Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2015., 18:50   #2681
Quote:
Orada kaže: Pogledaj post
običan dezodorans u stiku je oko 80 kn, a anti perspirant u stiku (dakle onaj koji ne ostavlja fleke) je oko 90 kn.
dakle, dobro ti je naplatila. (to znam jer i sama koristim upravo taj roll on)

ali nije u redu da je na proizvodu kriva cijena jer tako zbunjuju kupca.
nije to samo zbunjivanje to je protuzakonito-kupac mora dobiti proizvod po cijeni koja je na proizvodu, cak i ako je greska

a poslije sam se sjetila da mi prodavacica nije ni dala racun dok je nisam pitala da mi ga da, tako da je vjerojatno skuzila odmah, pa je pokusala ne dati mi racun

inace bila sam nakon tjedan dana kad mi je bilo usput do te Farmacije dobila sam jedino ispriku, a meni se nije dalo za 10kn ulaziti u raspravu

mogla mi je barem ponuditi ako zelim tester nekog proizvoda

inace sam kupovala Vichy antiperspirant u gradskoj apoteci i bili su bili po 86kn, isto znaju imati akcije po 30% na to

tako da sam mislila da je Farmacija malo jeftinija u startu, a kad na kraju dobrano skuplja 94kn
caterina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 16:52   #2682
Mene zapravo zanima jako... da li taj roll on zaista vrijedi 80kn... naime, mnogi njihovi proizvodi su mi se pokazali skroz prosječnima ...(npr. šampon koji navodno smanjuje ispadanje kose, moš' mislit... tekući puderi su mi u razini... ne znam... Oriflamea... kreme...hm... nisu loše, ali sigurno ne vrijede 200kn... itd...)

Iskreno, razmišljam što bi deo roll-on trebao zapravo raditi za 80kn...
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2015., 14:13   #2683
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
Mene zapravo zanima jako... da li taj roll on zaista vrijedi 80kn... naime, mnogi njihovi proizvodi su mi se pokazali skroz prosječnima ...(npr. šampon koji navodno smanjuje ispadanje kose, moš' mislit... tekući puderi su mi u razini... ne znam... Oriflamea... kreme...hm... nisu loše, ali sigurno ne vrijede 200kn... itd...)

Iskreno, razmišljam što bi deo roll-on trebao zapravo raditi za 80kn...
Meni su njihovi dezići super, konkretno ovaj sa crvenim čepom - nema miris, regulira mi znojenje, znoj mi nema miris s njim što mi odgovara, ne ostavlja mi tragove po odjeći i dugo mi traje. Skup je, ali najčešće ga uzimam na akcijama 1+1 gratis i onda se opskrbim s njime i napravim si zalihe. Tako da, meni se isplati
polkagaist is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2015., 14:52   #2684
Quote:
polkagaist kaže: Pogledaj post
Meni su njihovi dezići super, konkretno ovaj sa crvenim čepom - nema miris, regulira mi znojenje, znoj mi nema miris s njim što mi odgovara, ne ostavlja mi tragove po odjeći i dugo mi traje. Skup je, ali najčešće ga uzimam na akcijama 1+1 gratis i onda se opskrbim s njime i napravim si zalihe. Tako da, meni se isplati
i meni su super njihovi dezici, a kad smo vec kod tih akcija, kada ce biti opet ta akcija 1+1??
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2015., 23:08   #2685
Quote:
Ani2306 kaže: Pogledaj post
i meni su super njihovi dezici, a kad smo vec kod tih akcija, kada ce biti opet ta akcija 1+1??
Nemam pojma, ja sam ih slučajno ulovila kad je bilo 40% popusta uz Diners i još su bili 1+1 gratis i zbrajale su mi se akcije tako da sam dobro prošla
polkagaist is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2015., 18:41   #2686
da li se ikome desilo da vam dermablend puder ponarančasti? koristim nijansu opal i zimi mi je bio taman, a sad odkad je vruće valjda je promijenio sastav i full narančast je. trebala bi ga baciti
Dotty is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2015., 00:29   #2687
Jel kome valjao liftactiv advanced filler?
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2015., 11:18   #2688
Pohvaljujem njihovu BB emulziju sa spf-om 50, odlična je za mješovitu do masnu kožu sklonu raznim ispadima u vidu prištića, mitesera, povremenih potkožnih gadova i slično. Nedavno sam došla u Farmaciju u potrazi za kremom, nabrojala zahtjeve (a bilo ih je poprilično) i što očekujem od kreme i ljubazna teta farmaceutkinja je odmah posegnula za ovom, opskrbila me testerima da isprobam i krema mi je zasad čisto savršenstvo tako da sam neki dan nakon potrošenih testera kupila i full size.
Dolazi u jednoj nijansi koja je meni na prvu mrvicu pretamna no krema se super blenda na licu tako da se nijansa stopi s mojom nijansom tena. Pošto je u pitanju emulzija jako je lagana na licu, brzo se upija i ni ne osjetim da ju imam (što super dođe za ovih vrućina) , koža mi ne reagira loše na nju, čak mi se čini da mi se lice malo i pročistilo otkad je svakodnevno koristim. Jedino joj matiranje nije jača strana no to popravim s malo pudera u kamenu.
Uglavnom, od mene za BB emulziju spf 50 .
__________________
makeupnaopacke.wordpress.com
hySTeria is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2015., 10:37   #2689
Pozdrav.

