Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Bi li vam turn off bio da vam partner živi s roditeljima?
Da 64 25.70%
Ne 67 26.91%
Svejedno mi 39 15.66%
Ovisi o okolnostima 79 31.73%
Glasovatelji: 249. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.11.2015., 19:30   #2581
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Što se napisanog tice, 3500 kn nije puno za zivot u Zagrebu, ali se itekako moze. I vec kroz taj dio gdje moras paziti na troskove, puno naucis o samostalnosti.
Quote:
Takeda kaže: Pogledaj post
U Zg, St, tih 3,5k je poprilično na granici normalnog opstanka jedne osobe, da se mora dobro pomučiti. O štednji tu nema govora...
I u Zg i van zg-a, ako želiš biti sam u stanu 3500kn je u knap za preživjeti. Treba računati da donekle normalan stan+režije+mob nisu ispod 2000kn. Onda za baš sve ostalo ostane 1500kn.
Ako će djeliti stan s cimerom, računica je povoljnija, veći stariji stan, može se proć za manje od 1000kn (pogotovo ako nema ni posebnu sobu nego cimera u sobi).

Quote:
EuroStrike kaže: Pogledaj post
Koji normalan mlađi muškarac sa stanom, autom, lovom i izgledom želi živjeti sa curom. Ove "samostalne" žene su zadužene sa kreditima. Da su im bar roditelji to dali, a ne banka. Tako da na sebe možeš dobiti dodatni dug ako ne paziš. Cure bez apsolutno ičega su isplativije. Barem si na nuli, a ne u minusu.
Pa, nekima je tata kupio stan i auto. Nekima je kupio stan dok je mezimica studirala a ona sama kupila auto. nemojmo generalizirati.

Slažem se jedino da si ne treba natovariti dodatni dug na glavu.
Ali, ima i primjera di žena nema ni stana ni auta ali ima dugova (putovanja i ostale điđe miđe, tzv kvalitetan život).
__________________
Jebeš ženu koja ne zna kuhati i muškarca koji ne zna promjeniti žarulju!

Agroseksualac otvorenih pogleda na život :)
zbunjenixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2015., 19:32   #2582
žena ako je solo a ima dugove je nešto najgore kaj postoji


muškarca koji uđe u dugove bez razloga još i kužim...jer smo mi muškarci generalno blesavi
ali ženu koja se ukopa u dugove bez ikakvog opipljivijeg razloga- ne kužim...kajčeš....bigot sam..
Brogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2015., 19:35   #2583
ja putujem na račun firmi u kojima radim.
Na svoj račun bi putovao po svijetu samo unutar životnog standarda middle managementa minimalno...tj. s tom razinom primanja
Brogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2015., 20:09   #2584
Quote:
EuroStrike kaže: Pogledaj post
To i govorim 90% žena je zapaljeno za 10% muških. Njima nije u interesu monogamija. Sad ove žene što su popušile moraju same sebi racionalizirati svoj izbor kako bi im bilo lakše. Isto tako luzeri spominju ljubav, neki njihov sustav vrijednosti i sl. gluposti kako bi i njima bilo lakše.


Stare narodne kažu 20% muških maže 90% žena.

I vidi negativan efekt kakav alfe ostave na te žene. Podignu letvicu ženskih očekivanja u nebo (za njih se kao zainteresirao zgodan, s lovom, samostalan, uspješan), iskoriste ih, ostave i nakon jednog takvog ona će imati kriterije koje 80% muških neće zadovoljiti. A to je samo jedna, računajmo da opisani muškarac mazne njih 30-ak. Vidi kolku štetu je sposoban samo jedan alfa prouzročiti
axepodloga is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2015., 20:43   #2585
Hehe ima istine.
Pričao mi jednom frend o som frendu koji ima curu, 2-3 redovne priležnice, i tu i tamo još nešto vani "uhvati". Tako da je taj jedan "namirio" bar 5 žena.

Tko češće ide van na isto mjesto lako skuži likove koji svaki vik šarmiraju drugi djevojku. Tko zna-zna, tko nezna tuče po pelinu.
__________________
Jebeš ženu koja ne zna kuhati i muškarca koji ne zna promjeniti žarulju!

