Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.06.2012., 22:25   #881
Meni se sviđa sve to plus jako je lagana, isti sekund nakon nanošenja se upije, nije masna, puder fantastično sjeda na nju, pore nekako "zagladi" Baš je
Dandy_080 is offline  
Old 17.06.2012., 01:17   #882
...

Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
draga jel nemš osjećaj da bi te taj elixir mogao isušivati s obzirom da je alkohol na 2. mjestu? ja sam sad išla odmah gledati kad si ga pohvalila i mislila ga naručiti al me sad taj sastav malo pokolebao.

a phyto krema,jel ima ugodan kozmetički miris ili je onak neki biljkasti?
draga, i ja sam se bojala da ce isusivati jer sam isto procitala da ima alkohola ali uopce me ne zateze, tako ugodan osjecaj daje na kozi. ja brijem da taj alkohol dolazi od grozdja. u jurisicevoj imaju sve testere pa probaj uzeti neku bocicu da ti malo preliju elixira. znas da imam suhu kozu, i odmah mi oci reagiraju kad ima previse titana i alkohola. ali za ovaj elixir imam samo rijeci hvale, doista.
phyto krema kosta 110 kuna, ja sam uzela ovu novu, ali je, to je taj proizvod na slici. isla sam sada ponovno pomirisati, mogu cak reci da miris ni nije ugodan. podsjeca na bilje definitivno, ali ne sad da nesto smrdi ili tome slicno. vrhovi su mi se preporodili, stavljam ga i maloj na kosu, ona ima jadna tak suhu kosicu ali sada je zbilja ozivjela. ima i testera za taj phyto, mogu ja pitat svoje tete u ljekarni ili ak hoces posaljem ti malo u teglici da si ga probas
prezadovoljna sam, napokon da sam pronasla nesto za moju kosu, a probala sam od kristala do makadamije, argana i slicno. definitivno HG proizvod
__________________
štedim pa šta košta da košta
sidora is offline  
Old 17.06.2012., 11:08   #883
Quote:
Dandy_080 kaže: Pogledaj post
Meni se sviđa sve to plus jako je lagana, isti sekund nakon nanošenja se upije, nije masna, puder fantastično sjeda na nju, pore nekako "zagladi" Baš je
gdje si ju kupila, u dm-u i bipi ju nisam vidjela? cijena?
bitno da nije masna jer ne volim onaj masan osjećaj kao da kliže po licu na ovoj vrućini.
S by rosse is offline  
Old 17.06.2012., 11:25   #884
Quote:
S by rosse kaže: Pogledaj post
gdje si ju kupila, u dm-u i bipi ju nisam vidjela? cijena?
bitno da nije masna jer ne volim onaj masan osjećaj kao da kliže po licu na ovoj vrućini.
Nisam Dandy, ali ja sam svoju kupila u Bipi. Bila je na akciji, 28kn, vjerojatno jer je nova u asortimanu.

Ako imaš mješovitu do suhu kožu, trebala bi ti biti OK, ali ako ti je koža masna mogla bi ti biti mrvicu preteška za ljeto. No, za te novce isplati se probati.
__________________
'We take this small box and shut the furies up in it, they're furious and can't get out, they say let us out and we'll be kind. We gods can do that sometimes, quieten the furies, we can't do everything, we don't exist, people make us up, they make up the furies and how they bite.'
samotna šetačica is offline  
Old 17.06.2012., 12:30   #885
Quote:
S by rosse kaže: Pogledaj post
gdje si ju kupila, u dm-u i bipi ju nisam vidjela? cijena?
bitno da nije masna jer ne volim onaj masan osjećaj kao da kliže po licu na ovoj vrućini.
Quote:
samotna šetačica kaže: Pogledaj post
Nisam Dandy, ali ja sam svoju kupila u Bipi. Bila je na akciji, 28kn, vjerojatno jer je nova u asortimanu.

