Natrag   Forum.hr > Razno > Četeraj

Četeraj Raj za chatere, bivši Off Topic

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.10.2014., 20:53   #41
Quote:
Angry Bird kaže: Pogledaj post
jel, pa nek se ja izubijam u mraku! krasno.
Sta postena zena ima traziti sama u mraku?
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 20:56   #42
ko kaže da bih išla sama
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 20:58   #43
Ma da, a onda nama prodajes pricu da si u modricama od mraka.
Sigurno te mrak zvani Mustafa do'vatio. I jos kao kukas i zalis se, umjesto da zahvalis adalet.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 21:31   #44
kao krenem sama kroz mrak pa se popiknem i padnem drito mustafi u naručje?
hnje... radije bih kerimu
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 21:37   #45
Kad sam zaredala s gifovima po ljutom Omeru, evo malo i ljubomornog
amibel is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 21:43   #46
merhaba kzlar
ne aber ne var
novi volumen se otvroio
masala neureko se dabogda.nego evo i od mene nesto od dotura.

a ovo je samo za moju dusu da se zna
stavljam u link da ne kvarim temu
http://img15.dreamies.de/img/246/b/l00brt7tvqz.gif
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 22:01   #47
Quote:
Angry Bird kaže: Pogledaj post
kao krenem sama kroz mrak pa se popiknem i padnem drito mustafi u naručje?
hnje... radije bih kerimu
Ma mozes odmah u krilo, mani se narucja.
A buduci da je mrak, dohvati kog mozes i kog hoces, kao da ce neko znati i vidjeti.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 22:06   #48
ma ja sam ti staromodna i konzervirana pa volim prvo u zagrljaj a onda ovaj sportski dio
a u mraku volim znati koga vatam, da nebi bilo nismo znali
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 22:08   #49
još stižu čestitke, baš nam fin komšiluk nisam ni znala da imamo takvo susjedstvo :klap:
ajd da znamo tko će nam čajeke kuhat kad nas uhvati prehlada

Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post
Ja imam rupetinu u glavi , pa cu otprilike, koliko se sjecam. Kad pristignu pametniji neka ispravljaju.

Tayar je rekao Omeru kad je Asli onomad ubila Zerinku da kamere nisu radile u sobi, tako trazila vamilija, zbog jelte specificnog Aslinog stanja koje nije za javnost, da ne bi bilo traca i tako.
A onda kad je Metin sa snimkom Asli kako gura Zerinku dosao ucjenjivati Elif, ona je Omeru priznala istinu, jer zbog istine (presucivanja iste) pukla je tikva prvi put.
Situacija je jako sumnjiva, jer snimke koje do juce nisu postojale, sad su kaobajage ukradene iz Tayarove bolnice i u Metinovim rukama adut za ucjenjivanje.

Sem toga, kad je ubijen Aslin ficfiric od muza (kako se covjek zvao?) Omeru je bilo sumnjivo...ucitelj mu rekao da je oprostajno pismo pisano pod prisilom...
A onda je cimer (koji ga je i roknuo), zivahan i zdrav, umro od srcanog udara...i proradili Omeru klikeri...
Pa je Omerko posumnjao na Tayara i medikamente koji su mu kao vlasniku bolnice dostupni, a motiv je sto je Aslin muzek sevio Tayarovu ljubavnicu...

Uz sve, Tayarova ljubavnica je bila nestala, Tayar mu rekao da ga je napustila, spakovala se i otisla i da ne zna gdje je. A Omerce momce saznao da je nadjena na brodu, zavezana i ostavljena da umre od zedji.

Pa je Omer skontao da je Tayar kaznio ljubavnika svoje drage, svoju dragu, ali i da je glavni mutikasa koji se krije iza paravana uglednog bizMismena.

A sad moze biti i siguran u to (samo sto nema dokaza) jer je Tayara priveo sa nalogom, a odjednom nema ni naloga, ni tuzioca koji ga je potpisao (nestao covjek u nepoznatom pravcu). Neko posten to ne moze izvesti.

fala :kisić:
svašta se izdogađalo, nemam baš nešto vremena za gledanje, ovo mi je korisno da mogu koliko-toliko nastaviti, neš malo sam prevrtila po postovima i slikicama ali opet nedovoljno a ovaj njegov napad na amđu je baš žestok
on je sad sam protiv svih - sirotanović