Agroseksualac otvorenih pogleda na život :)
zbunjenixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2015., 21:00   #2586
ja sam JEDINI čru alfa.
ovo su sve drugo alfa Romi..

i tu eventualno igraju stanovi i bulšit...i skillz


ja sam toliki alfa da bi ja priznao svoj stan kao the stan jedino da ga projektira Zaha Hadid.
Brogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2015., 22:22   #2587
Quote:
axepodloga kaže: Pogledaj post


Stare narodne kažu 20% muških maže 90% žena.

I vidi negativan efekt kakav alfe ostave na te žene. Podignu letvicu ženskih očekivanja u nebo (za njih se kao zainteresirao zgodan, s lovom, samostalan, uspješan), iskoriste ih, ostave i nakon jednog takvog ona će imati kriterije koje 80% muških neće zadovoljiti. A to je samo jedna, računajmo da opisani muškarac mazne njih 30-ak. Vidi kolku štetu je sposoban samo jedan alfa prouzročiti
Štetu?
Tako nešto treba te motivirati, da postaneš Pobjednik!


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2015., 22:41   #2588
Ova rasprava je začarani krug. Kako kog okreneš netko će se uvridit i pokušat sebe opravdavat. Moj stav i iskustvo tvde da najbolje uspjevaju veze gdje su oboje, i muškarac i žena, na istom nivou, ili kada je muško na višem nivou od žene. Naravno da je većini muškaraca udarac za ego kada žena ima veću plaću i više pridonosi u zajednicu. S druge stane žena naviknuta na određeni standard (iz bilo kojeg razloga) teško će se pomiriti s gubitkom tog standarda. Nekoliko forumaša je istaknulo, i s njima se slažem, da nije u redu kada jedna strana traži nešto što i sama ne nudi, bilo u vidu materijalnih ili nematerijalnih stvari. Često se to odnosi na muškarce koji nemaju svoj stan, auto itd.. Onda ti isti pojedinci kukaju kako nitko ne gleda njihovu dušu, i kakvi su oni. Budimo realni žena koja ima to sve nema šta radit s vama jer joj nemate šta ponudit, osim što iz mamine kuće možete priselit u njenu. Stoga, spustite kriterije i tražite sebi ravne, ili ako vam je 30+ uzgojite par i napokon napustite gnijezdo.
SuperE is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2015., 23:05   #2589
Quote:
zbunjenixx kaže: Pogledaj post
A ako nakon završene škole/faksa i recimo 3-4 god staža zarađuješ 3500-4000kn, što onda? Probati se bogato udati/oženiti, bježati u Irsku ili plakati nad zlom sudbinom?
Bježati u Njemačku.

Ne kužim zašto bi netko mlad uopće želio ostati ovdje, ako kao i većina nema mogućnost zaraditi više od neke mizerije od plaće, i to još sa završenim faksom. SVI bi trebali otić.

U ovoj državi možeš živjet (ne preživljavat) kako spada jedino ako si baš neki genijalac za nešto ili, još bolje, ako znaš prave ljude. S kim se "družiš" je oduvijek bilo bitnije od koji si faks završio i koliko si pametan i vrijedan.
Shaina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2015., 23:07   #2590
Quote:
Shaina kaže: Pogledaj post
Bježati u Njemačku.

Ne kužim zašto bi netko mlad uopće želio ostati ovdje, ako kao i većina nema mogućnost zaraditi više od neke mizerije od plaće, i to još sa završenim faksom. SVI bi trebali otić.

