Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2018., 14:34   #5781
Quote:
X-Plosiv kaže: Pogledaj post
Ma nisam, na kraju sam se zadovoljio malom europskom jurilicom, 2.0 motor turbo 250 KS, imam malog bebacha sada pa ne smijem biti amerikanac :klap:

A gledam ovu temu, klonim se instaliranja LoLa iako bih mogao onako malo kada nema žene, čisto da vidim kako izgleda...što ti radiš, nemoj mi reći da još visiš na lolu nepresušni izvoru prošrenih rečenica :klap:
nazalost neam volje vise za lol, odigram 1 game u mjesec dana. kod mene nista novog osim sto sam posto student
D E N I S is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 20:07   #5782
Šibni na PM koji fakultet, daj treba mi dobar smijeh

Koja je ovo fora sa nekim esencijama, boxovima što sve ne...gdje je nestalo old shit grind do lv 30, onda grind za rune/masterije, onda master champa, pa ovog, pa onog...pa trčiš do zida, flashas se u bush iza, pustiš ekipu da se flasha preko zida i tako to...
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 10:22   #5783
evo pocelo je, samo sam cekao kad ce me sjebati igrica. isto ko i prosle sezone kad sam bio d2, pao do d5.
sad sam bio d1, demoted u d2 i failao sam series za d1 5 puta. lol
igrica je stvarno garbage, ako imas dobar bot lane = win, lost bot lane = mozes ti tryhard kolko hoces, neces dobit game.
__________________
I see no changes. Wake up in the morning and I ask myself: Is life worth living ? Should I blast myself ?
92marko is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 23:13   #5784
Quote:
92marko kaže: Pogledaj post
evo pocelo je, samo sam cekao kad ce me sjebati igrica. isto ko i prosle sezone kad sam bio d2, pao do d5.
sad sam bio d1, demoted u d2 i failao sam series za d1 5 puta. lol
igrica je stvarno garbage, ako imas dobar bot lane = win, lost bot lane = mozes ti tryhard kolko hoces, neces dobit game.
fiddle i rakan ulti combo = free win.

znaci sam trebas imat duo nekog ko zna izvest. igrala sam s nekim tak ne znam kolko, 90% valjda win

al ajde, mozda u diamondu ne bi upalilo nakon prvog puta xD
Xayah is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 14:37   #5785
Dobar jungler je 70% dobivenog gejma. Niti jedan od lejnova nije zahtjevan kad savladaš mehanički dio igre (cs i trade), sa druge strane, da bi bio dobar jungler moraš biti prilično inteligentan. Kao jungler povlačiš konce i diktiraś tempo igre. Decision making ti mora biti savršen, u svakom trenutku moraš znati što radiš i zašto. Predvidjeti kretanje neprijateljskog junglera, countergankat, osigurati ciljeve kao što su drejk i baron, gankat, wardat/dewardat i još k tome ne zaostajat u farmi. Nije slučajnost kaj je najbolji soloQ igrač na svijetu jungler (Tarzaned).
Perky Psycho is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 14:50   #5786
hahahha

sto za mene znaci biti jungler: nema stresa i pritiska ko na lejnu, setas se po sumici i lupas zabe, tu i tamo uletis kad se nesto zakuha
Xayah is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 16:09   #5787
Quote:
Perky Psycho kaže: Pogledaj post
Dobar jungler je 70% dobivenog gejma. Niti jedan od lejnova nije zahtjevan kad savladaš mehanički dio igre (cs i trade), sa druge strane, da bi bio dobar jungler moraš biti prilično inteligentan. Kao jungler povlačiš konce i diktiraś tempo igre. Decision making ti mora biti savršen, u svakom trenutku moraš znati što radiš i zašto. Predvidjeti kretanje neprijateljskog junglera, countergankat, osigurati ciljeve kao što su drejk i baron, gankat, wardat/dewardat i još k tome ne zaostajat u farmi. Nije slučajnost kaj je najbolji soloQ igrač na svijetu jungler (Tarzaned).
S druge strane da bi bio dobar jungler moraš imati tim koji će znati stavljati wardove i reagirati u slučaju invejda. Džabe inteligencija kad igraš sam ili u mraku.
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 20:05   #5788
Quote:
Perky Psycho kaže: Pogledaj post
Dobar jungler je 70% dobivenog gejma. Niti jedan od lejnova nije zahtjevan kad savladaš mehanički dio igre (cs i trade), sa druge strane, da bi bio dobar jungler moraš biti prilično inteligentan. Kao jungler povlačiš konce i diktiraś tempo igre. Decision making ti mora biti savršen, u svakom trenutku moraš znati što radiš i zašto. Predvidjeti kretanje neprijateljskog junglera, countergankat, osigurati ciljeve kao što su drejk i baron, gankat, wardat/dewardat i još k tome ne zaostajat u farmi. Nije slučajnost kaj je najbolji soloQ igrač na svijetu jungler (Tarzaned).
Sjećam se još početkom S3, igrao sam normal, kada sam naletio u to vrijeme protiv n.1 igrač na EUNE na MID-u. Uzmi u obzir da sam u to vrijeme igrao oko 7-12h dnevno, bio i do D2 igrač, dizao acc frendovima do golda pa neka se kasnije muče sami...i tako igramo mi, mislim da sam bio Ahri, a on Katarina. Nisam 100% siguran, ali uspio sam ga ubiti prvi put, i to dosta na sreću, flashanje pod turretom ignite i takve stvari. Anyway, jungler mu je bio Leona. Nije je bilo nigdje, do 5lv kada me uspjela uhvatiti sa kombinacijom W-E-Q..na kraju je taj sa Katarinom carryao cijeli gejm i shvatio sam zašto je n.1.

