Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.11.2010., 21:36   #221
Quote:
alveolina kaže: Pogledaj post
http://img441.imageshack.us/slidesho...=cimg0222b.jpg

Evo ih! Napravila sam tri danas. Narančasti i zeleni sam malo sfušala. Prve sam ih radila,a prvi mačići se u vodu bacaju. Na zelenom nisam dobro izčupkala djetelinu pa se vidi zeleni dio okolo,a i slučajno mi je djetelina odletila na boju pa se pofarbala. Ugl kako bilo meni se sviđaju. Jako su slatki. Planiram još premazati podmetače premazom za visoki sjaj ili triplo premazom. Planiram se igrati. Koristiti razne salvete kojih hvala Bogu sada imam, razne tehnike itd. Moram kupiti još neke stvari (boje, patinu, itd,itd...).
PREDOBRO! Sad bih i ja to radila!
Najvise mi se svidja ovaj s lavandom!

Nego, koliko ih planiras raditi? Mislim bas na broj komada... i pakirat ces 4 po gostu/paru/obitelji?
__________________
22.06.2011. :)
ajsika is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2010., 05:06   #222
alveolina predivno
i meni je ovaj sa lavandom najljepsi
stigmata8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2010., 08:17   #223
Hvala curke!
Taj sam lavandom je treći kojeg sam napravila tak da sam se već malo uhodala i zato je tak lijepi Ovaj narančasti je prvi kojeg sam napravila i bilo je brzinski i sfušan je dosta ali dobro.

yvanna samo ti reci mišljenje Slažem se da taj narančasti možda nije najbolji ali je bio jednostavan za napraviti jer je salveta imala takav uzorak točne veličine kao podmetač pa sam išla vidjet kak će ispast. Radit ću svakakve uzorke. Imam stvarno puno salveta sa svakakvim uzorcima i bojama. Jučer sam potrošila dosta love u hobby artu tako da će podmetači biti šareni, veseli, starinski, različiti itd

ajsika zašto nebi radila? stvarno je jednostavno. odeš na neku radionicu da vidiš što i kako i to je to.
Pakirat ću 4 po obitelji. Trebam ih napraviti još oko 300..možda malo više.
__________________
10.2. mali alvić <3<3<3
alveolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2010., 08:25   #224
Quote:
alveolina kaže: Pogledaj post
http://img441.imageshack.us/slidesho...=cimg0222b.jpg

Evo ih! Napravila sam tri danas. Narančasti i zeleni sam malo sfušala. Prve sam ih radila,a prvi mačići se u vodu bacaju. Na zelenom nisam dobro izčupkala djetelinu pa se vidi zeleni dio okolo,a i slučajno mi je djetelina odletila na boju pa se pofarbala. Ugl kako bilo meni se sviđaju. Jako su slatki. Planiram još premazati podmetače premazom za visoki sjaj ili triplo premazom. Planiram se igrati. Koristiti razne salvete kojih hvala Bogu sada imam, razne tehnike itd. Moram kupiti još neke stvari (boje, patinu, itd,itd...).
svaka čast! prekrasni su! ja sam odustala od podmetača ali mogla bih se pozabaviti sa ovim iz gušta... ili kao božićni poklon.
__________________
Jedino čisto čulo je dodir njegove i moje ruke. Sve ostalo uopšte nisu čula.
SamanthaJones is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2010., 08:54   #225
alveolina, svaka čast na trudu podmetaci izgledaju super i neovisno o ukusu gostiju vezanim uz uzorke vjerujem da ce svi biti i vise nego oduševljeni kad ih dobiju!
Dadolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2010., 08:56   #226
Quote:
alveolina kaže: Pogledaj post
Hvala curke!
Taj sam lavandom je treći kojeg sam napravila tak da sam se već malo uhodala i zato je tak lijepi Ovaj narančasti je prvi kojeg sam napravila i bilo je brzinski i sfušan je dosta ali dobro.

