Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.07.2010., 12:01   #1
Dobri restorani - otok Krk

Po uzoru na temu Dobri restorani - otok Rab otvaram i ja temu za otok Krk. Ja inace zivim na Krku pa me zanima koji vam se restoran najviše sviđa. Evo mojih dobrih restorana na Krku.
Retoran i konoba Nada- Vrbnik
Restoran i pizzerija Cicibela- Baška
Konoba i pizzerija Galija- Krk
Konoba Bracera Malinska

Jela sam u svim tim restoranima i mogu rec da su me jako oduševili. Pogotovo Cicibela svojom ribljom ponudom.
__________________
... volim te tisuću svemira ...
KraljicaSparoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2010., 15:09   #2
Quote:
KraljicaSparoga kaže: Pogledaj post
Po uzoru na temu Dobri restorani - otok Rab otvaram i ja temu za otok Krk. Ja inace zivim na Krku pa me zanima koji vam se restoran najviše sviđa. Evo mojih dobrih restorana na Krku.
Retoran i konoba Nada- Vrbnik
Restoran i pizzerija Cicibela- Baška
Konoba i pizzerija Galija- Krk
Konoba Bracera Malinska

Jela sam u svim tim restoranima i mogu rec da su me jako oduševili. Pogotovo Cicibela svojom ribljom ponudom.
Konoba Bracera Malinska
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2010., 16:43   #3
Bracera i Galija!!!!
mala2207 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2010., 15:38   #4
Bracera i pizzeria Matteo (oboje u Malinskoj) - odlični ! ! !
*minii* is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2010., 15:51   #5
Quote:
KraljicaSparoga kaže: Pogledaj post
Po uzoru na temu Dobri restorani - otok Rab otvaram i ja temu za otok Krk. Ja inace zivim na Krku pa me zanima koji vam se restoran najviše sviđa. Evo mojih dobrih restorana na Krku.
Retoran i konoba Nada- Vrbnik
Restoran i pizzerija Cicibela- Baška
Konoba i pizzerija Galija- Krk
Konoba Bracera Malinska

Jela sam u svim tim restoranima i mogu rec da su me jako oduševili. Pogotovo Cicibela svojom ribljom ponudom.
bracera u malinskoj je dobra, ali meni je najnaj restac na krku (od onih u kojima sa bila) konoba zora u dobrinju.

naime, tamo rade surlice radi kojih bi isla na krk i s obale (mislim, ne bih iz zagreba, ali dok sam oko crikve mi nije tlaka ic u dobrinj na surlice ). za prste polizat! posebno one s kozicama. njam njam.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2010., 16:12   #6
Meni su uvijek bili dobri Nada u Vrbniku, Rivica u Njivicama i Porat u Vantačićima. Ali, nisam 3-4 godine već bio ni u jednom, pa se ne usuđujem tvrditi da je još uvijek tako.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2010., 17:17   #7
Imaš pravo..Zora u dobrinju..kad se sjetim šurlica sa škampima..mmmmm
__________________
... volim te tisuću svemira ...
KraljicaSparoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2010., 21:54   #8
Quote:
KraljicaSparoga kaže: Pogledaj post
Po uzoru na temu Dobri restorani - otok Rab otvaram i ja temu za otok Krk. Ja inace zivim na Krku pa me zanima koji vam se restoran najviše sviđa. Evo mojih dobrih restorana na Krku.
Retoran i konoba Nada- Vrbnik
Restoran i pizzerija Cicibela- Baška
Konoba i pizzerija Galija- Krk
Konoba Bracera Malinska

Jela sam u svim tim restoranima i mogu rec da su me jako oduševili. Pogotovo Cicibela svojom ribljom ponudom.
A čime su te oduševili Galija, Bracera i Nada? I kad?
__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2010., 22:39   #9
Meni se jako svidjela hrana u restoranu Franica u Baškoj.

Jela sam tamo odlične škampe na buzaru i finu janjetinu (ne u jednom obroku ), a vidjela sam i da imaju hobotnicu na žaru koja jako lijepo izgleda i još neke stvari.

Sjećam se i da sam prije nekoliko godina jako fino jela u jednoj konobi u Pinezićima (ili negdje tamo blizu, zaboravila sam), ali da me ubijete sad se ne mogu sjetiti kako se zove. Totalna rupčaga izvana, ali iznutra je dosta prostrano, na više nivoa, i znam da su imali odlično meso i pečene krumpiriće. Prepoznaje li netko ovo mjesto?
Garbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2010., 09:23   #10
Quote:
Garbo kaže: Pogledaj post
Meni se jako svidjela hrana u restoranu Franica u Baškoj.

Jela sam tamo odlične škampe na buzaru i finu janjetinu (ne u jednom obroku ), a vidjela sam i da imaju hobotnicu na žaru koja jako lijepo izgleda i još neke stvari.