Ali ta Leona je kasnije radila show. U tom sam trenutku zaključio da Jungler može biti sa bilo kojim championom, i da je to prokleto možda i najteža uloga.
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 20:24   #5789
Ono kaj zelim reci je to da nisu suigraci krivi ako ste zapeli u nekom ranku, treba se prestat bavit lošim midom i FU junglerom i fokusirat se na svoju igru. Skoro svaki gejm se može solo kerijat.

Recimo, ja mogu kerijat 80% gejmova u silveru, 70% gejmova u goldu/low platu i ispod 60% u high platu i low diamondu. Nikad nisam došao dalje od d3, ne zato kaj imam mutave suigrace nego jednostavno zbog toga sto nisam dovoljno dobar.

U isto vrijeme Tarzaned i Apdo redovno boostaju accounte u challenger i mogu solo kerijat više od 70% gejmova. Mislim da Apdo ove sezone u soloQ korejskom challengeru ima stotinjak pobjeda i samo 25 poraza, što je win rate otprilike 80%.

Vrijeme je da odjebem sa teme pošto počinjem zvučat kao prištavi lol geek sleš internet warrior. Uživajte i sretno vam.
Perky Psycho is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 22:29   #5790
Daleko si ti od toga, vodile su se ovdje diskusije i to dugeee
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2018., 14:33   #5791
League of Legends tournament

Nije vazna divizija samo da se zajebavamo al ako moramo birat uzimamo one sto su higher rank
Agutin is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2018., 00:48   #5792
https://www.youtube.com/watch?v=DVdeBDUYEG0

Xayah is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2018., 13:58   #5793
Vratio bih se igranju LoLa samo zbog ovog skina....
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2018., 23:54   #5794
nisam ga ni vidla dok mi jucer nije slucajno uletio u gejm. prejeben je NOBODY TOUCH BEEMO.
Xayah is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2018., 20:08   #5795
Meni je Nutcracko tiha patnja. Jedino njega od Shaco skinova još uvijek nemam. Ako uspijem prodat svoj account jedini kriterij pri kupnji novoga će mi biti da ima taj skin.
Perky Psycho is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2018., 23:37   #5796
Quote:
Perky Psycho kaže: Pogledaj post
Meni je Nutcracko tiha patnja.
mislim da cak imam taj skin o.O iako ga ne igram uopce xD

star guardians

a neki dan sam u chestu, KONACNO, dobila... ovo.
Xayah is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2018., 00:29   #5797
Bit će da je forum moja sretna kurva. Čim sam napisao ovdje prodalo se. Pomalo mi je žao, ali to je cijena odraslog života. Treba se fokusirat na druge stvari. Od love koju sam dobio taman si kupim laptop budući da mi se trenutna kanta raspada. Cucak mi šapom izgrebao ekran, a BSOD dobijem u prosjeku jednom dnevno.
Perky Psycho is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2018., 08:30   #5798
ne koristim te dodatne opcije ... samo povremeno bacim igricu za ubit vrime (igram samo sonu).
https://ibb.co/b4i7i8
G/Duki is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2018., 10:38   #5799
Quote:
Perky Psycho kaže: Pogledaj post
Meni je Nutcracko tiha patnja. Jedino njega od Shaco skinova još uvijek nemam. Ako uspijem prodat svoj account jedini kriterij pri kupnji novoga će mi biti da ima taj skin.
Za koliko si ga prodao i gdje?
Ja ću prodati svoj.
__________________
Na internetu je svatko muškarac dok se ne dokaže suprotno.
Viktor Vaughn is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2018., 11:48   #5800
Quote:
G/Duki kaže: Pogledaj post
ne koristim te dodatne opcije ... samo povremeno bacim igricu za ubit vrime (igram samo sonu).
https://ibb.co/b4i7i8
lol 40 kapsula wtf. tesko ces napredovat u igri ako igras samo jednog champa
Xayah is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:08.