Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2018., 19:03   #21
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Zdravo seljacki - to se zove anegdotalni dokaz. Mimo toga, ne daje mi se trenutnih 50 eura za igru, cekam popust.
Ni meni
Čekam Sea of Thieves
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 19:44   #22
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Zdravo seljacki - to se zove anegdotalni dokaz. Mimo toga, ne daje mi se trenutnih 50 eura za igru, cekam popust.
nije mi bila namjera tvrditi da ih u igri nema, samo da me osobno igra ugodno iznenadila.

da je cijena paprena - jest. osobno se ne sjećam kad sam zadnji puta dao za igru 50€. ali, u usporedbi s recikliranim smećem kakvo se danas prodaje za tu cijenu igra ima što za ponuditi.
__________________
Dammir!
zvonzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 21:07   #23
Iako za igru znam otprilike od početka razvoja, nisam imao pojma da je to toliko velik i ambiciozan projekt tj. da je to punokrvan AAA rpg sa masnom pričom. Ja sam mislio da je to neki medieval simulator mačevanja (nešto na foru onog mount & blade)

Odnosno da je jednodimenzionalan (99% igre borba), sirov i bez neke priče, kad ono ugodno iznenađenje...

Samo kod mene to neće doći na red jedno dvije godine
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 21:15   #24
Ma igra je meni bomba i uz sve ove gluposti koje će valjda ispeglati...a ako i ne, nije me briga. Questovi su tako jebeni da san par puta skoro pa sa stolice od smijanja ("razgovor" s popom u taverni u Uzhitz-u)
__________________
"If everyone is thinking alike, someone isn't thinking." - General George Patton Jr
number47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 22:36   #25
Quote:
zvonzi kaže: Pogledaj post
nije mi bila namjera tvrditi da ih u igri nema, samo da me osobno igra ugodno iznenadila.

da je cijena paprena - jest. osobno se ne sjećam kad sam zadnji puta dao za igru 50€. ali, u usporedbi s recikliranim smećem kakvo se danas prodaje za tu cijenu igra ima što za ponuditi.
Vjerujem da jest, al eto, trenutno mi se ne placa 50e. Sljedece investicije su mi Tarkov i Sea of Thieves.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 22:54   #26
Kad pređe godinu dana ići će to za šaku eura

Igrama je prva godina špica što se tiče zaradi (a prvi mjesec ultimativan), a kasnije je kikiriki, osim par MP izuzetaka.
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 02:01   #27
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Cekam par mjeseci da se popatchira i da bude na popustu.
To je i moj sistem samo ja osim par izabranih nastavaka već provjerenih naslova pričekam i po godinu-dvi. Nema kod mene žurbe jer sam ionako uvijek u zaostatku sa brdo igara na čekanju.
Ova će svakako doć na red. Što više ovakvih igara sa fokusom na priču to bolje.
Fapmaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 12:38   #28
Planiram ovo uzeti za nekih mjesec - dva, taman da se ispolira do kraja.

Normalan RPG plus sva popratna prica oko njegovog nastanka mi je dovoljan razlog da ljudima dam 50 eura.
__________________
“Bird box, a movie where they survive by acting like they don’t see a thing.. a bit like working for Harvey Weinstein”
SergioRamos is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:38.