, ostala sam sama...
Sri is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2016., 18:27   #69
taj dio gdje te zavlačio poslje razvoda je stvarno dno dna, nemam riječi, iskoristio je ono najnježnije i najranjivije u tebi
evo ti jedan virtualni zagrljaj, znam da ti treba, nitko nije zaslužio da ga se tako zavlači i koristi kao štaku dok i sam ne može stajat
mislim da je sa tim pokazao svoju cijelu nekvalitetu, svoje dostojanstvo kojeg nema

znam da te boli kao da je nešto od tebe odsječeno, ali brate iako to ne shvačaš ti si pobjedila dva raka, ne jedan
__________________
Pakao, to su drugi.
JustForFun is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2016., 18:32   #70
Quote:
JustForFun kaže: Pogledaj post
taj dio gdje te zavlačio poslje razvoda je stvarno dno dna, nemam riječi, iskoristio je ono najnježnije i najranjivije u tebi
evo ti jedan virtualni zagrljaj, znam da ti treba, nitko nije zaslužio da ga se tako zavlači i koristi kao štaku dok i sam ne može stajat
mislim da je sa tim pokazao svoju cijelu nekvalitetu, svoje dostojanstvo kojeg nema

znam da te boli kao da je nešto od tebe odsječeno, ali brate iako to ne shvačaš ti si pobjedila dva raka, ne jedan
da, i ja sam tako shvatila, on me razvlačio posle rastave dok se sam nije oporavio od nje, a kada je, šutnuo me ko zadnjeg cucka, možeš si zamisliti u kojem sam još šoku...
Sri is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2016., 09:06   #71
Kužim da si u soku
Mene zanima da li si ti sad načisto da je gotovo? Ili i dalje gajis nadu da ce se nekim raspletom on tebi vratit?
Jesi li spremna sada bolje se štititi ako te pokusa opet zloupotrijebiti u emocionalnom smislu, jer ni to nije nemoguće....
__________________
Pakao, to su drugi.
JustForFun is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2016., 21:36   #72
Quote:
Sri kaže: Pogledaj post
d ko da ga vragovi gone, tako da je to bilo riješeno u roku tri mjeseca, ja se još nisam ni snašla od šoka, no tu nije bio kraj... nakon rastave je inzistirao da ostanemo u kontaktu, i bili smo, svaki dan, ko da se nije ništa dogodilo, s time da je sve to bilo onako na rezervi..... i još mi govorio kako me voli... i onda u 11. mj došao i rekao kako želi prekinuti svaki odnos jer da ja moram stati na svoje noge....???!!! dakle, dva puta nož u leđa.... zašto sam to dopustila? prvo, još se nisam zdravstveno bila oporavila i nadala sam se njegovoj podršci, drugo, bila sam već navikla na njegovo bi pa ne bi.. treće, bilo me strah kako ću sama kroz sve to.... a evo dogodilo se ono najgore, ostala sam sama...

a mozda dugorocno i najbolje za tebe ...
los covjek,eto kako se pokazao ...
mada nikad nema dobrog nacina za ostaviti nekoga,ali sve to skupa pokazuje koliki je kreten
ajd probaj napraviti onu listu dobrih i losih strana njega kao covjeka,vaseg braka i ovog tvog sadasnjeg stanja
Jasno,sama si i to boli.Zapravo boli osjecaj neuspjeha koji ide uz svaki kraj braka. I da,voljela li si ga . Jel osoba koja je spremna nekome priustiti ovoliku bol vrijedna te ljubavi ? Sto ovaj tren volis kod njega ?
Ti si njega voljela,a on te ostavio u trenutku kad si bila zivotno ugrozena. Tko uopce ostavlja one koji ga vole ? I zasto ?
On je sada kao sretan ? Kakva osoba moze biti sretna ako ta njegova sreca ukljucuje nesrecu nekog drugog ? Nekog tko ga voli ?

Sve su to male psihoigrice koje nam pomazu shvatiti ono bitno. Bolje ti je bez takvog majmuna u zivotu.
Bit ces dobro,ok ? Ne nadam se,ne mozda ,bit ces. Depresija je izljeciva bolest i ti ces to preboljeti. Nastavi ici na th, pij AD,uzmi anksiolitik kad zagusti,ali to ce proci. Znas zasto ? Zato da se supku naceris u lice kad ti jednog dana dodje pokucati na vrata . A doci ce. Svi oni kad tad dodju. Ne svi,ali takvi koji ostavljaju na ovaj nacin dodju. A ti ces biti tolikodobro da mu ta ista vrata zalupis pred nosom.
I draga,taj majmun ne voli ni sam sebe kako bi onda volio ikog drugog. On je samo volio biti voljen,a kad si ti onemocala i nisi mogla brinuti ni o sebi,a kamoli o njemu i njegovim potrebama pobjegao je .
Vjeruj mi ,bolje ti je bez njega .
OK ?
__________________
pusa,bok,volim te
Leda S is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2016., 21:49   #73
Quote:
Sri kaže: Pogledaj post
h... i još mi neki žele nabaciti osjećaj krivnje da sam ja ovakva ili onakva... ma marš... i opravdavaju ga, pa bio je uz tebe kad je bilo najteže, ali eto otišao kad si se malo oporavila, ma baš mu hvala....spomenik mu treba dignuti...

