Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2011., 13:56   #1
Question Karlovac - ginekolozi

e ovako ,zanima me dali znate nekog ginekologa iz ka da mi ga možete preporučiti.al da nije privatnik......po mogućnosti da je žena........i zanima me kako to sve izgleda kad s e dođe kod ginekologa,..........di se presvlaći i to.......... nisam još nikad bila..al do ljeta ću otić jer mi je već stvarno vrijeme...a prvo bi se htjela posavjetovat ovdje......hvala
cloey 19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 16:10   #2
Quote:
cloey 19 kaže: Pogledaj post
e ovako ,zanima me dali znate nekog ginekologa iz ka da mi ga možete preporučiti.al da nije privatnik......po mogućnosti da je žena........i zanima me kako to sve izgleda kad s e dođe kod ginekologa,..........di se presvlaći i to.......... nisam još nikad bila..al do ljeta ću otić jer mi je već stvarno vrijeme...a prvo bi se htjela posavjetovat ovdje......hvala
Ja bih ti preporucila dr. Kljajo, na Dubovcu. Meni je jako dobra, ali znam neke cure kojima se bas i nije svidjela. Uglavnom, pripremi se na duga cekanja.

Cula sam da su cure jako zadovoljne i sa drugom ginekologinjeom na Dubovcu, ne znam ime, ali od glavnog ulaza ides desno (mislim da ti je tamo odmah i strelica s imenom).

Ne znam koliko ti je godina, ali zvucis kao da ne trebas cekati do ljeta. Nema razloga za neugodu (sto ces vjerojatno shvatiti nakon prvog pregleda ili kad ugledas punu cekaonicu zena koje prolaze isto). Ginekoloski pregled je stvar zdravstvene kulture i naviku odlaska na pregled jednom godisnje moras steci ...sto prije - radi sebe! Ako ti je tako neugodno mozda bi ti bilo lakse otici prvi puta s prijateljicom?
Tursiops truncatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 16:54   #3
Angry

kljajo vasna jel?
druga je branka...
od vesne broj već imam u mobu,mogu se telefonski naručiti jel?i ako nisam nikad bila kod nje na pregledu?već sam zvala ovu jese al je bilo zauzeto par puta i tako sam volju izgubila....
i zanima me jel se plaća šta?
od jedne frendice mama je kod nje pa je ova rekla da je dobra....
a sad me strah opet šta si rekla da se nekim curama nije svidjela???
imam 19 godina..
cloey 19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 17:14   #4
Tema je za Žensko zdravlje stoga selim na taj podforum.
__________________
Fuj. Kaka to!
Silvery is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 19:27   #5
Quote:
Tursiops truncatus kaže: Pogledaj post
Ja bih ti preporucila dr. Kljajo, na Dubovcu. Meni je jako dobra, ali znam neke cure kojima se bas i nije svidjela. Uglavnom, pripremi se na duga cekanja.
kvotano - živa istina, zato savijet, kada se naručuješ naruči se za zadnji termin , ako ćeš se odlučiti ići njoj. što ne znači da ako se naručiš u 19h nećeš čekati do 21. žena jednostavno ne žuri i temeljita je zato se toliko čeka.
mnoge žene su od nje prebacile kartone baš zbog čekanja, ali ljude nikako zadovoljit, ako te "obradi" za deset minuta onda ti "ne posvećuje dovoljno vremena"
ja bih ju definitivno preporučila osobi koja ide ginekologu prvi put. žena je definitivno strpljiva.
__________________
"neidem gore po pečat ali to nazivam planinarskim orgazmom, kad ga lupim u hpo il svoj dnevnik" by osbourne
C71 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 09:20   #6
jel to da se naručim za zadnji termin vrijedi isto ko i da se naručim ujutro u 8 npr.? valjda ne naručuje nikog u isto vrijeme....
__________________
Branili su našu ljubav,branili su redom svi,branili su al uzalud,mi smo pobjedili....
cloey 19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 12:21   #7
...curke i ja bih trebala odabrati si ginekologa u karlovcu...a zenu bih ...dali se kod nje mogu otici prijaviti u bilo koje doba godine ili?
maza<3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 12:33   #8
Hehe,ja mislim da da ,..........trebala bi cijele godine primat......
ja ću sad kad budem išla ić kod nje....
ne želim kod muškog ić
__________________
Branili su našu ljubav,branili su redom svi,branili su al uzalud,mi smo pobjedili....
cloey 19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 20:25   #9
...e super pa pitaj...znaci nisi jos bila kod nje...tek ces prvi put...ja sam doselila u ka pa bi isto trebala kod nje se upisati...
maza<3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 10:39   #10
Istina,nisam bila još,nijednom...
Ćim budem mogla naručit ću se .
A sigurna sam da prima stalno...
Al reć ću ti još kad mene primi
__________________
Branili su našu ljubav,branili su redom svi,branili su al uzalud,mi smo pobjedili....
cloey 19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2011., 14:45   #11
ja tražim ginekologa u karlovcu koji je korektan i koji ne cvili da mama mora samnom na preglede jer imam 17 godina.
išla sam kod branke stanić, i neka joj Bog pomogne, ta žena nije normalna.