Quote:
Angry Bird kaže: Pogledaj post
no fala kaj (ni)ste ostavile putokaz na staroj temi i samo da znate da mi se ne sviđa što ste stari otel samo tako napustile a da vrata za sobom zaključale niste.


i dajte mi napokon taj link LIJEPO VAS MOLIM!
žali se čobanici ona je navalila da bude sinoć jer je par dana odsutna pa je htjela fešticu dok je još s nama
adalet ugasila svjetlo
putokaz linkova je bilo nego bi ti da te mazimo, pazimo i bedinamo
eto snašla si se

bez ovoga ko da Otel nismo ni otvorile
http://www.youtube.com/watch?v=NDlLdSFl6BM
aysha is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 22:18   #50
Ah, ja bih i ovu verziju raspjevanih ubracenih golupcica turila:
https://www.youtube.com/watch?v=W-Ab0Ro3SEk

I Dolama:
https://www.youtube.com/watch?v=AJefpWGw7HU
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 22:42   #51
Ja bi da me urgentno najavite kod generalnog



Merhaba svim dušama ovog zdanja
Amibel mi je poslala ovog šarmantnog komisera da mi javi di vas mogu naći
Iako mi se puno nakupilo za pogledati iz nove sezone KPA,potrudit ću se što prije nadoknaditi propušteno da vas mogu pratiti i sudjelovati
__________________
Sreća nije u događajima...ona ovisi o plimama i osekama uma...
Dempsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 22:47   #52
Sve prsti od poljuPaca, a autoru klipa ruka zadrhtala, pa pogresno ime u junaka...
https://www.youtube.com/watch?v=Xu2NWjHesVQ

Kerim i Fata - Tajno moja

Kerim i Fata - Moj lipi andjele
U glavi mi blinka da je neka forumasica napravila ovaj spot po zelji svoje majke.
[EDIT: Vidim u potpisu videa je Ninocka...]

A i aysha ima uradak na istu pjesmu:
https://www.youtube.com/watch?v=uYGO...RoC_hFyjvP55cQ
I Smooth
https://www.youtube.com/watch?v=naYU...RoC_hFyjvP55cQ

I ova je divna...Nisam mogao reci...
https://www.youtube.com/watch?v=9ElT...iIBqMASBTQI7KA
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)

Zadnje uređivanje M@3X : 09.10.2014. at 23:10.
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 23:48   #53
Quote:
Dempsy kaže: Pogledaj post


Merhaba svim dušama ovog zdanja
Amibel mi je poslala ovog šarmantnog komisera da mi javi di vas mogu naći
Iako mi se puno nakupilo za pogledati iz nove sezone KPA,potrudit ću se što prije nadoknaditi propušteno da vas mogu pratiti i sudjelovati
kolko te ja znam mislim da bi tebi više pasa ovaj


gle ga što je šesan

igra majketi, generalnom nije smjelo ni naumpast

canim benim hošhošgeldin!
aysha is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 05:28   #54
Jutro
počinje vikend, lijepo vrijeme, možemo nastaviti
lišće počistila, kavicu skuhala, i čekam TeKničkog...da mi da naputak



Quote:
aysha kaže: Pogledaj post

evo njega u još jednoj kombinaciji s Umutom

zahvalan je bratemili
jes vala, za'vjek upotrebljiv

Zadnje uređivanje Spadalica : 10.10.2014. at 05:35.
Spadalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 05:41   #55
Quote:
aysha kaže: Pogledaj post

evo njega u još jednoj kombinaciji s Umutom
ah aysha! keep them coming! :klap:

angry bird, slobodno prepusti meni da se napiknem na Mustafu, za to ipak treba
TheWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 06:00   #56
iš umute iš
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 07:14   #57
Dobro jutro lipe moje,

Hvala Spadalice na doručku i kavici, ayshi i Steli na tekničkom direturu, M@3x na citiranju ''torbice by aysha'' amibel na predivnim gifićima, Angry Bird što me svaki put nasmije, na snalaženju u mračnim prostorima, Ivančici na prirodnim ljepotama toplog listopada popraćeno sa divnim riječima, Cobi na mladenačkim smješuljcima kao i na mrgudima, Lilly na predanom radu, dragonwhite, cifri, hayat, witch69 i svima drugima koje su tu se u našem Otelu pojavile glavom i bradom Eto...:klap:
Pozdravljam i radujem se svojoj sugrađanki Dempsy, a kad vidim njen nick tu, odmah se ponadam da će nas posjetiti i jedna sapunkasta osoba Kad bi naišla....eh...