Ako imaš mješovitu do suhu kožu, trebala bi ti biti OK, ali ako ti je koža masna mogla bi ti biti mrvicu preteška za ljeto. No, za te novce isplati se probati.
Ja imam mješovitu kožu i super mi je! Nije uopće masna, brzo se upije i uopće se ne sjajim od nje! Svaka pohvala za kremu!
Što se tiče prodajnih mjesta, bila sam u Kozmu, Dm-u i Mulleru i nigdje ju nisam našla i onda sam slučajno zašla u Kaufland i tamo ju kupila za oko 30-tak kn! A eto Bipe se nisam sjetila
Dandy_080 is offline  
Old 17.06.2012., 13:37   #886
neutrogena pink grapefruit krema je i na popustu u superkonzumu, cijena je 34 kn
__________________
When roped to concrete and noose your bauble for car-powered head divorce. Then find your scheme all twunted by a Honda. And when all your taxi journeys come to this. Then welcome mmm Ooh, astonishing sod ape, welcome, in jam jam! jam! jam! jam! jaaaaaaaaam!
Hairdo is offline  
Old 17.06.2012., 21:28   #887
hvala cure!koža mi je mješovita do normalna sa dehidriranim obrazima koji po zimi zatežu, a po ljeti se mastim odnosno znojim i onda ne volim još kremu staviti pa sam si onda sva ljigi ljigi...uglavnom bitno mi je da ne masti i da ne ostavlja film na koži. za zimu mi paše afrodita vlažilna od badema ili olay fluid onaj u crno bijelom pakiranju(ne rozo bijelom) koji mi po vrućini ne odgovaraju. inače mi je super esi aloe vera gel sa čajevcem, i kao dnevna krema i kao podloga za šminku pa onda tražim i kremice na takvom principu, npr. essence krema za matiranje mi nije masna ni malo nek se odmah upije. svakako nije skupa ova neutrogenina, imala sam takav gel za pranje lica i bio je dobar al inače koristim isto neutrogenin gel ali onaj narančasti u prozirnom pakiranju na pumpicu.
S by rosse is offline  
Old 18.06.2012., 00:53   #888
bettina barty losion za tijelo summer mmmmmmmmmmmmmm nema kraja..
dvorac.w is offline  
Old 18.06.2012., 07:02   #889
imate preporuku za neki Shimmer losion?
bug_lady is offline  
Old 18.06.2012., 11:01   #890
Quote:
sidora kaže: Pogledaj post
draga, i ja sam se bojala da ce isusivati jer sam isto procitala da ima alkohola ali uopce me ne zateze, tako ugodan osjecaj daje na kozi. ja brijem da taj alkohol dolazi od grozdja. u jurisicevoj imaju sve testere pa probaj uzeti neku bocicu da ti malo preliju elixira. znas da imam suhu kozu, i odmah mi oci reagiraju kad ima previse titana i alkohola. ali za ovaj elixir imam samo rijeci hvale, doista.
phyto krema kosta 110 kuna, ja sam uzela ovu novu, ali je, to je taj proizvod na slici. isla sam sada ponovno pomirisati, mogu cak reci da miris ni nije ugodan. podsjeca na bilje definitivno, ali ne sad da nesto smrdi ili tome slicno. vrhovi su mi se preporodili, stavljam ga i maloj na kosu, ona ima jadna tak suhu kosicu ali sada je zbilja ozivjela. ima i testera za taj phyto, mogu ja pitat svoje tete u ljekarni ili ak hoces posaljem ti malo u teglici da si ga probas
prezadovoljna sam, napokon da sam pronasla nesto za moju kosu, a probala sam od kristala do makadamije, argana i slicno. definitivno HG proizvod
ma ako tebi sa suhom kožom paše i nesmeta ti ni za oči onda nema freke. idem ovaj tjean tamo pa ću to sve isprobati.
hvala ti na ponudi da mi pošalješ probice al da te negnjavim s tim,budem ja tamo sve ljepo pošnjofala i probala.
jasmine is offline  
Old 18.06.2012., 11:38   #891
Quote:
Hairdo kaže: Pogledaj post
neutrogena pink grapefruit krema je i na popustu u superkonzumu, cijena je 34 kn
Opet njihove slavne akcije, pa redovna cijena te kreme je oko 30 kn u Bipi.
Anarniel is offline  
Old 18.06.2012., 11:41   #892
Quote:
Anarniel kaže: Pogledaj post
Opet njihove slavne akcije, pa redovna cijena te kreme je oko 30 kn u Bipi.
o bože