ima li tko kakvih iskustava?
__________________
Sjedni, pet !
ćelavo_pile is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 11:41   #12
Dr. Živčić je super
__________________
Postoji samo jedna razlika između genija i budale - genij ima svoje granice.
tina080488 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2011., 11:57   #13
dali je vesna kljajo privatnik ili moze i preko socijalnog...tj dali se placaju pregledi i koliko se cekaju rezultati pape i ostalog?
maza<3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 15:27   #14
Dr. Tuškan odlican!
__________________
..sanjam davno sanjano sto mi nije sudjeno!
TheLudaMaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 18:30   #15
Quote:
TheLudaMaca kaže: Pogledaj post
Dr. Tuškan odlican!
Daleko je on od odlicnog...stari mozda i je, al "mladi" nikako!
mia.principessa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 10:53   #16
ja sam bila kod dr. stanić i pobjegla glavom bez obzira. unatoč averziji prema muškim ginekolozima otišla dr. živčiću, za sada zadovoljna. frendice su isto sa stanićkom imale loša iskustva, sad su kod živčića
madam_Bovary is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2011., 20:41   #17
Dr. Kekić
Kleopatra_0411 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 20:13   #18
imam nekoliko pitanja, i bila bih vrlo zahvalna za malu pomoc.

-prvo, kakvo je stanje sto se tice popunjenosti kod ginekologa koji su do sada pohvaljeni na temi, tj. primaju li nove pacijentice, ako netko zna? (ja sam inace u zg, i kod svakog malo boljeg je obicno prilicna guzva i jako rijetko primaju nove pacijente, ovo pitam za seku. za karlovac nemam pojma kakva je situacija)
-drugo, pretpostavljam da upis funkcionira isto kao i u zg, treba otici do doktora, uzeti potrebne papire, ispuniti ih, odnijeti na hzzo ovjeriti tj. potvrditi upis, i vratiti doktoru sve ovjereno?
-i trece, da li je mozda koji od spomenutih "dobrih" ginekologa negdje malo blize centra? da bas ne ide na dubovac ako ne mora, jer zivi na rakovcu.
Varla is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 20:45   #19
Ovako Varla....Ja sam svog ginekologa kod kojeg sam sad nazvala ,sestra me upisala ,pitala hoćemo li otvarat karton,rekla sam da,došla sam ttamo kad sam bila za pregled naručena,pet -deset min prije,upisala podatke i gotovo....Nisam morala nikakve papire ispunjavat niti nosit igdje....
__________________
Branili su našu ljubav,branili su redom svi,branili su al uzalud,mi smo pobjedili....
cloey 19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 20:04   #20
hvala cloey
Varla is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:19.