Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.07.2012., 18:12   #1001
Quote:
cicibela86 kaže: Pogledaj post
Sundance fluid poslije sunačanja - lagan je i brzo se upija, miriše na kokos.. obogaćen je sitnim šljokicama koje ostaju na koži do sljedećeg tuširanja / kupanja. Inače ne volim šljokice po tijelu, ali ovaj proizvod me oduševio

Ako si koristila možda od l'erbolaria kremu poslije sunčanja (Illuminante), možeš li ih usporediti please
nateee is offline  
Old 05.07.2012., 22:35   #1002
Quote:
nateee kaže: Pogledaj post
Ako si koristila možda od l'erbolaria kremu poslije sunčanja (Illuminante), možeš li ih usporediti please
Evo mogu ti ja odgovorit, jer trenutno imam i jedno i drugo
L'Erbolario je definitivno hranjivija, miris se osjeća jaaaako dugo a i šljokica ima više i puno bolje se vide. Definitivno bi prije preporučila L'Erbolario al ova iz DM-a je 20kn a Illuminante 140kn Kvaliteta je očigledna itekako
__________________
~ ~ Bubsi's nails
Bubsi is offline  
Old 05.07.2012., 22:44   #1003
Quote:
Bubsi kaže: Pogledaj post
Evo mogu ti ja odgovorit, jer trenutno imam i jedno i drugo
L'Erbolario je definitivno hranjivija, miris se osjeća jaaaako dugo a i šljokica ima više i puno bolje se vide. Definitivno bi prije preporučila L'Erbolario al ova iz DM-a je 20kn a Illuminante 140kn Kvaliteta je očigledna itekako
si si ja koristim baš lerbolario pa sam mislila ako su istog učinka da je zamijenim jeftinijom varijatnom a jednako kvalitetnom.. ali eto ostajem dakle tu gdje jesam hvala ti
nateee is offline  
Old 06.07.2012., 13:28   #1004
Dobila sam ovaj tester pilinga, tako nešto dobro i mirišljavo dugo nisam stavila na kožu...piling je super, ali miris ulja savršen, koža je nakon tuširanja mekana i mirišljava


Leona81 is offline  
Old 06.07.2012., 15:38   #1005


fenomenalan učvršćivač noktiju!
__________________
Moj ormar
pajana is offline  
Old 06.07.2012., 15:45   #1006
meni najbolje britivice, jako oštre, mogu ih koristiti nekoliko puta bez problema, povoljne su strašno i ima ih dovoljno u pakiranju koje mi bez problema traje 3 tjedna-mjesec dana.



iako ga koristim tek nekoliko dana, vrlo vjerojatni kandidat za moj HG šampon



kosa mi je od njega jako čista, lepršava, ima volumen, a oštečeni vrhovi su pod kontrolom. nije vodenast i treba ga samo malo za oprati cijelu kosu, pa pohvala za ekonomičnost. najbolje ide sam, bez ikakvog regeneratora. kupila sam i masku iz iste linije, nadam se da će biti jednako dobra. oba proizvoda božanstveno mirišu.
Acid_2 is offline  
Old 06.07.2012., 20:22   #1007
Ovaj gel:


I ovaj šampon:
Austra is offline  
Old 06.07.2012., 20:57   #1008
da, te balea britvice su
__________________
When roped to concrete and noose your bauble for car-powered head divorce. Then find your scheme all twunted by a Honda. And when all your taxi journeys come to this. Then welcome mmm Ooh, astonishing sod ape, welcome, in jam jam! jam! jam! jam! jaaaaaaaaam!
Hairdo is offline  
Old 07.07.2012., 01:03   #1009
Evo ...napokon jedna stvar koju kupujem opet i opet i opet....



* jeftino
* skida sve
* ne peče (bar mene)
ikaaaaa is offline  
Old 07.07.2012., 08:36   #1010
Quote:
ikaaaaa kaže: Pogledaj post
Evo ...napokon jedna stvar koju kupujem opet i opet i opet....



* jeftino
* skida sve
* ne peče (bar mene)
O da!I dodala bi jos da meni ljepo nahrani kozu oko ociju
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Old 07.07.2012., 11:41   #1011
Quote:
Leona81 kaže: Pogledaj post
Dobila sam ovaj tester pilinga, tako nešto dobro i mirišljavo dugo nisam stavila na kožu...piling je super, ali miris ulja savršen, koža je nakon tuširanja mekana i mirišljava


To mi je apsolutno najbolji piling, ali skup mi je, pa bude čašćenje svake dvije godine ili tako nekako. Iznimno dobra zamjena mu je Geomarov piling koji je 4-5 puta jeftiniji.
blenta is offline  
Old 07.07.2012., 17:49   #1012
blenta..stvarnooo, samo mi reci da miriši jednako ili jako slično i kupujem na prvoj akciji na koju naletim, istina, Collistar je preskup sport

Meni je najbolji dio taj "omamljujući" miris ulja i efekt na koži nakon pkorištenja, a piling sam po sebi vidim po fotkama da je iste strukture kao i Collistar



Također palac gore za Baleine britvice, odlične su
Leona81 is offline  
Old 07.07.2012., 18:08   #1013
Sta preporucate za nocnu njegu za masnu kozu sa prosirenim porama
bez pristica i koji vam je najbolja kombinacija za dan(puder,podloga)
Duga111 is offline  
Old 07.07.2012., 20:32   #1014


manhattan lotus effect nijansa 43G

predivan, izvrsna četkica, divna boja... al nažalost LE , izvlačim zadnje kapljice upravo
Hairdo is offline  
Old 07.07.2012., 20:44   #1015
Znam da je već hvaljena, ali zbilja ova krema je čudo. I za lice, i za tijelo. Definitvno vrijedi više od 10 kn



Ovaj šampon me spasio svrbeža, suhe kose i sl. Nema sulfata što je najveća prednost. Obožavam ga!



Maska bez parabena, silikona. Ima malo čudan miris ali ne ostaje u kosi nakon ispiranja. Kosa bude prekrasna, nahranjena i glatka

Tillea is offline  
Old 07.07.2012., 20:50   #1016
Quote:
Austra kaže: Pogledaj post


I ovaj šampon:
Koristim taj šampon već dugo godina, presavršen je.

Nevjerojatno koliko mi je kosa sjajna i glatka od tog šampona.
dorcas is offline  
Old 07.07.2012., 22:08   #1017
Tillea, di s' kupila tu L'Orealovu masku?
__________________
"...practices that were long abandoned - imprisonment without trial, the use of war prisoners as slaves, public executions, torture to extract confessions, the use of hostages and the deportation of whole populations - not only became common again, but were tolerated and even defended by people who considered themselves enlightened and progressive." George Orwell, 1984.
Linda Hathor is offline  
Old 07.07.2012., 22:11   #1018
Evo tu http://www.feelunique.com/p/LOreal-P...uly-Hair-200ml
Tillea is offline  
Old 07.07.2012., 22:22   #1019
Hvala. Nekako mi i bilo čudno da toga ima kod nas.
__________________
"...practices that were long abandoned - imprisonment without trial, the use of war prisoners as slaves, public executions, torture to extract confessions, the use of hostages and the deportation of whole populations - not only became common again, but were tolerated and even defended by people who considered themselves enlightened and progressive." George Orwell, 1984.
Linda Hathor is offline  
Old 07.07.2012., 22:23   #1020
Yves Rocher - gel za tuširanje s mijekom 2u1


ne pamtim kad sam zadnji puta ponovila kupnju gela za tuširanje

sapun iz Mullera - glicerinski sapun, žuti (ne znam kako se zove, bilo ih je prije više vrsta - zeleni, crveni i žuti a sad je u ponudi samo žuti) - odličan je, koristim ga zadnjih par godina

Collistarove hidratantne kreme
ova

i ova
Calandre is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:19.