U ovoj državi možeš živjet (ne preživljavat) kako spada jedino ako si baš neki genijalac za nešto ili, još bolje, ako znaš prave ljude. S kim se "družiš" je oduvijek bilo bitnije od koji si faks završio i koliko si pametan i vrijedan.
Slažem se. Najlakše je stat doma i kukat. Manjak ambicije mi je teški turn off
SuperE is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2015., 23:08   #2591
Quote:
SuperE kaže: Pogledaj post
Slažem se. Najlakše je stat doma i kukat. Manjak ambicije mi je teški turn off
Također!
Shaina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2015., 23:13   #2592
Quote:
SuperE kaže: Pogledaj post
Ova rasprava je začarani krug. Kako kog okreneš netko će se uvridit i pokušat sebe opravdavat. Moj stav i iskustvo tvde da najbolje uspjevaju veze gdje su oboje, i muškarac i žena, na istom nivou, ili kada je muško na višem nivou od žene. Naravno da je većini muškaraca udarac za ego kada žena ima veću plaću i više pridonosi u zajednicu. S druge stane žena naviknuta na određeni standard (iz bilo kojeg razloga) teško će se pomiriti s gubitkom tog standarda. Nekoliko forumaša je istaknulo, i s njima se slažem, da nije u redu kada jedna strana traži nešto što i sama ne nudi, bilo u vidu materijalnih ili nematerijalnih stvari. Često se to odnosi na muškarce koji nemaju svoj stan, auto itd.. Onda ti isti pojedinci kukaju kako nitko ne gleda njihovu dušu, i kakvi su oni. Budimo realni žena koja ima to sve nema šta radit s vama jer joj nemate šta ponudit, osim što iz mamine kuće možete priselit u njenu. Stoga, spustite kriterije i tražite sebi ravne, ili ako vam je 30+ uzgojite par i napokon napustite gnijezdo.
A zašto bi se njoj išta materijalno uopće nudilo ako je emancipirana i/ili to sve ima?
Odgovor je samo jedan i vrlo je očit, no danas će ga malo koja žena priznati.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2015., 23:18   #2593
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
A zašto bi se njoj išta materijalno uopće nudilo ako je emancipirana i/ili to sve ima?
Odgovor je samo jedan i vrlo je očit, no danas će ga malo koja žena priznati.
Mislim da smo već davnih dana apsolvirali da nitko ne može birat što će ga privlačit
Shaina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2015., 23:19   #2594
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
A zašto bi se njoj išta materijalno uopće nudilo ako je emancipirana i/ili to sve ima?
Odgovor je samo jedan i vrlo je očit, no danas će ga malo koja žena priznati.
Nije stvar u nuđenju nego u odnosu snaga. Kao što rekoh, začarani krug. Pretpostavljam da aludiraš na sponzoruše. Da postoje i one kao poseban skup. Ali one nude svoj izgled i promiskuitet u najvećem broju slučajeva. Ona je top model i nju će šetat velike face sa bisnim autima. Opet muškarci s +30 koji nemaju ništa, nemaju šanse. Jebiga
SuperE is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2015., 23:23   #2595
Quote:
SuperE kaže: Pogledaj post
Nije stvar u nuđenju nego u odnosu snaga. Kao što rekoh, začarani krug. Pretpostavljam da aludiraš na sponzoruše. Da postoje i one kao poseban skup. Ali one nude svoj izgled i promiskuitet u najvećem broju slučajeva. Ona je top model i nju će šetat velike face sa bisnim autima. Opet muškarci s +30 koji nemaju ništa, nemaju šanse. Jebiga
Ne, stvar je u nuđenju i u svođenju muško ženskih odnosa na trgovinu i oportunizam, što ti i slični tebi ne priznaju unatoč činjenici da se ponašaju točno tako.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2015., 23:26   #2596
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Ne, stvar je u nuđenju i u svođenju muško ženskih odnosa na trgovinu i oportunizam, što ti i slični tebi ne priznaju unatoč činjenici da se ponašaju točno tako.
Pa htio ti priznat ili ne, nakon što prođu početni leptirići u stomaku ovakve stvari počnu se dovodit u pitanje u svakoj vezi. Što onda ne uštedit vrijeme i tražit sebi slične.
SuperE is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2015., 23:27   #2597
Quote:
SuperE kaže: Pogledaj post
Pa htio ti priznat ili ne, nakon što prođu početni leptirići u stomaku ovakve stvari počnu se dovodit u pitanje u svakoj vezi. Što onda ne uštedit vrijeme i tražit sebi slične.
Ne u svakoj, samo u onima koje su oportunistička farsa.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2015., 23:29   #2598
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Ne u svakoj, samo u onima koje su oportunistička farsa.
Štogod te tješi
SuperE is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2015., 00:11   #2599
Quote:
SuperE kaže: Pogledaj post
Ova rasprava je začarani krug. Kako kog okreneš netko će se uvridit i pokušat sebe opravdavat. Moj stav i iskustvo tvde da najbolje uspjevaju veze gdje su oboje, i muškarac i žena, na istom nivou, ili kada je muško na višem nivou od žene. Naravno da je većini muškaraca udarac za ego kada žena ima veću plaću i više pridonosi u zajednicu. S druge stane žena naviknuta na određeni standard (iz bilo kojeg razloga) teško će se pomiriti s gubitkom tog standarda. Nekoliko forumaša je istaknulo, i s njima se slažem, da nije u redu kada jedna strana traži nešto što i sama ne nudi, bilo u vidu materijalnih ili nematerijalnih stvari. Često se to odnosi na muškarce koji nemaju svoj stan, auto itd.. Onda ti isti pojedinci kukaju kako nitko ne gleda njihovu dušu, i kakvi su oni. Budimo realni žena koja ima to sve nema šta radit s vama jer joj nemate šta ponudit, osim što iz mamine kuće možete priselit u njenu. Stoga, spustite kriterije i tražite sebi ravne, ili ako vam je 30+ uzgojite par i napokon napustite gnijezdo.
Sve napisano potpisujem,svidjelo se to meni i drugome ili ne.to je istina..drugi je par postola sto je u nas situacija takva da mnogi zive na grbaci roditelja jer se stvarno tesko odvojit..em skupi stanovi em male place itd..

