Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.04.2007., 13:50   #41
De ti Chain malo oladi!!!!!
Ako imaš nešto reći u vezi kečera reci, nemoj ostavljat tako glupe postove
Lampard#8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2007., 14:36   #42
Ajde lampard smiri se malo, blagdani su.
__________________
Imaj vjere u Boga, ali zaključavaj svoj auto!
satter is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2007., 16:03   #43
Quote:
Lampard#8 kaže: Pogledaj post
...Još nemogu prežaliti nWo i WCW jer mi je tada bila najdraža organizacija.
svi se sjećamo tih dana, kad je wcw išao nekodirano na tnt-u poslije cartoon networka

poslije je i wwe bio dobar kad je the rock kečerisao tamo, istina je da se sad to malo razvodnilo, baš zato ufc preuzima ppv tržište u americi

inače ovogodišnja wrestlemania je bila ok moram priznati, kako je netko rekao, dobra zabava ako nema ničeg interesantnijeg na tv
Paranoid is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2007., 16:41   #44
nisam znao za koga da navijam batistu ili the undetakera jel su mi obojca favoriti
rey mysterio ce se valdja brzo vratit
ako se neko interesira kur angle je srao da 6 godina non stop wrestilng ga unistile pa da zato raskida ugovor sa wwe a frik otiso u tna
Dizzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2007., 20:09   #45
Quote:
Dizzi kaže: Pogledaj post
nisam znao za koga da navijam batistu ili the undetakera jel su mi obojca favoriti
Undertaker
Lampard#8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2007., 20:27   #46
Kad sam bio mlađi gledao sam to redovno.Prvo jedini WWF, onda WCW pa opet WWF. To je dobra zdrava zabava i zajebancija, pogotovo ako se se radi o vrhunskoj produkciji što je kod WWE slučaj.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2007., 14:17   #47
Čudim se kako nije nitko spomenuo Hulkstera, neponovljivu legendu, čovijeka koji je popularizirao kečere diljem svijeta, Hulka Hogana
Lampard#8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2007., 15:41   #48
Quote:
Lampard#8 kaže: Pogledaj post
Čudim se kako nije nitko spomenuo Hulkstera, neponovljivu legendu, čovijeka koji je popularizirao kečere diljem svijeta, Hulka Hogana
ja i dalje ne kužim po čemu je on tolko popularan, recimo ric flair mi je uvijek imao veću karizmu od njega, bret hart isto
Paranoid is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2007., 13:09   #49
Quote:
Paranoid kaže: Pogledaj post
ja i dalje ne kužim po čemu je on tolko popularan, recimo ric flair mi je uvijek imao veću karizmu od njega, bret hart isto
Kako je rekao jedan komentator: Što je Babe Ruth u basebalu, Muhamed Ali u boksu, Jordan u košarci, to je Hulk Hogan u kečerima. Brother
Lampard#8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2007., 17:01   #50
da nije bilo hogana, nikad ne bi krenuo pumpat te utege, trenirat borilačke, sva ta sranja... hogan knows best, on stvarno zna

evo par mojih favorita, od wwf do wcw do wwe, uzmite u obzir da kečere gledam još od vrtića, dakle negdje od 1988:

hulk hogan. andre the giant
the bushwackers
ultimate warrior
hacksaw jim duggan
the undertaker
macho man randy savage
sting
x-pac
triple h
chrs jericho
kevin nash
chris benoit
raven
eddie guerrero
rey mysterio
the giant
steve austin
the rock

uf, aj dobro, dosta sam ih nabrojao

ali vječni favoriti su mi hogan, sting, chris jericho i steve austin

nWO 4 life, sjeća li se tko toga?
Hollywood is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2007., 11:10   #51
stone cold je faca
i the rock
onda undetaker i kane kao tag team isto tak oi hardy boys
evo nabavio sam si premiere tako da sad svaki dan osim ponedjeljka mogu gledat smackdown, raw, ecw, heat, wrestle mania naravno ne placam ni centa za to
Dizzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2007., 12:09   #52
how??
Lampard#8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2007., 15:46   #53
Quote:
Dizzi kaže: Pogledaj post
evo nabavio sam si premiere tako da sad svaki dan osim ponedjeljka mogu gledat smackdown, raw, ecw, heat, wrestle mania naravno ne placam ni centa za to
tak i ja gledam, samo pitanje je vremena kad više nećemo moći tako gledati
Paranoid is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2007., 20:42   #54
Eeee da, dali se itko sijeća pokojnog Yokozune, koja je to mrcina (sumohrvač)
Ali nemogu prežalit Eddie-a Guerrera R.I.P Viva la rasa
Lampard#8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 14:03   #55
Undertaker je najveca legenda, taj je vjecan kao i Hogan. Skoro 20 godina je u poslu iako nema gotovo nikakve akrobatske sposobnosti (kao ni Hogan )
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 16:00   #56
kako ova tema uvijek zaspe
ste gledali smack down ma deuce i domino su trebali uzet tag team titulu
a protiv batiste i undetakera nema nitko sanse pogotovo ne finly i mr. kenedy
sutra cu pogledat wrestlemaniu da vidim kako je taj kenedy uspio pobjedit u money in the bank ja sam u ladder matchevima uvjek za hardye
Dizzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 16:05   #57
ček ja sam to nešto pratio sve dok su se batista i mr kenedy polemali znam da je svaki dobia po jednu pa me zanima jeli bila treća borba???????
powerslave is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 18:56   #58
taj kennedy je odličan kečer
Paranoid is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 17:48   #59
Quote:
powerslave kaže: Pogledaj post
ček ja sam to nešto pratio sve dok su se batista i mr kenedy polemali znam da je svaki dobia po jednu pa me zanima jeli bila treća borba???????
Batista i Mr. Kennedy su imali dva meča ove godine - jedan na Royal Rumble 2007, a drugi na Smackdown! showu u veljači. Oba puta je Batista pobijedio.

Isto tako su i prošle godine imali tri meča. Prvi je na Great American Bash 2006 dobio Mr. Kennedy na diskvalifikaciju, drugi je 5 dana nakon Great American Basha dobio opet Mr. Kennedy - ovaj put na countout, tj, Batista je bio izvn ringa 10 sekundi, a zatim je treći meč tjedan dana poslije dobio Batista.

Inače, ako netko ne zna, na Wrestlemania 23 Batista je izgubio World Championship u meču protiv Undertakera - stvarno zakon meč - ako ste fan wrestlinga, probajte ga negdje naći i downloadirat.

A ako nekog ljubitelja wrestlinga interesira bilo što, samo pitajte - bilo WWE ili TNA - pratim oboje.
ant123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 22:27   #60
@ant123

Kako sad stvari stoje u TNA? Jel imaju bolje storyline-ove nego pred godinu dana? Pretpostavljam da pratis preko TWC-a na 28,5 stupnjeva istocno?

Satelit mi je okrenut na Astru pa nisam dugo vidio TNA ili ROH... Moze rec ko sta oce ali WM22 je bila 5 put bolja nego ove godine... Kad se samo sjetim Shawna i feuda sa V.M.-om... Fenomenalno odradjeno od obojice...
NeOn84 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:59.