Dermatolog mi je zabranio sve pudere osim vishy zbog nastanka akni (potkozne najvise).
Zanima me koja bi mi vrsta odgovarala za mjesovitu kozu? Ako tko ima kakav savjet :-),hvala!
__________________
Sreća je način putovanja, ne cilj.
Mima88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2015., 14:03   #2690
teint ideal
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2015., 16:22   #2691
mene isto zanima teint ideal puder....htjela bih ga kupiti, pa ću otići u pon po tester. Zanima me kakvim vam se čini i jel dobro prikriva? Te kakvim vam se čine decross šamponi, dobila sam tester i jedva ga čekam isprobati
alessa-dance is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2015., 17:17   #2692
ja sam na teint idealu otkad su bili testeri u casopisu, meni pase onaj za suhu kozu i to 2. ima i druga verzija - za mjesovitu/masnu a na moj nagovor kolegica ga koristi. prekriva dobro, bas imam neki zdravi izgled s njim, nezzz kako da ti objasnim
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2015., 17:33   #2693
I ja koristim Teint ideal, ali onaj za mješovitu kožu i zadovoljna sam. Dobro prekriva i ima dobru postojanost i ono što cvrčak kaže, nekako dobijem zdrav izgled kože lica s njim
Daisy28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2015., 23:06   #2694
baš ću si nabaviti testere u pon, ali za mješovitu kožu i to najsvjetliji koji imaju inače koristim teint tekući puder od la roche possaya i stvarno je super, ali mi je dosadio jer ga već jakooooo dugo koristim, pa bih probala nešto novo. ako mi ovaj neće pasati vraćam se na svoj stari puder, a po cijeni su skoro isti
alessa-dance is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2015., 17:33   #2695
kupio netko puder uz koji se dobije kist,jel taj kist iole dobar odnosno isplati li se u potragu
danchi ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2015., 09:51   #2696
Quote:
danchi ri kaže: Pogledaj post
kupio netko puder uz koji se dobije kist,jel taj kist iole dobar odnosno isplati li se u potragu
Ja sam ga dobila, još ga nisam isprobala, ali jako je mali... Možda 10 cm. Nekako sam imala osjećaj da će biti veći, po slikama. Ako bude dobar, bit će super za putovanja
vanja.p is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 11:46   #2697
Več dugo koristim kremu Nutrilogie (1 ili 2), u posljednje vrijeme sam malo eksperimentirala i sa drugim kremama (Afrodita, LRP, Biobaza) ali nekako mi nije to to.

Pa sam razmišljala da bi uzela Vichy Liftactiv, verziju za suhu kožu. Ima koja možda iskustva?

__________________
... while we're talking about all of the things that I long to believe about love and the truth and what you mean to me and the truth is baby you're all that I need ...
tallly is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 23:16   #2698
Pozdrav... zanima me ako ima netko tko koristi kremu Vichy Idealia? imam dosta masnu kozu pa ni sam ne znam vise koju kremu kupiti. borim se protiv bora
kallithea is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2018., 07:36   #2699
Quote:
kallithea kaže: Pogledaj post
Pozdrav... zanima me ako ima netko tko koristi kremu Vichy Idealia? imam dosta masnu kozu pa ni sam ne znam vise koju kremu kupiti. borim se protiv bora
Koza kao tvoja, koristila sam Idealia serum. Bio mi je dobar, i krasno mirise. Sad sam se prebacila na Skintegru.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
Bjesomarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2018., 09:28   #2700
Quote:
Bjesomarica kaže: Pogledaj post
Koza kao tvoja, koristila sam Idealia serum. Bio mi je dobar, i krasno mirise. Sad sam se prebacila na Skintegru.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
Kaj od skintegre si uzela
Duga111 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:35.