Kontam da vani to gledanje materijalnog i situiranosti nije izrazeni toliko jer naprosto vecina radi i zaraduje od malih nogu i to je normalno a u nas cure biraju oni koji su situirani.
U mojoj okolici dosta se glupana (situiranih) pozenilo sa curama koje su vidno dosle i posle s njima samo radi materijalne situacije.i to je tako.

Ono sta bi ja napomenio jos to je bitno,da nije svakome placa od 3 tisuce jednaka.ako zivim u zagrebu i imam 3k placu a imam svoj stan i hranu onda onaj isti koji to nema mora imat placu 6 tisuca da bi bili ekvivalentni.vrlo jednostavno..
__________________
Rađe nabroj koncerte i što se po diskačima svira
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2015., 00:41   #2600
Quote:
zbunjenixx kaže: Pogledaj post
Vidiš, to su Hr krajnosti. Ili djeca imalu loše plaće pa ih roditelji pomažu, ili roditelji imaju loše penzije pa njih djeca pomažu.



Nisu, ali nisu ni daleko. Reci mi koliko se od tako male plaće može staviti na stranu tj štednju?
Meni je potpuno nerazumno biti podstanar u istom mjestu s roditeljima ako roditeljski dom ima dovoljno mjesta i živjet od prvog do prvog. Naravno da je drugačija situacija ako si zbog posal otišao u veći grad ili vas se 6 osoba stiskalo u 50m2.

Biti podstanar a ne staviti svaki mj 100e na stranu znači da čim ostaneš bez posla seliš nazad roditeljima. ili ti roditelji trebaju plaćati stan i hranu.
naravno da nemamo svi site prioritete, netko će stavit 100e na stranu za put u pariz, netko za novi bajk ili laptop, a netko da ima od čeg živjet 2mj ako ostane bez posla.


tadašnjih 2900 su u rangu današnjih 3500-4000. I bio si u situaciji da si znao da će to s vremenom rasti. Nisi bio Kv vozač tamića ili zaštitar, kojem plaća može samo padati.
Što naravno bitno mjenja perspektivu života.


naravno da se može živjet s cimerom. Štoviše, ako nemaš curu/dečka, život s cimerom ima i prednosti socijalizacije, znaš da ne smiješ ostavit uneređenu kupaonu jer netko drugi ulazi u nju. Ili možeš, ako ste oboje na istom nivou.



A jel turn off kad ženska osoba sa 29god i solidnom plaćom živi sa svojima? Novce troši na putovanja i sl? Nema ušteđevine za budući život ni auto, nego vozi ćaćin?



Obaj prije komentar ide i tebi
da i ovo odgovorim. imam 31g, do ove godine nisam mogla dobiti stalan posao a radila sam stvarno svasta; od fizickog rada plus skupljanje plasticnih boca jer mi je placa bila mala; u supermarketu na minimalcu itd. za vrijeme studiranja preko student servisa itd. i uvijek se podrazumijevalo da velik dio dam svojima za rezije, kada radim. tek ove godine sam dobila stalan posao i zato se planiram odseliti. naravno i dalje cu placati koliko se dogovorimo za rezije. planiram prvo urediti prizemlje kod clana obitelji, to rentat pa onda ici dalje. nemam auto ni polozen vozacki, to mi je bilo preskupo a u obitelji nemamo auto. zivimo prakticki u centru tako da nam ne fali. moji su rastavljeni. meni je putovanje kad odem u zg ili u trst, na dan max 3 dana do frendova ili u hostel. trenutno nemam ustedjevine.

solidna placa je koliko? putovanja i sl - sto slicno? kozmetiku, odjecu, sto? ne znam dal je turn off jer me cure ne zanimaju. to treba pitati muski dio.
zbunjena01 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:11.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger