Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.12.2013., 21:07   #3341
Quote:
Pugnaculum kaže: Pogledaj post
Jesi možda išla u gmm? Jel Zubakica?


hvala, ljudi

ma učila bih ja, htjela bih ispolagati one testove...za zlu ne trebalo. a nije mi ni višak za posao.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2013., 23:55   #3342
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post


hvala, ljudi
Joj Zuba, jednom nam je došla na zamjenu i plačući napustila sat, slično kao Parlov 3 puta tjedno kroz 4 godine
__________________
Ne očajavamo, zato što se ne nadamo nikom. Ničemu dobrom, ničemu lošem tu ne nada se niko.
I sa tom diplomom, i sa šljakom sam se slik’o. Rintao k'o magarac, sve dok nisam rikn'o.
mr-crime is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2013., 14:09   #3343
men je zuba predavala 1-3 raz. svi jedva natucamo taj jezik, osim onih koji su ga i prije znali
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2013., 17:29   #3344
Quote:
Boki000 kaže: Pogledaj post
men je zuba predavala 1-3 raz. svi jedva natucamo taj jezik, osim onih koji su ga i prije znali
Ja sam ga učila od 4. do 8. osnovne i nakon nje sam jedva znala reci kako se zovem
vidim da svi imamo ista iskustva s njom
__________________
''Have you ever had that feeling? That you’d like to go to a whole different place and become a whole different self?''
Pugnaculum is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2013., 17:30   #3345
fantastično
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2013., 18:04   #3346
Quote:
mr-crime kaže: Pogledaj post
Joj Zuba, jednom nam je došla na zamjenu i plačući napustila sat, slično kao Parlov 3 puta tjedno kroz 4 godine
Vidjela bih ja nju u drugom ili sedmom osnovne. Noob.
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2013., 18:08   #3347
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
a kes ke se, bit će i to nekad.
da, ponekad. uskoro ću obilježiti okruglu, 30. godišnjicu soliranja ili ajde 15. ako ćemo računati vrijeme otkad me cure zanimaju na taj način.
Quote:
vidi kako rocket SUPTILNO ubacuje posvuda da ima curu
skužio sam. čestitke kolegi rocketu.


šta sad s tom profesoricom, ona vam je kriva što ne znate njemački? jeste sigurni da glavni razlog nije možda to što vas njemački, kao i 90% učenika, nije zanimao?
leone.sb is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2013., 18:11   #3348
to zbilja ne mora imati tako tragičan ishod, kako se naslućuje iz ovog što si napisao...

zanimao me na početku, zato i jesam išla na njega. ali ako te netko pošteno ne nauči osnovama, možeš se slikati. doguraš do mature bez da znaš abecedu.

mislim da smo u jednom razredu morali pisati sastav "moj božić" koji je tad već prošao. a uopće nismo učili prošlo vrijeme
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2013., 19:50   #3349
Quote:
Afrika paprika kaže: Pogledaj post
Vidjela bih ja nju u drugom ili sedmom osnovne. Noob.
Ma kod nas je držala 1. njemački za 5-6 cura sve 4 godine, jednom je došla kod nas na sat, i nikad više, nije nas htjela ni pogledati...jednostavno smo ju cijeli sat ignorirali
__________________
Ne očajavamo, zato što se ne nadamo nikom. Ničemu dobrom, ničemu lošem tu ne nada se niko.
I sa tom diplomom, i sa šljakom sam se slik’o. Rintao k'o magarac, sve dok nisam rikn'o.
mr-crime is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2013., 20:33   #3350
Mislim da je zadaća profesora, između ostalog, da zaintrigira učenike za određeni predmet, probudi im zanimanje. Po tom pitanju, strani jezici, koliko sam skužio, većini su suhoparniji od npr matematike

Problem je što i osnova većinom nije dobra, zbog neadekvatnog kadra(često u osnovnoj engleski ili njemački predaje profesor npr glazbenog, koji usto, eto, zna engleski )

Kod mog nastavnika je za ocjenu bitnije bilo vladanje nego znanje, i onda kad sam došao u srednju, klinca nisam znao Profa je morala rušiti kriterije ostalima, koliko smo mi bili u zaostatku(više nas iz moje osnovne škole)
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2013., 20:47   #3351
da kucnem, uvijek sam imala odlične profesorice engleskog.
ali s obzirom da je engleski doslovno svuda oko nas :dosjex:, ne znam kako se nekoj mladoj osobi dogodi da je promaše osnove.

pa španjolski znamo iz sapunica
onako, pa bar učenje jezika stvarno može biti zanimljivo. ali eto, ajmo radije prevoditi slikovnice kako je tata porodio mamu (vrh )
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2013., 21:12   #3352
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post

zanimao me na početku, zato i jesam išla na njega.
U gimnaziji je njemački bio obavezan?

Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Mislim da je zadaća profesora, između ostalog, da zaintrigira učenike za određeni predmet, probudi im zanimanje. Po tom pitanju, strani jezici, koliko sam skužio, većini su suhoparniji od npr matematike
Postoje ljudi koje jezici ne zanimaju, ne idu im i nije ih briga. Takve ne možeš motivirati i ne treba na njih gubit vrijeme. Jedini je problem što znaju radit nered jer im je dosadno.


Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Kod mog nastavnika je za ocjenu bitnije bilo vladanje nego znanje, i onda kad sam došao u srednju, klinca nisam znao Profa je morala rušiti kriterije ostalima, koliko smo mi bili u zaostatku(više nas iz moje osnovne škole)
Glišo?


Sa mnom je u srednju išao dečko koji je prolazio s 5 u gimnaziji, a imao 2 iz engleskog. Nije ga znao, nije mu išao i gotovo. A imali smo istog nastavnika u osnovnoj (ja sam diplomirala engleski ).
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2013., 21:15   #3353
je, ali ja sam baš zapela za jezičnu. jer debil na vrijeme nisam pročitala da neke bitne razlike u programu nema
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2013., 21:26   #3354
Quote:
leone.sb kaže: Pogledaj post
šta sad s tom profesoricom, ona vam je kriva što ne znate njemački? jeste sigurni da glavni razlog nije možda to što vas njemački, kao i 90% učenika, nije zanimao?
da ti je ona predavala bio bi i ti siguran da je ona apsolutno kriva
ja sam se stvarno trudila, pisala zadaće i tako to
al nikakve koristi
__________________
''Have you ever had that feeling? That you’d like to go to a whole different place and become a whole different self?''
Pugnaculum is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2013., 21:47   #3355
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Problem je što i osnova većinom nije dobra, zbog neadekvatnog kadra(često u osnovnoj engleski ili njemački predaje profesor npr glazbenog, koji usto, eto, zna engleski )
Ma u kojoj to školi?
Bar sad ima profesora.

Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Kod mog nastavnika je za ocjenu bitnije bilo vladanje nego znanje, i onda kad sam došao u srednju, klinca nisam znao Profa je morala rušiti kriterije ostalima, koliko smo mi bili u zaostatku(više nas iz moje osnovne škole)


Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
da kucnem, uvijek sam imala odlične profesorice engleskog.
ali s obzirom da je engleski doslovno svuda oko nas :dosjex:, ne znam kako se nekoj mladoj osobi dogodi da je promaše osnove.

pa španjolski znamo iz sapunica
onako, pa bar učenje jezika stvarno može biti zanimljivo. ali eto, ajmo radije prevoditi slikovnice kako je tata porodio mamu (vrh )
Na španjolskom jesam nešto naučila, ali na engleskom nisam.

I ovim putem pozdravljam svoju profesoricu njemačkog jezika iz osnovne škole.
garfield01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2013., 21:47   #3356
Quote:
Afrika paprika kaže: Pogledaj post



Glišo?


Sa mnom je u srednju išao dečko koji je prolazio s 5 u gimnaziji, a imao 2 iz engleskog. Nije ga znao, nije mu išao i gotovo. A imali smo istog nastavnika u osnovnoj (ja sam diplomirala engleski ).
Da. A onaj brko(Daska?!) je, ako sam ja sestričnu dobro zapamtio otada, bio nastavnik glazbenog

Quote:



Quote:
I ovim putem pozdravljam svoju profesoricu njemačkog jezika iz osnovne škole.
I sve u studiju i režiji
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2013., 23:40   #3357
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
nisu valjda sve ovako lijepe?

bluzara, hoće brod malo depresivno djelovati na čovjeka
A mene uvijek opere euforija. Ja bas volim dolaziti u SB.
Cak i kad je ona sumorna magla, meni je to "green green grass of home"
__________________
"Life", said Marvin, "Don't talk to me about life"
I ja bih marasovca nazad
Grugru is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2013., 01:27   #3358
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Da. A onaj brko(Daska?!) je, ako sam ja sestričnu dobro zapamtio otada, bio nastavnik glazbenog






I sve u studiju i režiji
No, no no, Daska je bio profesor engleskog i njemačkog, a sad je zamjenik gradonačelnika i predsjednik gradskog vijeća Taj je mene engleski odlično naučio, nemoj ti meni tako Parlov je bio veći problem, no eto i kraj njega mi je nešto engleskog ostalo ali njemački u 4 godine nisam naučio 1 rečenicu sastavit, valjda zato što sam promjenio 7 profesorica
__________________
Ne očajavamo, zato što se ne nadamo nikom. Ničemu dobrom, ničemu lošem tu ne nada se niko.
I sa tom diplomom, i sa šljakom sam se slik’o. Rintao k'o magarac, sve dok nisam rikn'o.
mr-crime is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2013., 10:53   #3359
Daska je Miško?!

On je i meni predavao.
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2013., 11:45   #3360
pa kako stee brođanii mojii? šta imaa u našem gradu?
__________________
Svatko ubija onoga koga voli. Netko gorkim pogledom, netko riječju laskavom... Netko voli premalo, netko previše...Netko kupuje, a netko prodaje.
žana guja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:45.