ajsika zašto nebi radila? stvarno je jednostavno. odeš na neku radionicu da vidiš što i kako i to je to.
Pakirat ću 4 po obitelji. Trebam ih napraviti još oko 300..možda malo više.
Hehe, pa da znas da i razmisljam sad o tome... jos pogotovo kad se sjetim da mi je rodjak stolar, mogla bih ga zicati da mi napravi oko hm... 350-tak tih malih cuda. A sestra mi zna raditi sa tom tehnikom, tako da nije uopce losa ideja. Pitanje je samo troska, koliko se isplati to raditi, s obzirom na drvo/ljepilo/salvete. Sto ti mislis?
Jer, ja bih trebala imati 150-180 ljudi na svadbi, pa zato pitam :P
__________________
22.06.2011. :)
ajsika is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2010., 10:14   #227
Quote:
ajsika kaže: Pogledaj post
Hehe, pa da znas da i razmisljam sad o tome... jos pogotovo kad se sjetim da mi je rodjak stolar, mogla bih ga zicati da mi napravi oko hm... 350-tak tih malih cuda. A sestra mi zna raditi sa tom tehnikom, tako da nije uopce losa ideja. Pitanje je samo troska, koliko se isplati to raditi, s obzirom na drvo/ljepilo/salvete. Sto ti mislis?
Jer, ja bih trebala imati 150-180 ljudi na svadbi, pa zato pitam :P
Gle ja sam potrošila dosta love na radionice pa na pribor. Ali stvar je u tome da ja neću to koristiti samo za podmetače. Već sam počela ukrašavati stvari po stanu. Obične staklene vaze, drvene kutijice za nakit.... Znači s tim priborom ću raditi nešto i za sebe i za dragog, za naš budući stan, za svoje, već planiram darivati ljude za Božić sa svojim rukotvorinama Boje se troše sporo, ljepilo isto.Salvete ćeš imati dugo,a i ja sam sve salvete pokupila na sajmu salveta gdje sam kupila svakakve salvete,a svaka je bila po 1 kn. To se više isplati nego da kupiš čitav bunt salveta po 15 kn u Konzumu jer ćeš tako ćeš imati jako puno istih salveta sa istim motivima....
Po meni se više isplati to dati ljudima nego kolače koji su skuplji definitivno,a i ne ostanu ima naravno. Većina ih baci, netko pojede tih par i to je to.
Ovo je ručni rad i vjerujem da će to ljudi cijeniti. Meni je bitno da im damo nešto što je dio nas

EDIT: uostalom ti možeš raditi na principu keep it simple. Znači samo obojaš podlogu i ljepiš motive i na kraju prelakiraš. Ako bi tako radila ( ti ili tvoja sestra) onda ti ne treba puno materijala.
__________________
10.2. mali alvić <3<3<3

Zadnje uređivanje alveolina : 24.11.2010. at 10:22.
alveolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2010., 12:28   #228
tak bi ja, samo bi ja printala svoje na papir, ne radila sa salvetama. možda zbilja probam i odlučim se napraviti 100 komada, al će mi trebat pomoć jer ću prošvikat nakon nekog vremena ako ću ih raditi sama
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2010., 15:24   #229
cure,evo mojih poklončića za goste..
žena mi je radila po dvije papučice u paru,a ja sam vezala traku i ljepila suncokrete (to nam je tema vjenčanja).



Uploaded with ImageShack.us

nadam se da se slika vidi,jer ih prvi puta stavljam na forum..

unutra još idu i bomboni,ali to ću puniti prije svadbe..nadam se da vam se sviđa..
danii5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2010., 16:09   #230
Preslatke su papučice svaka čast na ideji i trudu
Ina1011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2010., 16:58   #231
Quote:
alveolina kaže: Pogledaj post
Gle ja sam potrošila dosta love na radionice pa na pribor. Ali stvar je u tome da ja neću to koristiti samo za podmetače. Već sam počela ukrašavati stvari po stanu. Obične staklene vaze, drvene kutijice za nakit.... Znači s tim priborom ću raditi nešto i za sebe i za dragog, za naš budući stan, za svoje, već planiram darivati ljude za Božić sa svojim rukotvorinama Boje se troše sporo, ljepilo isto.Salvete ćeš imati dugo,a i ja sam sve salvete pokupila na sajmu salveta gdje sam kupila svakakve salvete,a svaka je bila po 1 kn. To se više isplati nego da kupiš čitav bunt salveta po 15 kn u Konzumu jer ćeš tako ćeš imati jako puno istih salveta sa istim motivima....
Po meni se više isplati to dati ljudima nego kolače koji su skuplji definitivno,a i ne ostanu ima naravno. Većina ih baci, netko pojede tih par i to je to.
Ovo je ručni rad i vjerujem da će to ljudi cijeniti. Meni je bitno da im damo nešto što je dio nas

EDIT: uostalom ti možeš raditi na principu keep it simple. Znači samo obojaš podlogu i ljepiš motive i na kraju prelakiraš. Ako bi tako radila ( ti ili tvoja sestra) onda ti ne treba puno materijala.
Ovo boldano - upravo to je i meni bitno
Pokusavam dragog cijeli dan nagovoriti na to, i reicmo da sam uspjela, al on ne zeli da koristim salvete nego radije nesto printano na rizin papir. Pa sad trazimo di se u gradu moze to napraviti.. palo mi je na pamet da printam razglednice s motivom starog Zadra (prijelaz 19/20 st., slike su fenomenalne), pa eto... cim vidim jel to moguce, bacam se na nabavku drveta
__________________
22.06.2011. :)
ajsika is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2010., 17:09   #232
Quote:
ajsika kaže: Pogledaj post
Ovo boldano - upravo to je i meni bitno
Pokusavam dragog cijeli dan nagovoriti na to, i reicmo da sam uspjela, al on ne zeli da koristim salvete nego radije nesto printano na rizin papir. Pa sad trazimo di se u gradu moze to napraviti.. palo mi je na pamet da printam razglednice s motivom starog Zadra (prijelaz 19/20 st., slike su fenomenalne), pa eto... cim vidim jel to moguce, bacam se na nabavku drveta
Čitala sam negdje na netu da možeš sama isprintati motiv na rižin papir. problem je što se on zgužva u printeru ali su cure našle lijek za to pa su ispod rižinog p. stavile običan koji bi ga držao. Možeš ih zaljepit i selotepom. Nisam probala još. Nekima je uspjelo, nekima nije.Imaš rižin papir i decoupage papir,a mislim da možeš koristiti i novinski papir ali to nisam bome sigurna..a zašto ne salvete?
__________________
10.2. mali alvić <3<3<3
alveolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2010., 21:18   #233
Kaze da mu salvete jeftino izgledaju -.- Kao, "Zamisli netko kupi salvete i skuzi da smo mi radili podmetace od istih" haha
A smisan je, utuvija si je to u glavu i nema pomoci. Al opet, da nije takav, ne bih se sjetila te ideje za slike starog Zadra... sto mi je jos i bolje.

Inace, zaljubila sam se SKROZ u onaj tvoj podmetac od lavande, ne izlazi mi iz glave kako je krasan
__________________
22.06.2011. :)
ajsika is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2010., 22:41   #234
Quote:
ajsika kaže: Pogledaj post
Kaze da mu salvete jeftino izgledaju -.- Kao, "Zamisli netko kupi salvete i skuzi da smo mi radili podmetace od istih" haha
A smisan je, utuvija si je to u glavu i nema pomoci. Al opet, da nije takav, ne bih se sjetila te ideje za slike starog Zadra... sto mi je jos i bolje.

Inace, zaljubila sam se SKROZ u onaj tvoj podmetac od lavande, ne izlazi mi iz glave kako je krasan
Hvala ti puno!

haha dobar ti je dragi! ako kupiš salvete u Konzumu velika je vjerojatnost da netko kaže ono što je tvoj dragi rekao
Inače danas asml napravila još tri i ramena mi otpadaju što od jučerašnjeg vježbanja, što od dekupažiranja ali isplatilo se
__________________
10.2. mali alvić <3<3<3
alveolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2010., 22:52   #235
Quote:
danii5 kaže: Pogledaj post



Uploaded with ImageShack.us

nadam se da se slika vidi,jer ih prvi puta stavljam na forum..

unutra još idu i bomboni,ali to ću puniti prije svadbe..nadam se da vam se sviđa..
ajme, topim se kako je ovo samo premedeno
ovo je super poklon ako cekate bebu

od cega su pravljene?
stigmata8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2010., 23:29   #236
Quote:
alveolina kaže: Pogledaj post
Hvala ti puno!

haha dobar ti je dragi! ako kupiš salvete u Konzumu velika je vjerojatnost da netko kaže ono što je tvoj dragi rekao
Inače danas asml napravila još tri i ramena mi otpadaju što od jučerašnjeg vježbanja, što od dekupažiranja ali isplatilo se
Hehehe, ne bih bila bas one konzumove kupila, al to stoji... hehe.

Ako uhvatis vremena stavi slikice jos radova Jedva cekam vidjeti ostatak
__________________
22.06.2011. :)
ajsika is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2010., 00:38   #237
Quote:
danii5 kaže: Pogledaj post



Uploaded with ImageShack.us


unutra još idu i bomboni,ali to ću puniti prije svadbe..nadam se da vam se sviđa..
Odlično! Ti i alveolina ste mi favoriti za poklone
__________________
14.05.2011.
No princess is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2010., 09:35   #238
Quote:
stigmata8 kaže: Pogledaj post
ajme, topim se kako je ovo samo premedeno
ovo je super poklon ako cekate bebu

od cega su pravljene?
hvala,hvala
i ja i md smo oduševljeni s njima i mislim da će to biti baš super poklon (iako ne čekamo bebu ).
to su ti keramičke papučice,radila mi ih je jedna žena koja radi stvari iz keramike.došli smo k njoj da se dogovorimo za magnete,jer nam je to bila prva ideja,a otišli s ovim papučicama
danii5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2010., 09:37   #239
Quote:
No princess kaže: Pogledaj post
Odlično! Ti i alveolina ste mi favoriti za poklone
joooj,hvala ti! znači sa smo dobro odlučili!
danii5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2010., 10:44   #240
Quote:
No princess kaže: Pogledaj post
Odlično! Ti i alveolina ste mi favoriti za poklone
Hvala ti puno,puno! Puno mi to znači
Danas stavljam nove radove

EDIT: nova tri rada stavljena u album koji možete naći u potpisu
__________________
10.2. mali alvić <3<3<3

Zadnje uređivanje alveolina : 25.11.2010. at 12:13.
alveolina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:02.