nisam znala da su skloni takvim makinacijama
__________________
When roped to concrete and noose your bauble for car-powered head divorce. Then find your scheme all twunted by a Honda. And when all your taxi journeys come to this. Then welcome mmm Ooh, astonishing sod ape, welcome, in jam jam! jam! jam! jam! jaaaaaaaaam!
Hairdo is offline  
Old 18.06.2012., 15:16   #893
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
imate preporuku za neki Shimmer losion?
balea summer losion 12kn, i miriši!
lerbolario krema nakon sunčanja cca 120kn, mislim da je ima oko 300ml al nisam sigurna, šljokice su zlatne, sitne, prekrasne i dugo se zadržavaju na koži, a miriši kao parfem, ima dosta jak miris. ujedno ti je i njega nakon sunčanja.
obadvoje je super. nije upadljivo i masno nek onak fini zlatni sjaj, lagani.
S by rosse is offline  
Old 18.06.2012., 17:42   #894
Quote:
S by rosse kaže: Pogledaj post
može slikica? mada meni je to problem kod niveinih dezića da mi ne drže, odnosno brzo se usmrdim čak i po zimi, a po ljeti neću ni zamisliti. probala bih taj još od nivee...a ne znojim se pretjerano.


ne znam kako ubaciti sličicu, ali na ovoj stranici je ima - http://www.pinkmelon.de/test/pflege-...spirant-2.html. i da, obavezno ga kupujem u mulleru jer se osjeti velika razlika u kvaliteti od onih u dm-u i inim za naše tržište. plus što obožavam kod njega što nema onaj sladunjavi miris.
:) sunshine is offline  
Old 18.06.2012., 20:10   #895
Quote:
Anarniel kaže: Pogledaj post
Opet njihove slavne akcije, pa redovna cijena te kreme je oko 30 kn u Bipi.
Kod mene u Bipi je redovna cijena 38kn. Baš sam danas ujutro bila.
TheEmpress is offline  
Old 18.06.2012., 21:24   #896
Zadnji proizvod koji me jaaaako oduševio je Essenceov fiksator šminke u prahu- unatoč mojoj vrlo masnoj koži prošao je zahtjevan test ovaj vikend- toplo ga preporučam curama koje imaju problema s masnom kožom,a i cijena od 31kn je prava sitnica
Ana0712 is offline  
Old 18.06.2012., 21:49   #897
Quote:
Ana0712 kaže: Pogledaj post
Zadnji proizvod koji me jaaaako oduševio je Essenceov fiksator šminke u prahu- unatoč mojoj vrlo masnoj koži prošao je zahtjevan test ovaj vikend- toplo ga preporučam curama koje imaju problema s masnom kožom,a i cijena od 31kn je prava sitnica
potpis! i mene je oduševio, sve stoji na mjestu satima i satima, matirano i baršunasto
crvenkapica5 is offline  
Old 18.06.2012., 21:51   #898
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
Kod mene u Bipi je redovna cijena 38kn. Baš sam danas ujutro bila.
Hm, jedino ako su je poskupili u svim Bipama. Ja sam je prije par dana u Draškovićevoj vidjela za 30 kn.
Anarniel is offline  
Old 18.06.2012., 21:58   #899
A nemam pojma, znaš kaj, ta Bipa svako malo mijenja i sere s cijenama. Jednom dođem i kupim Rexonu za 18, drugi put ta ista košta 20kn. Ili u jednoj Bipi jedna, a u drugoj druga cijena, to mi se isto desilo.
TheEmpress is offline  
Old 18.06.2012., 22:18   #900
Quote:
crvenkapica5 kaže: Pogledaj post
potpis! i mene je oduševio, sve stoji na mjestu satima i satima, matirano i baršunasto
Ja kupila već dva i još ću, odličan!
Estee Lauder is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:39.