Sjećam se i da sam prije nekoliko godina jako fino jela u jednoj konobi u Pinezićima (ili negdje tamo blizu, zaboravila sam), ali da me ubijete sad se ne mogu sjetiti kako se zove. Totalna rupčaga izvana, ali iznutra je dosta prostrano, na više nivoa, i znam da su imali odlično meso i pečene krumpiriće. Prepoznaje li netko ovo mjesto?
I ja moram pohvalit Franicu! Izvrstan ambijent i odlična hrana!!!!

Misliš možda na konobu Tri maruna??? ILi Pod prevolt???
mala2207 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2010., 10:21   #11
Quote:
štemajzl kaže: Pogledaj post
A čime su te oduševili Galija, Bracera i Nada? I kad?
Galija me odusevila jer su imali jednog tako simpatičnog konobara koji nas je cijelu vecer zabavljao svojim pricama( tad sam bila sa drustvom na pizzi, koja mi je jedna od boljih na krku). Bracera mi je ostala u sjecanju po jako dobroj hrani, cak i dosta pristupacnim cijenama. A Nada.. pa zna se, ako zelis nesto dobro i fino pojest odi tamo. Prošle godine su mjenjali meni i mogu preporucit list u umaku od limuna, a za desert čokoladni mousse..mmmmm
__________________
... volim te tisuću svemira ...
KraljicaSparoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2010., 10:23   #12
Quote:
mala2207 kaže: Pogledaj post
Misliš možda na konobu Tri maruna? ...
Nekad bilo...
Quote:
KraljicaSparoga kaže: Pogledaj post
Galija me odusevila jer su imali jednog tako simpatičnog konobara koji nas je cijelu vecer zabavljao svojim pricama( tad sam bila sa drustvom na pizzi, koja mi je jedna od boljih na krku). Bracera mi je ostala u sjecanju po jako dobroj hrani, cak i dosta pristupacnim cijenama. A Nada.. pa zna se, ako zelis nesto dobro i fino pojest odi tamo.
Iako je u Galiji vrlo dobra pica, ajmo ne miješat picerije s restoranima.

A otom-potom što se o Nadi nešto zna...
__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2010., 11:56   #13
Quote:
štemajzl kaže: Pogledaj post
Nekad bilo...

Iako je u Galiji vrlo dobra pica, ajmo ne miješat picerije s restoranima.

A otom-potom što se o Nadi nešto zna...
Ima tamo i drugih jela. Tako da je to i pizzerija i konoba
__________________
... volim te tisuću svemira ...
KraljicaSparoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2010., 11:57   #14
Quote:
štemajzl kaže: Pogledaj post
i uvijek neki odokativan račun..
svaki put drukčiji...

al - dobro se jelo..
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2010., 12:10   #15
I ti si na Krku? Imaš li štogod za preporučiti?
__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2010., 12:17   #16
Pizzeria valbiska!
Znaci ona desno kad se silazi dolje za trajekt
Vuvuzela is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2010., 12:30   #17
Quote:
Vuvuzela kaže: Pogledaj post
Pizzeria valbiska!
Znaci ona desno kad se silazi dolje za trajekt
Meni je bolja ona kad se silazi na lijevo, odmah kraj benziske.
Ja u nedjelju idem u neku konobu u Milohnićima. Javim vam kako je bilo.....
__________________
... volim te tisuću svemira ...
KraljicaSparoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2010., 17:13   #18
Quote:
štemajzl kaže: Pogledaj post
A otom-potom što se o Nadi nešto zna...
Imaš loša iskustva s nadom? Ja sam bio 4-5 puta u 4-5 godina i svaki put je bilo jako dobro. Daleko od jeftinog, ali vrijedilo je.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2010., 12:50   #19
Pozdrav svima!
Upravo sam se registrovala na ovaj sajt, dolazimo na Krk (prvi put u životu) za 10 dana, tačnije u Staru Bašku, i baš se radujemo! Super što ste dali konkretne predloge za restorane, značiće nam... Nisam uspela na netu da nađem okvirne cene vanpansionske potrošnje na Krku, ako neko može da pomogne ili da me usmeri na neki drugi sajt/temu, bila bih vam zahvalna.
laponci is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2010., 14:45   #20
Quote:
laponci kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!
Upravo sam se registrovala na ovaj sajt, dolazimo na Krk (prvi put u životu) za 10 dana, tačnije u Staru Bašku, i baš se radujemo! Super što ste dali konkretne predloge za restorane, značiće nam... Nisam uspela na netu da nađem okvirne cene vanpansionske potrošnje na Krku, ako neko može da pomogne ili da me usmeri na neki drugi sajt/temu, bila bih vam zahvalna.
Za vanpansionsku potrošnju, ako trebate namirnice najbolje Konzum u Krku (mislim da je to jedini veći trgovački centar na Krku) jer ovi mali dućanćići će vas oderati sigurno.

Inače od restorana na Krku su mi bili dobi Bracera (odlična pašta sa plodovima mora) u Malinskoj, Galija u Krku (super i pizza i rižoto od škampi, i palamida na žaru) i u Puntu Ragusa (meksički restoran i pizzeria)
luna2121 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:15.