Jednostavno vi ste the best


Neyse, jutro je fino toplo, dan će biti sunčan

koji lik naš teknički



Fala ti Bože opet petak, ajte ćaos
__________________
I'm probably not what I should be, I know I'm not what I could be, I'm definitely not who I want to be, but I know I'm not who I used to be!
Romanaromani is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 08:59   #58
Otel se tek otvorio ,a već bookiran
A kako i ne bi ..hoćeš uvodni pozdrav,hoćeš pogled,iće i piće,ljubazno osoblje, a tek Uprava

Postsezona ,a ovdje tek počinju gužve,morali bi hrvatski hotelijeri kod vas na par seminara o menadžmentu.

Znam da ste vi požrtvovani radnici,jer vam je Diretur (ups!mislim- posao ) uvijek na prvom mjestu

Uz jutrošnju kavu,za one poput mene,koji vole gorku kavu s kolačem

tagoresky is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 09:10   #59
Ja za dobro jutro sa haberom o starim sapunica temama - samo su na prociscavanju zbog novih Google preseravanja, a posto forumu trebaju njihove reklame, mora da se cisti...
Bice opet tu kad se prociste...

Znam da ce se hayat obradovati. Vratice se Asi.
A i Fatmagul...

Jos da nam se Smrdica vrati.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)

Zadnje uređivanje M@3X : 10.10.2014. at 09:49.
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 11:13   #60
Quote:
Lilly 77 kaže: Pogledaj post
Dobar dan!

Opasno ste krenule sa otelijerskom ponudom jela.... na sve one baklave, previše brate mili...

nego, ima li oĐe kakve muzike, a ?

uvojak

kod mene danas sunce sija, mašala.. red bi bio i da se štagod uradi , krečenje i tako to

e da, već par dana želim da odgovorim našoj dragonici ali zaboravim... nedavno je spominjala drage tragičarke... Nažalost, nisam s njima u kontaktu, one su izgleda zaboravile vorum.. a bile su baš super ekipa- mima sa svojim vježbama, vera wang- redovno posluživala doručkić, čara sa svojim ludostima, nata i njen Kivo.. nina.... ehh

Ja sam se ponadala da da da znaš gdje su...

Ta tema me svaki dan, ali doslovno svaki dn nasmijavala. Ok, ne tema kao tema nego šaljive forumašice sa šaljivim gifovima, slikama i situacijama iz RL.
Žao mi je što su napistile tu temu kao mjesto sastajanja jer, sigurna sam, da se one i dalje negdje druže. A u današnje doba imaš za birati gdje ćeš se družiti.

Ne znam razlog, osim čarinog objašnjenja da je došlo do zasićenja i da se one i dalje druže. Zapravo se zadnjih dana nešto neobično događalo sa tom temom... Meni je kao 'gledaocu sa strane' (iako sam nekoliko posta i napisala) izgledalo kao da se društvo sa neke druge teme dogovorilo: slijedećih par dana se družimo na temi tragičarke!

Možda griješim, njihovi nickovi su mi poznati jer se svi mi vrtimo u krug oko dizija, ali ne sjećam se da su ranije pisale na toj temi. Svatko je prvi puta novi na temi, ali to je bila grupa... Ne znam da li im je to zasmetalo jer teme su u biti otvorene za svakog tko otvorena srca pokuca. Ali nisam vidjela druženje između 'stare' i 'nove' ekipe. Iznenadilo me jer nije bilo nikakvog nagovještaja nekog 'kraja'. Eto, samo mi je žao...

Ja moram priznati da se tek ponekad sjetim da teme na kojima pišem i ono što postam ne čitate samo vi drage moje fumašice nego i svi koji su oduševljeni (više ili manje) dizi svijetom potražili na forumu koju informaciju više i zakačili se kao i ja sve dok nisam izdržala i registrirala se.

Spadalice, kao što kaže adalet da nije kuma napomenula možda ne bih bila niti primjetla promjenu nicka jer sam ja spadalo123 uvijek čitala spadalica!

Ivančice, pogled sa tvog balkona je toliko divan da sam ponekad pomislila zaključati kuću i krenuti prema tebi! Iako ne znam gdje si...

Pošto se inače javljam tek navečer, svima danas želim prekrasan dan!

Uz pjesmu koju vrtim i vrtim...
http://www.youtube.com/watch?v=jAHlQ77lm10
dragonwhite is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:04.