Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2007., 14:50   #241
Quote:
maaalaaa kaže: Pogledaj post
trebalo bi da zamijeniti te konfete ali čime?
Moji su frendovi dijelili boce vina sa naljepljenom njihovom slikom i datumom a sa druge strane je bila original etiketa.To znaju raditi vinari tu kod nas.
Na kompu na samoljepljivom papiru napravite naljepnice i poljepite na 0,2 Bakarsku vodicu.

Uštedite i autohtoni recept pjenušca.

P.S. Nemam dobra iskustva s frizerima, ali vizažistica iz estetskog centra "Eden", (tako se zove, ako nije promjenio ime) na Martinkovcu je, vlsnicu tražite. Šminkala je za YSL-a.
__________________
Lady_Q
...srce skitnice čitav vijek traga za čudima...
Lady_Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 14:53   #242
ma ne znam kako to iskemijati... možda neke private slilkice od prije od nas i tih svih ljudi sa vjenčanja napraviti kao story... još mi se vrzma milion ideja po glavi

možda dijeliti srećke grebalice ljudima ili oslikanu šalicu s nekim stihom ili magnet za frižider...

uglavnom "nešto drugačije"
*Lubenica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 14:54   #243
Ja za konfete nisam još ništa smislila, meni to sve skupa i nema nekog smisla OK, neko vino ili tako nešto iskoristivo, ali ovo sa slikama mi se ne sviđa baš, jer znam da ja sigurno ne bih držala nečiju sliku tako na polici
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 14:54   #244
super mi je ovaj post, jer koji god otvorim samo zagreb, zagreb....
*Lubenica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 14:56   #245
ma ne naravno nisam to ni mislila, nametnuti nekom da me ima u okviru, katastrofaaa
nego nešto kao razglednica, za u kovčežić s uspomenama, neki ljudi čuvaju konfete pa bi valjda i slikicu mada sam ja više za opciju nešto korisno - ali i posebno...
*Lubenica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 14:57   #246
A je, super je, da. Samo što ima malo konkretnih stvari. Nekako nas je malo Recimo, ja prva nisam ništa još išla provjeravati, pa ni ne mogu neke konkretne stvari napisati. Osim da se taj EDEN još uvijek tako zove
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 14:58   #247
joj i meni je zakon ovaj post.ja sam u umagu i već mi je za neke stvari problem dali će iz Rijeke htjet doč a kamoli Zg.
maaalaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 14:59   #248
Quote:
__5ra__ kaže: Pogledaj post
A je, super je, da. Samo što ima malo konkretnih stvari. Nekako nas je malo Recimo, ja prva nisam ništa još išla provjeravati, pa ni ne mogu neke konkretne stvari napisati. Osim da se taj EDEN još uvijek tako zove
ja se isto još nisam konkretno uhvatila organizacije.
kada planiraš vjenčanje?
maaalaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 15:00   #249
Maaalaaa, vjerujem da je tamo još "gore" nego tu, ali je jako lijepo, pa se to sve poništava Mislim, meni nema do mora
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 15:01   #250
Dogovorili smo već 22.9., tako da nije da nismo ništa napravili Do sada smo dogovorili prostor, u crkvi odabrali vrijeme, matičar će se, nadam se prilagoditi, sa bendom smo pri kraju dogovora, a i sa klapom smo nešto pregovarali. Ali evo, to je sve
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 15:03   #251
Poglaedajte stranicu THE.KNOT.


Hrpa ideja: kutija za šibice, majice, čokolatine s inicinalima na omotu, vazice, karte...

Meni isto nije baš napeta moja fotografija na tako nečemu. A konfeti su mi već teški "de mode".
__________________
Lady_Q
...srce skitnice čitav vijek traga za čudima...
Lady_Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 15:03   #252
5ra ... kod matičara ne moraš ići posebno ... već samo kod matičara prikupiš sve papire i doneseš u crkvu jedno mjesec i pol prije pira ... tako da se s matičarom ne moraš zamarati :-)
Sanja29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 15:04   #253
Znam Sanja, ali hvala ti svejedno. Samo, ja želim ići kod matičara. Crkveno vjenčanje je za dragog, a za mene je ovo kod matičara
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 15:04   #254
ah ok onda .... :-))))))))
Sanja29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 15:05   #255
curke
eden je i dalje na martinkovcu, ispod kuželkem, živim blizu pa znam..

uglavnom šminkanje 180 kn pa još toliko ako želimo probicu..

a nokti ako je samo lakiranje 90 a geliranje i ostalo cca 400 kn

mission accomplished
*Lubenica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 15:07   #256
Quote:
__5ra__ kaže: Pogledaj post
Dogovorili smo već 22.9., tako da nije da nismo ništa napravili Do sada smo dogovorili prostor, u crkvi odabrali vrijeme, matičar će se, nadam se prilagoditi, sa bendom smo pri kraju dogovora, a i sa klapom smo nešto pregovarali. Ali evo, to je sve
I ja bi klapu. Imaš koju u planu i kakve su im cijene? Ja bi umjesto koračnice da mi klapa pjeva u crkvi. Smije li se to uopće, bi li svećenik dopustio?

Ima li tko iskustva sa crkvom na Trsatu?

P.S. Vlasnica Edena me šminkala taman nešto prije nego je otvorila salon za maturalnu zabavu. U životu nisam ljepše izgledala. Ko iz novina, zato mislim da vrijedi, ako ona šminka.
__________________
Lady_Q
...srce skitnice čitav vijek traga za čudima...
Lady_Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 15:08   #257
Bravo Lubenice, konačno neke konkretne informacije
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 15:11   #258
imam još....

zurkica - salon alexandra

proba 100 kn a na dan ovisno o kosi i komliciranosti zahvata na našim lijepim glavicama ali od 100- 250 kn

make up 150 proba i 250 na THE day


Booking mjesec i pol prije cca.
*Lubenica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 15:23   #259
Lady_Q, imam u vidu klapu Kastav, ali za cijenu ti ne znam ništa reći, moji ih znaju, tako da ne bih baš mogla poslužiti kao mjerilo, jer su rekli "Dogovorit ćemo se"
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 16:55   #260
evo ovako cure. salon eden ima 3 vlasnice (vesna, iris i paula) tako da kad trazite za make up pitajte za paulu. ali cura je sad na trudnickom tako da je nema. neznam da li je radila za YSL ali znam da je sminkala za Nuobu. ja sam svaki mjesec kod njih na noktima i tretmanu lica. paula me vec puno puta sminkala i isto nikad nisam ljepse izgledala
isto tako i za nokte. ako idete na manikuru/pedikuru trazite iris savrseno radi! ja godinama idem samo u eden je da se treba dooosta unaprijed rezervirati termin ali su predobre.
tima is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:07.