tko su ti neki ?
ocito je da te i ti neki bole ,zasto su ti toliko bitni ?
__________________
pusa,bok,volim te
Leda S is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2016., 13:32   #74
Quote:
Leda S kaže: Pogledaj post
a mozda dugorocno i najbolje za tebe ...
los covjek,eto kako se pokazao ...
mada nikad nema dobrog nacina za ostaviti nekoga,ali sve to skupa pokazuje koliki je kreten
ajd probaj napraviti onu listu dobrih i losih strana njega kao covjeka,vaseg braka i ovog tvog sadasnjeg stanja
Jasno,sama si i to boli.Zapravo boli osjecaj neuspjeha koji ide uz svaki kraj braka. I da,voljela li si ga . Jel osoba koja je spremna nekome priustiti ovoliku bol vrijedna te ljubavi ? Sto ovaj tren volis kod njega ?
Ti si njega voljela,a on te ostavio u trenutku kad si bila zivotno ugrozena. Tko uopce ostavlja one koji ga vole ? I zasto ?
On je sada kao sretan ? Kakva osoba moze biti sretna ako ta njegova sreca ukljucuje nesrecu nekog drugog ? Nekog tko ga voli ?

Sve su to male psihoigrice koje nam pomazu shvatiti ono bitno. Bolje ti je bez takvog majmuna u zivotu.
Bit ces dobro,ok ? Ne nadam se,ne mozda ,bit ces. Depresija je izljeciva bolest i ti ces to preboljeti. Nastavi ici na th, pij AD,uzmi anksiolitik kad zagusti,ali to ce proci. Znas zasto ? Zato da se supku naceris u lice kad ti jednog dana dodje pokucati na vrata . A doci ce. Svi oni kad tad dodju. Ne svi,ali takvi koji ostavljaju na ovaj nacin dodju. A ti ces biti tolikodobro da mu ta ista vrata zalupis pred nosom.
I draga,taj majmun ne voli ni sam sebe kako bi onda volio ikog drugog. On je samo volio biti voljen,a kad si ti onemocala i nisi mogla brinuti ni o sebi,a kamoli o njemu i njegovim potrebama pobjegao je .
Vjeruj mi ,bolje ti je bez njega .
OK ?
hvala ti, da idem na terapiju i nadam se da mi bude pomogla, užasan je taj osjećaj tako biti ostavljen, stvarno, a dok me ostavljao još je govorio volim te, ali ne vidim drugog izlaza????!!! Što reći, teško se privikavam sada na život bez njega. Da me barem ne pere ta anksioznost i depra, ali grozno, to mi još više otežava... Nekako preživim dan, dan po dan...
Sri is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2016., 13:34   #75
Quote:
JustForFun kaže: Pogledaj post
Kužim da si u soku
Mene zanima da li si ti sad načisto da je gotovo? Ili i dalje gajis nadu da ce se nekim raspletom on tebi vratit?
Jesi li spremna sada bolje se štititi ako te pokusa opet zloupotrijebiti u emocionalnom smislu, jer ni to nije nemoguće....
a što da ti velim, toliko sam usamljena, i da nadam se, iako ni sama ne znam zašto..
Sri is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2016., 14:51   #76
Razumijem
Ta nada ti dodje ko slamka spasa kad toneš, ali s druge strane dok ne odustanes od nje neces moci ni zacijeliti
__________________
Pakao, to su drugi.
JustForFun is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2016., 15:13   #77
Quote:
JustForFun kaže: Pogledaj post
Razumijem
Ta nada ti dodje ko slamka spasa kad toneš, ali s druge strane dok ne odustanes od nje neces moci ni zacijeliti
da, upravo tako, a opet, kako je pustiti... bojim se....
Sri is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2016., 16:19   #78
nisam nikada mislila da je razvod tako gadna stvar, pa makar i brak ne bio sjajan, ali ovo... to je grozno...
Sri is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2016., 10:53   #79
Quote:
Sri kaže: Pogledaj post
nisam nikada mislila da je razvod tako gadna stvar, pa makar i brak ne bio sjajan, ali ovo... to je grozno...

grozno je,da .... totalno psihicko i fizicko iscrpljenje ....
ali ne traje vjecno
to je onaj klik koji moras osvjestiti u svojoj glavi

__________________
pusa,bok,volim te
Leda S is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2016., 13:52   #80
Quote:
Leda S kaže: Pogledaj post
grozno je,da .... totalno psihicko i fizicko iscrpljenje ....
ali ne traje vjecno
to je onaj klik koji moras osvjestiti u svojoj glavi

znam sad još i komplicirana situacija sa sestrom, kad mi je bila najpotrebnija, nije bila uz mene, i još mi nabija sto krivica, joj sva se tresem, kako se distancirati od ljudi koji su ti bliski, to najviše pogađa...
Sri is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:42.